• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
zUZÍÍ, COPAK SE DĚJE?
17. pro 2008 v 17:45  • Odpověz
hurá můriny se objevily, šmíruju tady a nikde nikdo takovou dobu..

holky my konečně hačáme a tleskáme si, to je tak hezký :dizzy_face:
17. pro 2008 v 17:48  • Odpověz
autor
tak nešmíruj a piš ne? :grinning:
17. pro 2008 v 17:48  • Odpověz
jé míšo gtatulujeme k prvním krůčkům :dizzy_face:
17. pro 2008 v 17:49  • Odpověz
já ráda šmíruju :grinning:
17. pro 2008 v 17:49  • Odpověz
autor
hmmm, a jak mám asi vědět, že tu někdo je? :grinning: si mam furt povídat sama? :astonished: abych někoho přivolala? :grinning:
17. pro 2008 v 17:50  • Odpověz
17. pro 2008 v 17:52  • Odpověz
autor
hmmm, tak to mně tůůůze neba :grinning:
a navíc jsem stejnak psala poslední :sunglasses:
17. pro 2008 v 17:53  • Odpověz
autor
hladová šelma se ozývá, takže mizím :grinning:
17. pro 2008 v 17:55  • Odpověz
no tady každej šmíruje a čeká až někdo napíše :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 17:58  • Odpověz
koukněte mě na fotky a pochvalte mě je :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. pro 2008 v 17:59  • Odpověz
samý zvědavý kelišky jsou tady :grinning:

a zuzko- gratulace k výsledkům, půjdem to virtuálně oslavit, ne?
17. pro 2008 v 17:59  • Odpověz
no jasně!Však sem psala,že si na mě musíte všichni dát panáka!

já jsem domluvená s Evičkou,že až si dneska dám tu skleničku,tak jí prozvonim a dáme si společně :dizzy_face: jenže mě nějak přešla chuť :frowning2: a Péťa jde na noční,tak to zapijeme až bude mít volno asi,ale možná dneska do sebe něco kopnu jako,že to prostě vyšlo :slight_smile:
17. pro 2008 v 18:35  • Odpověz
to víš, že jo, kopni, to je dobrá oslava, ne? nebo vínko stačí, panáka nemáme :angry:
a fotky hezký, chválím to je!! :slight_smile:
17. pro 2008 v 19:00  • Odpověz
autor
lásko, mně už se čízo chladí:grinning: já už jsem natěšená, takže mi to nemůžeš udělat, že bych se sTebou neopila :grinning:
a fotky už jsem Ti včera chválila :wink:
mám tu už manžu, takže pa zítra :wink:
17. pro 2008 v 19:14  • Odpověz

čízo bych si dala taky teda :grinning: to se někdo má :grinning: tak si dejte kelišky, pa
17. pro 2008 v 19:38  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem tu a tady asi nikdo co :frowning2:

Jako poslední opozdilci s Ondráškem přejeme Daníkovi vše nejjjjjjj k svátečku :wink:

A Zuzi supeeeeeeeeeeer že vše dopadlo dobře, taky ti připiju na zdraví :slight_smile:

My dnes byli na oslavě u kamarádky, její chlapeček slavil rok, tak to bylo fajn. Ráno jsem zařizovala ještě nějaké dárky a odvezla na chirurgii papír na vyplnění úrazu do pojišťovny. Mimochodem jsem opravdu zvědavá, kolik za tu nohu dostanu :angry: Asi prd, měla jsem blbou pojistku.
Pak jsem ještě zajela na CHodov, něco jsem scháněla a to jsem neměla dělat. Nějaký naprostý idiot mi tam sedřel celý zadní blatník a to fakt hodně :angry: :angry: :angry: :angry: a nenechal ani vzkaz sorry. Normálně mě to rozbrečelo, máme to auto rok :frowning2: Achjo, takže to byl fakt den!
17. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz
haloooo undatry, kde se flákáte?
18. pro 2008 v 10:28  • Odpověz
čus prďus
hlásím, že žiju, byli jsme nakoupit...teda Evi u vás je asi míň lidí než Pze 9, tady zase bylo nacpáno :angry: jdu dočíst, je-li co :grinning:
18. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz
já doufám, že už nakupovat před vánoci nebudu muset, vyšlu manžu dyžtak, včera mi to stačilo
18. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz
Holky ahoj

Strašný prostě strašný :pensive:

V noci co půl hoďky to byl vzhůru,když jsem o půl 10 ulehla tak do 12 byl vzhůru 5 krát to vychází každou půl hodinu a od 12 - 2 byl vzhůru v kuse a nechtěl usnout! :cry: já se pětkrát rozbrečela,byla sem s nim sama,Péťa byl na noční,já už úplně nervy v hajzlu a po dvou hodinách sem mu dala přes plínku :cry: :pensive: sem srtašná matka,ale já už byla úplně v prdeli :cry: :cry: :cry: snad z toho nebude mít následky..myslíte si,že si to pamatuje? :cry: a pak konečně usnul a do rána to samý,přišel Péťa v noci sem mu všechno psala a já se úplně zhroutila,že už to nevydržim,že to nezvládnu,že to nechi,druhý dítě ani zaboha nechci,já to nezvládnu prostě :cry: a on,že musí dnes na odpolední,tak mu říkám a to budu s ním celej den sama jo?A on,že jo,tak říkám,že to s ním nevydržím,furt brečí přes den dneska,tak sem volala babičce jestli si ho nevezme,tak sem ho teď vypravila ven,tak mám chvilku klid aspoň :cry: bych se složila asi a ráno....jak mi 3 dny nechce mlíko,pije jen po troškách a jak si k němu cucne a zjistí,že to je mlíko,tak konečná,tak dnes ráno ani kousek nevypil,prostě nic,řval a jak si čuchnul,že to je mlíko nic prostě,tak sem mu musela dát přesnídávku,aby vůbec snídal :cry: tak sem šla k dr že nechce mlíko a vůbec nespí už 13 dní a ona se koukla na zuby a že to zuby nejsou :cry: a já říkám takový hodný miminko to bylo :sweat_smile: :pensive: a ona se smála a prej tak ty teďka začneš mamku zlobit jo? a smála se,no dala mě vzorek mlíčka od Hippu,že máme zkusit jiný a když ani to nebude chtít,tak mlíko třeba na 14 dní úplně vysadit,že to vypadá,že ho fakt nechce,že mu už nechutná,a k snídani mu mám dát normálně jogurt a k večeři maso se zeleninou neo rohlik prostě normální véču nebo rohlik rozmočit v mlíku.Tak mám úplně strach co bude večer,já sama on histerák,že mlíko nechce a řev až budu připravovat druhopu třetí véču,strašný prostě,sama to nezvládnu :cry:

tak sem se vykecala,chce se mi tak akorát řvát!Už nemůžu prostě,teď,když sem sama tak se musim vrhnout na úklid,jinak bych ani nemohla uklidit,Vánoce mě absolutně přešli a to je miluju,ale nemám nic,zabalíno atmosféra nálada,nic není :cry: :cry: :cry:
18. pro 2008 ve 14:08  • Odpověz
a do toto mě od noci bolí ta uzlina,je to prostě všechno na hovno :cry:
18. pro 2008 ve 14:09  • Odpověz
a to ještě v noci,ho mám u sebe! A jak byl vzhůru,tak mu dám ruku a on nic prostě začal dělat ten svůj most a pak v jedný ruce moji ruku a druhou ruku mě zas osahával furt vobličej,pořád ho musí celej ohmatávat jak úchyl :cry: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. pro 2008 ve 14:10  • Odpověz
Zuzanko, nesmutni. Uvidíš, že jak mu změníš jídelníček zlepší se to. Třeba prostě už je to velký kluk a potřebuje už tu normální véču, a spaní se pak zlepší. Já jak jsem malého naučila na to um, tak dnešní noc taky celkem ok. Kojo v 11 a v půl páté a spal do půl osmé, ale to už jsem mu musela udělat k snídani um, pr ode mě už zas nechtěl. Taky bojujeme. Najela jsem na ovoce na odpo sváču o týden dřív, pr řval po kojení hlady.
18. pro 2008 ve 14:14  • Odpověz
Je dobře, že babí přijela pohlídat, ty si dej nohy nahoru, panáka a na úklid se vyprdni hlavně.
18. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz
Jsem tu, mě to tu zasedl Petr a pak jsme šli ven

Zuznako moje, to je strašný, znám to moc dobře!!!Asi už teda tušíš, proč jsem tu tak byla na nervy já ty prvníměsíce a taky se dušovala, že dalšího haranta NEEEEE.Je to nějaké období těch dětí a každé si tím asi projde v jinou dobu :cry: jinak si to nevysvětluju, zvlášť, když si myslíš, že to zuby nejsou :confused: Ta uzlina do toho, to je taky děs!!!!Musíš vydržet, nic jinýhi Ti stejnak nezbývá!!! :pensive: Kdy má Petr už volno?????

Jinak jsem Tě včera zapila a už zase nevím, co to bylo :grinning: bylo to jako aperitiv, červené a nahořklé :confused: teda to je pamět :frowning2:
18. pro 2008 ve 14:17  • Odpověz
:cry: :cry: já to prostě nechápu Oloušku :cry: :cry: :cry:
8 měsíců spinká jak andílek od 8-6 a co je tohle těch 13 dní? :cry: :cry: :cry: strašný prostě a prej rohlik,já jí říkám,ale on nesense kousky,nic on prostě musí mít všechno na jemňoulinkato,tak se smála :cry:
hotová sem hotová prostě,někde daleko s nervama sem,hoodně daleko a teď musim jít uklidit,to fakt musim Oloušku,já bych to neměla kdy udělat :cry: Péťa říkal,ať si lehnu s nim dycky když spí,jenže než já sunu,tak on je vzhůru a vim,že teďka bych si měla jít taky lehnout,jenže kdo to tady udělá? :cry: nikdo.....fuj už nemůžu prostě...promiňte,ale já sem fakt s nervama v háji
18. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz
Zuzanko fakt se na úklid vykašli, tak to uděláš později, vánoce nejsou o uklizené domácnosti ale o pohodě hlavně. Ty si potřebuješ odpočinout. S těma kouskama to je průšvih, tak to teda nevím...rozmixovanej rohlík mu asi nepojede :sweat_smile:
18. pro 2008 ve 14:23  • Odpověz
Mišuláčku nevim jak jde Péťa zítra,měl jít do soboty do rána,ale když mu to takhle prohodily,tak nevíme,Každopádně od soboty už má volno :cry: však ráno říkal,mě hladila říkal vydrž za chvilku už tě vystřídám a ty si odpočneš...já sem fakt úplně v háji :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: to nezvládám :cry: :cry: :cry:

Ti děkuju,žes mě zapila,vidíš,já si ještě nedala,není jak a kdy,leda,že bych si dala teď.Tak asi jo,abych se vůbec zapila.Du si naljet skleničku! :cry:
18. pro 2008 ve 14:24  • Odpověz
já,ale neuklízím kvůli Vánocům,ale protože je tu bordel,ten normální víš,nádobí,vyluxovat,koupelnu chápeš :pensive:

tak musim jít papa :cry: a děkuju :cry:
18. pro 2008 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.