• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
čauky trapky :grinning:

Eví no já jsem normální od začátku,ale Tom a tchánovci ne :grinning: :grinning: a u tchýne tomu neveřím,že je normoš :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzo v kolik jdeš..v jednu vid?
1. říj 2008 v 10:44  • Odpověz
jj v 1 jsi jdu pro novou dělohu :grinning: prasátkovou :grinning: :grinning: :grinning: to budu zas trapná než si na ní zvyknu :sweat_smile: :sweat_smile:

to je dneska krásně chcavý počasí coooo :grinning: :grinning: :dizzy_face: to je můj den!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
škoda,že v něm musím jít ven :sweat_smile: a pěšky takovej kus :sweat_smile: :sweat_smile:
1. říj 2008 v 10:50  • Odpověz
ty budeš pěkná prasnice teda s tou dělohou :grinning: :grinning: :grinning: taková bachyně..ty budeš kvásný žvížátko :sweat_smile: :grinning: :grinning:
1. říj 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
Mišíí, uvidíš, jak bude Tobě:wink: Daník by mohl:slight_smile: vy máte plavčo v ne? :confused: tak až se uzdravíte, tak provedem test alergie na kočku:grinning:
Zuzííí, před 10 nevstávám :grinning:
Verůůůů, no já myslela, že i Tys byla na testu, když si cajtka :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
tady nechčije, ale neskutečně fouká :angry: ven dneska nejdu
1. říj 2008 v 10:57  • Odpověz
autor
uááááááááááááááá, něco mně kouslo do nohy :grinning: :grinning: :grinning: chňapík to byl :grinning:
1. říj 2008 v 10:58  • Odpověz
já chci taky testovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
dělejte přijeďte votestujte mě,pomuchlejte a osouložte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem to dlooouho neměla :sweat_smile:
musím jít holky,tak,když mě ta děloha nevypadne někde ve městě a nebudu jí pak muset cekej den hledat,tak se snad dneska ještě ukážu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. říj 2008 v 11:02  • Odpověz
Eví no mě testli prve,Tom pak musel znova,pač je úchyl :grinning:

Zuzo tak dej vědít jo?
1. říj 2008 v 11:03  • Odpověz
autor
Verůůů, :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzíí, tak přijeď, můžeš testovat s náma :grinning:
1. říj 2008 v 11:05  • Odpověz
Tak jako dneska se náš mladej rozhodl od 5,30 dělat atentát na moje střeva atd.asi tam válel sudy nebo já nevím,pral se asi se střevama..břicho se točilo jak centrifuga a ten se tam mlel o 106 :sweat_smile: tatínek si vstal v 10 a jeho otázka,jak se má jeho synáček a jak se vyspal,jsem dostala záchvat a začala ječet,že jeho snáček mě začíná srát,pač od 5,30 se snaží vytunelovat břicho :sweat_smile: :grinning: :grinning:
1. říj 2008 v 11:07  • Odpověz
autor
a bude hůř :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2008 v 11:10  • Odpověz
děkuju,já věděla,že ty mě uklidníš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
vždy k službám :grinning:
kde mám sehnat plastové lahátko do vany??nikde v obchodech nemaj a na MMB sice ano,ale já ho chci vidět naživo :sweat_smile: všude maj jen to látkové :frowning2:
ahojík, měla jsem tu od pondělka naše,tak jsem neměla časík. Dočtu pozděj. Prozatím jen zdravíme a mimoušům a bříšku posíláme pusinu. Nakoukno po o, až uklidím atd....
1. říj 2008 v 11:15  • Odpověz
Eví ty jsi poklad :grinning:

čauky Olouškovci :grinning:
1. říj 2008 v 11:16  • Odpověz
Evi, v Ne jako náhrada za tohle út, páč mám krámy, no a ta rýma, ato jsem samo nevěděla.Takže v NE a pak v ÚT, v Ne se mnou jde mamka, tak do vody půjde ona :sunglasses:

Zuzo, držim palce :wink: :wink: :wink: :wink:
1. říj 2008 v 11:18  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem právě vyndala z trouby čerstvě upečený štrůdl a malej vytuhl v obýváku na sedačce, tak mám chvíli čas něco napsat. Předně gratuluju Terce k těhu. Všiímla jsem si, že je těhu už dřív, ale zapomněla jsem jí popřát, takže Terko, užívej si ten krásný stav a opatruj sebe i mimouška. Já bych chtěla být zase těhu. Nějak mi to vlnícíse bříško chybí, ale musím si kvůli císaři ještě tak třičtvrtě roku počkat. :frowning2:

A Vladu Tobě přeju hodně štěstíčka na nového partnera. Jsem ráda, že se neutápíš v slzách a bereš život takový jaký je a snažíš se začít znovu s někým jiným. Máš mé obdivy. :wink:
1. říj 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
Mišíí, jsem si říkala, že je to divný:grinning: u nás máš náhradu plavča až když tam nejsi 2x, tak dostaneš jednu lekci :frowning2: kvůli tomu, že si z toho prý maminy dělaly holubník :angry:
Leni, štrůdlík:slight_smile: hmmm, to bych si dala :dizzy_face:
1. říj 2008 ve 12:47  • Odpověz
holky teda vy zase máte hlášky :grinning:

hurá už mám uklizeno, konečně to tu vypadá jako doma. Je to naprd v té 2+1, když někdo přijede a spí v obýváku, tak je to tu jak po atentátu...
Jinak hlásím, že jsem macecha. Včera poprvé hlídali naši malého delší dobu. Celých 7 hodin byl beze mne. Já teda měla děsnej strach odjet, pořád jsem si říkala, že to nezvládnou, že se mu bude stýskat, a že mě se bude stýskat. Ale zvládli to parádně, papkal, kakal, spinkal předpisově a skoro vůbec neplakal. A vůůůbec jsem mu nechyběla :cry: :cry: :grinning: Ale teda hodlám to opakovat jedině až pojedu na zkoušky a zápočty. Jinak do školy fakt jezdit nebudu, pr včera jsem zjistila, že jsem o nic nepřišla, že mi stačej skripta.

Teríí zdravím a přeju hodně zdravíčka. P.s. supr, že nezvracíš.

Vladu, to je moc dobře, že je nový přítel. A s tou dálkou...budete si vzácnější, když se tak často neuvidíte a časem uvidíš, třeba bude stát za přestěhování nebo přistěhování. :wink:
1. říj 2008 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky,
Oli- jsi dobrá ještě dělat školu, to by bylo u nás už fakt na provaz :astonished:
Míšo- ty se hezky uzdrav, ať je ti líp, a papej vitamínky :wink:
Zuzi- určo to bude už lepší, škoda, že to muselo zajít takhel daleko až :unamused:
Terezko- gratuluju k těhu, moc ti to přeju :dizzy_face:
Vladu- tobě gratuluju k potenciálnímu přiteli, ať to vyjde a jsi šťastná a přeji hezké zabydlováníčko tobě i Klárince :wink:
Jak jste psaly s těmi penězi, je to na prd, nejsou a nebudou, kor na mateřský..jsme v chudým státě hold, ale máme to lepší než např. v Anglii tam bydlí kamarádka, má o měsíc starší holčičku a jde v lednu už do práce, na půl ¨úvazku teda, ale stejně, co?
Holky jak dáváte fotky z mobilu, co je k tomu potřeba za kabel, jak se to jmenuje, to se prodává v 02? a co to tak stojí, že bych si ho pořídila?
1. říj 2008 ve 14:34  • Odpověz
trapka se hlásí :grinning: :grinning: :grinning:
Tak prej copak je paní Větrovská? :sweat_smile: ftipnej fakt jako,když to moc dobře věděl od sestry :stuck_out_tongue_closed_eyes: říkám,no já 59 dní menstruuju :sweat_smile: a on,že se mám svlíknout a lehnout a já to jako sem?Myslela jsem na kozu,to ve mě hrklo,pač sem se modlila,aby mě nevyšetřoval,když tak dlouho menstruuju a prostě mi to není po takové době příjemný ta představa,že se mi tam bude někdo hrabat :pensive: :sweat_smile: a on néé tady na UTZ,sem si lehla a on,ale musíte se svlíknout,já jdu dělat spodní UTZ :sweat_smile: a já,že se bojim :sweat_smile: a on a proč?Tak říkám,že to bude bolet,že jak mi dělal na posled(po porodu) že to bolelo a že to bylo teoriticky jediný co tam od tý doby bylo :sweat_smile: no zkrátím to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
UTZ se mu nelíbil,že se prej bude muset do tý dělohy podívat,že ta děložní sliznice je nějaká nevim co a že teda za týden ve středu řízy řízy do dělohy,jdu na kyretáž a že mi rovnou vezme kleštičkama nějakýma vzorky a udělá biopsii,aby se vědělo jestli nejde o něco vážnějšího,výsledky pak budou za 14 dní.Takže si mě vyčistěj,seříznou a bude snad dobře :slight_smile: takže ve středu za týden v 7 mám být v HK v Sanusu,dají mi narokozu a za 2 hoďky si mě bude moc Péťa odvést domů,abych mohla být s mimi :dizzy_face: sem ráda,že budu moc jet domů hned,pač jak si říkala Mišelínko do dalšího dne,tak to bych jim utekla domů za rodinou :pensive: :zipper_mouth: :sweat_smile:
hmmmm tak toť vše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tak a teď mě hezky utěšujte a chci vědět přesný zážitky těch co to podstoupili!!!Veru :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :dizzy_face:
1. říj 2008 v 15:06  • Odpověz
Zuzí to je fajn,že s tebou konečně něco udělá!
Hele ta revize vůbec nebolí,až se probudíš,nevíš o tom,fakt,já se bála,že něco ucítím,bude něco bolet,ale vůbec nic,prostě jako když ráno vstáneš,nic tě nebolí,přísahám..a to já jsem pani bolístka :wink: a je fajn,že tě pustí domů,já tam musela být do druhého dne!
A ta biopsie taky nebolí..a to mě jí dělali při vědomí z čípku..fakt vůbec nic,nevíš o tom,askorát budeš krvácet,ale to ty už jsi zvyklá :sweat_smile:
Tak doufám,že ti to daj dohromady a tou revizí se to spraví :wink: třeba tam může být zánět a tím výplachem ho vymetou :wink: budeš mít v pindě vymetýno :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2008 v 15:39  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: prej si zvyklá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no hlavně,aby to bylo tím porodem a nebylo to nic horšího,výsledky budou za 14 dní,tak snad to konečně skončííííííí :grinning: a já si pak taky někdy konečně vrznu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele a prosím tě ještě,ten den až přijedu domů,tak se budu cítit,tak že můžu celej den v pohodě fungovat nebo budu muset hajat?Kvůli malýmu víš :slight_smile:
Mišulíííííííííííííííííííííííí tady to jeeeeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. říj 2008 v 16:54  • Odpověz
autor
Zuzííí, já myslím, že Tě tam měl poslat už před těma 14 dny :zipper_mouth:
1. říj 2008 v 16:57  • Odpověz
No tak to je fajn,že se konečně tomu přijde na klou proč tolik krvácíš a souhlasím,že už to teda mohlo být i dřív :wink:
1. říj 2008 v 17:00  • Odpověz
autor
doufám, že máš mít předoperační vyšetření, třeba ti zkontrolujou tu jednu krvinku, co Ti koluje v krevním oběhu :sweat_smile:
1. říj 2008 v 17:02  • Odpověz
Zuzi jej, až za týden jo? No tak hlavně, aby to pomohlo.
1. říj 2008 v 17:04  • Odpověz
Zuzo, už to vidí, jem Ti psla, že jsem tu byla v půl 3 :grinning: a ještě jsi tu nebyla...no každopádně, je tu to, co jsem předpokládala :pensive: bohužel, ale alespoň už nebudeš krvácet!!!!Jsem ráda, že za 2 hodky půjdeš domů!!!To je super, mě Dr říkala, že bych tam byla přes noc na pozorování...a já bych teda byla na Dr přísnější, páč ten UTz Ti měl fakt udělat už dřív..teda ono záleží taky jak si Zuza stěžovala, či nestěžovala, že Zuzi :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: jsi tam, co si pamatuju, byla s kozou a na krvácení nedošlo, že jo??!!!!!!!

Jinak teda to počasí je na pikaču, nevím, co fakt budu s malým dělat za měsíc, teď ještě na hřišti děti jsou, ale pak budou všichni zalezlý a celý odpo s ním být doma, to je na provaz, leze po mě, pořád u mě, horší jak pes..teď ho musel P řvoucího odněst, jak zjistil, že jsem u PC, už tu byl :angry: teď je v ohrádce :sunglasses: to je klid

Jani kabel na telefon jsme měli přímo k telefonu, při koupi, no zkus se zeptat v prodejně s mobilama, musí to být kabel asi na konkrétní typ mobilu!!!!
1. říj 2008 v 18:05  • Odpověz
Zuzi byla jsem akorát chvíli oblbá narkozou,proto tam zůstaneš ty dvě hodiny,a pak je to OK,budeš fungovat,akorát večer třeba dřív odpodněš aby jsi dospala narkozu,ale jinak pohoda :wink:
hele noo předoperák máš?bez toho tam nelez :sweat_smile:
1. říj 2008 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.