• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
4. pro 2008 ve 14:59  • Odpověz
Hm, zajímavé, fakt to unese i velký děti :confused: no ale ta cena..no půjčíte mi jí, že :sweat_smile: vyzkusíme, jak v tom bude D.spokojenej a kdyžtak si jí taky objednám!! :dizzy_face:
Tak se mi nechtělo na spaní ven, tak jsem ho mrskla do velký postele, já se mrskla :grinning: s ním a spal hodinu :confused: proč nespí hodinu v kočáru nebo sám v postýlce, to mi vysvětlete :angry:
Teď je s babí :dizzy_face:
4. pro 2008 v 16:54  • Odpověz
autor
Mišííí, půjčím:slight_smile:no problemo :sunglasses:
tak po plavču se spalo 10min :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem myslela, že aspoň v klidu pověsím prádlo,...no nic pomocník mi to zas bude sundavat ze sušáku :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2008 v 17:01  • Odpověz
Ahojky,

nevěstinka se hlásí :grinning:

byla jsem v salonu, ale kleknul mi foták, tak nabíjím a zítra nebo až bude čas, dám fotky, mám favority dva, rovnou to asi vyberu, mají 20% slevy, tak vyjdou na 5000,- i se závojem, ten chci, tak to jde, tak do toho půjdu rovnou a už nikde slídit nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vzala jsem si nové prádélko, tak jsem neudělala ani ostudu :grinning:

a jeslti si vyberu ty šaty víc načinčaný tak v nich ani podprda být skoro nemůže, tak prachy v čudu, ne, dělám si srandu :grinning: , paní říkala, že mi tam našijou spešl vycpávky pro malý prsa, když budu chtít a vypadají fakt hezky, tak mám radost!!

a byly jsme s k. u dr má zánět v očičku, slzí jí, tak kapeme, teče nám hnísek chudince :frowning2:
4. pro 2008 v 17:04  • Odpověz
autor
Jani, máš na noc ophtalmoseptonex mast? na noc je to super:wink:
fotky, zítra bych prosila:grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2008 v 17:07  • Odpověz
Evi, to je taky spáč teda :unamused:
Jani to je teda něco, chudinka!!!!A jak si nechá kapat do očka??? :confused:
četla jsi o srazu?????
5000,- jsem taky měla za šaty, ale i P.oblek!!Já taky šla asi do 3.šatů a pak jsem nic neobjížděla, akorát nervy, který vybrat..takže Tvůj přístup schvaluju, nejtěžší věc bude z krku :wink:
4. pro 2008 v 17:08  • Odpověz
nemám mám kapičky a další co mi dala dnes, ona je ï mast? a co to täk stojí? :confused:
4. pro 2008 v 17:08  • Odpověz
autor
už si nepamatuju, asi 50Kč:slight_smile: mast je super na noc, pže v tom očičku zůstane:wink:kapičky se hnedle odplavěj:wink:
Mišíí, víííí'd:frowning2:
hele Miško, ale tvoje svadba byla v době kamenný:grinning: teď už jsou ty ceny zas jinde:grinning:
4. pro 2008 v 17:12  • Odpověz
Evi no jasně a taky jsem neměla tak luxusní, to je jasný :wink: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2008 v 17:13  • Odpověz
autor
ale krásný jsi měla šatky:slight_smile: jsem se Ti tuhle zas koukala do alba na BMS :grinning:
4. pro 2008 v 17:14  • Odpověz
Ty šmíráku :grinning: :grinning: byli pěkný, ale taky jsem to měla v Brandýse v malým salonku, takže myslím, že cena za oba šla :wink:
Už tu mám terminátora :unamused: :grinning:
4. pro 2008 v 17:15  • Odpověz
no je to levný, no levný ale předtím stály 7000 :confounded:

nečetla jsem o srazíku, ale mám stejně fofr, kdy je? :astonished:

a já budu mít španělský :slight_smile: ale móc hezký :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2008 v 17:15  • Odpověz
kuk,
Manducu půjčíme :wink:
Jani ta mast je fakt supr, mě kapky nepomáhali, a jak jsem dala na noc mast, tak paráda, hned bylo poznat zlepšení.
Jinak já měla taky šaty za 7 tis. Je to jednou za život /většinou/, takže proč ne :slight_smile:
4. pro 2008 v 17:44  • Odpověz
já ci taky vidět Miščino album
4. pro 2008 v 17:46  • Odpověz
já taky hod ho sem :wink:

a ta mast se dává jako přímo do očička, to né, ne?
4. pro 2008 v 17:47  • Odpověz
Jani dospělý buď na víčko a nebo přímo do oka, ale u miminek nevím
4. pro 2008 v 17:49  • Odpověz
Jani příští pátek!!!!

Holky, to jsem byla ještě krásná a štíhlá :frowning2: :frowning2: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=9000&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
4. pro 2008 v 17:55  • Odpověz
Miško jsi kecka, mladá jsi furt.... no a krásná...... dobře tak to taky :grinning: :zipper_mouth:
4. pro 2008 v 17:57  • Odpověz
Oli, já řekla krásná a štíhlá :grinning: :grinning: mladá budu furt svojí trhlou povahou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2008 v 17:59  • Odpověz
Miško vidíš, já jsem mladá, tlustá a blbá, pr neumím už ani číst :grinning:
4. pro 2008 v 18:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Olííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2008 v 18:04  • Odpověz
jojo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2008 v 18:05  • Odpověz
Jani a co ten srazík?
4. pro 2008 v 18:06  • Odpověz
holky nevím, musely bysme vlakem, a mě je všude blbě, když nemůžu kinedril..a nevím, zda by nás jindra pustil vlakem, to je taky hnus ta veřejná doprava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2008 v 18:14  • Odpověz
autor
Jani, si říkala, že když Tě vyzvednem na nádraží, tak přijedeš!!!!!!!!!!!
Tak ať Tě J. přiveze, když je tak chytrej!když Kačka usne, tak přímo do očíčka :wink:

já jsem stará, hnusná, blbá kobiïha :sweat_smile:
4. pro 2008 v 18:35  • Odpověz
a já jsem stará hnusná blbá tlustá kobliha :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jůů to je boží téma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Mišuláčku a můžeš mi prosím Tě poslat fotku jak vypadáš teď? :sweat_smile: ty si totiž úplně stejná určo jak na fotkách :sweat_smile:
4. pro 2008 v 18:43  • Odpověz
holky a tady já :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: taková housenka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to už nikdy nebudu :cry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. pro 2008 v 18:44  • Odpověz
já jsem mladá, blbá a tlustá kobliha :grinning:
4. pro 2008 v 18:44  • Odpověz
jaká housenka zase?
4. pro 2008 v 18:45  • Odpověz
4. pro 2008 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.