• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak houkám,do Prahy se nejede,jede se na hory :dizzy_face:
sáňky a lyže sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

né já vím,že nemůžete,já to snad zvládnu s vaší pomocí i takhle na dálku a když bude hodně špatně,tak zvednu telefon a někomu z Vás se vybrečím :slight_smile: ale snad to nebude potřeba:slight_smile:dneska jsem brečela naposled odpoledne,to sem dobrá co :sweat_smile:

tak já jdu zase,jdu za miminkem.Nedovedete si představit jak to ze mě cítí a jak prožívá Péťulka strašný stav vzhledem k tomu jak se cítím.Dneska byl každou hodinu v noci vzhůru,fakt každou a jako by se bál,se klepal a furt hledal moji ruku a jenom když ji měl tak byl v klidu.Takhle na něj působím :cry: tak se mějte hezky

a pusinku všem,dám Vám vědět,děkuju za to,že Vás mám pa
8. pro 2008 v 18:39  • Odpověz
Zuzi, to je jasný, že to vycítí :pensive: bohužel na to mají 6.smysl..ale tomuhle neporučíš, v pohodě budeš, až bude po všem a vše bude v pořádku!!!
PA a drž se!!!!!!!
8. pro 2008 v 18:41  • Odpověz
Mišulko to říkám,že seš undatra :sweat_smile: tohle totiž děláš furt :grinning: :grinning: :grinning: vem si nějakej prášek už na hlavu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si mě rozesmála zas :grinning:

na otázku ti dám IP
8. pro 2008 v 18:42  • Odpověz
Zuzi musíš mi to psát po lopatě :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2008 v 18:43  • Odpověz
já vím jak se cítíš!!! :slight_smile:
já tohle měla celé těhu a do nedávna po porodu :sweat_smile:

tak papa
8. pro 2008 v 18:45  • Odpověz
Zuzi- je to pravda, mimča to vycítí a chce být víc v tvojí blízkosti miláček, už ať je po všem :confounded:
8. pro 2008 v 19:36  • Odpověz
holky já nás nemohla ani najít, jak jsme vzadu :confused:

dneska je pěkná kláda, co?

mě normálně bolí jakoby na vaječníku, měla jsem to už když jsme se snažili, jak jsem nebrala antik. a teď to mám po třetí od porodu, a tělo si asi nezvyklo ještě, tak mě zase bolí vaječník doufám, že to není zánět, pro jistotu už mám v sobě uro čaj, a koupím si asi ovu test, to by mělo dokázat, že se nepletu, ne? snad to nic není..

a co vy robíte, my musíme jít klízet, je tady bordel, kačka bude muset do ohrádky, at můžu vysát, to bude pláče, je mi jí vždycky líto, ale včera mi spadla z křesílka, jak tam dělá psí kusy, byla přivázaná a normálně spadla, tak to už moc neriskuju :cry:
9. pro 2008 v 10:03  • Odpověz
ahojík holky, tak my můžem fakt jen v sobotu, manža by byl naštvanej, kdybychom jeli v pátek, a navíc je už i celkem kosa, tak to na cestování v Manduce moc není.¨
Peťulkovi vše nej k narozkám a Zuzance držíme palečky s operací - pak už bude určitě klid a nebude tě to zdravíčko zlobit.
Včera jsme byli u prababí a pradědy je jim 83 a 88 ale jsou v kondici a malýho si parádně užili. Byli jsme tam celý den, tak měli všichni zážitek. Jinak malej se zkouší postavit na 4, ale ještě se tam neudrží, nicméně to zdatně trénuje. Jo a couvá dozadu :grinning:
Tak se zatím mějte, já zas nakouknu.
9. pro 2008 v 10:26  • Odpověz
Ahoj my byli na plavču :wink: hodím nějaké foto a musím jít něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2008 v 10:40  • Odpověz
míšo- hezkej potápěč :grinning:
9. pro 2008 v 10:52  • Odpověz
Jani, teprve teď jsme přidala ještě jednu a potápěčskou :grinning:
Hele jak říkáš s tím břichem, mě asi 3.den taky popíchává ve vaječnících, ale já jedu 1.cyklus bez HA a měla jsem mít kolem 5.12. OVU, tak je možný, že je to k tomu..no čajem nic nezkazíš :wink:
9. pro 2008 v 11:20  • Odpověz
to nevadí :grinning:
já si myslím, že je to ovu mám asi 9DC, takže se to asi připravuje, jsem 3cyklus a i když jsme se snažili, tak mě to občas bolelo :confused: předtím jsem brala 7 let HA. co to, že jsi jí přestala brát teď? :zipper_mouth:

já si udělala i heřmánkovej čaj na záněty, tak musím bejt zdravá i uro čaj, moc dobrej, ale když pomůže vypiju lavor :sweat_smile:
9. pro 2008 ve 12:06  • Odpověz
Já už to plánovala dýl, tak jsem čekala, až doberu posl.plato...za prvý je to strašně drahý a naše frekvence styků fakt HA nevyžaduje :sweat_smile: a za druhý jsem frygida obecná a bolí mě to, páč jsem vyschlá jak sahara :sweat_smile: :sweat_smile: takže tak no, uvidíme, zda se stane úraz :grinning: :grinning:
9. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:
9. pro 2008 ve 12:41  • Odpověz
Tak Daník má 38 :cry: všechno bylo OK, šli jsme ven řval jako vždy..ale řval asi 30 mina nezabýraly auta, vlak, kočky :fearful: přišli jsme domů a žulil se..svlékla jsme ho a začal se mi plazit po zemi, jak když dodělává :confused: dala jsme banán - nee, sušenky nee..už začínal být teplý, tak teploměr a v uchu 38, jsme udělala mlíko, vypil 3/4 a začal řvát, takže čípek, přebalit a do pelechu, řval a řval, vzala jsme ho k sobě, houpala, řval...po 40 min.usnul a spí skoro 2 hodky :confused: tepl.už klesla..to jsme zvědavá, co z toho bude, má teda i řídký kadění, tak že by zuby??? :confused:
9. pro 2008 v 16:29  • Odpověz
autor
Mišííí, držím palce, ať to jsou zoubky!!!Vašík i když má horečku, tak je happy:wink:
my jsme dneska prubli plavčo, tak čekám, kdy zas začne chraptět!
9. pro 2008 v 16:58  • Odpověz
Ahoj tak zoubky asi nee, nic nevylezlo, celou noc spal, ale ráno měl zase přes 38, dala jsem čípek, za hodinu na to měl 37,8 a teď 3a půl hodky po nic :confused: ale je teplej a zvadlej, Vašík měl tu 6.nemoc???Nic jinýho mě nenapadá..a mě škrábě v krku a taky bych zalehla, to budou Vánoce :confounded:
10. pro 2008 v 10:01  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:
6. nemoc jsme ještě neměli:grinning: zoubky neodepisuj, nám vylezli po 3 dnech horeček:wink:, ale zvadlinku neznám, Venda byl zvadlej jen když měl 40(a na pohotovosti se jim zdálo, že je to ok:frowning2:)
no já počítám s vánoční návštěvou pohotovosti(pak budu mile překvapená, že tam nepojedem třeba :wink: )
10. pro 2008 v 10:05  • Odpověz
holky nesejčkujte :astonished:

Míšo- ať se prďous brzy uzdraví, ale třeba to fakt můžou být zoubky, měl by na ně čas, ještě neházej flintu do žita, a spinká?

A co vy Evi, jak je vám?

My dneska měly zase příšernou noc, Kačka byla 2 hodiny vzhůru, nechtěla spát, už mám nervy jako špagáty s tím spaním, to jsem byla až doteď klidná :astonished: ale jí tak, že se v tom máchá, zlobí, honím jí u toho, mám toho plný :sunglasses: a mám pocit, že nic nestíhám, chci udělat ještě nějaký nepečený, tak snad dneska, tu štolu jsem chtěla, ale nedostala jsem se k ní samozřejmě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě musím udělat výzdobu v kuchyni, nějak mě to zase zmáhá :confused:
10. pro 2008 v 10:36  • Odpověz
Evi tak to jsem úplně zapomněla, že vám to trvalo 3 dny...mám teda vůbec volat Dr.???Jemu to snad teda vejš jak přes těch 38 nevyleze, ale tak každej zvládá tepl.jinak, já mám 37,8 a už umírám, tak možná bude po mě, včera se fakt plazil, jak mrtvola

Jani, jj teď zrovna spí a to spal od 18:30 - 05 a od 05:30-08 :grinning: a už zase spí, no medvídě...hele to je jasný, že s kačkou nic nezvládáš, proto nic nedělám, tenhle rok jsou fakt malí na to, aby si hráli sami a dali nám pokoj, Ti říkám prď na to!!!Příští rok si to vynahradíš!!!!
10. pro 2008 v 10:51  • Odpověz
autor
Klidně jí brnkni, stejnak ti nic neřekne asi:slight_smile:aháá, já jsem schopná i 38 dojít do práce:grinning:

Jani, vašíkovi nic není:slight_smile: dokonce ani po plavču nechraptí:grinning: nevím, co to na mně zkouší:slight_smile:
hele, dej si voraz:wink: u nás se teď taky špatně spí, ale má oteklou půlku tlamky, takže čekám, kdy nějakej klofáček vykoukne :wink:
jo a nesejčkuju,to je každoroční tradice:grinning: někdo z rodiny na antibiotikách a tak :wink:
10. pro 2008 v 11:57  • Odpověz
aha, tak to je blbá tradice teda, si vymyslete jinou :grinning:

já dopo dělala rafaela s naší baronkou, jenže tý se přestalo líbit v ohrádce a brečela, tak jsem jí musela vyndat, a lezla po kuchyni, jenže otevírá šuplík, to se bojím, aby tam nestrčila packu,pak leze do koše, takže jsem jí pořád tahala, triko má od kokosu, děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jsem udělala těsto ještě na jedny koule, tak je chci udělat, je s babičkou venku, ale myslím, že už přijdou, já byla ve městě, tak jsem to nestihla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evi- je dobře, že je vám líp :wink:

míšo- vy se vykurýrujte taky, snad je to ten zoubek, ale radši brnki dr, ať máš klid!
10. pro 2008 v 16:07  • Odpověz
Jani Ty jsi fakt poděs, u Vánočního stromu padneš únavou :grinning:

Nikam jsme nevolala, teplota zatím není, ale není úplně OK!!!Pořád jakoby unavenej :pensive: uvidíme zítra, jestli to vyleze, zajedu s ním zítra k Dr.
10. pro 2008 v 16:13  • Odpověz
autor
Mišííí, chudínek Dáňa :frowning2:
Jani, ráda bych jinou tradici:grinning:
kde mám tu svojí Zuzanku, lásku mojí dvojčecí? :cry:
10. pro 2008 v 16:22  • Odpověz
Míšo- radši tam zajdi, kdyby se ti něco nezdálo, bude víkend..mám 2 koule nepečený, hurá :grinning: ted chci zítra úly,ty jsem nikdy nedělala, pak možná kokosovej salám a tu štolu, to bude největší oříšek :astonished:

Zuzi kde jsi????????????????voláme tě!!!!!!!!!!!!
10. pro 2008 v 17:04  • Odpověz
Holky tak teplota v nejhorší dobu tj.kolem 16té 36,1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je to určo pusa, pořád dudá a při papání trpěl a ani nechtěl a dával hlavu na stranu, ale teď se koupu a dělají blbiny, takže je už dobře, uvidíme noc :pensive:

Zuzo, zítra na Tě myslím!!!!!!!!! :dizzy_face:
10. pro 2008 v 18:59  • Odpověz
autor
dobré ranko,

Mišíí, co teplota? a zub? :slight_smile:
Zuzko, držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vše bude ok, neboj!!!
11. pro 2008 v 08:59  • Odpověz
Ahojky,

i my Zuzce držíme palečky ať je vše ok!!!! :wink:

Míšo tak co noc, už jste bez teplot? My máme zatím jen dva zuby, ty ho sice pěkně trápily, ale teploty naštěstí neměl.Tak uvidíme co nás čeká u těch dalších zoubků :confounded:

Mě dnes na 2 dny dorazila mamka a bude hlídat Ondráška. My jdeme dnes do vánoční Prahy a zítra do aquaparku v Čestlicích. Petr má jeden volňásek, tak toho využijeme a odreagujeme se. :grinning:
11. pro 2008 v 09:42  • Odpověz
dobré ránko,
Zuzanko držím palečky a Jájoušek posílá oslintanou pusenku.

Holky ta jak to vidíte s tou sobotou?
11. pro 2008 v 10:05  • Odpověz
Ahojky holky
Tak teplota není, v noci proběhlo několik hysteráčků, ale pak spal do půl 10 :confused: :confused: :confused: Je zase zvadlej, v puse NIC ale jak jsme ho oblíkala a protestoval, tak nějak chraptěl :unamused: mě v krku taky bolí a mám ho celej rudej, takže odpo s ním přeci jenom zajedu, ať se na krk podívá, možná že nechce papat, proto, že bolí krk, ne zub :confounded: to je fakt něco, ať už jsou větší a řeknou" mami, bolí mě to a to" :angry:

Baru, tak to budete mít super 2 dny!!!Taky bych potřebovala s P.někam takhle vypadnout :sunglasses:

Oli, my v teda asi nikam nepojedeme na ten víkend, ale nachcípaný se s váma nesejdeme, ještě uvidím, jak bude zítra
11. pro 2008 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.