• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jéé, tak já šla vypisovat abecedu, abychom skočily na další stránku a ani mi to práci nedalooo :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2008 v 19:44  • Odpověz
Ahojky,

vy teda krafáte, já nestíhám. :grinning:

A ta roztažená stránka to je fakt děsnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :angry: :angry:

Evi tak dnes byla hojná účast, nebyl jenom Vašík a Honzík :wink:
16. pro 2008 v 19:44  • Odpověz
ajojky, tak jsem doma ze školy. Dopadlo to dobře a Jájouškovi jsem vůbec nechyběla :sweat_smile: :confused:
Dočtu asi zítra, pr Zuza roztahuje stránky, tak mě to neba :grinning:
16. pro 2008 v 19:47  • Odpověz
Teda tady to zase žije, to jste všechny sledovaly ordinaci??? Už je konec, tak šup sem :grinning:
16. pro 2008 ve 21:20  • Odpověz
autor
já bych se stavila dříb,a le dočítám na noťasu a musela jsem si každej řádek posunout kvůli roztažený stránce :grinning:
Zuzko, jestli roztáhneš další, tak Ti ukousnu prdku!!!!!!!!!!
Mišíí, vyfotím:grinning: teď jsou v prádle, tak mějte strpení:wink:
Baru, jsem na Tebe myslela kolem 3:grinning: jsem si říkala, že se cachtáš sama:grinning: hele co to očkování?
Olíí, to je zjištění, viď:grinning: co zápočty?
16. pro 2008 ve 21:35  • Odpověz
autor
zas jsem tu sama?
16. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz
autor
hmmm, tak já jdu spát no:slight_smile: třeba dnes bude spát šelma i já:grinning:
16. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz
Ahojky
gratulace Oli ke zkouškám!!!!! :dizzy_face: :wink:
Teda dnes se stal zázrak, Daník se vůbec neprobudil ve svých 05 :confused: já od 7 oči dokořán a čekala jsem, že se už musí probudit..no bylo to až v 7:45 :confused: a pak měl teda teprve první mlíko :slight_smile: ale bylo to divný, jak jsme zvyklá, že se na sebe od těch pěti mačkáme a teď nic :cry: :grinning:
17. pro 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
dobré ranko,

Mišíí, to je zlatíčko:slight_smile: to je Vendova obvyklá doba na první mlíko:slight_smile: jinak to, žes byla od 7 vzhůru, plně chápu :grinning:
dnešní noc celkem ok, probuzení v 1:30, ale hned usnul a pak až 7:06, ale jen protože mu spadl dudlík z postýlky:grinning: a vybral si jediný místo, kde udělá kravál:grinning: spadl na vysavač :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak jsem zjistila, proč mi poslední dobou nechtěl baštit chleba :grinning: jsem mu dneska půlku krajíce udělala na 3 nudličky a to zbaštil :grinning: :grinning: :grinning: on to chce jíst, jak velkej kluk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jjo a ještě jsem vymyslela, že mu objednám ještě nějaký ty tepláčky(na mmb jsem je zahlídla levnější, i když trochu jiný) :dizzy_face: , pže mu moc slušej :grinning: :grinning: :grinning: a hlavně mu to nepadá!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 09:35  • Odpověz
autor
jo a Zuzance dnes držím palečky, aby byly výsledky ok :wink:
a daníkovi vše nej, k jeho prvnímu svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2008 v 09:36  • Odpověz
taky na zuzku myslíme!

jé a jo. danča má svátek, tak vše nej :dizzy_face: hlavně zdravíčko :dizzy_face: holky vy ani nevíte co máte, když vám děti takhle spí, já jsem zvědavá, kdy nám to nespaní skončí :confounded:

olí- gratulujeme, říkala jsem že jsi šikulka :slight_smile:
17. pro 2008 v 10:13  • Odpověz
autor
Jani, jak dobrý spaní? :astonished: já si tady už 14 dní stežuju, že nespíme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a mmch mně spí přes den slabou hodinu(no někdy jen půl), takže nevím, nevím :sweat_smile:
jestli myslíš Dáňu, tak Míša nespala celýho půl roku a trápilo je furt bříško, tak myslím, že ani tady není "závist" na místě :wink:
17. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
ty vole závist to silný slovo, ne? :confused:

jak jsi psala, že se budí na mlíčko až k ránu, tak jsempochopila že spíte :angry: ty hned startíš člověče :sweat_smile:
17. pro 2008 v 10:18  • Odpověz
autor
proto jsem to dala do úvozovek:wink:
hele posledních cca 14 dní řešíme, že nespí Jája, Péťa ani Vašík :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 10:21  • Odpověz
autor
jo a Barča myslím taky psala, že spaní nic moc :wink:
17. pro 2008 v 10:22  • Odpověz
bré ránko, Danečkovi vše nejlepší k svátku.
holky dneska v noci zázrak, J. spal až do půl čtvrté a bez kňourání, bez buzení - ale taky večer vycucnul obě prsa nalitá za celý den, co jsem byla pryč...
17. pro 2008 v 10:25  • Odpověz
autor
čus olí:grinning: jééé to bude mít Janinka radost :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 10:28  • Odpověz
Eví nemusí, to byla určo vyjímka. Dnes ráno zas řval hlady - takže po prsech dostal ještě mlíko :cry:
17. pro 2008 v 10:29  • Odpověz
autor
si toho usměvavýho broučka nedokážu představit řvoucího :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 10:31  • Odpověz
klame tělem, jak jde o jídlo nezná bratra :grinning:
17. pro 2008 v 10:35  • Odpověz
Eví kolik by měl sníst toho ovoce?
17. pro 2008 v 10:36  • Odpověz
evino ty seš hrozná, prý bude mít Janinka radost :grinning:

jo a dneska jsem zamíchala přesnídávku do kaše a kulový platný, snědla tak půlkku a teď usnula, vůbec to mléko nechce, oběd sní tak půl skleničky, někdy přes půl, ale nepapá tak pěkně jako dřív a dělá u toho hlavně kraviny
17. pro 2008 v 10:39  • Odpověz
autor
no Jani, to mně děsně pobavilo:grinning: řeknu nespí ani Jájouš a objeví se Oli, že měli super noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a nerostou jí zoubky?
Olíí, začni postupně jako se zeleninkou:wink: takže od malý skleničky a uvidíš, jak mu to bude šmakovat :wink:
17. pro 2008 v 10:45  • Odpověz
Eví já koupila hrušku tu velkou jako bývaly přesnídávky dřív a dala mu třetinu. Jo a zeleninky s masem sní jeden a půl té malé skleničky - musím koupit ty větší už.
17. pro 2008 v 10:47  • Odpověz
vid, to je náhoda :sweat_smile:

zoubky, vždt ona spí takhle blbě pořád :grinning: nebo proto že moc nejí? nevím, nezdá se mi, je tý kaše asi už přejedená a mléko nechce z lahvičky akorát v noci, to pije
respektivě dám mu jeden a půl, dvě mi přišlo moc, on by to teda ale sněd určo taky
tý jo Olí to jí pěkně teda takhle ze začátku hned :slight_smile:
17. pro 2008 v 10:49  • Odpověz
Tak jsme doma z prochajdy, mrholí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky děkujeme za přáníčka, jste hodné!!!!!!!

jj spaní u nás bylo horor cca od 4-9 měsíce :sweat_smile: tak mi to snad teď vynahrazuje :dizzy_face:

Evi tepláčky jsou krásný :dizzy_face: :dizzy_face:

A prozrazuju že Zuze to dopadlo dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2008 v 10:51  • Odpověz
Jani on je žrout po mamince
17. pro 2008 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.