• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
ahoj maminy.Tak jak se vede a co dětičky...zlobí vám trošku? :grinning:
14. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz
no vidíš Evi, tak nespi :grinning: to já jsem k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je vám pořád zle?

Olí- zápočet, co vůbec děláš? teď před vánocema to je za trest, ne?a s tím ovocem, já si myslím, že můžeš, nebo mu dej prso a za hoďku to UM třeba :slight_smile:
Eví 3 týdny
Jani dělám Baťovku ve Zlíně - bakalářský obor Finanční řízení podniku - a zápočty mám z Finančního řízení a Daní a zkoušku z Práva, asi se opupínkuju. No ale nějak to dopadne, dycky to nějak dopadlo... :grinning:
14. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz
autor
Olíí, já normoš taky:grinning: ale já jsem si zvykla, že se spí celou noc...no první noci to bylo ve dne děsný, ale najednou je mi to nějak jedno :zipper_mouth: no ráno jsem teda polomrtvá :grinning:
děkujem, jáí doufám, že Jája rýmu od vény nechytil :sweat_smile: on jí včera přes den fakt neměl
Eví u nás rýma není zatím, a ani nebude určitě.
Olí vám ale Jája spí v noci, ne? Kačka se budí tak 6x za noc, musím jí chovat, než usne, nebo si jí vzít k sobě a nespí jako dřív hned, musím jí plácat po prdelce, než usne a tak je to celou noc..
14. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz
Jani právě že poslední dobou nespí a posledních pár dní měl přímo i hlad co dvě hoďky
14. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz
autor
Olíí, tak to ovoce zkus:wink: zápočet dopadne skvěle, jako vždy :wink:
ahoj Peti, gratuluju Páťovi k roku!!! :dizzy_face: jaká byla oslava?
Jani, mně je ok:grinning: Venda má u nosu nudli jak cikán :grinning: odsát mi nic moc nejde, ale vždycky se u toho rozzuří, takže nudle povolí a vyteče :grinning:
14. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz
No skvěle nevím, ale doufám, že dopadne. Loučím se a jdu spinkat, zítra v sedm ráno máme být na rehabce, vražedná hodina :confused: , jsem zvědavá jestli to stihnem.
Zatím papa
14. pro 2008 ve 21:36  • Odpověz
autor
pa jdu spát :grinning:
Jani, s tím nespaním- neříkej 2x ať nespim :grinning: už jsem to zažila, když jsem dělala na směny:wink: zvládla jsem nespat od pátečního rána do pondělního :wink: no to už jsem teda tryskomyš nebyla :sunglasses:
14. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz
Olí- a kašičky máte? a zápočet bude dobrej, uvidíš! jsi dobrá s malým studovat, to bych nedala, asi bysme schnily na špínu a umřeli hlady :frowning2:

Evi- tak ať se Venoušek bzry rými zbaví, to je chuděrka malej :angry:
14. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz
děkuju za gratulace...vše vyřídím až ráno...ted ho nebudu budit .Oslava byla fajn jen prořvaná a pak zase s horou smíchu ..no to je prostě náš malej no :grinning:
14. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz
Jé taky gratulujeme Páťovi a přejeme hlavně hodně zdravíčka :slight_smile: :wink:
14. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz
děkujeme děkujeme...až stáhnu fotky z mikulášský besídky tak je sem dám.Malej je tam focenej s čertama....asi nezabrečel :wink: jinak jsem udělala album kde jsem se snažila schrnout ten celej rok tak mrkněte je tam i s dortem :wink:
14. pro 2008 ve 21:47  • Odpověz
Ahojky,

omlouvám se, že jsem nedorazila na sobotní srazík, ale měla jsem tu mamku na 2 dny na hlídání Ondráška a Petr jí nabídnul, že jí odvezeme v pátek domu. Takže jsme tam byli do soboty odpoledne. Včera jsem ještě dodělávala poslední cukroví a prdim na to! :grinning:

Dnes má Ondra poslední očkování, tak jsem zvědavá jakou bude mít reakci. Minule měl docela velkou, měl děsnou horečku a nožička ho po vpichu strašně bolela. Tak se bojim dneška. Už vidim, jak zase nepůjdeme plavat :frowning2:

Evi co vy, jste nastydlý jo? Ale minule plavčo nemělo chybu viď :grinning: Měli jsme doslova soukromé lekce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahoj
tak já to večer vypnula, že je tu mrtvo a tady se to rozjelo :confused:
Eví, to znám, taky když jsme byli furt v noci vzhůru, byla jsme čilejší, teď spím 10 hod a jsem jak přejetá :grinning: :grinning: Daník mi pro změnu začal chrchlat, ne nějak moc, ale občas a pěkně se to trhá - no jako ta holčička ve Človíčkově :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stejnak dnes máme přijet na kontrolu...

Jani, já mám na krk ATB ve spreji, je to hnus ale pomohlo to bezvadně, mám jen trochu rýmu, jinak je mi OK!!!!!!!!!!!Držím palce na restauračku!!

Oli, zase zápočet :confounded: Nezávidím, ale zvládneš to!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Baru, ahoj, no škoda :frowning2: ale my pražandy se můžeme vidět kdykoliv :wink:
15. pro 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
Dobré ranko:slight_smile:
noc docela šla, sic se pořád budil, ale bylo to plným nosem...spal a kňučel, chudínek můj malej :frowning2:
Mišíí, to jsem ráda, že nejsem vadná:grinning: a máš to taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no ta holčička byla hustá, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: dej vědět, co dr. :wink:
Baru, já ani nevím, jestli jsem Ti odpověděla na sms-| :pensive: jj, Venda je pěkně nachcípanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže zítra budeš v bazénu asi sama :grinning: hele 3. hexa býva lepší, nejhorší je prý druhá dávka :wink:
a kde mám zas tu mojí dvojčecí lásku?
15. pro 2008 v 10:24  • Odpověz
Ahojky lásky moje :slight_smile:

Miláčku Tvoje dvojčecí láska se de nahlásit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsme všichni nemocný jak prase :cry: Péťa už týden a mě několk dnů bolí v krku jak sem psala a dneska teda se probudim a masakr,tak dělám zábaly,no a malej se dneska probudil a je taky k.o. jsme to normálně oba chytli od Péťuláka :cry: takže celá rodina nemocná :unamused: a to jsme si plánovaly dneska že půjdeme do města,máme toho spousty co zařizovat,já nemám nic připravenýho na Vánoce,zabalený dárky,umytý mám jen jedno vokno a zase nic neudělám a nikam nepůjdeme,pač jsme k.o. :cry: skvělý,před Vánocema nemocný a nic neudělám :cry: ježiš jak mě to štve

Péťulka pořád stejný,přes noc co hoďku vzhůru :unamused: včera jsme zkusily dát kašičku,jestli mu náhodou už mlíčko nestačí a do 10 nemohl usnout a furt se kroutil,takže kaši ne.e :unamused:

Jinak co mám dát malýmu aby se mu nerozjela nemoc pořádně?Má kašlik a hlen v krku :fearful:

Oloušku to zvládneš!

Fotečky máte moooc krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: závidím

Jani IP vůbec nevim,neznám :frowning2:
15. pro 2008 v 10:33  • Odpověz
ještě jsem zapoměla trochu dodat,že máme 38.2 :unamused:
15. pro 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
Zuzííí, to mně mrzí!na vánoční úklid s*r!!!!!!to není důležitý!!!
tu teplotu má po odečtu?jestli jo, tak panadol nebo nurofen, na kašlík to, co jste měli minule od dr(tuším, že mucosolvan)
hele na to spaní, je nějaký mlíko- Hami?(tím si jistá nejsem) Hajaja,jke nějaký hustější, některejm únorčatům pomohlo
15. pro 2008 v 10:42  • Odpověz
ajoj berunky,

Jani kašičky jsem zrušila, pr po rýžové ho bolelo bříško, po jáhlové sice ne ale stejně se budil, hubenej není, tak myslím je zbytečný je do něj cpát, když to ten efekt spaní nemá.
Dnešní noc horor - kojení v šest, jedenáct, půl čtvrté, pět.... hrůza a to v těch šest měl i trochu um, ale on ho moc nechce prevítek.
Jejda Petulka je nemocnej, Vašík je nemocnej, chjo, už to zase řádí... :frowning2:
15. pro 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
hojda Olí:slight_smile:vítej v klubu nevyspalejch:grinning:
Zuzíí, ty vlastně měříš v oušku, takže neodečítáš:wink: tak mu dej ten panadol :wink:
15. pro 2008 v 10:44  • Odpověz
Eví dík, jak to tak vypadá, tak se to jen tak nezlepší co. A proč Vašík nespí? tušíš?
15. pro 2008 v 10:56  • Odpověz
já mu koupila kaši od Sunarky na noc rýžovou s banánem a katastrofa,Hami neměli moc výběr,do 10 nemohl spát a to spí od 8 a stejně byl pořád vzhůru,ale fakt furt.Tak já zkusik tu Hajaju.Dneska stejně musim do lékárny,pač mi došel Modafen.Ho žeru už 4 dny a krk sílí,no chápete to? :unamused:
Dala sem mu ten Mucosalvan a taky kapičku do nosánku,tak uvidíme :cry:
bé já budu bečet lásko,že nic nestíhám :cry: :cry: :cry: :cry: to tady kvůli mě nebude vůbec vánoční :cry: :cry: :cry: a já tak chtěla to mít hezký,když jsme poprvé doma :cry: :cry: :cry:
15. pro 2008 v 11:00  • Odpověz
Oloušku jj to vypadá,že to tu padne všechno :cry:
bééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
15. pro 2008 v 11:01  • Odpověz
autor
Zuzí, http://www.lekarna.cz/hami-2-hajaja-300g-mleko-107719/
Olí, teď kvůli rýmě, před tím to vypadalo na zubáky:astonished:
15. pro 2008 v 11:08  • Odpověz
Holčiny, to je teda pech!!!!Oli s Evi nepěj Zuza taky nespí a ještě jsou nemocní :cry: :pensive: a ještě tu ujela řádky :grinning: fakt bezva den...
Zuzíku zkus si koupit ten Bioparox, na ten krk mi to zabralo teda úžasně!!!!!!!!Peťulka chudáček teplotku :pensive: snad je nějaká epidemie, ne???Každej druhej, včetně mimísků, marodí
15. pro 2008 v 11:23  • Odpověz
asi taky koupím Hajaju a bude
15. pro 2008 v 11:28  • Odpověz
něco pro zábavu - takhle se J. radoval u prababičky

http://cz.youtube.com/watch?v=20CCkYncVSg&feature=channel_page
15. pro 2008 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.