• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky a když dr. říkala, že stěry negativní, že tam není bacil, tak z čeho má tu rýmu? já vím, blbej dotaz...
4. pro 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
Olííí, čas dle tbe a Janiny asi
rýmu může způsobit vir, ten stěrem nezjišťujou :wink:
4. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz
a vir je teda menší zlo než bacil jo?

No já bych to viděla tak na desátou, jedenáctou. Počkáme co Janča a pak kouknu na busy a vlaky.
4. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
no na vir hlavně nepůsoběj atb
jak kterej vir:grinning: taková ebola virus je:grinning:
4. pro 2008 ve 12:32  • Odpověz
:grinning: :cry: nojo pravda. Tak doufám, že ten náš vir teda do toho pátku zmizí.
4. pro 2008 ve 12:32  • Odpověz
autor
určitě zmizí!!!!
hele kdyžtak nějakou deku vezmu, abys jí nemusela táhnout:wink:
4. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz
To by jsi byla hodná. Kuji
4. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz
autor
ale hlavně mi jí připomeň, jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
jojo :slight_smile:
4. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz
autor
jůůů, koukala jsem, že má Jája nový album:grinning: měl moooc pěknou oslavičku :dizzy_face:

Barůůů a nevíš, jestli to v človíčkově jde rezervovat? :wink:
4. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz
Eví no jen takovou mikro, aby měl fotečku s půlročkem. Jsme mu to pak snedli chudákovi :grinning:
4. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz
autor
jsem si myslela, že jste mu to snědli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2008 ve 12:41  • Odpověz
Nojo jsme zlí, ale dortíku na roce mu dáme líznout :grinning:
4. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já ještě nevím, jakej dostane, ale asi taky trochu dostane :grinning: taková mrcha nebudu, že bych mu nic nedopřála :sunglasses:
4. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz
Taky mě během čtení napadlo, že deku vezmu..no vezmu jí do auta, kdyby náhodou :wink: a už na 10tou?? :confused: takhle brzo..ohřejou nám tam oběd?? :confused: Ty jsi tam Evi byla???Dá se tam někde v klidu uspat v kočáru??A nebo bychom přijeli později, my spíme kolem těch půl 12!!!

BARU vše nej k svátečku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz
jojo právě, na roce si musej aspon trochu líznout, opatlat si v tom ty ručičky :grinning:
4. pro 2008 ve 12:51  • Odpověz
Líznout??Tak to D dostane už i kus dortu, už teď jí vše možný, teď měl trochu zapečených těstovin, teda bez toho točeňáku :wink:
4. pro 2008 ve 12:52  • Odpověz
No holky Jájoušek obědvá v půl jedenácté právě, no píšou, že tam je kavárna, tak snad tam by to ohřáli.Dyžtak bychom tam na vás počkali třebas. Teda jestli tam trefíme. A my taky musíme zas nějak rozumně zpátky, pr mi došlo, že nás brácha zpět nedoveze, pr nebude mít sedačku.
4. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz
autor
Mišííí, nevím, ale maj tam maila, tak tam písnu, jo?má ještě někdo nějaké dotazy?
já se pokusím Vendu uspat dřív(někdy se zadaří) :slight_smile:
4. pro 2008 ve 12:54  • Odpověz
Miško my mu třebas taky dáme, je fakt, že na roce už jedí děti skoro vše že?
4. pro 2008 ve 12:56  • Odpověz
Aha Manduca :wink: To my neznáme manducy a klokanky :grinning: :grinning:
Jdeme ven, jiný dotaz mě nanapadá :wink:
4. pro 2008 ve 13:05  • Odpověz
autor
jsem psala Zuzce, a prý nepřijede :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: nemá se jak dostat do phy :cry:
4. pro 2008 ve 13:05  • Odpověz
vláčkem je to asi daleko že, :frowning2:
4. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz
autor
Mišííí, v Manduce bys ani nevěděla, že Daníka neseš :wink:
4. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz
autor
já myslím, že od nich ani vláček nejede :frowning2:
4. pro 2008 ve 13:07  • Odpověz
aha, tak to blbé. Autobusem z mímem to je na prd.
4. pro 2008 ve 13:08  • Odpověz
autor
jo a včera byl venda slaďoučkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vztekal se u oblíkání, ale když viděl, že si beru manducu, tak se rozzářil a hned se ke mně natahoval :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pak se tak krásně tulil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2008 ve 13:08  • Odpověz
to je krásný. J. jí taky miluje. Má z ní lepší rozhled než ze šátku a jak ho tam dávám, tak už se chechtoší.
4. pro 2008 ve 13:10  • Odpověz
autor
jede jí mašinka :grinning:no uvidíme, co na mašinku Zuzík řekne:slight_smile: Klidně by mohla u nás přespat, aby se zas s Peťulkou neharcovala zpět :wink:
Olííí, no Vašek jí taky miluje, ale tohle bylo tak úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz
Fakt jo?? :confused: Já myslela, že už to na slony není :grinning: Tak mi jí půjčíte, ju??a zkusíme to :wink:
4. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.