• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Mišííí, jsem pro ATB!jestlis měla čepy, není co řešit
12. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz
No už je tam mám delší dobu :zipper_mouth: vždy je strhám a byly za dobu zase...včera taky byly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 ve 12:41  • Odpověz
autor
Mišííí, já taky :zipper_mouth: na alergo mně dr. vždy vynadá a chce mně poslat na vyrvání mandlí :sweat_smile: ale já je nedám, jsou hnusný, ale moje:grinning:
12. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz
autor
jo a nejsem zastáncem dávání atb na vše, ale myslím, že Tvoje mandle si je zasloužej:grinning:
Olíí, co Marfušenka?ještě má tvářičky?
hele a co bude dělat velkej Jájouš, když mi budem krafat?
12. pro 2008 ve 12:51  • Odpověz
Mišul si ty čepy vyškrábni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tady to dělá dycky jedna kámoška :sweat_smile:

Jani tak šatičky Ti mooc slušej :dizzy_face: si krásná :dizzy_face:
ohledně úklidu,ježiš já nevim co by řekl ten tvůj Jindra na ten bordel co je tady každej den :sweat_smile:

Tak noc stejná,opět po hodince,kdoví kdy to skončí,už jede takhle 5 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako mě to taky nevadí,ráno,když vstáváme,tak jsem v pohodě,ale bejt v noci vzhůru je pro mě dosti náročné :grinning:
každopádně dneska vstával až v 8 apsoŇ :dizzy_face: nabaštila jsem ho a spinkal do 11,tak aspoň tak :slight_smile:
12. pro 2008 ve 12:57  • Odpověz
jo jinak mě dneska taky bolí v krku Mišul :sweat_smile: už zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 ve 12:57  • Odpověz
jo a jinak je Péťula přes den jako hodnej,furt vysmátej,ale musíš na něj furt něco dělat,jinak kňourá od včerejška hrůůůza :sweat_smile:
12. pro 2008 ve 12:59  • Odpověz
autor
ááá dvojče moje se objevilo :dizzy_face:
12. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz
Eví Marfušenka spinká venku a tvářičky má, nevím no, třeba konečně dostal barvu, pořád byl taková bledule po mě :grinning:
Velkej Jájouš bude trpět :grinning: , no počítám že si nějaký program snad najde. Prahu má rád, tož ono ho něco napadne :grinning:
12. pro 2008 ve 13:02  • Odpověz
autor
Hi, hi:grinning: no větší bledule než je Venda ani bejt nemůže :grinning:
to Je velkej Jájouš šikula:grinning:
hele kdybyste bloudili, tak volej:grinning:budu navigovat:slight_smile:
12. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz
a jsme se teď vrátili z venku joo a normálně jak máš tu tašku ke kočárku tak se mě tam utrhlo to zapínání ty cvočky k sobě přirostly a vyrval se ten jeden tak na to čumim jak žába a normálně to nejde zpátky,mám tam místo toho díru,jako co s tim? :sweat_smile: a pak čumim,že mám mezi palcem a ukazováčkem hnědej flek,tak na to koukám a čuchám k tomu a ono hovno!!!Jak se mi jako dostalo na ruku? :sweat_smile: fuj :sweat_smile: :sweat_smile:
12. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz
autor
že sis neumyla ruce po záchodu :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tašku reklamuj, ještě je v záruce ne? :wink:
12. pro 2008 ve 13:10  • Odpověz
ale umyla,to bylo nějaký venkovní hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

hele to můžu reklamovat?????????? :confused: :confused: :confused: když je to jako vyrvaný víš ten jeden cvoček :fearful: mě řeknou,že tam mám moc věcí né?
12. pro 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
uvidíš, zkusit to můžeš :wink:
venkovní hovno, jo:grinning: no když myslíš :grinning:
12. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz
smrdělo jako venkovní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a jak vim,že takhle smrděj venkovní a né to Naše?.....nevim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak já zas jdu,jdeme obědvat,tak papa :dizzy_face:
12. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
autor
tak dobrou chuť :dizzy_face:
12. pro 2008 ve 13:22  • Odpověz
No fuj venkovní hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Zuzo Ty noci asi budou déle, já nevím, proč to dělaj, ale zatím kdo si stěžoval, tak to trvalo dost dlouho, u nás 3 měsíce :zipper_mouth: :pensive: :pensive: ale budil se po 2 alespoň :grinning: :sweat_smile:

Tak mám Bioparox, je to ATB ale ve spreji, takže asi bych řekla něco málo lepší než Septonex...je to humus, humusáckej, ale po stříknutí krk nebolí :confused: je volně prodejnej a stojí 150,-

Holky a tak já myslela, že ty čepy nejsou moc obvyklé a koukám, že to máte taky :grinning: Evi z čeho se to dělá, když teda nemocná nejsi a přitom to tam je :fearful:

Zuzo já to právě dloubu, fuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jak dlouho budete v človíčkovi???
12. pro 2008 v 16:57  • Odpověz
Mišuláčku fuj ty seš prase :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem si dělala prdel,nic neďoubej!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hele tak potěš koště jestli máš pravdu s tím spánkem :sweat_smile:
12. pro 2008 v 18:23  • Odpověz
autor
já je nedloubu, já je nechám vyhnit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mandle jsou uzliny, vychytávaj se v nich bacily...no čepy jsou vlastně hnis :sunglasses:
no mně v krku bolí skoro furt :pensive: :pensive: :pensive: jen to neřešim :pensive: no a proto mně dr. dycky zprudí :grinning: , ale mandle fáááákt nedám :grinning:
no s tím spaním je to v p*deli :sweat_smile: dítě mi nespí v noci ani ve dne :sweat_smile: ,áme nějakej vadnej kousek, chybí mu vypínání :grinning: a nejdou vyndat baterky :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 19:22  • Odpověz
autor
jo a zapomněla jsem:grinning:
Bioparox je humáč, ale celkem pomáhá :wink:
nevím, jak dlouho budem v člověčinci:grinning: dokud to kluky bude bavit:grinning: nakonec mám spicha jen s Olí...
12. pro 2008 v 19:28  • Odpověz
No konečně, jsme myslela, že už Evi nepřijdeš...já bych zítra asi taky dorazila, Dáňa je divokej jak blázen, takže mu nic není a P.mu nasahal nahorních dásních boule, takže asi to byly fakt zuby...a mě je po tom hnusu taky dobře a hlavně nebudu klukům slyntat hračky, takže to u mě ani nevadí :grinning:

Prej vadnej kus :sweat_smile: :sweat_smile: to se spraví!!!!!Třeba se nemůžou dočkat Vánoc :sweat_smile:

tak já dloubu, hnis je mi jasnej, páč to nevoní - Zuzo pardon :sweat_smile: :pensive: :sweat_smile: no mě je taky chtěli vyndat už jako malé a mamka je nedala, mandličky moje :grinning:
12. pro 2008 v 19:41  • Odpověz
oooo mandličky moje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky já sem si o futra odpoledne ukopla 3 prsty na noze a oni normálně furt bolej jako kráva :sweat_smile: si je nechám amputovat asi :sweat_smile:
12. pro 2008 ve 20:10  • Odpověz
no holky, vy máte zase debatu, čepy, hovínka, hnis, samý lepší :grinning:

já dnes dopatala ty vosí hnízda, jsou takový nedomrlý sice, ale na chuť dobrý :sweat_smile: ještě chci dělat kokosovou roládu nepečenou a tu štolu a prdím na to už :stuck_out_tongue_closed_eyes: dárky už taky jakž takž mám, ještě je musím zabalit, teď jsem si to připravila, a kačku zajímalo nejvíc stříbrný klubíčko na balení dárků, tady za ním lezla :grinning:

Zuzo- tak ať palečky nebolí a ty se Míšo uzdrav, to víš, že Daníkovi určo rostou zoubky, už má na čase kluk jeden taky :grinning:
12. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz
Zuzo, ojoj to bolí, to bolí, to nesnáším, přines sekyrku a ufikneme je spolu po netu, jo :grinning:

Jani, co Ty budeš po Vánocích dělat?? :confused: Vždyť Ty umřeš nudou, Ty se v tom zmatku vyloženě vyžíváš :grinning: :grinning:

Eví, tak kde lítáš zase :grinning: počkáte tam do 13hod?? :fearful: :fearful:
12. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz
nevyžívám, ale prostě chci mít hezky a všechno, co chci, mě to nedá :astonished: a nudit se určo nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 ve 20:35  • Odpověz
Jani, já vím s mimi se nudit nikdy nebudeme :grinning:
Hele, hele, ta holka je mi trošku podobná, že jo :confused: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1730634&vReferer=
12. pro 2008 ve 20:40  • Odpověz
Hm tak nic no :stuck_out_tongue_closed_eyes: nazdar Boženy a klidnou noc :wink:
12. pro 2008 ve 21:19  • Odpověz
jo je, já na ní právě taky koukala a nejdřív jsem si myslela, že to jsi ty, ale pak jsem se podívala na tu malou holčičku :grinning:
12. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz
autor
Mišííí, počkáme:grinning: no snad se jen těší na vánoce :unamused: , ale do tý doby já budu vypadat jako zombí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Janí, jsi nějaká útlocitná ne? :grinning: t.mamky známá má holčičku a ta říká, že nejlepší ze všeho je hnísek z očíčka :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzííí, já chci taky asistovat u amputace :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2008 v 09:16  • Odpověz
čus soudružky

uiž nebolej,amputace nebude :grinning:

hele Mišuláčku ty máš dvojče jo?Si neříkala :sweat_smile: :sweat_smile: to je celá ty :confused:
13. pro 2008 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.