• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Zuizííí, stejná jako na fotkách? :sweat_smile: no potěš koště :grinning: :grinning: :grinning: jo to bylo na Miško, tak já nic posílat nemusím :grinning:
lásko myslíš, že bys přijela mašinkou? v 8 ti do pardubic jede rychlík(je psanej i pro invalidy) a z pardubek Pendolino :sunglasses:
4. pro 2008 v 18:48  • Odpověz
tak to já jsem v klidu, já housenka nikdy nebyla :grinning:
4. pro 2008 v 18:50  • Odpověz
Miláčku vláčkem určitě s miminkem nepojedu :sweat_smile: to se bojim a vůbec nevim jak bych to udělala,když malej po každým papání spinká :slight_smile:

bohužel :pensive: se sejděte beze mě noo :cry: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
autor
Zuzííí, jsem tě viděla v červnu nebo kdy a mooooc Ti to slušelo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
miláčkuuuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: v červnu sem měla míň jak teď :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
sem ošklivá a tlustá a hnusná undatra pitomá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. pro 2008 v 18:51  • Odpověz
zabiju manžela, dítko usíná a manža přišel z práce a šel se s ním potěšit, takže má zas oči jak tenisáky - dítko
4. pro 2008 v 18:52  • Odpověz
jo a děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Oloušek se jedinej z nás cejtí líp jak my :sweat_smile: necejtí se hnusná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Olí to je na zabití :sweat_smile:
Zuzi bych se musela cejtit hnusná 27 let a to se mi nechce, tak se radši cejtím jen blbá a tlustá :grinning:
autor
nejsííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§
lásko, to je škoda :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
on Ti fakt ještě po každý baště spí?no to je zlaťoušek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2008 v 18:53  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak dlouho se taky necejtim teda jako celej život :grinning: to až teď po porodu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. pro 2008 v 18:53  • Odpověz
lásko moje děkujuuu :fearful: :cry: ty to,ale říkáš protože mě miluješ :grinning: nejsi objektivní,to je čistě subjektivní pocit :grinning: :grinning: :grinning: kdybys mě nemilovala a možná spíš mě neměla ráda taK BYS VIDĚLA OPRAVDOVĚ :grinning:
KURŇA klávesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ale děkuju to potěší :dizzy_face: škoda jen,že nevíte jak vypadám teď :sweat_smile: :cry:

lásko moje jj spinká :dizzy_face: sice né už třeba jak měl dycky hodinku po jídle a to byl jeho čas,ale prostě v tom rozmezí mezi jídlama si dycky chrupinku dá :slight_smile: mimo teda dopoledne a po obídku,to vytráví a chce spinkat hned :grinning: :dizzy_face: takže cestování vláčkem nejde :slight_smile:
4. pro 2008 v 18:56  • Odpověz
chcete poslat moje břicho mejlem? :sweat_smile:
4. pro 2008 v 18:57  • Odpověz
autor
chcíííííí!!!!§
Vidim Tě i objektivně, máš krásný oči :dizzy_face:
4. pro 2008 v 19:02  • Odpověz
Zuzi pošli
4. pro 2008 v 19:07  • Odpověz
Zuzi jenže já jsem obtloustlá celej život víš, takže už jsem smířená :grinning:
4. pro 2008 v 19:08  • Odpověz
olí pošli majla
4. pro 2008 v 19:08  • Odpověz
4. pro 2008 v 19:18  • Odpověz
tak už to tam všichni máte tu moji krasavici :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
Zuzi klídek, já mám větší
4. pro 2008 ve 20:02  • Odpověz
to těžko,to zkresluje,já mám děsně velký břicho!!!!!!! :grinning:
4. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz
tak já to svoje zítra vyfotím a poměříme
Evičko děkuju :dizzy_face: ty mi dneska skládáš samý komplimenty :grinning: cos provedla? :grinning: :grinning: :grinning:
já ci taky poslat břicho :grinning: PomichalkovaJana@seznam.cz :grinning:

já nevím s tím srazem, dělala jsem si srandu spíš že byste pro nás musely na nádraží, vlakem s kačkou bych si asi sama netroufla, přijeďte do Kolína :grinning:
4. pro 2008 ve 20:07  • Odpověz
sem jak nějaká atrakce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to máte odstrašující příklad:grinning:

Jani máš to tam :grinning:
4. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
Tady to jede :slight_smile:
Já nemohla, P.má dnes odpolku, takže na starost malýh, pak jsem žehlila, hajzlík nechtěl jako na potvoru spát, takže jsem tiše seděla na pohovce a čekala, až zaklapne :angry: mě zase vytočil...a ještě musím vytřít

Zítra jedu po O k té kámošce a pak k máme do Phy, je tam nějaký Mikulášský program a budeme u ní s malým spát, tak jsem zvědavá, takže budeme až v sobotu

Zuzo, teda já úplně zapomněla, jak jsi byla krásná na svatbě, hned bych si tě vzala :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdu juknout na břuch a pošlu svůj, ale nelekat se plís :pensive:
4. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz
Zuzo to bříško :pensive: :cry: taky ho máš teda pěkně vytahaný!!!!Já vám poslala moje, taky hrůza :pensive:
4. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky,

tak holky srazík v pátek jsem si zapsala do deníčku a moc se těšíme. Jen Evi rezervace asi nejde. Ale byly tam kámošky a prý to je extra chaos, tak jsem na to zvědavá :grinning: Ondra se dětí teď nějak bojí, tak to bude sranda :grinning:

A svojí postavu tady ani komentovat nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Joo a díky moc všem za přáníčko k svátku :wink:
4. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz
autor
dobré ranko,

chjo Vendovi asi rostou další raťafáky :frowning2: od 3 do 5 jsme byli vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hmm, bříška, no moje není o moc lepší....
do človíčkova jsem poslala mail hnedka včera a zatím bez odpovědí:frowning2:

do Kolína nejedu:grinning:

Baru, na plavču to docela zvládá:grinning:, ale je fakt že ho Venda už nechodí děsit:grinning::grinning::grinning:
5. pro 2008 v 08:45  • Odpověz
ahoj holky,

hlásím, že u nás je lazaret. Jaroušek už stihl nakazit celou rodinu, velkej už chrochtal tři dni a já začala dneska v noci. To teda nevím, kdo se o malýho bude za chvíli starat, až padnem :sweat_smile:
Hele holky nemohl by ten sraz být v sobotu? Včera jsem poslouchala proslov o nezodpovědnosti, o tom, že si nepřeje abych jela s malým vlakem, že to hodina tam, hodina zpátky, plus metro...atd atd, prý v sobotu mě tam i zpět odveze...
Jo a abyste neměly depresi pošlu vám svůj břuch.
5. pro 2008 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.