• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzi já vím ale stejně, bordel počká - důležitá je POHODA A ÚSMĚV!!!!! pak je o 100 procent líp
18. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz
tak tohle ze sebe dneska stejně nevymáčknu,není důvod :pensive:

já ho dám na aukro :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. pro 2008 ve 14:34  • Odpověz
Tak on Tě ten úklid možná trochu odpoutá od těch blbých myšlenek..ale spíš bys sis měla sednouit a pustit třeba CDčko nebo tak něco.Tak snad bude P.už doma a fakt si odpočineš!!!!!To s tím švihnutím..asi si to pamatují, ale u nás je to jen k dobrému :fearful: ví, že když dostane, je už fakt zle.Jinak já jsem mu teda jednou pleskla přes tvářičku :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: to si teda vyčítám ještě dnes a bylo to fakt jen jednou, bylo mu asi po půl roce něco a tak mě sral :sweat_smile: u jídla a nervy tekly..takže fakt tohle všechno znám kolem ujíždějících nervů a stavů zoufalosti..u Tebe je teda v prdeli to, že byl 8 měs.v pohodě a Ty sis na to zvykla..u nás začal blbnout v tom 4.m. takže to nebyl zas takovej šok :pensive: snad to fakt brzo přejde!!!!
18. pro 2008 ve 14:41  • Odpověz
ježiš to je strašný :cry: :cry: :pensive:

když já sem si dycky představovala,že mu nikdy nenaplácám,že ho pohladím a dycky vše vysvětlím.Jenže to nejde ho ani litovat,když slyším jak kňourá a dělá blbosti a přitom má dělat něco jinýho a v noci jsem právě zjistila jak lehce tě dokážě dítě dostat do stavu ....nervy v kýblu.... a ty si schopná mu dát na prdel z fleku :cry: :cry: :cry: já to nechci,ale :cry: ale vim,že by přes plínku dostat děti měly,jako symbolicky když zloběj,že je to ku prospěch,ale tahle fakt sedla :cry: :pensive: jenže já byla tak nasraná :cry: :cry: :cry: a sem hotová doteď :cry: už,aby byl víkend.Večer na mě myslete jak bojuju a řvu a malej taky,ach jo
18. pro 2008 ve 14:55  • Odpověz
tak sem si dala s Evčou loka medoviny :slight_smile:
18. pro 2008 v 15:12  • Odpověz
hodná holka
18. pro 2008 v 15:32  • Odpověz
Evička si dala ještě,prý je jí teplíčko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. pro 2008 v 15:36  • Odpověz
18. pro 2008 v 15:39  • Odpověz
18. pro 2008 v 15:39  • Odpověz
to je prdelka viď :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
18. pro 2008 v 15:40  • Odpověz
tyvole vyskočilo mi kuřecí maso z talíře mezi nohy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. pro 2008 v 15:42  • Odpověz
tak sem se najedla a teď musím jít :unamused:

do půl hodiny mi přijede to moje miminko zlobivý a já jen umyla nádobí a najedla se :unamused: tak jdu udělat tu koupelnu....já tady nechci být s nim sama :frowning2: :pensive: se bojim
18. pro 2008 v 15:43  • Odpověz
Zuzí jede po tobě jako blázen - to maso :grinning: :wink:
18. pro 2008 v 15:46  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

s Váma je mi tady tak dobře :dizzy_face:

teda s Tebou,teď tu nikdo není :slight_smile:
18. pro 2008 v 15:49  • Odpověz
to je moc dobře :wink:
18. pro 2008 v 15:51  • Odpověz
Ahojky,

tak koukám, že tady někdo dělal baci baci, ale nezoufej Zuzko, já jak jsem v noci hotová, tak jsem taky dělala, taky mám výčitky, ale občas to nejde vydržet a přes plínku to nebolí, ne?
já Kačce dala ke snídani trochu jogurtu s přesnídávkou a mlíčko až teď, samotný a vypila 100ml, tak jsem ráda aspoň za to, pak bude mit večer kašičku. Začínáme mýt rýmičku, tak snad to nepropukne víc :angry: byla odpo mrzutá, pořád brečela, asi jí není nejlíp, pak jsem jí dala do nový židličky, co má k ježíškovi a nějak zapoměla, že jí není dobře naštěstí..teď jsem jí uspala, tak jsem zvědavá, jaký bude spaní večer zase :astonished:
18. pro 2008 v 16:06  • Odpověz
tak mám mimi na klíně a jdeme hamat :slight_smile:
18. pro 2008 v 16:16  • Odpověz
Jé medovinka, to je dobře, hned se Ti udělalo líp, že??!!!

Zuzo to je naprd, že jsi tak daleko, jsi furt doma sama, tak bychom u Tebe byli pečený vařený, ale bohužel to nejde, no :cry: :cry: :cry: :cry:
Koukla jsem na ty fotky, no božíí :dizzy_face: :dizzy_face:
Já mám mimi teď venku, tak musím jít naporcovat maso na mrazák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2008 v 16:28  • Odpověz
Olíí, děkujeme za přáníčko, jak jsi tak krásnou fotku udělala???? :confused: :confused: Fakt nádhera!!!!
18. pro 2008 v 16:33  • Odpověz
no po jednom loku moc né :slight_smile: :sweat_smile:

no,kdyby jsme bydleli poblíž,tak by jsme spolu byli pořád!!! :cry: :cry: :cry: ach jo

sem zapoměla Danečkoj popřát :dizzy_face: všechno nej nej k svátečku :dizzy_face:
18. pro 2008 v 16:36  • Odpověz
autor
ahojda:slight_smile:
po tý medovince se Zuzkou se mi udělalo líp, tak jsem tu:grinning: :grinning::grinning:
Zuzííí, nesmutnííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i já už jsem Vendovi dala na plínku :zipper_mouth: občas dostane i přes ručičku(spíš symbolicky), když hrabe, kde nemá a nechce poslechnout :frowning2: i to kuře už ví, žes nadržená až běda :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani, no já když mám rýmu, tak jsem taky protivná:slight_smile:, ale za novou židličku bych asi taky pozapomněla, že mi něco je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2008 v 16:40  • Odpověz
tééédaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: teď zrovna né,ale teda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

jůůů to sem ráda,že nejsem sama :slight_smile: já mu taky nedala jako vélikou,ale takovou co fakt sedla no :unamused:
18. pro 2008 v 16:43  • Odpověz
vid? :grinning:

já mám holky zase konak, domácí výroba :slight_smile:

jé holky už zkoušíte dávat na nočník, prý když děti sedí už se to může zkusit
18. pro 2008 v 16:43  • Odpověz
my nesedíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2008 v 16:44  • Odpověz
autor
nočník dostane od Ježíška :wink: ¨
Zuzíí, přes tu ruku to jen nazančim a ani na tu prdelku to nebylo moc :wink:
18. pro 2008 v 16:45  • Odpověz
Miško no koupila jsem za dvacku v Tescu santočepici, byla mu velká, tak jsem ji nainstalovala aby aspon trochu držela a nahatý dítě fotila na posteli s čepicí /samozřejě, že se zrovna nechtěl smát/, pak jsem to v malování vystřihla a vložila na bílý podklad...
18. pro 2008 v 16:46  • Odpověz
já taky neci dávat velikou,ale dycky symbolickou,když to bude nezbytně nutný,ale včera sedla prostě,že jí určitě cítil,ale nebolelo ho to snad
18. pro 2008 v 16:48  • Odpověz
Oloušku krásnýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak ty hvězdičky?
18. pro 2008 v 16:49  • Odpověz
autor
Oluši, jsi šikulka:grinning:
můžu se lehce opičit?(lehce, pže nemám santí čepici:grinning:)
18. pro 2008 v 16:50  • Odpověz
to všecko v malování, jak je to tlačítko - sprej. Jasně klíďo. Bych Ti čepici poslala, pr už ji nepotřebuju, ale než by došla, tak bude asi po vánocích
18. pro 2008 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.