• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
kuji, kuji:grinning:něco mu na tu kebuli vymyslím:grinning: a nebo mu na ní nic cpát nebudu :wink:
18. pro 2008 v 16:53  • Odpověz
olí hezký :dizzy_face: my máme taky jukněte do albíčka :slight_smile:
18. pro 2008 v 16:54  • Odpověz
Jani taky krásný
18. pro 2008 v 16:55  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2188741&vReferer= ještě máme tuhle, ale s čepicí je lepší
18. pro 2008 v 16:57  • Odpověz
pěkný to máte holky :dizzy_face: jste šikulky :dizzy_face:

tak Péťa má zítra taky odpo,takže zase sama celej den :cry:
18. pro 2008 v 17:08  • Odpověz
Zuzo :frowning2: ale tak jen zítra a pak už klidné svátky :dizzy_face: :dizzy_face: můj P.má taky odpolku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli, tak jednoduchý to je, joo, no zkusím to v tom malování, díík
18. pro 2008 v 17:09  • Odpověz
hele a jak vystřihnout Oli?Tam nikde není vystřihnout nebo nůžky
18. pro 2008 v 17:12  • Odpověz
to jo Mišuláčku...ještě,ale prý v pondělí uklízet :unamused: ale to snad jen chvíli doufám :cry:

ale tak už jen zítra no :frowning2:
18. pro 2008 v 17:14  • Odpověz
zuzo to zvládneš :slight_smile: jindra je taky pořád fuč, min. týden měl vánoční besidku se školou od odpo v pá teď cche zase s hokejem, mě se to tëda nelbíbí taky, je pěkně vyčůranej :unamused:

kačka se normálně naučila obsluhovat video klekla si před něj, zmáčkla čudlík kazeta vyjela a ona to teď pořád mačká, to bude maniak :grinning: a je jí dobře už, zaplaťpánbůh
18. pro 2008 v 17:15  • Odpověz
Zuzi tam je taková hvězdička čárkovaná a vedle toho čtvereček /tak tou hvězdičkou/ bude ti to dělat takovou čáru a tou to obstřihneš, dáš enter ono se ti ukáže jak se ti to obstřihlo a vložíš si to do nového souboru a doupravíš
18. pro 2008 v 17:23  • Odpověz
mě to nejde :cry: :sweat_smile: ty hvězdičky :unamused:

týjo teprve 17.47 :unamused:
18. pro 2008 v 17:46  • Odpověz
Ahojky,

tak koukám jak tady někdo tesknil :wink: Zuzi hlavu vzhůru, to že jsi ho pleskla fakt není nic špatného.Já jsem mu jí už taky sekla přes plínu, když se mi vztekal a rozhodně mu to nijak neublížilo. To s tím spánkem je hrozný, mi to taky tak podobně máme.Spal krásně celou noc, ale teď se hrozně budí, fňuká, pije čaj a budí se na jídlo jednou za noc. A na to taky nejsem zvyklá. Prý se tomu říká "růstový vzpůr" jestli to píšu dobře a je to naprosto normální. Holt dětičky nejsou naprogramované panenky Šušu, které pracují stále stejně :grinning: :grinning:

Jinak mi taky máme v albíčku hezké přáníčko, jen teda bez textu.Ten budu psát do meiliku každému :wink:

Evi už jste ok, nebo stále ještě marodíte, že nechodíte plavčit? V pondělí totiž máme vánoční besídku u Zuzky doma, tak by bylo fajn, kdyby jsme mohli taky dorazit. Zuzka ti bude psát :wink: A v úterý se ještě plave, tak to jsem sice myslela, že už budu mít klid, ale holt plavčo prý bude :wink:
18. pro 2008 v 18:07  • Odpověz
Tyjo Zuzo, Ty jsi na tom fakt špatně :confounded: já taky takhle posunovala hodiny očima, když mi bylo fakt ouvej a těšila jsem se, až od malýho bude klid a zalehne :sweat_smile:
18. pro 2008 v 18:08  • Odpověz
Zuzi jestli chceš větší tak tam je dole možnost větších "hvězdiček"
Baru krásné fotečky.
HOlky tak naše uřváně už chtělo jít spát, tak jsem zvědavá do kdy bude chrupat
18. pro 2008 v 18:12  • Odpověz
no to sem Mišul,nemyslim na nic jinýho než,aby bylo 7 a já ho dala spát!Nikdy sem to tak necejtila,ale jak sem sama,tak se toho bojim když je to teď takhle,tak ať už je ten boj tady a já ho dám spát.Pač tady jenom řve a kňourá :cry: ať už je to za námi!!!Kdyby byl doma Péťa,tak si ho budu užívat,ale já sem po noci fakt na nervy,tak sem z toho teď,že sem sama na něj špatná,pač nevim co s nim :unamused:

Oloušku,ale ty máš úplně jiný hvězdičky než dělá ten sprej :fearful:

Barunko já chci mít Šu Šu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak myslíš,že to je jen období a přejde to???
18. pro 2008 v 18:34  • Odpověz
autor
já chci taky šušu:grinning:
Baru, ještě má trochu rýmu, tak jsem to nechtěla posílat dál:slight_smile:jinak myslím, že by mu plavčo jedině prospělo :grinning: ta slaná voda by mu vyčistila nos(no nemusela bych plejtvat Libenarem:grinning:) a vybil by energii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslím, že v po už budem ok:slight_smile: budou dárečky?to musím honem něco klukům vymyslet:wink: o plavání v út vím:wink: mezi svátkama, ale není viď?
Zuzííí, za půl hodky už ho uložíš, dneska to bude v klidu :wink:
18. pro 2008 v 18:38  • Odpověz
autor
jo a přáníčka pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2008 v 18:39  • Odpověz
jdu na to,převlíknout a jíst,tak držte palec a pápá :fearful:
18. pro 2008 v 18:43  • Odpověz
autor
páááááááá :dizzy_face:
18. pro 2008 v 18:44  • Odpověz
držíme Zuzko, my jdeme za chvíli taky, už jsme napapkaný :slight_smile:
18. pro 2008 v 18:59  • Odpověz
Zuzi jestli to přejde to nevim, nemám s tím zkušenost, ale taky doufám, že jo a brzo :wink:

Evi jestli budou dárečky to nevim...o tom jsme se nebavily.Ale myslim že ne, žádná z nás nemá moc peníze,takže se místo dárečků přinese na ochutnávku cukroví :wink:
18. pro 2008 v 19:02  • Odpověz
Zuzoušku nemám, fakt ne
18. pro 2008 v 19:23  • Odpověz
autor
Baru, hmmm tak to nic nedonesu:grinning:
18. pro 2008 v 19:24  • Odpověz
Evi já toho taky moc nemám, takže místo toho udělám tiramisu :grinning:
18. pro 2008 v 19:51  • Odpověz
Tak Zuzi jak usínáte? My v tuhle dobu už většinou hodinu spíme, ale jaksi mi dnes usnul po plavání, takže se ještě čertí v postýlce pacholek :grinning:
18. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
No u Zuzi nic moc :confounded: snad drak už chrní :angry: :angry:
Holky na vánoční foto sejřim :angry: jsem ho chtěla vyfoit s Vánoční dekorací a akorát mě pěkně vytočil :angry: tak jsem foťák odhodila a šli jsme koupat
18. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz
Míšo já použila starou fotku a rámeček a je to :grinning:
18. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
Baru, koukala jsem, pěkný :wink: Když já chtěla nahou a jak sedí :grinning: a to žádnou nemám :confounded:

Holky, už jsem si za delší dobu všimla, že já moc jídlu před den nedám, snídaně, oběd, tak v 5 odpo rohlík, ani hlad nemám, ale jen co D.usne, já dostanu hlad a chutě :cry: :cry: a to je něco, už jsem snědla buráky, mandarinku a teď se cpu florentkama :grinning: :grinning: a to nekončí...no a s pitím mlčím :zipper_mouth: já holky vypiju tak půl litru za den, nemám vůbec žízeň a nemyslím na to!!!Chudáci ledviny..
18. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz
Teda tady to zase žije :grinning:

Zuzi jak jsi zvládla noc? My dnes ok, ale za to se vzbudil v 5hod a už neusnul. Takže usnul teď a jsem zvědavá jak dlouho bude spát :grinning:
19. pro 2008 v 08:48  • Odpověz
autor
čuuus Bambule:grinning:
Baru, já mám přesně jeden druh a víc ani ťuk:grinning: možná se ještě teda o víkoši přemůžu a něco udělám, abych tam nešla s prázdnou:slight_smile:
Mišíí, s tím jídlem a pitím mluvíš o mně? :zipper_mouth: :grinning:
Venda dostal od babičky vánoční overálek, tak jsem ho hodila do pračky :angry: no měl červený(teda vlastně má) lemy...no zbytek si domyslete, jsem doooost nas :angry:
jo a dneska jsem tu asi poslední den v tomhle roce :cry: od zítřka máme taťku doma :dizzy_face: , tak nebudu vysedávat u koně :cry: :cry: :cry:
19. pro 2008 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.