• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Miško nebudu zavírat, aspoň se pobavím :grinning:
Já bych taky srazík brala, ale my jsme od vás tak daleko :cry: :cry: :cry:
3. pro 2008 v 18:45  • Odpověz
autor
jani, litr na prdce a na prsou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Olííí, a kdybys přijela, tak u nás můžeš přespat :wink:
3. pro 2008 v 18:46  • Odpověz
je to hodně, taky se mi protočily panenky, to byl začátek, potřebuju stejně aspon jednu ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já ci taky sraz, ale nevím, jak bysme ses harcovaly vlakem atd..metrem neumím :astonished: to by jste si pro nás musely přijít na nádraží :confused:
3. pro 2008 v 18:49  • Odpověz
autor
jani, no problem:grinning: klíďo tě na nádraží vyzvednu:grinning:
3. pro 2008 v 18:50  • Odpověz
Eví já mám kousek od PHY rodiče, takže spinkat bychom měli kde, ale ukecat manžu, aby nás tam dovezl....No ale jedeme tam tuhle sobotu a já s Jájouškem tam budeme do příští soboty :slight_smile: . Tak kdyby jste to naplánovali na tuhle dobu...
3. pro 2008 v 18:52  • Odpověz
Jani a co budeš fotit, to spodní prádlo :grinning: :grinning: ne no jasan šaty vyfoť a budeme hodnotit, hurá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No sraz s dětma by byl zajímavej, to bychom musely někam, kde je nějakej dětskej koutek a to nevím, kde v Pze je :sweat_smile:
No stejnak bych to viděla na sraz Evči, mě a Báry..mpžná ta Janina a Lenka, ale Zuzka sem určo s prckem nepojede, to samé Oli :cry:
3. pro 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
Olííí, to je super!!!tak se domluvíme:slight_smile:hurááááá uvidím Olíka a Jájíka :dizzy_face:
3. pro 2008 v 18:53  • Odpověz
vyfotím až někam naběhnu, neboj!! :slight_smile:
3. pro 2008 v 19:04  • Odpověz
Tak paráda. Jen určo vím, že nemůžeme po, út, st - 8.-10.12. pr to si vzal dědeček dovolenou, tak by nepřežil, kdybychom mu odjeli na rajz
3. pro 2008 v 19:08  • Odpověz
Jé Olík přijede do velkoměsta :dizzy_face: kde máš rodiče, v Berouně, ne??Takže kdy můžeš čt, pá???My možná tu další sobotu pojedeme do Plzně :wink:
3. pro 2008 v 19:49  • Odpověz
Miško u Benešova. Jojo čt a pá.
3. pro 2008 v 19:55  • Odpověz
Jani to nebylo na Tebe:slight_smile:to Mišce koukalo :sweat_smile: :sweat_smile:

tak vy se budete sjíždět beze mě jo??? :cry:
3. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
sem jdu zítra se skorošvagrovou- http://www.divastudio.cz/lasposa07.htm, a líbí se mi ty Satelite- už jsme byly min. rok na veletrhu a mě padly do oka, jsou krásný, ale nevím jak skutečnost, pak vedle ty růžový, ale to nevím a pak Sagunto vedle nich, ale ty Sätelite nemají chybu co říkáte? :sweat_smile:
3. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
Oli, aha ale taky je to od B :grinning: :grinning:

Zuzo no přijeď, my tě rády uvidíme :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani Sagunto jsou super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ten Satelit :grinning: se mi zdá hodně tmavej :grinning: no a celorůžový...hm, Ty jsi blond, tak by to možná šlo :wink:
3. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz
Jani mě se líběj,ale určitě né v týhle barvě :frowning2: opravdu by byli moc krásný v bílý!!!
JInak ty v růžovym a vedle jsou fakt krásný :dizzy_face:
3. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz
Bré ránečko vopice moje :sweat_smile:

Bolí mě v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už tři dny a už mě to pěkně sere,co na to?Nic cucavýho nepomáhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Barunce přeju všechno nej nej k dnešnímu svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky já to špatně napsala včera......né dneska,že nebudu,já nebudu až do konce týdne :sweat_smile:
Péťa bude mít narozky,tak budeme slavit celý víkend :slight_smile: dneska budu dělat dort,zítra svíčkovou a chlebíčky a jednohubky,v sobotu přijedou Naši a v neděli si uděláme grilovací odpoledne a budeme u toho popíjet :grinning:
4. pro 2008 v 08:42  • Odpověz
jako undatry dnes nevstávaj?? :sweat_smile:
4. pro 2008 v 09:57  • Odpověz
bré ránko
Zuzi správná undatra nevstává před desátou :grinning:
Jsme dospávali noc, pr v noci auwa bříško Jájouškovo a to jsem si myslela, že bude spát suprově, pr se řádně vyka.. večer, jsem si vzpomněla na tebe jak jsi psala o tom prvním Peťulkovo maxibobečku, Jájovi by se to teda do plínky taky nevešlo. No a pak rýmečka, takže ve tři jsem zase zapla vysavač, sousedi nesousedi.
Jani šatečky, ty růžové a ty Sagunto se mi líbějí moc.
4. pro 2008 v 10:22  • Odpověz
Huráááááá volala jsem Mudře na výsledky stěru. Je to negativní. Tak aspoň, že tak.
4. pro 2008 v 10:26  • Odpověz
autor
ahooooooj,
jak říká Oli :sunglasses: undatry před 10 nevstávaj :grinning: :grinning: :grinning:
náhodou my teda dneska vstávali :stuck_out_tongue_closed_eyes: potřebovala jsem odchytit Vašíkovu moč a dát jí doktorce:grinning: doooost náročnej úkol po ránu :grinning:chytit moč ani tak moc ne :grinning: chladná dlažba a puštěná voda jsou dobří pomocníci:grinning:, ale oblíct sebe a dítě, který ještě je nutné nakrmit:grinning: a ddopravit se k mudře:grinning: no zvládli jsme to :dizzy_face: tak držte palce :wink:

Zuzííí, mně taky škrábe v krku :sweat_smile: na srazu Tě chciiiiiiii!!!!!!chjo Ty tu nebudeš jo, já budu plakat :cry: :cry: :cry:
Olííí, gratulace k neg. výsledkům :dizzy_face:
Jani, mně se šatky líběj, ale ne barevně :pensive: já jsem konzerva, nejvíc se mi líběj bílý :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

sraz, já nemůžu čt, takže v pátek?
4. pro 2008 v 10:52  • Odpověz
pá by byl fajn, bych se zkusila domluvit s bratrem aby nás hodil autíkem z phy zpět, pr busem a pak vlakem to bude dost náročný. A to teda asi pojedu bez kočáru, pr Metrem s kočárem to já neumím. Hele a kde se sejdeme teda? Já se tááák těším.
4. pro 2008 v 11:15  • Odpověz
autor
Olííí, taky budu bez kočáru:grinning: do mhd prostě s kočárem už nelezu:grinning: a do metra se ani nedostanu(u nás je podchod a ještě schody do metra :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
takže příští pátek?
já nevím, kam to jede Tobě a kam Janče(tý myslím na hlavák)
jinak místo, co sem? http://www.clovickov.cz/ mluvila o tom kamarádka, ale nevím, jestli je to pro naší drobotinu :wink:
4. pro 2008 v 11:19  • Odpověz
Jojo příští pátek by šel. Mě to jede taky na hlavák. Tak klíďo tam můžu Janču vyzvednout a dorazíme někam za Vámi. Metro je můj kamarád :slight_smile: Ten človíčkov vypadá fajn, ale nevím jestli je tam prostor, tak toho ďábla můžu položit aby se tam válel.
4. pro 2008 v 11:31  • Odpověz
Ahojky,

holky tak že by nějaký srazík opravdu byl? To by bylo fajn.

Zuzi děkuji moc :wink:

Evi tak se na vás dneska těšíme :slight_smile:
4. pro 2008 v 11:48  • Odpověz
Ahoj
človíčkov je super!!!!A na té Budějovické teda??? :confused:
To máte z Hlaváku pár stanic!!!A jak pojedete když ne s kočárem?? :confused:
Oli když vezmeš deku, tak se tam může povalovat :grinning: :grinning: jinak super, že to vyšlo nega :wink:
4. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz
autor
jsem pro Budějovickou, z Hlaváku jsou tam holky za 15 min, já jsem tam za 20 a barča asi za 30 :grinning: :grinning: :grinning:
Baruuu, taky se těším:slight_smile:
Mišííí, vezmu ho v Manduce zrovna jako Olí :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz
Holky jsem taky pro Človíčkov, snad vyjde nějaký den kdy budu moc, Petr má dovču a chce něco podnikat. Prý je tam hodně narváno, ale snad to bude ok :wink:
4. pro 2008 ve 12:23  • Odpověz
autor
Baruuu, termín je příští pátek :grinning:
4. pro 2008 ve 12:23  • Odpověz
Miško, jojo v Manduce. Jen musím najít nějakou bundu velikosti xxl :grinning: . Sakra deku... to pojedu s krosnou :grinning: . No nějak to vyřeším.
Hele holky a v kolik tak asi hodin to vidíte? Z té naší vsi jezdí asi 4 busy denně :grinning: .
4. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz
A Barunce vše néééééééééééjlepší :wink:
4. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.