• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak sem nakoupila Paralen plus,modafen a Hajaju a uvidíme.Zkusim to co píšeš Mišulko a snad už mě přestane konečně bolet v krku

Oloušku si to pustim pozdějc,nejni čas :frowning2:
15. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz
Super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a babi je teda veliká sympaťanda :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2008 ve 13:02  • Odpověz
díky, je jí 83 ale má kondičku :slight_smile:
15. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz
jůůů krásnýýýý Oloušku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takhle se dlouho krásně smál :dizzy_face: a babička je taky krásná :dizzy_face:
15. pro 2008 ve 13:22  • Odpověz
je to prča jak se směje nahlas :grinning:
15. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz
to joo,takhle v kuse se mi snad Péťulka nesmál :dizzy_face:
15. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
Holky máme zuuuuuuuuuuuuuub :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže to vše bylo k tomu!!!Dole levá jednička, je jen cítit vidět moc nee, objevila ho Dr.tak jí musím dát na šaty :grinning: :grinning: :grinning:

Ty brďo 83 :confused: :confused: já mám teda taky babi s dědou v kondici, ale jen jim 70 a 73, ale teda 83, to je fakt čupr babča :wink: :wink:
15. pro 2008 v 16:03  • Odpověz
a děda má 88 a ještě řídí auto, jezdí z Phy až do Jižních Čech na chalupu - oni teda mají v rodině dlouhověkost. Prababička se dožila 96
15. pro 2008 v 16:14  • Odpověz
Ty jo, tak to já se o dědu bojím už teď v 73 letech, občas udělá pěknej sek v autě a na trase, kterou jezdí 150 let :grinning: takže náš určo v tolika letech už jezdit nebude smět!!!!

Ještě jsme sfoukli roční prohlídku a máme 12,1kg a 80cm :sunglasses:
15. pro 2008 v 16:31  • Odpověz
téda, tak to máte Miško krásné míry. Já Jáju doma převážila a vyšlo mi 7,7 tak nevím, že by ta zeleninka a kašička takhle zrychlili přibírání...
15. pro 2008 v 16:42  • Odpověz
zrychlily
15. pro 2008 v 16:42  • Odpověz
Je to možný, že po tom :wink:
Tak jsme si před chvilkou psala na ICQ s Vladu, má se dobře :sunglasses: nebudu nic prozrazovat, přijde se určo pochlubit...ale láska je Pepča a co psala, tak to bude moooc hodnej chlápek :sunglasses: všechny moooc zdraví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Čekám na D.už tu měli s bábi být, bábi neumí hodiny :frowning2: :grinning:
15. pro 2008 v 16:58  • Odpověz
tak to je moc fajn. Že také zdravíme
15. pro 2008 v 17:00  • Odpověz
Ahojky,

no snad tam Evi zítra sami nebudeme, to by byla fakt sranda :grinning: Bazén jen pro sebe :sunglasses:

Oli moc hezký video, jsou to andílci, když se tak smějí a jsou spokojení.

Zuzi mi dáváme kašičky v pohodě a spí po nich líp. I když teď máme budící se období, takže tolik nezabírají :angry:

Míšo srazík můžeme fakt udělat kdykoliv, to je pravda :wink: A Vladu mooc pozdravujeme :slight_smile:
15. pro 2008 v 18:16  • Odpověz
jůůů Miško super zoubek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluju :dizzy_face: a krásný míry máte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vladunce moc gratuluju k Pepčoj :dizzy_face: a já to ci věděěěěěěěěěěěěttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co má pro Nás za překvápko??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
:sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
Vlllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaddddddddddduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :sweat_smile: :dizzy_face:

je těhotnááááááááááááááááááááá :fearful: :fearful: :fearful: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2008 v 18:34  • Odpověz
Zuzi ty jsi zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 19:21  • Odpověz
Zuzano :astonished: Tě klepnu za to roztažení zase :grinning: roztahuj doma nohy, ne nám diskuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem mohla tušit, že se toho zase někdo chytne :stuck_out_tongue_closed_eyes: překvápko nemá, jen jsem psala, že nebudu vše prozrazovat, co mi napsala!!!!!!!Nejsem drbna, těhu určo není :slight_smile: Prostě se má dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zuzi děkujeme, já jsme byla taky ráda, konečně budou žuby :grinning: vždyť už na to čekám půl roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hollky jsme vám ani neřekla, že mám štětstí na herečky...když jsme odjížděla ze srazu s Evčou a Olčou, tak vedle mě bylo volné místo, já zandavala kočár a slyším, že přijelo auto, ale zůstalo stát :confused: nevadila jsme mu, tak si říkám, co to je...ta osoba v tom autě dělala nějaký manevry, až se opřela o volant a zatroubila, to já zavírala kufr a říkám nahlas"co troubíš troubo" :grinning: nemohla to slyšet, ale asi viděla, že hejbu hubou, tak otevřela dveře a říká, že to nebylo na mě :grinning: , nasedla jsme a ona zajela vedle mě a přes okýnka, kejvala, jako, že sorry, nebo tak něco a byla to ta z Ulice, ta Franty máma - feťačka....a dneska jsme byli s D.koupit v Globusu Vánoční ozdoby na strom a na kasách před náma platila Lucka z Ordinace :grinning: to je štěstí, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. pro 2008 v 19:35  • Odpověz
Zase čekáte až vypnu PC, že jo mundůríny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 ve 20:37  • Odpověz
Já to du vypnout dámy :grinning: :grinning: :grinning: Fakt na mě prdíte???Já jsme sama doma, tak tu můžu sedět a vy nikde, já vám to oplatím, počkejte potvorky, tak dobrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2008 ve 21:02  • Odpověz
žuby :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ani nedočítám jen žuby mě zaujali a že jsem zvědavá :grinning: :grinning: :dizzy_face: já to ci a ci vědět pošim pošim :fearful: :fearful: :sweat_smile: :dizzy_face:

každopádně co psala Mišulka si přečtu zítra,ale napište mi prosím všichni odpo na toto jooo dííík :dizzy_face: :dizzy_face:

Kaše hajaja nechutná,nechtěl,taky mi nechtěl pít večer mlíčko,takže ho něco trápí,vypil jen 100 :unamused:

ale co chci,jak to dělaj nebo jestli to děláte i vy ty maminky co položej mimi,že jde spát a odejdou???Náš prcek když u něj nejsem tak se stokrát otočí a na bříšku neusne,vyplivne dudlíka a bez něj neusne,tak jak to dělaj,že to dítě usne,když ho nechaj ať spinká,jakto,že se jim neotáčí?nebo jo?A jak pak usnou?Náš mrňous hned pase koně a rozhodně neusne jak se otočí???Pomooooooooooccccccc :sweat_smile: :cry: :dizzy_face:

jsme si totiž naběhli asi,jak včera nespal do 10 a jak se pak budí co hoďku to s tím nemá souvislost,ale jak nechtěl spát až do těch 10,tak to je asi tím,že spí mezi 5-7,takže to odbourám,ale jak nám usínal v lehátku ještě než vytrávil,tak teď už neusne během toho a čumákuje v lehátku a usne až pak,takže sem si ho takhle blbě naučila usnout v lehátku,ale teďka ho hodlám po vytrávení přenýst do postýlky a v 8 bude v postýlce.Ještě bych potřebovala,aby ležel a neotáčel se pač takhle neusne a jak bych taky odešla,tak by mu vypadl dudí a taky bez něj neusne,kurňa co s tím???????Díky

pusu papa :dizzy_face:
15. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz
autor
jj, čekám :grinning: :grinning: :grinning:
já jsem si s Vladulínou psala tuhle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já tuhle potkala Munzara :grinning: :grinning: :grinning: a před tím jsem potkalataky někoho(ale nevzpomenu si koho :grinning: ), vím, že mně překvapilo, jak je drobnej :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz
autor
gratulace k žubů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: posílám pusu ozubenečkovi krásnýmu :dizzy_face:
15. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz
No tak to jsi přišla pozdě holčičko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kočičko..
15. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz
Jé vona je tu vopice Zuzu :confused: tak jdu dočíst no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz
autor
já už tu zas nejsem, jdu spát než se Venda vzbudí:grinning:
jo a já se chtěla zeptat, jak mám zvednout dítku pod hlavou:grinning: jako kterej konec postele, když spí v noci všude:grinning::grinning::grinning: to mu to mám zvednout tam, kde zrovna má hlavu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzce odpovím zítra, budu až po poledni, ráno jedem nakoupit :wink:
15. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz
autor
Dobrou noc ať vás ozubený děti koušou celou noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 ve 21:11  • Odpověz
Evi, děkujeme, jsem pyšná máma zubatýho :grinning: :grinning:
Munzara, ten je fajn :wink: No Lucka se tvářila celkem důležitě, ta druhá zmateně :grinning: :grinning:

Tak Zuzo, tohle byl problémos i u nás, neustále se otáčel na břuch, mlel se apod.my jsme u něj stáli a jezdili s postýlkou, při náznaku otočení na břuch, jsme ihned zarazili rukou a řekli, ať spinká, jednu dobu jsme mu dávali k břichu(usíná na boku) toho krokodýla z Ikei, aby se nepřetočil a když usnul, dali jsme ho pryč, bylo léto a byl od něj spocenej..no a jednoho dne jsme se nas*ali a řekli, že je dost velikej, aby usínal už sám, to bylo tak po tom 9 měsíci, to už se i stavil v postýlce na nohy...takže jsme pohladili, řekli ať spí a odešli, samozřejmě, že řev, stál tam a dožadoval se pozornosti(jedna místnost, takže spí kus od TV)takže jsme tam šli a položili a tak dokola, až jsme ho zase ujezdili..pak jsme ty intervaly, co jsme k němu šli zdelšovali a pak jsme k němu nešli vůbec, tak je to i dnes, někdy usne hned, někdy si stoupne, něco povídá(i s dudu v hubě) a za chvíli to vzdá a lehne a spí, ale někdy se zvědne i 4x a to už tam jdu a normálně mu jednu šoupnu :angry: a zle řeknu, že má chrápat a on už ani nepípne :grinning: ale to asi u vás nehrozí, že :grinning: :grinning: Jinak nechápu, proč ho necháváte v lehátku po mlíku, je už dost velikej, my dáváme mlíko v postýlce, ráno v posteli a nekrkáme a hned spí, krkne někdy za hodku, když se vzbudí, nekdy nekrkne vůbec, takže bych P.dala mlíko a šup spát!!!Žádný procesy s ním :grinning: :grinning:
15. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz
No Evi, tak zvedni oba konce :sweat_smile: bude spát v trychtýři :grinning: :grinning: no to je problém..to netuším :sweat_smile:
Dobrou, jdu se vyspršit pápá
15. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz
Ahojky,

Zuzi my s uspáváním naštěstí problém nemáme. Od začátku, hned po šestinedělí se prostě kolem 19hod vykoupal, nakrmil a šup do postýlky. U mě to bylo trochu jiný, že jsem nekojila. No a teď je to tak pořád, prostě se vykoupe v 18.30, dostane kaši a hned šup do postýlky. TO víš že se mi taky kolikrtát převrátí na bříško, ale tak tam prostě dojdu, otočim ho, dám napít či dudlík (ten mi moc nechce, tak to je štěstí) a jdu pryč. Někdy usne jakmile ho položim a někdy tam párkrát zajdu a je to. On se teď naučil spát na boku, takže se narve k postýlce a spí :grinning: :grinning: :grinning: Jsem moc ráda, že jsme na takový režim najeli. Máme známé, co jim holčička chodí spát v 10hod a ještě jí musejí hodinu doslova uspávat ve velké posteli. To by mě piclo :frowning2:

Evi takže vy plavat vlastně nejdete viď? To jsem zvědavá zda dorazí někdo z marodů, aby jsme neplavali sami :sunglasses:
16. pro 2008 v 09:54  • Odpověz
autor
Kuk:slight_smile:

dnes noc docela dobrá:slight_smile:V. se moc nebudil, za to já nemohla spát a nevím proč:frowning2: Nákup v poho :grinning: krom pár důchodců nikde nikdo:slight_smile: jen jsem chtěla dokoupit pár dárků, ale bolej mně nohy, tak jsem se na to vyprdla :sunglasses:
Baru, no nejdem:frowning2: no asi budete mít individuální hodinu:grinning:
Zuzííí, já ho nechala otáčet:grinning: teď když se zvedá, tak ho párkrát položim(no s podobným slovním doprovodem, jako má Mišul :zipper_mouth: ) a je to:wink: tak to funguje s odpo spaním....večerní je u prsa, takže zatím nevím no :sunglasses:
Mišíí, mně překvapilo, že je Munzar tak starej(no prostě dědek :grinning: ), ale ono to není taková moc velká náhoda, pže bydlí kousek tady od nás:grinning:
nakonec jsem pod matraci narvala velkej polštář, takže měl zvedlou celou půlku postele :grinning: dokonce na tý hrče spal:grinning: nikam se moc nekoulel:grinning: asi pochopil, že takhle je to lepší :wink:
hele má už Daník(nebo jiné dítko:grinning:) polštář v posteli? Venda si na ten plochej lehá celým tělem:grinning:běda jak ho dám pryč:slight_smile:
16. pro 2008 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.