• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Jani, myslela jsem to jídlo:grinning:
třeba už chce Kačka nějaký pořádný jídlo :wink: (viz můj ranní objev s vašíkovým chlebem :wink: ) a pije Ti třeba z hrnku s pítkem? jestli jo, tak jí zkus to mlíko dát do toho:wink: a kašičku nějak ochucuješ(ovoce)?

Olíí, Jájouš by si celou velkou skleničku zasloužil :grinning: no s tím ovocem dobrý, a šmakovala hruška?
17. pro 2008 v 10:54  • Odpověz
autor
Miíšo, ty práskači:grinning: jsem čekala až se někdo zeptá :grinning: :grinning: :grinning: gf
17. pro 2008 v 10:55  • Odpověz
Eví dobrá tedy, tak já mu ji dopřeju :grinning: Hruška mu chutnala. On fakt zbouchá všecko. :grinning: A od kdy může rýži atd? No asi se má řídit podle skleniček a bude mi to jasné že :grinning:
17. pro 2008 v 10:56  • Odpověz
Miška není práskač, je to rozumná holka, která ví, že na Zuzi myslíme a čekáme na info :wink:
17. pro 2008 v 10:56  • Odpověz
evi tu kašičku jsem jí dala s trochou borůvkový přesnídávky a kulový platný..a o hrnku mi ani nemluv, občas z něj pila, jenž to víčko měla na hraní a je fuč, takže pít nemůže a musíme pořídit novej hrnek, což mě teda štve :confused: chlebík jí zkusím taky nějak dát, ale co s tím mlékem, aby neměla nedostatek? stačí večer a dávat jí třeba ty jogurty myslíte?
17. pro 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
já myslím, že už rýži může(no když může rejžovou kaši,tak asi jo)
no jo já vás chtěla chvilku napínat :grinning:
17. pro 2008 v 10:59  • Odpověz
jé hurá že to Zuzce dopadlo dobře, to jí spadl balvan ze srdce :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2008 v 11:00  • Odpověz
autor
jani jogurty kláídďo zkus:wink:

musím jít, Vendu už to neba(jako hrá¨t si beze mně:grinning:) a padá mi net :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2008 v 11:01  • Odpověz
Eví to je fakt vlastně

Jinak teda my s pítkem slavíme úspěchy. Pije z něj i mlíko, takže paráda. Zrovna včera mi psala švagrová, že malá (má 5 měsíců) je kojená a nechce čaj z flašky, tož jsem jí hned poradila hrnek s pítkem :slight_smile:
Jo Evi a koupila jsem ovocnej čaj a ten mu jede. Bylinky nerad asi :grinning:
17. pro 2008 v 11:01  • Odpověz
Evi, od tebe by se zase nic nedozvěděly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, jasan, že jogzrt může už ovocnej!!!!!!!!!!Buď tu Holandii, ale je dražší, tak třeba tu Activii

Jdeme spinkat :slight_smile:
17. pro 2008 v 11:09  • Odpověz
a to může teda mít místo mlíčka k snídani?
17. pro 2008 v 11:10  • Odpověz
Jasně, když mlíko nechce, co Ti jinýho zbývá :frowning2: My ráno máme mlíko a druhá snídaně :grinning: kaše, jogurt odpo ke sváče, ale je jedno, v jakou denní dobu jí to dáš :wink:
17. pro 2008 v 11:28  • Odpověz
asi jo..a vy nemáte pečivo ještě? chci to taky zkusit, necche ani oběd, snědla přes půl skleničky na 2x, to je děs, prostě nechce jíst a hlad nemá asi, nebo nechce to co vařím já, zítra jí dám skleničku,tak uvidíme
17. pro 2008 ve 13:14  • Odpověz
Ale máme, to máme k první večeři :grinning: buď chleba nebo rohlík s cottage nebo lučinou nebo čerstvým máslem a marmeládou(bez cukru a eček)
Zkus sklenku, třeba je už od Tebe přejedená :wink: a nebo prostě hlad nemá, mě teď Dáňa taky jí míň než např.v 7 měsících :wink:
17. pro 2008 ve 13:36  • Odpověz
autor
Olíí, no já bylinky taky nerada:grinning: není ten Tvůj kluk po mně? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jsem se přemohla a šla jsem upéct to jedno cukroví:grinning: když jsem byla nejvíc zapatlaná, tak se vzbudil Venda a zvonilo PPLko :grinning: no bezva:grinning: Venouš mi do těch válečku ddělal prstem dírky :grinning: no bomba:grinning: no to bude moooc pěkný cukrovíčko:grinning:(no aspoň mám výmluvu, proč je to šišatý :grinning: ), ale už to tu aspoň voní cukrovím :grinning:
17. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz
Evi :grinning: :grinning: :grinning: to je normoš tahle situace, taky se vždycky začne něco dít, když to nejmíň potřebuju :grinning: :grinning: teda tak jsem tu jediná, co nepeče, cooo?? :confused: Nebo, že by taky Zuza, na to házela bobika :grinning: :grinning: ??

Já taky bylinky neeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
já jsem řekla, e upeču tohle jedno(to Venda skorem i může:wink:), štolu a štrůdl a víc dělat nehodlám:grinning: nehodlám celý svátky hlídkovat nad cukrovím, aby mi ho Venda nesežral :grinning: :grinning: :grinning:
jinak já peču ráda :wink:
17. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz
autor
jo jediný kdy jsem přežila byliny, byl maliníkovej čaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: i z toho mi teda po pár dnech bylo zle :grinning: a kojo čaj(to jsem brala jako nutné zlo :grinning: ) :grinning:
17. pro 2008 ve 13:46  • Odpověz
jj maliník, to jsem ale trpěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hm, tak Daník nebude mít žádný cukroví, tcýně mi už donesla a to je samý slepovaný krémem, tuna čokolády na tom a vanilkový rohlíčky na sobě mají 2 mm moučkovýho cukru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky je u vás tak "hezky"??? :angry: Naštěstí šel petr, ať si to taky užije, chodit v každým počasí :grinning: :grinning:
Já už mám druhej obličej na ksichtě a už bych nejraději vypadla :grinning: ale ještě 2 hodky
17. pro 2008 ve 13:52  • Odpověz
já už taky nepeču, už na to peču a na štolu jsem se samozřejmě vyprdla taky, hlavně že mám recept, ale už se mi nechce nic dělat :sweat_smile:
a bylinkový čaje já docela pïju, když je to za nějakým účelem teda..teď máme echinaceu na imunitu a občas piju ledvinovej čaj, to je teda humus, ale když pomůže, piju.

míšo- ty si to užij na tom večírku, jdeš už dnes, a doufám, že jsem nepopletla něco :sweat_smile:
17. pro 2008 ve 14:00  • Odpověz
autor
no Mišíí to je právě to, já mám ve všem ořechy, kakao, syrový vejce...linecký a vanikový rohlíčky nežeru, tak se s tim ani nepatlám:grinning:
Ti pošlu kousek toho mojeho:grinning: pro Daníka:grinning: je to "jen" cukr, mouka, tuk, vejce a fenykl :grinning:
17. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz
autor
jani, ale ty už máš napečíno:grinning:
17. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz
holky byla jsem nakoupit v mylné představě, že je všední den, tak lidi budou vyšilovat míň než o víkendu, do vánoc nikam nejedu, jsem nasr...., unavená, znechucená... si snad všichni vzali dovču na nákupy bo co
17. pro 2008 ve 14:20  • Odpověz
Oli, lidí je všude jak sr.. v každou denní dobu, je to strašný :angry:

HOLKYYYYY, Daník právě udělal dva krůčky sám, zvedl se, v každý ruce auto a udělal je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na narozky už chodí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2008 ve 14:31  • Odpověz
autor
ne ne:grinning: já byla včera dopo a fakt tam byli jen důchodci a my:grinning:
Mišííí, gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to šikulínek zubatej :dizzy_face:
17. pro 2008 ve 14:47  • Odpověz
zubatej :grinning: :grinning: ten zub ještě není ani vidět, jen cítit na pomnat, za jak dlouho vyleze celej??
Tak to jsi teda měla štěstí!!!!V Globusu je narváno i v 9 dopo :confused:
17. pro 2008 v 15:02  • Odpověz
autor
TO CO MÁM V ALBU, JE ASI TÝDEN PO PROŘÍZNUTÍsorry za caps lock

my byli na Chodově(pže kousek od tama dělá Tom, tak jsem nakoupila on pro to dojel odvez si to do práce a večer mi to dovezl:grinning:) a fakt klídek :dizzy_face:
17. pro 2008 v 15:04  • Odpověz
Hm, tak my to máme ještě míň vidět a teplotu měl vlastně min.úterý!!!!!Tak snad už povyleze...teda máš to dobře zařízený s nákupem :sunglasses:
17. pro 2008 v 15:10  • Odpověz
autor
to jo, ale málem jsem tu včera umřela hlady :grinning: jsem si nevzala nic do ruky:grinning: jsem nějak zapomněla, že Tom dorazí kolem půl 7 :grinning:
ale tohle byla výjimka, jsem odmítla jet nakoupit o víkendu :grinning:
17. pro 2008 v 15:15  • Odpověz
holky tak sem tu,ale tuuze smutná :cry: i,když bych jako to nemusela tak brát,ale mamka mě naštvala teda :cry: ale to je fuk

Oloušku gratuluju ke škole :dizzy_face:

Jinak noc zas hrozná,už 11 dnů se co hoďku budí a teď 3 dny večer před spaním brečí a dobu nechce usnout :unamused: takže děs běs :unamused:

Mišulko gratuluju ke krůčku,to je Daník šikulka :dizzy_face:

jinak vy jste si tady dávali :fearful: :fearful: :grinning:
17. pro 2008 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.