• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky co už jezdíte ve sportákakach-jdou vám polohovat zádička na tolik,že se rcek vlastne totál polozí?mě ne,je to takový pololeh polosed nejíc :sweat_smile:
1. říj 2008 v 18:24  • Odpověz
No Veru tak to je celkem blbé teda :sweat_smile: jasně, že jde do lehu, Evče taky!!!Tak to tam nebudeš moci dát Kubu dřív jak v tom půl roce a spíš víc!!!!A co když bude chtít spinkat?? :confused: Mě by teda D.neusnul v té druhé nadzvedlé poloze, teď ho tak dávám spát kvůli rýmě, ale musí usnout v lehu, pak ho zvedám.
1. říj 2008 v 18:38  • Odpověz
holky jakej předoperák??????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nic nemám :sweat_smile: akorát krev mi vzali a mám si přijít v po pro výsledky :slight_smile: hele jakou krvinku pořád :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Mišuuuuuul dyť já tam byla,když jsem krvácela 37 dní přeci a to mi udělal normál utz a dal prášky na zastavení přeci,takže jsem to už řešila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teď mi dělal utz,ale pindíkem :grinning:
1. říj 2008 v 18:47  • Odpověz
Miší no nevím,jsme to zkoušeli a do lechu mi totál nejdea nebo jsem debil :sweat_smile: hmm,tak to jsem nedomyslela :sweat_smile: a nebo blbě zkoušela

Zuzí zda ti brali krev,tak to je ono :wink: mě taky brali jen krev,kvůli srážlivosti atd :dizzy_face:
1. říj 2008 v 19:19  • Odpověz
jo tak to mám za sebou!!! :grinning: :dizzy_face:
holky já tam stejně nepůjdu :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. říj 2008 v 19:58  • Odpověz
ale půjdeš,to ti povídám a neser,nebolí to,o ničem nevíš..pohoda! (pohoda teda pro tebe,pro mě to nebylo z psychiky) fakt se neboj,přijdeš,hajneš,usneš a za dvě hoďky domů :wink:
1. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz
1. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz
ti natrhnu rit trapko :grinning:
zákon se musí poslouchat a já jsem zákon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2008 ve 21:58  • Odpověz
Dobré dopo
Zuzo, bylo to doufám myšleno ze srandy :rolling_eyes: Veru, Zuza nás chce asi vyprokovat, abychom za ní přijely i s Evičkou samozřejmě a naplácaly jí na holou :grinning: :grinning:

Zuzi, když jsi papala ta homeo na kojení, jak jsi ty kuličky pozřívala? :grinning: Cucala nebo spolkla a zapila :confused: máme teď s D.na rýmu, jemu to rozpouštím a já to polykám, tak jestli to dělám správně :sunglasses:
2. říj 2008 v 09:54  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
trapka hlásí dobré ránko :grinning: :grinning:
tak mě natrhněte řiť a naplácejte nholou :grinning: hlavně,že tu budete se mnou!!!!!!!!!! :grinning: a já nebudu muset nikam jet :zipper_mouth: :sweat_smile:
se bojim noo :pensive: jak by Vám bylo,kdyby nevěděli vůbec nic o tom co musíte podstoupit jen to,že až příjdete,tak máte roztáhnout nohy???! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hrozná představa :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě budou operovat dělohu mojí krásnou :sweat_smile:
Mišulínku já nevim jestli se to tak dělá teda u všech homeo,ale asi jo:slight_smile: dala jsem si je pod jazyk a nechala rozpustit :slight_smile: oni se pak po čase snažili rozkutálet po papuli,ale já se je snažila nahnat pod ten jazyk zpět :grinning: pod ten jazyk se to má strkat :grinning:
Veru já na Tebe měla otázky a teď to nevim,joooooo už vím!!!!!!!Jak si potom krvácela prosím a jak dlouho? :fearful: a co styk potom,jako po šestinedělí,bolel?Já už jsem tak hezky zahojená,že by mě nic nebolelo a teď zas bude,že jo :fearful:
2. říj 2008 v 10:37  • Odpověz
autor
tady je to sdo maso diskuze?:grinning:
jj, všechna homeo, se maj rozpustit v puse, a pak aspo'n půl hodky nejíst a nepit:slight_smile: a bacha na mentol, ten ruší účinky:slight_smile: a nešahat na ty kuličky:grinning: konec přednášky:grinning:
Zuzííí, vždyť jsi zažila kolonoskopii, to je podle mně tisíckrát horší, tak neboj:slight_smile: my na tebe budeme myslet až jim budeš v narkoze škytat :grinning:
2. říj 2008 v 11:16  • Odpověz
Ahojík

Zuzí já krvácela lehce v den revize,ale fakt málo,ze mě to vyjelo když jsem šla na WC poprvé čůrat!
Pak jsem krvácela tak,že jsem skoro nekrvácela já třeba týden ani tuk a pak dva dny malinké špinění,stačila slipovka a trvalo to asi 3 týdny..po 3 týdnech jsme na to hupsli,ale opatrně a s gumou kvůli hygieně raději :dizzy_face: a bylo to v pohodě,neni to jako po porodu,tam jsi byla hodně roztáhlá zevnitř,tady ne,uplná pohoda :dizzy_face: fakt nevíš,že ti někdo něco dělal,věř mi..mě fakt bolí vše a jsem cíta,ale tohle bylo fakt jak když mi nic nedělali!
Já byla psychicky v prdeli.to bylo jediné :pensive:
2. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz
miláčci děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: musíte na mě strašně moc moc moc myslet,jinak se zhroutííííímmmmmm :pensive:
miláčku jenže na koloskopii vystrkuješ prdel a to mi je šumák,když jsem na ně otočená zádama,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: tady,ale budu vystrkovat mojí julčuuuuu!!! :fearful: já se tak bojím :cry: jako bych s ní neměla starosti už půl roku,tak teď ještě se mi v ní budou šťourat :cry: :sweat_smile:
hele Verulínku takže pak fakt styk nebolí? :pensive: vůbec?Jako to bolí po porodu? :fearful:
a děkuju moc,že mi všechno takhle hezky říkáš!Moc mi pomáháš!!!!! :dizzy_face: :pensive:
2. říj 2008 v 16:51  • Odpověz
Zuzanko fak nebolí!
sice jsem nerodila ještě ale po porodu jsi hodně otevřená,bolavá a potrhaná že? a tady ne,taky skrz čípek strčí hadičku tenkou a vlastně vyčistěj dělohu,takže žádně poranění..prostě nic!
Já se taky bála,že třeba to bude bolet,pálet nebo tak,jenže ono neni z čeho by tě to bolelo a pálilo :wink:
Opravdu se neboj,neříkám ti to jen aby jsi byla klidná,kdyby to bolelo,si piš že bych o tom už dávno psala :grinning: a nadávala,ale fakt jediné co mě bolelo,byla špatně napíchlá kanyla...to fakt bylo jediné!
A kolegyňka taky prodělala potrat,tudíž revizi a říkala to samé..žádná bolest!
Hele to je jako když ti berou náběry na cytologii..taky pak nesexuješ a bolí tě to?NE vid? neboj zlatíčko,fakt o tom ani nevíš!
Se vychrupneš a bude :wink:
a neboj,dělaj to tak,že vlezeš na kozu,oni ti hned mezi nožky hodí ubrousek aby ti tam všichni nečuměli,pak tě uspí a pak už ti to je fakt jedno kolik jich na tebe čumí :grinning:
2. říj 2008 v 18:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak ta poslední věta zní dobře :grinning: :dizzy_face: tak jo,uf uf,dělá mi to dobře a je mi líp,že mi to takhle hezky popisuješ a vysvětluješ a ujišťuješ :dizzy_face:
já jen myslela jestli nebolí ten čípek třeba nebo něco vevnitř víš,jak třeba na ko po šestinedělí,kdyř mě vyšetřoval nebo strkal pinďoura utz,tak mě tam vevnitř v jednom místě moc bolelo víš,tak jestli to nebude stejný sem myslela :pensive:
tak to je dobře,že né :dizzy_face: jestli je to jak po stěrech,tak to bude dobrý :dizzy_face:
2. říj 2008 v 19:05  • Odpověz
Zuzo, ač to není sranda, tak se tu tlámu :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: s tím, že když vystrkuješ zadek, že na ně nevidíš... :grinning: :grinning: Ty jsi fakt tak prdlej tvor, to je síla s Tebou, Ty jsi ještě větší blázen než já a to je už co říct :grinning: :grinning:
Fakt se neboj, přeci nebudeš krvácet nadosmrti!!!!Nehledě na to, že by sis už nikdy nevrzla :grinning: :grinning: To víš, že budeme s Tebou a já nebudu dělat nic jiného, než na Tebe v tu chvíli moooc myslet!!!!!!!Když jsi zvládla porod, tak nějakou kyretáž levou zadní :wink: !!!
2. říj 2008 v 19:06  • Odpověz
já věděla,že ta poslední věta tě pobaví :grinning: ale já se taky děsila toho kolik na mě jich bude čumět :grinning: a to jsem tam fakt šla vystreslá,nevděla co a jak a loučila se s prckama :pensive:
Nééé fakt pohoda,čípek nebolí,vůbec nic :wink:
je to jak stěr,taky o něm nevíš :wink: tak neboj Zuzo cuco :grinning:
a ty na tom budeš líp než já,já měla čípek víc roztáhlej,tahali z něj dvě mimča,ty tam budeš mít jen tenkou hadičku :wink:
2. říj 2008 v 19:30  • Odpověz
jo a to raději budu před DR roztahovat pindu než prdel :grinning:
2. říj 2008 v 19:31  • Odpověz
Já bych taky raději vystrkovala pinďulínu než řiťku :grinning:
jo a díky za rady s homeo, už rozpouštím pod jazykem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz
ježiš.......ty tam budeš mít jen hadičku.....to zní hrozně :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tyvole hadičku,já budu mít v děloze hadičku joo,jak jako hadičku,já tam nechci hadičku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
JÁ TAM NECHCI MÍT ŽÁDNOU HADIČKUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
tak to tam nejdu :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile:
Verunko chudášku malinkej prďolky si tam měla :pensive: :cry:
no on asi mám takovej pocit,že třeba ještě bude dělat něco navíc nebo nevim podle toho jak mluvil,že se musí podívat do dělohy,aby zjistil co se děje :fearful: ale snad né :fearful:
Mišulínku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to vážně není sranda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: hele to bys cejtila stejně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: že Ti koukaj do zadku a snažej se tam trefit kamerou a tudíž Ti prohlídnou rovnou celej tvůj chlupatej řitní otvor,to Ti v tu chvíli nepříjde :sweat_smile: to až teď když o tom mluvím :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: oni vlastně viděli mojí chlupatou prdel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no a co,že jo,takových tam maj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
stejně,ale seš k nim otočená zádama,tak i,kdyby se u toho třeba kopaly do kolen,tak mi to je šumák....nevidím na ně:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
Tak joo Mišulíčku já Ti tak věřím a budu na to myslet!Vážně!Že na mě hrozně myslíte v tu dobu a celej den a to mi udělá určitě dobře :pensive:
tak si to schrneme :grinning: schrneme nebo shrneme??? :sweat_smile:
pak budu mít normálně šestinedělí a pak až to skončí,tak budu mít normální MS,tudíž bych neměla nadosmrti krvácet dle předpokladů,že ne?
:grinning: a trtkání mě pak taky bolet nebude,paráda :dizzy_face:
2. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz
a myslíte,že pak budu mít ještě někdy sex jo??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. říj 2008 ve 20:15  • Odpověz
Zuzo :grinning: :grinning:
ta hadička má v sobě díru,takže se tam dostane mini kamerkou,fakt se neboj,okukne,umyje ti jí a půjdeš domů trtkat :grinning:
Fakt hele,kdyby to bylo něco bolavého,nedělám si z toho srandu :wink:
Noo..prďolky jsem tam přece měla :pensive: Ale te´d mám další prďolku,naprosto zdravou a tu už mi nikdo neveme :dizzy_face: jo jednou nějaká dorota máchalová mi ho odvede,mrcha..už teď jí nemám ráda :sweat_smile:

Ano budeš mít jakoby 6ti nedělí,ale nebere se to tak vážně jako u porodu,já po 3 týdnech normoš mohla trtkat,ale ještě raději do 6ti nedělí s gumou :wink:
Holka ty už nemáš dle mě co krváet,ty už jsi bez krve :grinning:
2. říj 2008 ve 20:36  • Odpověz
autor
Zůzo, mně by taky víc vadilo ukazovat zadek při vědomí než předek v narkoze :sunglasses:
jinak hlásím, že teď nějakou dobu nebudu, dnes jdem na veletrh do Letňan(bez Vény:wink: ) a zítra jedeme na ten víkoš s únorovkama a v po mám spicha s maminama s porodky:slight_smile:¨tak třeba zas někdy dorazím na koňa:grinning: a třeba na mně nezapomenete:grinning: a vezmete mně zpátky mezi vás:grinning:
3. říj 2008 v 10:00  • Odpověz
Ahojky
Zuzo hadička je přeci prd, už jsi v sobě měla větší průměry hadiček, ne :grinning: :grinning: Fakt neboj, vždyť je to prkotina, proti porodu!!!!!!!!!!!!!
Já jdu taky už pomalu pod kudlu, asi v tom týdnu jak je 16.10. už mi volal, že došla ta čočka do oka, příští ÚT mám jít do ambulance na nějaký laiserový zákrok před tou operací, taky se mi tam chce :confounded: :confounded:

Já mám konečně první den z týdne pokoj, tchýně je doma a šla s malým ven, uf.Někdy je to fakt tak náročné :pensive:

Tak vytírám, ostatní jsem stihla dopo s D.pověšeným na teplákách :grinning: :grinning:

Evi, užijte si to moc!!!!!A nevím, nevím, zda tě zpět vezmeme :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky brambůrky :dizzy_face: :grinning:
Verunko to je fakt,nechápu kde se ta krev ve mě pořád bere :sweat_smile: já už mám vykrváceno aspoň na rok dopředu né? :grinning:
Evičko,ale já ten zadek ukazovala v narkoze :grinning: užijte si srazík :dizzy_face:
Mišuláčku chudášku,taky už to máš za pár :cry: chjo,debilní zákrok viď :unamused:
3. říj 2008 v 15:11  • Odpověz
Ahojík holky,

koukám, že skoro všechny jdete podstupovat nějaké zákroky, takže držíme s Ondrou palečky, ať Vám to dobře dopadne. :wink:

Chtěla bych Vás poprosit o pomoc. Ráda bych si konečně založila album a vložila do něj fotky Ondry, ale jsem hrozný antitalent na PC. Album si založit umím, ale neumím zmenšit fotky. Můžete mi některá poradit, jak na to. Klidně mi to napište do IP. Předem díky. :wink:
3. říj 2008 v 15:33  • Odpověz
Leni, otevřeš fotku..my máme Windows ty nové a pod fotkou mám několik symbolů, druhý od konce je pro program malování, tak na něj kliknu a fotka do tohoto programu skočí...jestli nemáš pod fotkou ikonky, tak otevřeš fotku, pravým tlačítkem na myši klikneš jednou a zobrazí se Ti nabídkový panel, tak kurzorem najedeš na "otevřít v programu" a hned vyjede další nabídka, v čem, že to chceč otevřít, zadáš ten program malování, když máš fotku v tom programu malování, klikneš nahoře v liště na "soubor" - "uložit jako"- vyjede Ti tabulka, nahoře bude "uložit do" tou šipičkou v pravo tohoto řádku rozklikneš a zadáš do jakého souboru v PC chceš tuto fotku uložit, dole bude "název souboru", to ani vyplňovat nemusíš a pod tím "uložit jako typ"zase rozklikneš tu šipičku a dáš JPEG!!!pak jen uložit a fotka se tak automaticky zmenší!!!!
3. říj 2008 v 16:26  • Odpověz
jo Mišulínku já měla v sobě pěknou hadici teda to máš pravdu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. říj 2008 v 16:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no si myslím Zúzo :grinning: :grinning: taky se ten Péťa pěkně povedl :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 17:15  • Odpověz
já chci taky hadici :frowning2: :grinning:
3. říj 2008 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.