• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Jaňul no jo undatry sou asi pod peřinou nebo co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry:

Miška nebude to psala,s Evčou jsem na IP když tu nikdo není :sweat_smile:

na co se jako máme jít dívat ven? :confused: na Mikuláše??? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:

hele ty ani fotku neposílej bo nás ještě nasereš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. pro 2008 v 17:12  • Odpověz
no jo nebudu tak pošlu jen šaty :slight_smile:

jo na Mikuláše, ale my asi nepůjdeme prej, já myslela že jo :confused: Kačaba je nějaká nevrlá :confounded: tak jsem myslela, že bysme jí vzali ven, ale radši ne, čerti budou ožralý a budou dělat bordel, to by se spíš bála :angry:
5. pro 2008 v 17:15  • Odpověz
báááf, jojojo, já byla pod peřinou, jsem si dala odpolední spánek s Jájoušem.
Jani šaty pošli, břicho ne. Jako jak někdo může mít po porodu problém, s tím,že je hubený :cry: :cry: :cry: :cry:
5. pro 2008 v 17:30  • Odpověz
jinak my zítra tedy odjíždímě k našim, na net asi kouknu občas večer, když mě tam děda pustí. Je to tam složitý, pr pouští antivir při zapnutí pc, pak zas před vypnutím....takže to je na tejden dycky. Tak dyžtak dejte vědět smskou co ten srazík ju.
5. pro 2008 v 17:31  • Odpověz
tak já teďka venku byla:grinning: skočila sem Péťuloj pro přesnídávku do obchoďáku za barákem :grinning: ale čerta sem nepotkala za těch 5 minut co sem nebyla doma :sweat_smile:

hele no na čerty ven jsme říkali právě né,oni bouchaj petardy smradi malý,tak by se nám mimouškové bály :slight_smile:
5. pro 2008 v 17:34  • Odpověz
holky normálně mě Péťula říkal někdo klepal,tak tam jdu a tam sem měla na dveřích na klice od něj Mikuláše :grinning: :grinning: :grinning: spooousty ovoce,abych byla zdravá a nějaký dobrůtky :slight_smile:

a on toho svýho měl pod postýlkou a s malým ho tahaly :sweat_smile:

teď dělám svíčkovou :dizzy_face: a už se nemůžu dočkat až mu dám zítra dáreček :dizzy_face:

a dort vypadá taky moc pěkně,jsem zvědavá jak bude chutnat :slight_smile: bylo to moje poprvé :sweat_smile:
5. pro 2008 v 19:05  • Odpověz
Jéé Zuzi to je krásný.
Určitě bude dobroučký. Jsi šikulka
5. pro 2008 v 19:33  • Odpověz
tak to já jsem nic nedostala asi jsem zlobila :grinning: ale je to hezký :dizzy_face:

dort bude určitě dobrej.

dala jsem do albíčka nový fotky tak mrkněte a tady na bereme se- http://www.beremese.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2153678- ale nevím jeslti je to teda dobře :angry:
5. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz
tak ne, tak zkusím něco jinýho- http://www.beremese.cz/album/myalbums.php
5. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz
jo to je ono, líbí se mi ty šaty na obrázku 5, ty mi fakt sluší si myslím :dizzy_face: a obr.8 takhle vypadají nic moc, ale ve skutečnosti jsou mnohem hezčí tak mrkněte i do albíčka na koňovi a řekněte co se vám líbí :sweat_smile:
5. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz
aha, tak jsem to dala i napodruhý blbě, jsem antitalent hold :grinning: tak si mě tam najděte pod jménem, promiňte :zipper_mouth:
5. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz
Jani tak ty druhé co jsi si zkoušela Ti moc sluší :wink:
5. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz
Ty jak jsou na Beremku? :confused: takhle vypadají taky pěkně, ale v reálu se mi až tak moc nelíbily, to se mi líbily ty jednoduchý a zase na fotce jsou nic moc :confounded:
5. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz
Ahojky holky :dizzy_face:

Děkuju :dizzy_face: už se nemůžu dočkat až to vypukne :dizzy_face: teda jestli se toho dožiju :sunglasses:

Jani mě ty stránky nejdou :unamused:
6. pro 2008 v 08:42  • Odpověz
Dobré ranko,

tak holky nějak jsem líná dočítat, jsem tu jen na skok. Bude ten srazík teda v pátek a nebo se to přesune kvůli Oli na sobotu? Mě to je jedno, asi budeme na víkend doma. Zatím teda o žádné akci nevím :grinning:

Já se dneska či zítra chystám na okna....fuj to se mi to ale chce :angry:

Evi už víš zda budete pokračovat na plavču? My neee :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. pro 2008 v 09:38  • Odpověz
Zuzo- já to dala blbě, musíš si mě najít na Bereme se normálně pod jménem :sweat_smile:

a hezkou oslavu :wink:

mě hned ráno rozčílil totálně JIndra, včera mu říkám, at vynese koš, samo že se na to vy**** a ted to jde udělat a prasknul mu pytel, tak řval, proč to tam strkám, proč to nevyhodím, udělal zase jakej jsem bordelář a to, že ho měl vynýst on, to samo nebere, že by to byla i jeho chyba, tak mě pěkně vytočil, aspoň že šel mejt auto gr gr :angry:
6. pro 2008 v 10:11  • Odpověz
Ahoj děvčátka
Tak včerejšek byl super, sice trochu kalup, byli jsme nejdřív u té kámošky a pak jsme jeli k mamce, D.byl hodnej :dizzy_face: usnul a spal úplně stejně jako doma!!!!!

Oli, teda strie pěkný :pensive: já je mám kolem pupíku, ale už jsou stříbrný, takže je to málo vidět, taky Ti to určo vybledne

Zuzi, Ty jsi asi slepá, či co :grinning: prej, že jsem žížala :stuck_out_tongue_closed_eyes: žížala vypadá teda jinak, to je tak Janina, ale já určo ne...no jsem na tom asi líp teda než vy :sweat_smile: 69kg 170cm

Jani, Ty břucho nefoť, taky bys mě nas*ala :grinning: :grinning: ta kámoška tady od nás, je taky ten případ, všichni se jí lekaj, že je tak hubená ale fakt se cpe a nepřibere!!!

Holčinky v SO teda fakt nemůžu, na 90% jedeme do Plzně za kámoškou, takže srazík beze mě :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
6. pro 2008 ve 14:24  • Odpověz
ahoj kočky.jak se máme? :slight_smile:
6. pro 2008 ve 14:26  • Odpověz
Tak co je?? :confused: Mi nes..te :sweat_smile: včera tady krafete a jak přijdu, tak mrtvo :angry: potvorky jedny, bosorky :angry: :cry: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 ve 20:41  • Odpověz
Hele co jsem našla za řádky..

jani-vím to jistě,radila jsem se na tohle téma s laktační.150ml jogurtu se počítá jako 250ml um plus k tomu kaše,tak máte splněno.denní mléčná dávka po roce je 500ml.nemusíš mít strach.

Tak to čumím, že 150 jogurtu je jako 250 UM :confused: :confused:
6. pro 2008 ve 21:28  • Odpověz
čusky,

jsem tu :wink:

celý odpo jsme lítali po rodičích byli jsme si pro Mikuláše, teď jsem už 2x uspávala čerta a jsem konečně tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tatínka máme v hospodě, tak jsem zvědavá, kdy přijde :astonished:

dneska je tu mrtvo, co? :confused:
6. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz
Nó to brzo, já vypínám :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem tu čekala hodinu :grinning:
Dobrou a ať prďolci spinkají!!!!!
6. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz
neměla jsem čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jsme hezky pokecaly :grinning: myslím, že tvé přání se u nás bohužel nevyplní :confounded: , spíme pořád děsně, budí se třeba 6x za noc, je to příšerný, jsem zvědavá, kdy tomu bude konec :confounded:
6. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz
Holky, nedělejte, že jste tak vytížený o tom víkoši :grinning: :grinning:
7. pro 2008 ve 14:12  • Odpověz
viď, taky koukám. Já teď náhodou slepovala linecký a jdu dělat něco nepečenýho a bábovku, jindra vzal kačku ven, tak toho musím využít :grinning:

asi si koně rezervujeme jen pro sebe, co? :grinning:
7. pro 2008 ve 14:20  • Odpověz
čus
jj zarezervujeme :grinning: :grinning: no jo Ty jsi taky aktivní, já nic nedělam :sunglasses: čtu si stravu po 1.roce života...za chvíli přijde prťě z venku, dám mu sváču a odnesu jim ho vedle :angry: se mi chce :confounded: ale ať si taky zvyká beze mě..když já si už na něj nějak za ten rok, co je furt se mnou, zvykla a už jsem na něj závislá, jak on na mě a najednou si tchán vyzpomene, že by ho tam taky mohli občas mít :angry:
7. pro 2008 ve 14:35  • Odpověz
jen ať ho mají, co bych za to dala, na chvíli :dizzy_face: ty nic nepečeš či čo? :grinning:
7. pro 2008 ve 14:37  • Odpověz
Ne nepeču, napekla tchýně, jako každý rok a ona peče i každý pátek - bábovku, štrůdl..chtěla jsem tu zavést, že někdy upeče ona, někdy já, ale nějak se nepovedlo, když jsem upekla např.v pátek, ona stejnak v sobotu napekla :confounded: tak na to peču :grinning: a nepeču :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No jen ať si zvyká, ale je tam ten debilní švagr a já to nerada vidím, když mi k malýmu leze :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. pro 2008 ve 14:39  • Odpověz
no jo ten tam asi bude dokud se neodstěhuje :astonished: jestli se odstěhuje :angry:

nám taky dají mamky, ale já mám ráda, jak to voní, když pečeš a i mě to baví když na to mám čas a klid, což tady moc nemám, tak peču letos jen málo :grinning:

kde kurník jsou ostatní? :confused:
7. pro 2008 ve 14:42  • Odpověz
Tak Zuza psala, že nebude, ale ostatní nevím :confused:

Mě to ani právě nebaví a nejsem na takový piplání :slight_smile:

Jani, ten se neodstěhuje NIKDY, vždyť mu bude v březnu už 34!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A furt smrdí doma, má dluhů tak na daších 30let dopředu a tak se mu bydleníčko u maminky líbí, když má navařeno, vypráno a neplatí nic :angry: bych ho hnala vyžírku jednoho!!!Ale co naděláme...ještě si tu s ním jednou pěkně užijeme, až tu rodiče nebudou :pensive:
7. pro 2008 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.