• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Evi smažim řízky, malej spí, pak mu dám papů a vyjedu, do 12 jsme myslím tam!!!!!!!!

Zuzi ahojky, viď :confused: ale jen na této fotce na ostatních byla už ošklivější :grinning: :grinning:
13. pro 2008 v 10:17  • Odpověz
no fakt Mišulko,to seš celá ty :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: zkontaktuj jí a sejděte se :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

my jdeme ven prdlinky moje :dizzy_face:
13. pro 2008 v 10:22  • Odpověz
užijte si srazík :dizzy_face: :dizzy_face: bez Zuzanky :cry: :sweat_smile: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
13. pro 2008 v 10:23  • Odpověz
a bez janičky jdu vařit a uspávat :slight_smile:
13. pro 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
kuk:grinning: jsem zpět:grinning: bylo to fajn, jen jsem nezvládla moc pokecat, pže jsem lovila to svoje zvíře:grinning:klukům se tam líbilo:wink: a Jájoušek je slaďoučkej a neskutečně hodnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2008 ve 14:39  • Odpověz
já teď koukala na tu tvojí štolu, ale asi to nechám na zítra, a dáváš tam ten pečicí papír nebo alobal vždycky? :confused:
13. pro 2008 ve 14:55  • Odpověz
Kuk, my také doma, bylo to fajn, zvíře vytuhlo hned v autě :grinning:
13. pro 2008 v 15:23  • Odpověz
Dala bych fotky, ale musím udělat teda new album :sweat_smile:
Jina malej Jaroušek byl fakt suprovej, tak hodnej!!!!!!!!!!!Zlatíčko!!!!A velkej Jarouš je moc sympatickej chlapík :dizzy_face: no a Oli..Oli, to je samo taky bezva baba :wink: :grinning:
13. pro 2008 v 15:46  • Odpověz
Tak jsou v albu hošani :wink:
Kde jsteee, tady si se mnou nikdo nepovídá :cry: :cry:
13. pro 2008 v 15:52  • Odpověz
se divíš,že se s Tebou nebavíme? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si nás tady klidně necháš :sweat_smile:

jůůůůůůůůů kluci jsou fakt nádhernýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jájoušek Vašíček Danoušek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak andílci :dizzy_face: hlavně Vašíček jako blonďáček :dizzy_face: Daneček jak hačá krásně na motorce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Jájoušek jaký má kukadla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no všichni tři jak andílci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen Vám tam chybí Péťulka se svýma modroočkama a hnědýma vláskama :cry:
13. pro 2008 v 16:11  • Odpověz
jj Peťulka chybí do party a Kačule :pensive: :cry:
Bylo to bezva, hlavně teda pro Vénu a Dáňu, my s Evčou jsme furt lovili :sweat_smile: :sweat_smile: Byla tam jedna ošklivá holčička, nejdřív mi furt Daníka pusinkovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj, pak jsme ho šla vysvobodit a pořád nám lezla, pak mu začala brát hračky, tak jsme jí řekla jemně, ať neotravuje :grinning: a pak naštětstí šla opruzovat jinam :grinning: :grinning:
13. pro 2008 v 16:24  • Odpověz
Míšo- hezký fotečky :dizzy_face: někdy snad taky dorazíme :wink: Daník už trochu chodí, nějak mi to uniklo :confused:
13. pro 2008 v 17:31  • Odpověz
Jani chodí trochu za ruce a kolem věcí naprosto s přehledem, začal už v září :grinning: :grinning:
13. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
jůůů tak to muselo bejt rozkošný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky vy mě fakt štvete,že bydlíte tak daleko,já se chci scházet s Vámi a s miminkama :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ale vážně :cry:
13. pro 2008 v 18:40  • Odpověz
ahojky, bylo to moc fajn :slight_smile: Tak Jani, Zuzi příště už i s váma ju. Fotečky dodám asi v pondělí. Zatím papa.
13. pro 2008 v 18:56  • Odpověz
Zuzo to my taky :cry: :cry: ale když bydlíš tak daleko :cry: :cry: snad to bude už v létě lepší, kluci budou větší, tak budeme moci vyrazit na nějakou tu dovču dohromady :dizzy_face:
13. pro 2008 v 19:10  • Odpověz
to by bylo dobrý, a my nemáme kluka ale :grinning:

Mišule- ty se s tím teda moc nechulbíš, že tˇapete za ručičku :dizzy_face:
13. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz
Ahojky
No jo, zase se hraje na vzorné manželky :grinning: :grinning: achich ach :grinning: :sweat_smile: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani, ale to vůbec nevadí, naopak, bude bitka o Kačku a kdo asi tak vyhraje???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani, jak se vůbec budeš jmenovat po svatbě?? :confused:
14. pro 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
kuk:grinning:
si na nic nehraju:grinning: já jsem vzorná:grinning:
včera jsme jeli nakoupit(nejsem blázen, ale jen do našeho pidi tesca :stuck_out_tongue_closed_eyes: i tak to bylo strašný) a pak na návštěvu, Venda se choval naprosto vzorně, i když byl stahanej jak pes:slight_smile:No i tak noc zlá:frowning2:, Vendovi se spustila príma rýmka :unamused:
fotky pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak já zas jdu :sunglasses:
14. pro 2008 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj, fakt má rýmu, jo??? :cry: :cry: No to je pěkné!!!Myslíš, že to chytl včera??To by se asi ještě nesputilo, ne?? :confused:
Daník byl taky stahanej a ani jsme na návštěvě nebyli, šel spát v půl 7 ve 3/4 už spal a probudil se až v 6 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsme spali až do čtvrt na 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to závidíš, co :grinning: :grinning: :grinning: ne, já myslím, že se to fakt urovná, holt to na vás přišlo později než na nás a my si to už odbyli..a jedna prosincovka říká, že jí kluk nechce moc spát přes den a když spí třeba jen půl hodku, tak pak v noci se taky budí a když spí přes den dost, tak i v noci spí dobře- nepochopitelné :fearful: to mají nějak otočené miminečka jedna :confounded:
14. pro 2008 ve 12:29  • Odpověz
Ahojky,

míšoty ye máš, takhle hezky soinkat, kačka byla zase aspon 6x vzhůru, to je fakt na budku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já vařila, byla u nás sestřenka, na cukroví už peču :angry: a ted dělám ještě štrůdl.
14. pro 2008 ve 14:01  • Odpověz
jo a jestlií se vezmeme, tak se budu jmenovat Synková :wink:
14. pro 2008 ve 14:14  • Odpověz
14. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
Ahojyk Oli, tak jste v pořádku doma???
Fotky super, asi tam ani nebudu ty moje dávat, je to vlastně téměř to samé :sunglasses: :wink: že jo??

Jani, to je dobrý příjmení :wink:
14. pro 2008 ve 20:58  • Odpověz
to jste se dneska teda flákaly, sem na vás čekala :angry: zítra jdu do rest. se zeptat na podmínky a v út rozseknu šaty, už se mi o tom zdá :confounded:

Olí- jsi šikulka :dizzy_face:

Co vy miší, už je vám dobře, ty máš prášky na ten krk, nebo co ti je? :confused:
14. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz
ahojky, jojo jsme doma a užíváme si to. Přece jen doma je doma, i Jájoušek se radoval :grinning: . Tak ještě v úterý udělat dva zápočty a jednu zkoušku a můžu se těšit na vánoce :grinning: Jo a včera jsem koupila Hami, pr Sunar neměli a jí to - tak hurá. Večer jedl v šest a pak až ve tři - tak snad to bude fungovat. Sice teda se budil na dudlík, no ale lepší, než když jsem co dvě hoďky kojila. Akorát je blbý, že dnes odpo k sváče měl jen kojo a za hodinu už řval hlady - takže bud teda pokaždý dát kojo + dokrmit um a nebo zkusit odpo už dát ovoce? Poraďte
14. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz
autor
fotky jsou super:grinning:
Tom prohlásil, že jája má stejnou deku jako my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hrozně se mu líbila fotka, jak Venda řídí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mišíí, no spíš jí měl už včera...doufám, že to ani jeden z kluků nechytí :pensive:
hmmm a jak ho mám donutit, aby přes den spal dýl? :grinning: jinak poznatek, co má prosincovka u nás dřív platil taky :wink: poslední dobou je to ale úplně jedno :unamused: ale včera ho budila rýma...No dnes máme vypnutý topení(no ne že by před tím nějak moc topilo :grinning: ), osušky kolem postýlky, zvednutou postýlku, tak snad se trochu vyspíme
ale zjišťuju, že jak v noci málo spím, tak přes den je ze mně tryskomyš a dooost toho zvládnu :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2008 ve 21:28  • Odpověz
Eví Tom je hlásič :grinning:
Vašíčkovi přejeme, ať je rýmička brzo pryč.
14. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz
autor
Olíí a jak dlouho už přikrmuješ zeleninkou? s ovocem se začíná cca měsíc po zelenince :wink:
Tak teda já jak spím v noci málo, tak přes den je ze mě polochcíplá myš :frowning2:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.