• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Eví raťafáky blbý, ale vydržte, vylezou a bude zas klid chvíli.
5. pro 2008 v 08:51  • Odpověz
autor
Olííí, do tý doby budu mrtvola :grinning:
mně sobota nevadí :wink:
5. pro 2008 v 08:53  • Odpověz
Bré ránečko :slight_smile:

Mišulko mm dííííík :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jj taky jsem byla ve svym životě docela pohledná :sweat_smile: ale to už mě asi nehrozí,že? :cry: :cry: :sweat_smile:

Jinak to říkám,že seš prvotřídní housenka!!!!!!!!Máš normální bříško :slight_smile:

To jen já budu vláčet ten svůj náklad před sebou :cry: :cry: :sweat_smile:

Evi ať Vašíčkoj co nejdřív vyjede :unamused: nám ten třetí roste už měsíc a teď 5 dnů každej den,malej je za noc 4 krát vzhůru,teda dneska byla,minulý dvě noci mám pocti,že sem ani nespala :unamused:
Eví to by bylo super, pr jinak bychom asi měli tichou domácnost :frowning2:
Olí ať jste v pořádku co nejdřív :unamused:

mě zas bolí břicho :cry: v krku už né,ale břicho :sweat_smile: sem se probudila a mám drsný MS bolesti a to mám dostat MS až za 5 dní
5. pro 2008 v 08:54  • Odpověz
ha ha ha Olí :cry: :cry: ty seš taky žížala :cry: na vás všech je vidět jak se vám pas srovnal,ale mě? :cry:
5. pro 2008 v 08:57  • Odpověz
autor
a Zuzííí, ty bys příští so mohla do Phy? :wink:
no oni jsou asi i erupce na měsíci či co, v únorčatech dneska tiou dobou nespalo víc dětí :sweat_smile: no já ani nevím, kterej mu roste...má oteklý spodní dvojky a horní trojky :wink:

Olííí, oni ty chlapy jsou všici stejní, ten Tvůj navrhl aspoň rozumný řešení :wink:
5. pro 2008 v 08:57  • Odpověz
autor
jo Olouši až padneš, tak se stejně postaráš:wink: jak jsme měli tu střevní chřipku, tak jsem to taky zvládla(i když mi bylo opravdu dost zl
5. pro 2008 v 08:58  • Odpověz
Miláčku příští so jdu na operejšn :slight_smile:

mě tak bolí to břicho,já si vezmu prášek snad :cry: doufám,že na mě útočí Crohn zas :cry:
5. pro 2008 v 09:05  • Odpověz
Eví to on zas jo, pr ví, že bych škemrala a škemrala a debatovala....a taky, že si zasloužím pokecat. Zas ví, že když se vykecám, tak ho nebudu obtěžovat zbytečnými řečmi :grinning:

Zuzi jaká žížala? Počkej až uvidíš naživo...
5. pro 2008 v 09:06  • Odpověz
tak přijeďte seeeeemmmmmm :sweat_smile: :sweat_smile: :unamused:

ježiš to je bolest,co to kurva je? :cry:
5. pro 2008 v 09:07  • Odpověz
Zuzí a kde tě to bolí?
5. pro 2008 v 09:08  • Odpověz
bolí mě bříško jako silný MS bolesti,ale nemám to a mám to dostat až za 5 6 dní,mám ještě HA :confused:

ale nejsem si jistá,ale myslim si,že ty samý bolesti jsem měla,když mě zlobí střeva(crohn) jenže to jsem měla naposled v těhu v 18 tým týdnu
5. pro 2008 v 09:09  • Odpověz
5. pro 2008 v 09:11  • Odpověz
holky a to mi ještě včera Péťa oznámil,že musí zítra normálně od 6-2 do práce :unamused: parchanti,dyť slaví narozky!
5. pro 2008 v 09:11  • Odpověz
jau jau to fakt bolí :frowning2: jdu pro prášek
5. pro 2008 v 09:12  • Odpověz
Oloušku seš fakt žížalka,navíc vy všichni máte mimo Evi a mě 180 cm,že jo,takže na vás to není vidět :slight_smile:
5. pro 2008 v 09:14  • Odpověz
Zuzí ty jsi undatra, já mám 163 cm a 68kg, žížala hadr. :grinning:
5. pro 2008 v 09:15  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ahá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. pro 2008 v 09:18  • Odpověz
já mám 160 cm a 71 kg :zipper_mouth: :pensive: :pensive: :sweat_smile:

tady je puch jak od ropuch,mám pod sebou tu mojí žábu,od koho to asi je :grinning:
5. pro 2008 v 09:19  • Odpověz
kam utekla Evís :fearful:

ona příjde,na zavolání dycky příjde :sweat_smile:
5. pro 2008 v 09:20  • Odpověz
:grinning: chudák žába
5. pro 2008 v 09:24  • Odpověz
:sweat_smile: už je přebalená čisťoučká voňavoučká :grinning:
5. pro 2008 v 09:29  • Odpověz
vy undatry to jste vyhlásily soutěž o nějvětší bříško? já to skoukla až teď, holt s tím se nic nenadělá, to vytahaný je pech, kamarádka má 12 letou holku a má to pořád, říkaal, že by pomohla jen llyposukce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale hlavně, že máme zdravé děti, co břicho až vezme čert..

Olí- tak jako v lazaretu, jo, jindra má taky rýmu, taky prská, tak doufám, že nenakazí Kačku zase jako minule :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi- ty jdeš v so na operaci, jo, to dělají i soboty?
:confused:

my musíme jít uklízet, pak ven, máme poslední plínku, až bude čas, hodím fotos,ju? :slight_smile:
5. pro 2008 v 09:49  • Odpověz
Jani mě to udělaj přes známou v sobotu....protekce to víš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

jak máte poslední plínku?To jako pak už Kačenku budeš dávat na nočníček nebo co? :sweat_smile:
5. pro 2008 v 09:52  • Odpověz
už mě bříško nebolí :dizzy_face: zabral prášek
5. pro 2008 v 09:58  • Odpověz
no vidíš :slight_smile:

právě že musíme jít koupit aby nemusela na nočníček :grinning:
5. pro 2008 v 10:01  • Odpověz
ahá já myslea,že nám pošleš poslední plínku co máte a pak konec :sweat_smile: to tak vyznělo :grinning: ale ty nám pošleš bíško asi,že jo :grinning:
5. pro 2008 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holčiny,

koukám, že tu všem rostou zoubky. :slight_smile: Musím se pochlubit, že my jsme taky včera našli první zoubek a to dole uprostřed a to jsou nám teprve 4 měsíce a tři týdny. Zrovna včera mi skončila mateřská a ode dneška už jsem jako Vy na rodičovské dovolené. Zvolila jsem tu dvouletou variantu, tak doufám, že nebudu litovat. V létě se chceme začít snažit o druhé děcko, tak to snad půjde a když ne, tak holt až budou Ondrovi dva roky, začnu pracovat doma. No vlastně už začínám pracovat ode dneška. Včera jsem si domu přivezla první práci, tak doufám, že to budu zvládat. Je to práce na PC a mám to vykoumané tak, že budu dělat na PC a přitom kojit Ondru, takže o nic šizený nebude. Dělám na dohodu o provedení práce a je to supr placený. 300 Kč na hodinu, tak jsem se rozhodla, že do června budu dělat a pak už na to prdim. Až podruhé otěhotním (dá-li pán Bůh), tak už se budu věnovat jen sobě a Ondrovi.

Oli: Přeju brzké uzdravení. Taky se děsím toho, že jednou lehneme všichni a nevím, kdo se o Ondru bude starat.
5. pro 2008 v 10:18  • Odpověz
holky kde jste? :confused:

bíško asi posílat nebudu, páč jsem jako vyžle, já bych potřebovala nabrat nějaký kilčo :astonished:
teď máme doma taťku, ale snad večer dám ty fotky, ale koukalal jsem, že ve fotáku mám jen něco a zbytek na mailu, tak dyžtak pošlu i mailem, na koho mám, ju? :slight_smile:

co mikuláš, jdete koukat ven?

já jdu zadělat ještě těsto na rohlíčky, dneska jsem udělala buřtguláš, ale jako chytrá holka jsem neměla moc červený papriky, tak jsem tam hodila pálivou a huba mě pálí, nedá se to ani jíst, tak nebudeme mít moc štědrou večeři :angry:
5. pro 2008 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.