• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
¨áááá ztracená sestra se objevila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2008 v 17:03  • Odpověz
autor
myslím, žes to pochopila dobře :wink:
16. pro 2008 v 17:04  • Odpověz
jůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a co když tam pujdu už pětkrát nebo desetkrát a furt nic? :fearful:
16. pro 2008 v 17:13  • Odpověz
pěknej kanec sestra zase, Zuzo se koukni do sex shopu na nějakou pomůcku, až budeš mít roztahovací jen sama :grinning:
je dobře, že je ti líp :wink: a s tím spaním, jak píšeš, po 5 min. to u nás nefunguje vůbec, pže Kačka se přetočí a v postýlce nevím proč se neotočí zpátky, tak křičí, že chce otočit, a to jí pořád budí, jak spí, tak se mele a otáčí a jak se vzbudí, tak musím chovat, dát napít třeba, dudínka, ale většinou chce chovat, nebo plácat po prdelce, než usne, ale to je třeba 15m. a maminku už bolí hřbet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky Kačka nějak nechce UM ani kašičku, má jí ke snídani a večer, a v noci mléko, tak vypije, tak 150ml třeba teda na 2x ale většinou vypije, kaši má večer taky tak 150ml a to jak kdy sní, ale dopo nechce, jen pář lžiček a konec, měla by mít víc mlíka, ne? dáváte do toho mllíčka třeba místo tý kaše ovoce, třeba jablíčka postrouhaný? :confused: nevím co jí dát. a měly jsme včera lipánka, tak snědla půlku a dneska chutnala bílou Holandii a opdo jsem sjí to namíchala do přesnídávky a papala..

a dělá si paci, paci ode dneška, to je hezký :dizzy_face:

mám zamluvený šaty, ty jak mám na albíčku jak píšu jednoduchý, škoda, že na té fotce jsou fakt nic moc, ale jsou möc hezký a půjdou líp k závoji, ten chci a k doplňkům...a včera jsem byla v restauraci, počítají si 1000,- na hlavu, je to oběd celej, nápoj v tom, kafe asi a večeře nebo raut, takže 20 000,- jdílo a pití zvášť, to by se do 10 000,- mělo vejít, ne? záleží jak tam budeme dlouho, no a z toho rautu si můžeme vybrat co chceme je tam toho hodně..prý se dohodnem ještě dýl konkrétně, zatím jsme se dohodli jen takhle na něčem..výzdobu jste si dělaly sami, myslím stolu, jednoduchá je zadara, ale složitá je za 3000,- to si jí radši udělám sama..

a byla jsem se kouknout na kytky jen zběžně, asi chci růže, mám smetanový šaty, tak jsem myslela sv. oranžový, to by šlo ne? tak za kytku tak okolo 1200,- kolik jste daly tak vy, a co jste měly?

jsem se rozkecala, co? jsem ale ráda, že už mám šaty a hositnu, akorát se musí doladit vše z restaurace :angry:

a Míšo- gratulace k zoubku, tak vidíš,že to bylo k tomu :grinning: pozdravuj od nás zubáče :grinning:
16. pro 2008 v 17:13  • Odpověz
autor
Zuzííí, já nevím :wink: odpoví Míša :grinning:
Jani, tak to je super, žes to tak pěkně zařídila :dizzy_face:
jinak jogurt se počítá jako mlíčná dávka(Mišule myslím psala 150g jogurtu je 250mlíka), jinak by měla mít kolem 500ml mlíka...kaši mu většinou dělám s ovocem, jinak jí nechce :wink: i když přímo banánovou od Hami miluje, tý by se užral:wink:(taky je sladká jako prase)
16. pro 2008 v 17:18  • Odpověz
Ferda Mravenec :grinning: :grinning: to sedí

Zuzo, pochňápila jsi dobře!!!!Klidně ty intervaly, kdy brečí a nejdeš tam trošku protahuj...

Holky, mě picne, přišla tchýně a že Michalko, Ty se asi budeš zlobit....tak trnu, co zase...prý potkala jinou bábu a měla rok a půl vnučku a ta cucala lízátko, takovou tu kouli na tyčce a Daník, že na ní koukal, na co má asi jinýho koukat, když se bavěj, že :angry: a ta bába, že asi chce taky lízátko a tchýně, že mu to nedáváme a bába, že holka to žere od půl roka :confused: :confused: :angry: a nate tady jedno ještě máme...no a co naše baba :angry: frkla malýmu do pusy lízátko, no ale začala se bát, že éčka a sladký a kdyby se špejle zlomila, tak mu ho vyndala a on řval jak tur :grinning: :grinning:
No myslím, že to řekla proto, že měl celou pusu a jazyk modrej..někdy tady žasnu nad IQ..to jako tchán, když s ním byl někdy v 7 měs.u sousedů a byl pak celej opatlanej od nějaký sušenky a voněl vanilkou a ani se nepřiznal, že mu něco dávali :angry:
16. pro 2008 v 17:19  • Odpověz
Zuzí Míša odpovídá...jednu fláknout :grinning: :grinning: :grinning: ne tak snad se tak unaví, že usne vyčerpáním, chce to tak 3 dny a bude to OK!!!
Musím si jít hrát :confounded: večer dočtu Janinu :wink:
16. pro 2008 v 17:21  • Odpověz
autor
Mišííí, já mám taky Ferdu, ale tím, že bydlíme v bytě, tak neferduje :wink:
no moje máti by mu to taky dala :sweat_smile: :angry:
16. pro 2008 v 17:21  • Odpověz
autor
já si taky musím jít hrát :grinning:
16. pro 2008 v 17:22  • Odpověz
prej mu má fláknout :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: chudáček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Mišul tchýně je výborná :sweat_smile: a Evičky maminka no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale moje tchýně by mu ho asi taky dala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani tyvole já mám doma roberta :sweat_smile: jenže je velkej jak kráva tak se na něho jenom chodim koukat :sweat_smile: a je takovej pěknej gelovej :grinning: sem si ho jednou vzala do vany jako že si s ním pohraju :sweat_smile: a tak sem mu zapla vybrace a děsně sem se u toho bavila jak se vlnil v ruce :sweat_smile: :sweat_smile: ale jako jenom v ruce tam dole sem ho neměla joo :sweat_smile: no a tak to říkám Péťovi,že toho macka mám ve vaně pod vodou a on,že mě může dát ránu jestli sem normální si ho tahat pod vodu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak si představte,kdybych si ho dala do julči a zapla a on by mě kopl do Julči :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to bych se nasmála :sweat_smile: no a pak ho chtěla pujčit kamila moje kámoška :sweat_smile: prase jedno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no a normálně mě ho rozbila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: urvala ten nástavec se zapínáním od pindíka gelovýho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: metrovýho :sweat_smile:

dál jak o tom mluvíš...holky mě taky nechce jíst prďola!!!Včera vypil jen 100 a dnes ráno 80 :confused: nechápu :confused: nechce mlíčko vůbec
16. pro 2008 v 17:43  • Odpověz
jo a ještě jako nechápu :fearful:

už několik dubnovek dává miminkům chleba se sýrem....jak to jako dělaj,když náš malej cokoliv spolkne většího se dusí :fearful:
16. pro 2008 v 17:51  • Odpověz
ono je to prý Zuzko normální, že mimča mlíčko někdy nechtějí, tak tam zkus taky dát to ovoce :wink: a chleba chci taky zkusit, jen malý kostičky, u nás to taky holky dávají a prý moc šmakuje mimčům :slight_smile:

jo a ten vibrátor jde i do vody, jak kterej asi, a jeslti ne, tak seš číslo teda vzít si ho pod vodu, kdyby tě fakt bouchnul, to bys koukala :grinning:
16. pro 2008 v 17:56  • Odpověz
16. pro 2008 v 17:58  • Odpověz
týýýjo Daneček jaký si dává těstovinky :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:

Jaňul cože to máš v albu ty si psala??? :fearful: :sweat_smile:

a hele já měla kytky slunečnice a všechny i na stů stály 2.500 myslim možná 3 víc,ale ne
16. pro 2008 v 18:01  • Odpověz
autor
kdo je Kamil? :astonished:
bys dostala od macka ránu a bylo by:grinning: ten Péťa nadělá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mně Venda normálně kousky kouše(už dlouho), ale v¨ím, že to některý dítka nesnesou
Zuzíí, vždyť Peťulkovi není dobře, tak ho do jídla nenuť :wink: koukala jsem na fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2008 v 18:02  • Odpověz
já ho do jídla nenutím miláčku :fearful: :fearful: :fearful: dyť já vím,že mu není dobře :cry: bééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :sweat_smile:

jakej Kamil? :fearful: :sweat_smile:
16. pro 2008 v 18:06  • Odpověz
autor
Zuzko, jestli ještě jednou roztáhneš stránku, tak už s tebou nebudu mluvit!!!!!!!
16. pro 2008 v 18:08  • Odpověz
autor
aha kamila je kámoška :grinning:
16. pro 2008 v 18:09  • Odpověz
autor
jdu nakrmit šelmu :grinning:
hele mě by to nenapadlo,že není pod vodu :sweat_smile: já myslela,že jeee :sweat_smile:

jinak já Péťulkoj musim dávat vše nejjemněji připravené...běda jak tam je nějakej milinanopidimilemtrovej hrbolek něčeho to dělá,že blije :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
bééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

tak já taky s Tebou nemluvim :cry: :cry: :sweat_smile:

když já ty nohy doma fakt neroztahujuuuuuu :cry: :cry: :cry: :cry: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. pro 2008 v 18:11  • Odpověz
Zuzano, neseeeeeeer :angry: :angry: já Tě mít po ruce, tak jí natáhnu Tobě :grinning: :grinning:
Tak jako s Robertem jsem se nasmála, já jsme Ti chtěla nabídnoit můj :grinning: je taky nejetej, dostala jsem od P.v těhu, když jsem na to neměla chuť :grinning: je fialovej..a proč by nešel pod vodu, vždyť jsou tam jen baterky :confused:

Evi, KamilA, to je ta kámoška, co pinďu Zuze rozbila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi, mlíčko nechce, když má teplotu, mě D.taky moc nejedl..jinak kousky byste ale trénovat měli!!!!!!V roce by prý měli jíst stravu, co celá rodina -myšleno konzistencem nehledě na zuby :wink:
16. pro 2008 v 18:13  • Odpověz
jinak mě taky děsně serou ty holky co roztahujou stránky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

já sem asi nějaká nadržená nebo co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak sorry no,já už stejně jdu a máte to :cry: :sweat_smile: pač du za chvili dát mimi hami a pak uspávat,takže pc musim vypnout :slight_smile:

a vy mě tady netolerujete jednou za dva roky se pořádně roztáhnout tak já du :cry: :cry: :cry: :pensive:

já už du du du už mám všechno roztáhlý :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
tak čus bus brambory ošklivý,Vás už nemiluju!!Ani Mišelína ani ségru :stuck_out_tongue_closed_eyes: čágo :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. pro 2008 v 18:14  • Odpověz
zuzo- ty šazy že jsem si vybrala ty, co mám v albíčlu napsaný, že jsou jednoduchý..

no já musím mít kytku pro sebe, pro mamky a pro svědkyně, takže 5 kytek..sobě asi růže a pak to je jedno,ne, nemusí mít jako já..a kačce mám taky dát udělat? pro tu jsem našla košíček hezkej za 150,-
16. pro 2008 v 18:14  • Odpověz
týýýýýýýýýýýýýýjooooooooooooooo :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Zuzano jooo??? :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: tos posral Mišule :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile:

jo kamila Kamila mě nohy umyla,to je ta kámoška,já zas jakej kamil :grinning:

tak zdar vy vošklivý zlobivý co nemaj rádi Zuzanku :cry: :cry: :cry:
16. pro 2008 v 18:16  • Odpověz
autor
já Zuzku ráda, ale nebaví mně číst si roztaženou stránku:grinning:
Venda jídlo bez kousků nerad :grinning: přesnídávka asi není jídlo:grinning: si vezme do ruky aspoň křupku, aby mohl kousat :grinning:
no pod vodou by asi Robert míň faachal :grinning: :grinning: :grinning:
kamilu(a) jsem nepochopila, pže jsem musela číst roztaženou stránku :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 18:52  • Odpověz
autor
ta
ťka konečně dorazil domů a přivezl mi ten nákup:grinning: já mám takovej hlad, že ani nevím, co sežeru dřív :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
jo a Vendovi jsem dneska koupila tepláčky s laclem, vypadá jako krteček:grinning: má kalhoty s kapsama velkejma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 18:56  • Odpověz
Jani, tak jak psala Evča mlíka kolem 500ml zaden a jogurt 150g je počítán jako 250ml UM, což nechápu proč, ale nedávno jsme tu ten odkaz dávala, já přeci do mlíka mixovala ten banán a pak i půl jablka a moc mu to tak 2 měsíce chutnalo.Lipánka pokud možno nedávej, nejen, že je tam éček jak nasráno, ale četla jsem, že to snad neprochází tepelnou úpravou a je tady veliká šance na Salmonelu - jak Lipánek, tak Pribináček, to raději kup ovocnou Holandii!!!!

Šaty bezva že už máš!!!Oranž růže by se moooc hodily :sunglasses: Kačce bych do košíčku dala třeba jeden oranž kvítek z růže, ať je vidět, že patří k Tobě :grinning: Výzdobu jsme měli úplně obyč, byli jsme tam asi tak hodku a půl, na zahradě jsme měli dřevěný stoly a výzdoby žádnou, všichni se už stejnak převlíkli a nebylo to ani jako na svatbě :grinning: Jinak já měla taky růže, rudý, jako korzet a do toho nějaký břečťan a ještě něco, už nevím co a cena..jsem Ti to tu pslaa nedávno, už sešitek nevyndavám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Děkujeme za gratulaci k zoubku, je pěkně cítit na pohmat a kovový lžička o něj drhne :dizzy_face:
Zuzo, Zuzana budeš, vždy, když tu budeš roztahovat :angry: vždt je to fakt hrozný, nemám zas tolik času, když není P.doma a potřebuju to mít všechno rychle přečtený, ale takhle to moc nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi, jé krtečkový teplákolacláče, vyfoť ho :dizzy_face:

Co si zblajzla????Já žeru perníčky, Dáda už spí, včera i dnes, naprosto ukázkově, položila a za 5 min.chrupal :sunglasses:
16. pro 2008 v 19:41  • Odpověz
aaaaaaaaaa
16. pro 2008 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.