• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
asi jo i tak je to dobrý, uvidíme no :astonished:

jinak já udělala dávku na linecký a s Kačkou péct je vrcholný zážitek, nejdřív dobrý, seděla v křesílku, koukala na mě, pak jí to přestalo bavit, tak pořád ječela, něco se jí nelíbilo a to jsem dělala 2 plechy, teď mám první v troubě no děs teda :angry: ale já miluju jak to voní :dizzy_face: tak něco málo udělám a pak máme objednaný 2 kila a zkusím tu štolu teda nevím jak to bude vypadat, ale když budu mít čas, tak to zkusím :slight_smile: :wink:
3. pro 2008 v 10:09  • Odpověz
autor
ahojky, jani nesmutni:slight_smile:no já jsem se před tím měsícem začala těšit(no bylo mi to i líto), že budu volnější a budu si moct dát, co chci(no kafe si stejně dávám, víno občas taky:wink:) a tak No a prd velebnosti:grinning:

venku je dneska kráááásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: odpo máme spicha s taťkou a jedem juknout na autosedajdu, chci vidět, jak se v ní Vašíkovi bude sedět :grinning: a pak jí objednáme přes net :sunglasses:
3. pro 2008 v 10:37  • Odpověz
já si dávám kafe taky a občas i vínko, to nevadí prý :wink:

jo a asi měla Kačka hlad, tak se chytla, tak mám radost, pže už mě bolelo trochu prso, tak až fakt nebude vůbec chtít, tak mi asi upadne, je to pěkně nepříjemný teda, už jsem ho měla jako nacuclý :stuck_out_tongue_closed_eyes: druhý ani ne. jak se potom dělají ty zábaly? :astonished: třeba žínku a na to plínku omotat?asi nás to stejně nemine brzy :confounded:
3. pro 2008 ve 13:36  • Odpověz
autor
já vím, že to nevadí, obzvlášť, když nekojim plně:slight_smile:jen jsem se tak pěkně natěšila:grinning:
se těším zítra na plavčo, po plavču si s holkama dáváme kafíčko :dizzy_face: mám absťák :grinning: :grinning: :grinning:
vidíš, jak to kačce jde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kdyby nechtěla tak trochu odstříkni, ale jen na úlevu :wink: zábal Ti určo poradí zkušenější Zuzulína :grinning:
3. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz
čus
tak jsme byli zase trochu utratit stravenky :grinning: byli jsme v pizerce na obědě, po prvé s Dáňou a kupodivu dobrý, řval na celou restauračku Dáda, Dáda, ale jinak dobrý :grinning: :grinning: měli jsme křupky, tak jsme mu zacpávali mluvidlo křupkama :grinning: :grinning:
Venku je fakt luxusně, cestou domů jsme se zastavili podívat na koně, kousek od nás je obr lán, kde je strašně moc koňů, tak si i Dáda pohladil jednoho :wink:
3. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz
autor
Miško, škoda:grinning: já čekala další příběh alá Albert a on si jem Dáda hladí koně :grinning: a pořvává po picošce :grinning:
3. pro 2008 ve 14:20  • Odpověz
Evi, už jsme opatrní :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 ve 14:31  • Odpověz
Baru má nové fotky :wink: Kdy se vůbec Ondra narodil?? :sweat_smile: :sweat_smile: Jsem nějak mimo, březen???
3. pro 2008 ve 14:34  • Odpověz
autor
9.4. myslím :slight_smile: duben je to určo :grinning:
3. pro 2008 ve 14:41  • Odpověz
autor
nádhera, teď jsem ho teda týden neviděla, ale jinak ho mám 2xt v přímém přenosu :grinning: :grinning: :grinning: je boží :dizzy_face:
3. pro 2008 ve 14:44  • Odpověz
autor
ááá mladý pán se probudil:grinning: jdem svačit a pak za taťkou :dizzy_face:
3. pro 2008 ve 14:45  • Odpověz
Aha, tak duben :wink: je to pěknej klučina :dizzy_face:
Tak si to užijte, my jdeme taky ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2008 v 15:16  • Odpověz
brrr, jsme přišli z venku, závidím Jarouškovi teplo v kočárku :slight_smile:
3. pro 2008 v 15:51  • Odpověz
Ahoj Oli, jj jen co zašlo slunko, je pěkná kosa, já odjezdila spánek a teď je venku tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Jájovi je už dobře??
3. pro 2008 v 16:28  • Odpověz
ahojky,
Miško no dobře moc ne, nemá už teplotku, rýmička tak nastejno se včerejškem, kašlík možná trošku lepší, ale je vidět, že mu není dobře, když si hraje, tak se stane, že si z koníků i lehne, položí si hlavičku a jen tak hajá...
3. pro 2008 v 16:43  • Odpověz
chudínek, ať je mu brzy líp!! :wink:

holky byla jsem si zkoušet šaty svatební, já myslela, že tam vlítnu jen co mají a ona mě do nich prodavačka navlíkla, vzala jsem s sebou tchýni, ale trapas, já s tím nepočítala, podprsenka a kalhotky každej pes jiná ves, kalhoty obyčejný, no trapas, tak jsem se tam producýrovala v tom, ještě ted je mi trapně :frowning2:

tak jsem si hned koupila novou podrpdu a kalhotky na zkoušení, to byl trapas pane bože!! :angry:
3. pro 2008 v 16:53  • Odpověz
Jani :grinning: :grinning: :grinning: jsi mě pobavila a mělas bobra z kalhotek?? :grinning: :grinning: :confused: :zipper_mouth: Chápu, že takový situace jsou fakt trapný, no :sweat_smile: a co???Líbily se Ti nějaké???

Oli, chudísek, to je ale roztomilý, že si jen tak hajá, to já taky neznám, když je Dáda v pohodě!!!Ale tak hlavně, že nemá tu teplotu!!
3. pro 2008 v 17:44  • Odpověz
tyjseš blbá neměla :grinning: líbily se mi, vezmu příště foták a vyfotím se, zítra jdu asi ještě něco oblítat :wink:
3. pro 2008 v 17:48  • Odpověz
čus bus bambusínky:grinning:

Jani to je teda murína malá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hele dáš si přes prsa zábal s odražený teplý vody,tzn že taková ani né vlažná,spíš studená,ale odražená teplem :sweat_smile: chápeš né? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Hele to musela bejt teda situace :sweat_smile: taly takový kalhotky mám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Oloušku ať je Jájouškoj brzy líp :fearful:
3. pro 2008 v 17:50  • Odpověz
Jani, se ptám neboť se mi toto taky stalo a taky se svateb.šatama!!!!!!!!!Jeli jsme se do vedlejší vesnice podívat, paní tam měla v baráku půjčovnu a ona nás viděla, jak za plotem šmírujeme, tak vyšla, zda chceme na šaty a my že teda jo, taky jsem nebyla připravená..kalhotky snad dobrý, ale byla jsme trochu zarostlá, no :sweat_smile:

Zuzi, čus, kde se touláš celý den??
3. pro 2008 v 17:53  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jedna zarostlá,druhý koukal bobr....no kam sem to vlezla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Mišuláčku já si dneska dala spicha se ségrou,abych jí dala Mikuláše :sweat_smile: tak jsme se procházeli prolejzali obchůdky a teď sem jí vezla domů a ještě se zakecala s mamkou :slight_smile:

zítra odpo taky nebudu,pač to samé akorát z druhé strany rodiny :grinning:
3. pro 2008 v 17:56  • Odpověz
jinak 9.4 jsem měla termín porodu :sweat_smile:
3. pro 2008 v 17:57  • Odpověz
Zuzi, nechceš k nám taky přivézt Mikunduláše?? :grinning: :grinning: Ty jsi teda hodná, já na všechny s... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My zase nebudeme v PÁ, jedu ke kámošce
A mě jako bobr nějak nečouhal nebo jako že bych to měla ke kolenům :grinning: ona si toho asi nevšinmla, ale můj pocit byl blbej :pensive: :sweat_smile:
3. pro 2008 v 18:02  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jak blbej,když ti nečouhal? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si ho pěstuješ nebo co? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Já teda vůbec nejsem hodná :grinning: ale Mikulunduláše Ti klíďo přivezu :grinning: my dáváme každej rok mojí ségře a Péťovýmu bráškoj jako nejmladším členům rodiny :slight_smile: 15 a 16 :grinning:
3. pro 2008 v 18:07  • Odpověz
teda holky vy máte zas téma. Tak já si teda nepamatuju, jaké jsem měla na sobě, když jsem si zkoušela svateb šaty :grinning:
3. pro 2008 v 18:11  • Odpověz
Oli to je co zas :sweat_smile:

já si to teda taky nepamatuju co sem měla na sobě,když jsem si zkoušela svatební šaty :sweat_smile:
3. pro 2008 v 18:14  • Odpověz
Ahojky,

Evíku tak jak vám je? Prý jste zase nemocní :frowning2: To je smůla viď. Na plavču jste nám chyběli. My se dnes rozhodli, že už dál chodit nebudeme, je to fakt drahý a když jsme pak nemocný a ani to nenahradí,tak to je naprd.Domlouvala jsem se Zuzkou, že by jsme chodili 1x týdně na rodinné plavčo, což je daleko levnější a nemusíš chodit pořád pravidelně. Co ty budeš dál chodit?

Míšo díky za pochvalu Ondráška, roste fakt jak z vody. Tak Daníka sleduju a je to kus chlapa. Hrozně to letí. A Ondrášek je opravu 9.dubna :wink:

Holky co udělat nějaký malý srazík? Viděly jsme se naposledy s bříškama :grinning: Teda aspoň já jsem vás tak naposledy viděla. :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 18:15  • Odpověz
Wolw, měla jsem trochu povyrostlý chlupyv tříslech, když to chceš tak detailně :grinning: :grinning:

Oli, zavři kukadla, téma zase pubertální :grinning: spoďáry si taky nepamatuju :sweat_smile:

Baru, jj letí to!!!!!!!!!!A jak myslíš sraz i s dětma??? :confused: :confused:
3. pro 2008 v 18:40  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile: jsme zpět:grinning:

baru, Venda už je zdravej a dravej :grinning: zejtra jdem, jinak se z něj zblázním:grinning:musím mu upustit trochu energie :grinning: No já bych chtěla ještě chodit, ale uvidím, jak to bude s financema :wink: zapůsobím na pana živitele :wink:
já jsem pro srazík, i když jsem holky viděla i bez bříšek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzííí, Mišííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky na Mikulu prdím, ale taťkovi jsem nařídila, že nutně potřebuju marcipán od Mikuláše :grinning: :grinning: :grinning:

Olíí, to je dobře, že je Jájovi líp :sunglasses:

jani, no aspoň máš nový prádýlko:grinning: to není na škodu:grinning: já jsem si dávala bacha, aby se mi tento trapas vyhl :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 18:41  • Odpověz
vy jste hnusný si ze mě děláte srandu, mě nic nekoukalo :confused: , ale měla jsem zrovna ne moc atraktivní kalhotky, a nešlo to barevně k tý podprsence, mám nový prádlélko a skoro litr víte kde? :grinning:

ještě někam skáknu, vezmu foták a pak hodím fotky a budete porota :slight_smile:
3. pro 2008 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.