• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
MAru,ted jsi mě urazila :angry: :pensive:

Jdu ohřát papů a pak pojedem,zatím papa

a ty trapko už netrapči,jsi trapná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 11:38  • Odpověz
:astonished: Pusinku pro Verunku,aby mi odpustila,dělám znovu cibulku tak jako snad ji nespálím :zipper_mouth:
30. zář 2008 v 11:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem nejtrapnější :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
Zuzííí, taky bych volala :wink:
30. zář 2008 v 11:55  • Odpověz
nééé já nemůžu :zipper_mouth: já nemůžu dýchat z té představy :sweat_smile: Péťa tady do mě hučí jestli už volám,ale já nemůžu dýýýchat :sweat_smile:
30. zář 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
nádech, výdech, nádech, výdech a volej!!!
30. zář 2008 ve 12:33  • Odpověz
fu fu fuuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz
autor
Zůzo, volej nebo s Tebou už nikdy nepromluvím
30. zář 2008 ve 12:39  • Odpověz
fu fu fuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
já už volala,ale pořád to nikdo nebere,ale od 1 už by to měl někdo určo vzít :slight_smile:
já s váma taky nepromluvím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: s nikýým :sweat_smile: takovej psychickej teror musim podstupovat :sweat_smile:
30. zář 2008 ve 12:54  • Odpověz
Zuzo tak cooo, jak jsi dopadla????

Holky porachy lítaj jak divý :cry: já mám teda zásoby na účtě, ale leze to dolů, bojím, bojím, že to brzo dojde, nesnáším pomyšlení, že tam mám peníze tak nějak akorát na měsíc, fůůůj, to ani už neznám :pensive: no moje nákupy jsou 2x do měsíce přes 2 litry a 2x tak 1200,- plus lékárna a celá mateřská je v prdeli :confounded:

Mě je dnes tak divně, spala bych, až bych brečela!!!naštěstí byl D.celý den naprosto super, vůbec nebudele, ale pořád se po mě plazí a zvedá se o mě, už jsem ho šoupla do ohrádky, ať mám taky chvíli čas na koně :wink:
30. zář 2008 v 15:10  • Odpověz
Ahoj maminy a těhulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jak se máte a co nového??
30. zář 2008 v 15:24  • Odpověz
Ahoj Vladu,

spíš jak se máš Ty? My s miminkama se máme dobře. Já např. byla dnes s Ondrou na kontrole s kyčlema. Máme je naprosto v pořádku, tak jsem spokojená. Navíc jsem tam potkala jednu maminu z porodky, tak jsme pokecaly, pochválili si mimča. Jen byla taková smutná z toho, že její holčička nemá ve třech měsících ještě ani tolik gramů, kolik měl náš Ondra při porodu. Tak jsem jí utěšovala, že náš Ondra je macek a že je větší než všechny miminka jeho věku, co znám.

Holky, jak si ztěžujete na ty finance, tak musím zaklepat, že já paradoxně na mateřský docela šetřím. Ale to se mi to říká, když mám maximální mateřskou (skoro těch 15 tisíc měsíčně), nedávno jsem dostala porodný a ještě jsem o víkendu dostala od širokého příbuzenstva, kterému jsme byli poprvé ukázat Ondru, prachy ve výši porodného. Navíc mi mamka šije na Ondru krásné bundičky, čepičky, rukavičky apod., tak to nemusím kupovat. Spoustu hraček jsme dostali od známých a příbuzných. Kočárek nám celý zaplatili tchánovci. Postýlku, autosedačku, lehátko, židličku na krmení a klokanku jsme dostali od švagrový po neteřích.To se to pak šetří. Ale od prosince už budu mít taky už jen rodičák (i když ten nejvyšší 11400) a už nebude přísun peněz tak velký. No ale zase si od listopadu začnu trochu přivydělávat, takže těch 15 měsíčně stejně asi mít budu i na rodičovský. Já když to shrnu, tak se mám na mateřský finančně skoro líp než když jsem chodila do práce.
30. zář 2008 v 16:01  • Odpověz
Kuk

Zuzanoooo tak co doktor??neser ti říkám Blaženo :sweat_smile:

Holkíí mám výsledky Toma z genetiky a je to negativníííí juchůůů máme tátu normálního a nemusíme na plodovku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: juchůůůůůůůůů
všici maj testy OK,tak to píšem tchýni,že jako Ok a ona : to jsem ráda,že jsme normální..no pobavila mě,zrovna ona,u ní těm testům nevěřím :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth:

Jinak v ikee dobrý,mám co jsme chtěla i něco navíc :grinning: klasika,Tom se divil,že platím nějak málo...že to neřekl předtím :angry:

Vladůůů ahojíkkk zlato :dizzy_face: Jak je pinduše??? já čekám kluka heleeeeeeeee :sweat_smile:
30. zář 2008 v 16:09  • Odpověz
Veru mě to bylo jasné,že to bude kluk :grinning: :grinning: tady nic jiného ani být nemůže :sweat_smile: :grinning: :grinning: moooc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak my se máme docela dobře..mám za sebou první měsíc bydlení a je to docela dobrý..něoho jsem potkala,tak uvidíme jak se to bude vyvíjet...je mu 33 let,svobodný,bezdětný..ale bydlí ode mě moc daleko :frowning2:
30. zář 2008 v 16:21  • Odpověz
Vladů děkuji :dizzy_face:
No tady je jediná vyjímka Janinka :sweat_smile: a ty s Klárkou :grinning:

Jéé potkala jo??superrrrr,ti to moc přeju :dizzy_face: hodně daleko?? :confused:
30. zář 2008 v 16:30  • Odpověz
až z Plzně Veru :unamused: :unamused: takže daleko...ale už jsme se viděli a myslím,že jiskřička přeskočila..
30. zář 2008 v 16:35  • Odpověz
Tak vidíš,třeba by byl potom ochotnej se přestěhovat blíže..uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budu moc držet palečky
30. zář 2008 v 16:53  • Odpověz
jeee ahoj vladu!!! tak drzim vsechny palce, at to s plzenakem vyjde!! kdyz se maji dva radi, tak vzdalenost neni zadny problem!!

jo a holku budeme mit my! :stuck_out_tongue_closed_eyes: se muzeme vsadit.. :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 17:38  • Odpověz
Teruš čaaauuuu :dizzy_face:
no s tím počítám,potřebuju nevěstu :sweat_smile:
30. zář 2008 v 17:58  • Odpověz
hele už aspoň zvracíš? :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 17:58  • Odpověz
Jé ahoj Vladu TERKOOOOO!!!!!!!!!!!
To je dost, že ses ukázala těhule jedna :dizzy_face: Moc gratuluju, jj zvracíš, zvracíš??? :grinning: :grinning:
My byli taky na výletě,koupili jsme akorát boty do bazenu taťkovi za 99Kč u ťavanů :grinning:

Vladu, Plzeňáka jsem taky měla, taky to byla z Phy dálka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 18:33  • Odpověz
Božky mojeeeee :grinning: :grinning: čuuuuuuussssss :grinning: :grinning: :dizzy_face:
Holky to nikdo nezvedal,tak jsme tam zašli procházkou a oni tam dneska vůbec nejsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže nic :slight_smile:
Verunko supeeeeerrrrrr gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tery jůůůůů zvracímeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
Vladunko ahoojkyyyy :dizzy_face: snad je dobře :dizzy_face:
holky já se taky bojím peněz :frowning2: teď poprvé dostanu za září 4000 :sweat_smile: pač to mám od 9.9 nástup a do toho 9vátého kolik můžu dostat mateřský?Nic moc to je jasný,takže to bude určo tak 7 8 000 na měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: plus teda dovolenou mě mají proplatit ještě tak snad to ještě teď půjde,ale pak bojim :fearful:
30. zář 2008 v 19:29  • Odpověz
radost vam neudelam, bo nezvracim. je mi naprosto skvele.. :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 ve 22:38  • Odpověz
Jéé ahoj Terezko a Vladunko :dizzy_face: :dizzy_face:
Uprchlice naše :dizzy_face: :dizzy_face: Jak s daří? Čtu,že Vladu super,už se něco rýsuje tak to je moc dobře :dizzy_face: :dizzy_face: Budu držet palečky,ať dálka není důvod k zmrznutí vztahu :wink:
No a Terezka,jupííí těhule jedna :wink: Bys tu taky mohla chodit častěji,teď už nám máš co napsat :slight_smile:
1. říj 2008 v 08:22  • Odpověz
trapka je tady a zdraví Vás :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Vstávejte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
čus
já jen nakukuju mládě spí, tak mám vteřinu času, než se zase vzbudí, proč nechrápe třeba hodinu, to by bylo žůžo :grinning:
Na mě jde solidně ta rýma od D.ucpává se mi nos a lehtá mě v něm a v krku, vemku je ještě tak hnusně :angry: no jo musíme to zase do jara vydržet :grinning:
1. říj 2008 v 10:24  • Odpověz
autor
hola hola:slight_smile: Ztracenky se objevily :grinning: :grinning: :grinning: doufám, že se ukážete častěji :wink:
Vladu, tak se přestěhuj do Plzně:wink: budeš to mít blíž na návštěvu ke mně a k Míše:grinning:
Terko, jen si užívej stavu, kdy Ti nic nejni :grinning:

Verůůů, gratuluju, že jste normální :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzííí, já jsem dostala zhruba těch 7600, začínala jsem od 7. :wink: jo a držim palce, pak dej vědět, jak jsi dopadla!nenech se odbít, to už opravdu není sranda :wink:

Leni, já si na finance nestěžuju :sunglasses: , jen prostě nejsem zvyklá dostávat takovou almužnu(a to jsem nikdy nevydělávala nijak dobře), jen počkej až začneš se zeleninkou :wink: uznávám, že sklínky asi vyjdou dráž, takže pokud budeš vařit, tak to asi tak nepocítíš :wink: navíc dost kupuju ovoce(to jsem dřív nedělala, pže ho nejím :grinning: ) Venda sní¨k sváče 2 banány a k druhé dvě jablka:grinning: nebo tak:wink:,
1. říj 2008 v 10:27  • Odpověz
autor
čus Mišule, fůůůj rýma :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem Ti chtěla napsat, jestli se nechceš stavit:slight_smile:
1. říj 2008 v 10:28  • Odpověz
Ahoj Evi, však jsem si to taky min.týden říkala, že bychom mohli spáchat zase návštěvy, ale teď fakt nee!!!Stačí, že to návštěva prskla na nás, nebudeme to šířit dál!!!!!!!!!!!!!!Evi myslíš, že když mu to v pátek přejde že můžeme v NE na plavání???? :confused:
1. říj 2008 v 10:31  • Odpověz
no dvojčeeeeeee kde tě mám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Miško zapomeň!!!!Žádný plavání nebude :grinning: :grinning: :grinning:
jinak stavte se tady taky jako joooo :cry: :cry: :cry: beru vás i s rýmou :cry:
1. říj 2008 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.