• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Olouši, u mně sobota platí:grinning:
Mišinko, dej vědět, co dr:slight_smile:
Baru, ooo dva dny maminka:grinning: přiveze kremrole? :grinning:
11. pro 2008 v 10:52  • Odpověz
Eví paráda, Miško taky bychom vás rádi viděli, tož uvidíte. Hele a v kolik a kde teda? Nám je to jedno, pr nás manža doveze.
11. pro 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
Olouši je mi to jedno....
napadlo mně, jestli se nechceš jít juknout na Malostranský vánoční trhy :wink:
klidně můžem do človíčkova, nechat kluky protáhnout svalíky a když budeš mít chuť, tak můžem vyrazit na kampu...
11. pro 2008 v 11:05  • Odpověz
Eví tak asi bychom se sešly v tom človíčkově a pak bychom viděly....tak v 11?
11. pro 2008 v 11:34  • Odpověz
autor
ok:slight_smile:

co ta Baru? jde s náma? nebo mám spicha s Jájou sama :grinning:
11. pro 2008 v 11:35  • Odpověz
Tak to byla rychlovka, napadlo mě zavolat Dr a měla jen do 12
Takže je to lehká virozka, která může být i od zubů!!!Má něco lehce na hlasivkách, jinak OK, máme dvoje homeopatika a máme přijít v PO a nemáme chodit ven, když je hnusně jako dnes :confounded:
11. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holky

Tak jsem přijela a dal chrupku:slight_smile: dle hematologa by to nemělo být TO,ale uvidí se co krev.Výsledky budou ve středu,tak držte palce.Taky si mysli,že se něco posralo při té operaci,ale na gyndě mi tvrděj,že jsem v pořádku z gynekologického hlediska,tak nevim teda.Každopádně,když se neprokáže TO tak mi tu uzlinu vyndají oni,ale budou ty Vánoce tak to nechám asi až po nich,bych nemohla chodit nic,Prý to dělaj v celkový narkoze,kvůli tomu,že to může být napojený na cévy atak,tak sem ráda,v HK to taky dělaj v celkový,jen tady by mě to sadisti udělali v lokálce,takže tady s tím nejdu.Tak sem o něco klidnější,ale hotová,bolí mě břicho mám MS :unamused:

Mišulko to mě moc mrzí,že Danečka takhle trápí teplotky,držim palečky odpoledne:slight_smile:

holky bude svíčková čtvrtej den dobrá?Nějak jsem jí zapoměla sníst

Péťulka navíc už tři dny se budí po tý hodině v noci,takže sem úplně k.o. :cry:

tak se mějte hezky a moc děkuju,že jste na mě mysleli,jste zlatíčka.Pusu papa
11. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz
Ahoooj kočičiko, tak super, vidíš, tak to je fakt strašně dobře, že to na TO nevypadá!!!!!Moc se mi ulevilo!!!!
Uvidíme, co ta krvička..středa tu je cobydup :wink:

Daník je už mnohem lepší, už i zlobí, což je dobré znamení...ale koukám, že si s peťulkou taky užíváš :pensive: buď cítí z Tebe stres nebo zuby

Jinak svíčkovou bych asi 4.den nedala, no kdyžtak se posereš no :sweat_smile:
11. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz
autor
hi, hi:grinning: Zuzka se po*ere:grinning: no to nejni nic, co by s crohnem neznala :grinning:
Mišíí, to je dobře, že už Daník řádí:grinning:
Zuzííí, to zní docela pozitivně :dizzy_face: středa je kousínek, to zvládnem!Hele Peťulka je napojenej na Vendu? :grinning: u nás noci taky hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás to jsou zuby asi, ale už by mohy vykouknout :wink:
brrrrrr já mám dnes místo Vašíka jiný dítě :unamused: nějaký zlobivý a protivný :unamused: to bude príma plaváníčko :sweat_smile: snad tam zlobit nebude :grinning:
11. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
mm tak svíčkovou nežeru :sweat_smile:
takhle mám průjem od rána do večera :grinning:

Evičko já si taky myslim,že to sou zuby,ale leze už nějak dlouho a furt nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak já mám dneska stejnýho Vašíčka jako ty máš doma :grinning: je ukňouranej nějakej až hrůza :unamused:

jako ty noci sou fakt drsný,tohle neznám,takže sem fakt k.o. fakt každou hodinu prostě a to ho dycky ještě dobu držim a hladim než usne,takže prakticky nespim
11. pro 2008 ve 13:33  • Odpověz
autor
zdar:slight_smile: jsem zpět z plavča:grinning: měli jsme hojnou:grinning: účast- já s Vašíkem a Barča s Ondráškem :dizzy_face: bylo to úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moje protivné dítě se změnilo v hodné dítko :dizzy_face: (teď spí, tak doufám, že to nebylo jen tam)Dneska dokonce spolupracoval :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a byl pěkně chválenej, pže dělal to, co se po něm chtělo :dizzy_face: (asi mi chtěl ukázat, že zaplacená záloha není nadarmo :grinning: :grinning: :grinning: )

Zuzííí, vždyť říkám, že jsou kluci propojený :grinning: :grinning: :grinning:
já v noci spím:grinning: chvilku se snažim ho uspat v jeho pelíšku, ale když ho 10x ze stoje položím, tak nevýchovně razignuju a vezmu si ho k sobě :zipper_mouth: pak spí, sic u toho trochu kňučí(se nedivím, mně ta osmička taky bolí :sweat_smile: ), ale to se celkem dá přežít :grinning: horší je, že ráno jsem trochu polámaná :unamused: ležím ve strnulý pozici, jak se bojim hnout :sunglasses:
tý svíčkovky je škoda :cry: já bych jí asi ochutnala a kdyby byla dobrá, tak bych jí snědla :zipper_mouth:
11. pro 2008 v 16:46  • Odpověz
Zato já mám teda úrotivu protivnou, zabiju ho :zipper_mouth: :grinning: :grinning: spal naposledy ve 13:15 a teď ne a ne a už je utahanej, půjde dnes max.v půl 7!! :angry:

Velryba Borhyová už porodila, syna Lukase, začala rodit v půl 6 ráno a v 11:45 byl na světě - dneska, to se někdo má :sunglasses:
11. pro 2008 v 17:15  • Odpověz
autor
taky jsem četla, myslím, že měla i trochu jinčí péči :zipper_mouth: v článku mně moc pobavilo, že předčasně :grinning: (termín měla 23.12. a teď je tuším 11 :grinning: )
Mišíí, jsou nějaký erupce na mraku(no když nejni vidět slunce:grinning:), když i Peťuláček, Vašík i Daník jsou protivky:wink:
11. pro 2008 v 17:18  • Odpověz
autor
jůůů, Mišulka předělává albíčko :dizzy_face:
11. pro 2008 v 17:32  • Odpověz
Erubce jsou a ještě včera erekce :grinning: to jsou dny teda, to vám povím :grinning: :grinning: :grinning:
jj měla TP 23.12. říkám, se někdo má, předčasně, za chvilku, to se to pak rodí jedno za druhým
jj předělávám albíčka a jak vidím ten pupek, je mi špatně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2008 v 17:43  • Odpověz
autor
o erekci nic nevím :grinning: mám ms :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no to moc předčasně není :grinning: to je dle mého v termínu :sunglasses:
11. pro 2008 v 17:47  • Odpověz
Copak Ty a termín :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: mě se*ete s tímhle a tou rychlostí porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: já fakt nechcííí a pořád od P.poslouchám, až bude druhý, nech to na druhý, třeba budeš mít mateřskou delší jak 3 roky :astonished: se normálně bojím, jak neberu HA, že to do mě napere :zipper_mouth: :grinning: :grinning: jinde se bojej chlápci, že to na ně ženská navlíkne a u nás se bojím já :grinning: :grinning:
Tak už se koupou, už aby spal votrapa jeden :grinning:
11. pro 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
náhodou, my se sekli jen o 5 dní:grinning: já jsem věděla, že do termínu nevydržím :wink: a já tak rychlá nebyla:grinning: kdyby se ve mně dr. nehrabal, tak to bylo min o hodinu kratší :wink:
to chápu, že se bojíš :wink: já se taky bojím :grinning: , ale T. si dává bacha i s pláštěnkou :wink:
11. pro 2008 v 18:26  • Odpověz
No usnul do 5 min.tak jsme zvědavá na noc :slight_smile:
Taky se bojíš, srabe :grinning: :grinning:
Já spoléhám, že na sobě OVU poznám z těch zkušeností při plození, ale aby to nebylo po porodu nějak jiné :sweat_smile: teď jsem jí nejspíš vůbec neměla :confused:
Jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2008 v 18:53  • Odpověz
prej se bojim,že to do mě napere :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tyvole ty seš vopice :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak dle nich já bych měla nedonošeňátko,když o 14 dní :grinning: ale dle mě jsme též v termínu přesně na den se do něj vejdem :sweat_smile:

Eví já ho taky pak beru k sobě do postele,ale i v posteli se budí každou hoďku :unamused: tak jako nevim co po mě chce :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: vopice jedna heboučká :sweat_smile:

ohledně HA si říkám jaký sem tele,že nějakou žeru od porodu,když zbytečně :rolling_eyes: snad na Vánoce si konečně zašustim :sweat_smile:
11. pro 2008 ve 20:02  • Odpověz
Zase naše zuzka, co? :grinning: zašustím, miluju ty tvoje výrazy :grinning:

Kačka se taky budí i u mě, dřív u mě spala, a teď je to kulový platný, ach jo, včera usnula v půl 12, ale spala až do půl 6, asi mi to chtěla vynahradit..

holky mrkněte na albíčko,mám tam poslední šaty a jinam už nejdu, chci to mít z krku už :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsou nejlevnější, ale mě se líbí ty první nebo ty jednoduchý asi nejvíc, mrkněte i bereme se, tam jsou ty první a ty jednoduchý :confused:

já nějak nemám přes den čas, jak Kačka leze, jsems pořád v pozoru a hlavně dělám cukroví, nepečený, ale i tak, je to záhul, dneska jsem tu měla kamarádku, tak nemám nějak času nazbyt..

A HA taky neberu, sice šustím, ale prášky neberu :astonished:
11. pro 2008 ve 20:44  • Odpověz
autor
Dobré ráno:grinning:
Mišíí, tak jaká byla noc?jj, jsem srab:grinning: já druhý chci, ale ještě ne:slight_smile:momentálně si nedokážu představit 1.trimestr(i když jsem byla relativně v poho) s tím malým raubířem:wink:
Zuzíííí, no mně to právě v tý posteli neva :wink: tam se nezvedá do stoje, nemlátí dudlíkem o žbrdliny atd:grinning:
jo a to nedonošeně velryby:grinning: mělo 3,61 :grinning: :grinning: :grinning: chůďátko nedonošený:grinning:
Jani, ty poslední jsou pěkný:slight_smile: a kde je ta fotka s tím novým spodním prádlem?:grinning:
12. pro 2008 v 09:56  • Odpověz
kuk vopice kde jste? :grinning:

my ukklízíme a jdeme ven, zase mě naštval náš drahý tatínek, zase vedl proslov, jak jsem doma, že on musí do dvou prací, je nevyspalej, já si můžu odpočinout s kačkou, nevím teda jak, tak mě zase naštval pekelně, dělá bordel, vypadne, ale já to nevydrřžím na to koukat a uklidím to po něm ale on si to vůbec neuvědomuje, co dělám, že když to neuklidím, tak se moc nezmění, jako bych se válela :cry: a to mám výzdobu dělám jako idiot, chci, aby to bylo hezký a on mi tohle řekne, to je fakt vosel :confounded:
12. pro 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
Jani, no comment:frowning2: bych musela být asi dost sprostá :pensive:
ven nejdu:frowning2: není přes padající bílej humáč vidět na krok :grinning: chtěla jsem jít koupit Vendovi tepláčky a bačkůrky, ale do tohohle fakt ven nejdu :wink: ještěže se ráno taťka nabíd, že doktorce doveze ten kontrolní vzorek moči :sunglasses: ometat auto, kvůli 5 minutám jízdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 v 10:14  • Odpověz
bré ránko,

holky my máme doma Marfušku. Má tvářičky červené... Ale teplotku nemá ani nic jiného. Že by zuby? nebo alergie?
12. pro 2008 v 10:38  • Odpověz
Eví a kde to na té Budějovické je? My určitě zabloudíme :frowning2:
12. pro 2008 v 11:01  • Odpověz
Ahojky
Noc super!!!!Daníkovi nic není, zato já...po O jedu k Dr já!!!Krk rudej, naběhlej, ani priznitz ani Strepsils napomáhají!!! :confounded:
Tak my už dnes autem byli, bála jsme se, ale je to mokrý a kupodivu i ostatní jezdí opatrně :confused:

Oli a jak pojedete metrem či autem až na Budějovickou?? :confused:
12. pro 2008 v 11:17  • Odpověz
Miško autíkem, přijedeme z 5. května, dá se z té ulice zabočit na Budějovickou?
12. pro 2008 v 11:23  • Odpověz
autor
Olííí,

http://amapy.atlas.cz/?site=centrum#x=-741689@y=-1048354@cs=1@sidx=11@pg=1@pl=@app=0@sbar=e@ipos=19
na mapě si najdi Antala Staška/Budějovická, tam je DBK a človíčkov:grinning: na okraji mapy je vidět 5. května:slight_smile:, sjezd je to tuším pankrác(nejsem si jistá, tabule nečtu :grinning: ), před sjezdem jsou kancelářský budovy- GE money bank(ta je přímo před) Microsoft(ta je hned u sjezdu po levý ruce)- sjedete z magistrály(5.května) a na křižovatce se světlama pojedete do leva(podjedete magistrálu, ulice Vyskočilova) a pojedete asi 300m(je tam spomalovací práh) a je další křižovatka, na který pojedete zas do leva...to je ulice Budějovická...tam se dá placeně parkovat na prostředku...víc o parkování ví Míša, já jsem tam nikdy neparkovala :grinning:
když přejedete sjezd, tak další je asi o 0,5km dál:slight_smile: u Bauhausu, tam sjedete a pojedete zas do leva-ulice Budějovická a pojedete asi 750m a dostanete se k DBK :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 ve 12:17  • Odpověz
No jasně, že dá, ale bohužel nevím, na co je ten sjezd napsaný :frowning2: jestli je tam fakt Budějovická je to prostě sjezd u takových prosklených budov - Brumlovka, přijedete na semafory z kopečka a dáte se do leva, pojedete do kopce a na dalším semaforu opět do leva, pak kousek rovně a na dalších semaforech do prava a vyjedete u polikliniky, bude po vaší levé straně, veliká bílá budova a přímo naproti ní je budova tmavá a to je to DBK, dá se tam u DBK i parkovat :wink:

Evi, tak u Dr je jen sestra a říkala, že mi napíše ATB, co Ty na to?? :confused: Už třetí den, to ničím nemůžu zahnat, měla jsem i ty bílý čepy, tak na to nárok asi mám ne?? :sweat_smile:
12. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.