• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj
Teda Evi, jakýpak posl.den v roce :angry: to se jako 14 dní neukážeš, teda teda :grinning: :grinning:
Overálek si nedomýšlím, co se Ti na něm nelíbí???Jediný mě napadá, že pouští a je vše růžové :grinning:

Jani, ani jsme včera nereagovala na Kačku, že už sedí a ještě pouští video :grinning: Tak dávej bacha, oblíbená činnost, je něco do díry na kazetu strkat, tak ať se Jindra nezcvokne, až tam Kačí něco strčí :grinning: :grinning:

Zuzo, tak coo??????
19. pro 2008 v 09:40  • Odpověz
Evi já toho mám sice víc, ale zase od každého málo, takže raději udělám to dlouho slibované tiramisu :wink:
19. pro 2008 v 09:46  • Odpověz
autor
Mišííí, no naštěstí jsem měla poloprázdnou pračku :wink: , ale i tak je toho růžového až dost :angry: :angry: :angry: a kdyby to bylo jen růžový, ale ono je to i flekatý :angry: :angry: :angry:
já se stavím, ale nebudu tu :frowning2:
Baru, já už vymýšlím, co udělám:grinning:, ale stále nevím co:grinning:
19. pro 2008 v 09:50  • Odpověz
čááááu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Tak dneska poprvé po 13ti dnech to doocela šlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :slight_smile:

Sice usnul ve čtvrt na 8 a byl co čtvrt hodiny vzhůru,ale o půl 9 usnul a vzbudil se až ve 12 a pak si nejsem jistá jestli jsem mu nedávala pít,ale jestli né,tak spal až do čtvrt na 5 :slight_smile: pak se mu dala napapt,vzhledem k tomu,že večer snědl jen jogurt......co se dělo večer víte,že :unamused: pro ostatní,dala sem mlíko nic řev,tak sem mu do toho rozmixovala banán nic řev,udělala sem mu kaši,nic řev,dala masozeleninový příkrm nic ře tak sem dala jogurt a až ten snědl...děs běs.... ještě teď zavolám dr a řeknu jí to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2008 v 10:11  • Odpověz
tak sem volala dr a ona říkala,že vůbec mlíčko dávat nemám,úplně ho vysadit,že prý miminka mezi 8-10 měsícem mlíčko nechtěj,tak ať ho do něj nenutím.Prý brambůrky,zeleninku,masíčko atd pak prej rohlik se sejrem :sweat_smile:
19. pro 2008 v 10:18  • Odpověz
Zuzo, čauky...hm, tak dětčky mlíčko nechtěj :grinning: to u nás neplatí :grinning: :grinning: no tak dávej to, co k obědu, no :sweat_smile: hlavně, že jí vše ostatní, že se šprajcuje jen u toho mlíka!!!!Tak to je dobrej, že vydržel po jogurtu až do 1/4 na 5 :wink:

Evi, z Vény bude růžovej frajer :grinning: no to by mě taky nasralo :angry: :angry: :angry:
19. pro 2008 v 11:13  • Odpověz
autor
Mišííí, no ze mně bude taky frajerka:grinning: jsem si k tomu hodila podprdu(no naštěstí je to ta z Tesca za 40Kč :wink: ) :grinning: no já jsem neskutečně naštvaná :frowning2: Overálek jedu vrátit(růžovej fááákt nechci) a zbytek odbarvuju
Zuzííí, a dusí se i když si to kouše sám?myslím jako rohlík :wink: Venda nechce chleba na kostičky(ty jsou po celý kuchyni :grinning: ), ale když mu to udělám na poměrně velký kousky tak to sní :wink: jinak gratuluju k docela slušný noci :dizzy_face: je fakt, že mně to mlíko do teď taky nechtěl nijak moc, ale my změnili mlíko a najednou je z něj nadšenej :dizzy_face:
19. pro 2008 v 11:42  • Odpověz
ahoooj, tak jsme zpátky z kyčlí. Jedno jádro ještě není. Kuwa. Tak zas za dva měsíce :frowning2:
Jinak spaní, vytuhnul po šesté, kojo v deset a v půl páté, spal do sedmi. Tak se zdá, že se to zlepšuje :slight_smile:
19. pro 2008 ve 12:06  • Odpověz
autor
Olííí, my je měli taky až v 8měs:wink: to nic neznamená :wink:

holky, já už všechno vidim růžově:grinning: momentálně mám růžovou klávesnici i obrazovku :astonished: :grinning:
19. pro 2008 ve 12:13  • Odpověz
:grinning: Eví lepší růžově než černě, ale chápu, že růžová by Vášovi neslušela :sweat_smile:
19. pro 2008 ve 12:15  • Odpověz
autor
houby Vášovi, já růžovou podprdu nechci :grinning: :grinning: :grinning:
já mám fakt asi něco s očima :sweat_smile: teď už nevím, jeslti to mám nechat v tom odbarvovači dál :sweat_smile:
19. pro 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
no nic drzej kretén z dpd mi vzbudil Vendu, tak jdem vrátit ten overal(to že je vlhkej mně nezajkímá :grinning: ) jsem nas*, tak jim to asi omlátim o hlavu :sweat_smile:
19. pro 2008 ve 12:20  • Odpověz
prej drzej kretén :grinning: :grinning:
Venku je teda šíleně, už jsme dnes po 2 zmokly :angry: už ať je bez deště
19. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz
autor
jj, drzej:grinning: měl přiblblý kecy :sunglasses:
overálek vrácen, trochu se cukaly, ale když jsem začala zvedat hlas, tak zavolaly jejich nadřízenou a ta okamžitě vracela prachy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Miššší, taky jsem zmokla :stuck_out_tongue_closed_eyes: několikrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Venda se naučil sundat si rukavice :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem celou cestu nandavala rukavice a stejnak má ledový ploutvičky
19. pro 2008 v 15:27  • Odpověz
Ahojky,

tak vidíš Zuzi jaká byla noc :slight_smile: tak máš mlíčko teda zrušit?

my máme rýmičku, tak jsme mrzutoučký, chceme se hodně chovat kočička moje, chrápe ze spaní, odsáváme, jenže máme pořád tu hadičkovou a kačka brečí teda o hodně víc než když měla rýmu naposledy a i dýl, asi fakt koupím do toho vysavače..
19. pro 2008 v 15:30  • Odpověz
autor
Jani u tý bude plakat taky :sunglasses: , ale je to mnohem rychlejší proces :wink: ještě jí přizvedni pod hlavičkou a kolem postýlky mokrej ručník a chlad:wink:
19. pro 2008 v 15:38  • Odpověz
Evi tak suer, že to vrácení ani nebolelo :sunglasses: a co na to, že je vlhkej?? :grinning:
Tak D.má rukavice a ruce napůl v rukávech, takže ten má smůlu se sundaváním :grinning:
Jani taky v nás trochu chrčí :unamused: a kup už tu na vysavač!!!!!!!!!!!!!!Ta hadičková je fakt na soply, ne na na větší rýmu!!!
19. pro 2008 v 15:41  • Odpověz
chlad v ložinici máme až moc kamennej barák :confounded: tak i ten mokrej ručník mám zkusit? jak jí mám pod hlavičkou přizvednout?polštářek nesmí, neměl by být zatím, ne?

a jak si psala s kombinézkou, tak já j. zabarvila bundu zimní, nepřetočila jsem stupně a bunda byla bílá a na rukávech černý, tak to pustilo a je hnusně šedá a j. má po bundě :angry:
19. pro 2008 v 15:43  • Odpověz
19. pro 2008 v 15:44  • Odpověz
Dítě mi spí už 45 min. :confused: stal se zázrak :grinning: :grinning:
19. pro 2008 v 15:45  • Odpověz
autor
TO NEŘEŠILA :grinning: :grinning: :grinning: jí vadilo, že vracím vypranou věc:grinning:a že ta barva je hezká :grinning: (no fakt to vypadalo pěkně, když jsi neviděla ty rudý fleky:grinning:)jsem jí umlátila logickejma otázkama a argumentama :grinning: (ukažte mi, kde je napsáno, že se to nesmí prát....a jestli jsem ty lemy měla před praním odpárat:grinning: atd)
19. pro 2008 v 15:45  • Odpověz
já to ed četla, to je hrůza :frowning2:

knížky pod matraci :confused: zkoušely jste to?
bud ráda, že spí, já uchovala,vzbudila se a spí znovu a pak asi půjdeme papat..
jinak náš táta má taky už volno až do 5.1. takže má účast tady taky bude ohrožena :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme jeden pc to se popereme asi :grinning: a až bude k. větší ani nemluvím :grinning:
19. pro 2008 v 15:48  • Odpověz
autor
se máš:grinning:ten můj rarach by taky asi spal, kdyby tu kurýr nezvonil, jak na lesy :wink:
já jsem pod matraci narvala polštář :slight_smile:
Jani, tohle nebyla má chyba:grinning: tomu overálku pouštěly lemy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2008 v 15:48  • Odpověz
autor
kamarádovi rostla v podpaždí třetí ruka :wink: :grinning:
19. pro 2008 v 15:49  • Odpověz
tak já něco zkusím díky :slight_smile:
19. pro 2008 v 15:49  • Odpověz
Jani, jinak nespíme, má tam dvě knížky o těhotenství :grinning: taky jsme měli plastovou zmáčlou lahev, ale ta dělala kravál, když se mlel!!!

Evi, Ty jsi stejně držka, mi takovýhle "scény" na Tebe vůbec neseděj :sunglasses: tak hlavně, že to vzali!!!Kolik to stálo??

Dejchá :sweat_smile: jsem se musela podívat :grinning:
19. pro 2008 v 15:51  • Odpověz
jako fakt s tou rukou?
19. pro 2008 v 15:52  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: no někdy by se 3.ruka hodila :sweat_smile:

Tak tu byla cthýně a D.nic, spí :confused: ale max.do čtvrt, pak jdu budit :grinning:
19. pro 2008 v 15:55  • Odpověz
autor
Jani, není zač:slight_smile: jj, to je fakt:slight_smile:
Mišííí, já to taky dělám nerada, ale ona měla přiblblý kecy(jako no to musíte umět prát, nesmíte dávat různě barevný prádlo k sobě, apod:grinning:)no prostě chytrá jak rádio :grinning:
přes dvě stovky to stálo :grinning:
19. pro 2008 v 15:57  • Odpověz
autor
my jdem svačit:slight_smile:
19. pro 2008 v 15:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.