• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
hurááá, konečně nová stránka:grinning: Zuzko běda Ti, jesli jí zas roztáhneš:grinning:
16. pro 2008 ve 12:58  • Odpověz
autor
jo a ještě jsem chtěla říct, jak teď dávám normoš Bebu a ne tu HA, tak to Vendovi mooooc chutná:slight_smile: dá si moje mlíko a pak k snídani vylemtá ještě 150 z hrnku(s pítkem) a když mu nesu ten hrnek, tak je nadšenej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz
autor
no tak jsem si pokecala a jdu něco dělat :grinning:
16. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz
béééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ajooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:

Miláčci moji sem se nasmála :sweat_smile:

Téééda Mišul takový potkáváníčko s hééérečkama jo???Jůůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale zrovna tu vopici z Ulice :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

pak Evíšku můj sis dělala prdel nebo jako fakt s tou otázkou kde máš vypodložit postel??????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já jestli si se nezeptala z recese na moji otázku :sweat_smile:

Mišuláčku odpověď :sweat_smile: proč je v lehátku??????......... tráví né??!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky tak díky moc za odpo...ještě nikdo mi neřekl,ale jak s dudí když mu bude furt vypadávat,tak příjdu a on ho bude mít venku,tak dám odejdu a zase mu vypadne tím jak bude brečet.....mám použít sekunďák? :confused: :sweat_smile:

návštěvááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. pro 2008 ve 14:55  • Odpověz
autor
áááá Zůza to zas roztáhla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ne jsem se ptala, pže jsem nad tim zrovna přemýšlela:grinning: večer před tím jsem neustále lovila dítě v postýlce, aby leželo na tom zvednutým a on furt cestoval po postýlce a funěl, pže se mu blbě dýchalo :frowning2: mně totiž taky napadl"trychtýř" jak navrhovala Mišul :grinning:
dudýna mu dám do ruky a on si ho do pusy dá a zas několikrát vyndá :grinning: to neřeším, podává, ho jen, když je venku z postele(dudák ne Venda:grinning:)
16. pro 2008 v 15:20  • Odpověz
autor
hmmm, tak jsem si zas pokecala :sweat_smile:
16. pro 2008 v 15:25  • Odpověz
Za chvíli jsem tu a Zuza mě pěkne se*r s tím roztahováním :angry: :angry: :angry: :angry:
16. pro 2008 v 15:54  • Odpověz
autor
my jdem svačit, tak se taky ukážem za chvilku.-)
16. pro 2008 v 15:58  • Odpověz
autor
jsme tu:grinning:
16. pro 2008 v 16:22  • Odpověz
Já taky
16. pro 2008 v 16:28  • Odpověz
Daník šel s babí ven, tak jsme ještě rychle dole a schody vytřela
Zuzo s tím dudu..no já chodila a dávala mu ho zpět, když byl menší, ve vašem měsíci :grinning: jsem ho nechala chvíli řvát, ono to taky neuškodí, že tropchu vybije energii, na nás to teda platí, že i teď, že chvíli breku a pak se najednou spí..takže jsme ho nechala třeba 8 min.ječet a pak tam šla, dala dudu a spal
16. pro 2008 v 16:30  • Odpověz
autor
hele Mišíí, jak to dopadlo tuhle s tim kočárkem?
16. pro 2008 v 16:31  • Odpověz
Jéé prej Zuza mě se*r :grinning: :grinning: to má být se*e, to každý pochopil, že :grinning: :grinning:

Evi, teda tak Véna spí a Ty nee :unamused: Daník má taky polštářek, úplně tenoučký, je to spíš jen, pro lepší vzhled :grinning: :grinning: ale když spí u mě, tak spí na mým a tuze se mu to líbí :grinning:
16. pro 2008 v 16:32  • Odpověz
S kočárkem to dopadlo tak, že jezdil o trošku líp, páč neměl jedno velké madlo, jak třeba i Ty na vašem kočáře, ale měl taková ta madla na levo i pravo, takže při zatáčení se kladla celá síla, buď na zatáčku pravou či levou :sweat_smile: no ale měl šíleně debilní a malý košík dole, takže jsme s mamkou usoudily, že nemá cenu pořizovat další a já nemusím alespoň nic vysvětlovat doma :sunglasses:
16. pro 2008 v 16:34  • Odpověz
Ty jo, si po sobě čtu ty příspěvky, to je jak od hotentota :grinning: píšu rychle, musím ještě něco porobit :unamused: Ale moje holky mi rozumí, že :grinning:
16. pro 2008 v 16:35  • Odpověz
autor
jsem to pochopila:grinning:
kdybys mi vysvětlovala třeba fyziku, tak nechápu:grinning:, ale kočík pochopuju hned :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 16:37  • Odpověz
autor
no Véna dnes spal a já ne, bojim bojim, aby se mi zas nevrátila nespavost :sweat_smile:
16. pro 2008 v 16:38  • Odpověz
autor
s tim polštářem je to u nás stejný:grinning: jen véna spí i na tom svym tenkym:grinning: ale celým tělem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 16:39  • Odpověz
No to není složitý složit Venouškovo tělíčko na polštářek :grinning: :grinning:
Ty jsi měla nespavost?? :confused: Já tak možná v těhu..

Zuzo, jak vám vůbec dnes je??????
16. pro 2008 v 16:44  • Odpověz
Jo jinak vám musím říct, že normálně jezdíme s Daníke trávit nějaký ten čas na Černý Most do obchoďáku :sweat_smile: :sweat_smile: fakt mi tu hrabe a Dáňovi taky, jak jdeme do kočáru tak protestuje, že nechce, když jdeme dopo, tak jezdíme kolem silnice, aby čuměl na auta a jedeme na nádraží, když máme štětstí, jede i vlak :grinning: jinak tu není na co koukat, je to prdel zakopaná :angry: když vjedeme do obchoďáku, Dáňa pohybuje nožičkama celou dobu, co jsme tam :grinning: :grinning:
Dnes jsme skoukli Tatry a jiná velká auta, mají hezkého popeláře, hasiče, ale asi vyhraje Mercedes :grinning: je to stejný, jako Tatra, ale čumák Mercedesa :sunglasses:
16. pro 2008 v 16:47  • Odpověz
autor
jj, když jsem dělala na směny, najednou jsem přestala spát :sweat_smile: bylo to děsný, byla jsem jak zombie :grinning:
ale třeba mně jen budil tím svým chrápáním...
No Daník by potřeboval na spaní pořádnej polštář, aby na něm mohl spát :grinning: :grinning: :grinning:
co dostane k zítřejšímu svátku?
no asi Zuze a spol je nic moc, když za náma pořádně nezajde a když se ukáže, tak bečí
16. pro 2008 v 16:48  • Odpověz
autor
taky chcem Tatrovku, teda ten mercedes :grinning: :grinning: :grinning:
ten obchoďák chápu, my chodíme kolem silnice :grinning: naštěstí tam aut jezdí dost :grinning: :grinning: :grinning: ale mašinky jsou dobrej nápad:grinning: máme tu vlakovou stanici:grinning: třeba i ten vlak uvidí:grinning:
když jdem klidem, tak je taky naštvanej :wink:
16. pro 2008 v 16:50  • Odpověz
bečí a roztahuje to tu :grinning: :grinning:

Daník nedostane nic, budu na něj možná celý den hodná :grinning: :grinning: teď fakt nic, je na to malej, až bude větší, tak dostane max.čokoládu, když za jsou za 8 dná Vánočky a za 12 dní zrozeniny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2008 v 16:52  • Odpověz
autor
celý den hodná? to zvládneš jako? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mu dej aspoň tu čokošku ne :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 16:54  • Odpověz
No Daník mašiny miluje, jak začnou cinkat šraňky, začne zase hýbat těma nožičkama a mává, mává :grinning: už nás mašinfírové znají a troubí, stejně tak traktorysti a Tatrysti :grinning: :grinning: si ještě budou myslet, že hledáme tatínka a navádím malýho, ať poutá pozornost :grinning:
Kdybych se odmlčela, tak je tu prďola
16. pro 2008 v 16:54  • Odpověz
autor
hi, hi:grinning: a vy nehledáte? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale vlastně, když máte doma toho pracovitýho sympaťáka, tak proč hledat lopatu z Tatry :grinning:
16. pro 2008 v 16:56  • Odpověz
No asi nezvládnu..vlastně jooooooooooooooooooo, já jsem vám neřekla, že jdu zítra pařit na Vánoční mejdan s prací :dizzy_face: :dizzy_face:
P.má dovču a bude hlídat!!!!Čoko nee, dávala jsme mu včera žďabec a ani mu to moc nechutná a tlustej je na to dost!!!!Na to má čas a stejnaj bude mít odměřované množství :grinning:
16. pro 2008 v 16:56  • Odpověz
Ne fakt nehledám, stačí mi ten náš lopata :sweat_smile: :sweat_smile: myšleno, jako, že je pracovitý, ne jednoduchý :grinning: Někdy si říkám, že by snad bylo lepší být s D.sama, vždyť je to akorát další dítě :sweat_smile:
16. pro 2008 v 16:57  • Odpověz
autor
ahááá hlídá tatínek, proto budeš celý den na daníka hodná:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no Venda čoko ještě dlouho neochutná :wink: náhodou tuhle měl hranolky :zipper_mouth: nesolený, dělaný v troubě :wink: ten u toho byl důležitej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mišííí, on je jak Ferda Mravenec, žádná lopata :wink:
16. pro 2008 v 17:01  • Odpověz
jsem tuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

takže Zůza to tu roztahuje,pač neroztahuje nohy doma :sweat_smile: a mám nějakou roztahovací,takže máte smůlu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem myslela,že si to včera udělám sama jakou sem měla roztahovací a Péťa spal :sweat_smile: jenže já nevim jak se to dělá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak mi dneska bolí v krku míň,bolí,ale míň,dneska sem si už nevzala po pěti dnech léky,tak snad se to zas nerozjede jako obvykle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Péťulka má pořád kašliček a teplůtku

holky takže jestli to dobře chápu tak: Položím mrně do postýlky dám dudu řeknu dobrou,pohladim a odejdu,on začne brečet,tak ho nechám chvíli brečet a pak příjdu a položím a dám zase dudu a zas odejdu,zas bude řev a zase chvíli nechat a zas tam jít po 5 minutách a dám dudu a odejdu???????
16. pro 2008 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.