• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzo tohle jsem už v ějakém albu viděla, je to pěkné, dej odkaz plís :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak Daník se probudil krásně po hodce, úsměv na tváři a teď tu kňourá, brečí a sahá si do pusy, tak mám zase podezření na zuby, tak jsme mu to namazala babydentem

Oli, česnek taky nemůžu, to je žlučník!!!!!Na to jsou super kapky Cholagol, ty pomáhají, mě vadí i např.teplé párky večer, to bliju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale s kapkama můžu i ten párek večer :grinning: :grinning:
19. pro 2008 v 17:25  • Odpověz
Miško díky píšu si. :grinning: Zdá se, že se budou hodit.
19. pro 2008 v 17:26  • Odpověz
http://www.loonapix.com/framer

Mišul:slight_smile:

Evííí,ale babička to nedělá barevně :grinning:
19. pro 2008 v 17:28  • Odpověz
Zuzí černobílá je in :wink:
19. pro 2008 v 17:28  • Odpověz
autor
Zuzíí, ahááááá :grinning: :grinning: :grinning: naše babka umí i barvu :grinning:
vidíš, ty kapky mně nenapadly:frowning2:hlavně, že jsem je několikrát tchýňce vyzvedávala....měkne mi mozek :sweat_smile:
Mišííí a co říkal babydentu? Vendu to neskutečně rozzuřilo, byl vzeklej a moooc plakal :frowning2:
19. pro 2008 v 17:30  • Odpověz
jáchci barevně :grinning:
19. pro 2008 v 17:30  • Odpověz
já baby dent nepoužívám,je dobrej?
19. pro 2008 v 17:31  • Odpověz
holky tak můj taťka má dobrou hlášku, prý to není žlučník ale jsem těhu :grinning:
19. pro 2008 v 17:33  • Odpověz
autor
Zuzííí, to nevím s tim babydentem :sweat_smile: chceš ho?
19. pro 2008 v 17:35  • Odpověz
holky já jak dám malýho dolů ze mě,tak je zle ale když je na mě a leze po mě,tak je happy,já se nemůžu hnout normálně bez něj :sweat_smile:

teď mi volal Péťa,že máme rozbitý auto,že nejde zatáčet,takže jsme v řiti,zítra jsme chtěli jet do Hypernovy,pojedeme do prdele :unamused: :sweat_smile:
19. pro 2008 v 17:37  • Odpověz
nevim lásko :sweat_smile: pomáhá to? :grinning: hele a já mám načlou Bebu,ale předevčírem jsem rozdělala a udělala tu poslední dávku a tak tam chybí jen jedna porce...chceš ji? :grinning:
19. pro 2008 v 17:38  • Odpověz
Nezátáčí auto :sweat_smile: :confused: to je hustý :confused:

Zuzi, dík, už máme pohlednici :dizzy_face:

Babydent dobrý, už nebečí :slight_smile:
19. pro 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
u nás nefunguje....jemu to vadilo :sweat_smile:
Zuzííí, Bebu 2?beru :grinning:
Auto hustý :sweat_smile:
19. pro 2008 v 17:59  • Odpověz
auto hustý
dítě vykoupaný
žlučník pořád bolí :frowning2:
19. pro 2008 v 18:00  • Odpověz
autor
Mišššíííí, pěkNÝÝ
19. pro 2008 v 18:00  • Odpověz
Miško pěkný
19. pro 2008 v 18:01  • Odpověz
zuzi hezký PF :dizzy_face:
19. pro 2008 v 18:07  • Odpověz
děkuju :sweat_smile: jak za auto,tak za PFko :grinning:

Mišul pěkný :dizzy_face:

Eví jj Bebu 2 :dizzy_face: tak pošlu jak si vzpomenu joo :slight_smile: :grinning:

jdeme koupat,držte palec s jídlem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

papa
19. pro 2008 v 18:24  • Odpověz
autor
a já Ti pošlu ten Babydent:grinning: mám koupit a poslt i tu kaši? :wink: palec držím!!!
19. pro 2008 v 18:26  • Odpověz
Tak u Zuzky to proběhlo celkem v poho, jak kus kaše tak jogurt a už prý chrní :sunglasses:

Za to my jsme nechěli usnout, jó příště mu dám hodinu odpoledne, bude mít budíček po té své půl hodce,musela jsme ho až vzít do našeho pelechu a dělat, že taky spím, usínal 75 min. :confounded:
19. pro 2008 ve 20:10  • Odpověz
Dobré ráánečko :dizzy_face:

Tak my musim říct supr :dizzy_face: usnul v 7.10 probudil se až kolem 11 a to se šíleným kašličkem a rýmou :frowning2: ale pak spinkal až do čtvrt na 4 tak sem si ho vzala k sobě do postýlky a spinkali jsme až do 7,vzbudil se teda ještě kolem 4,ale pak myslim,že jsme spali do 7,jen mi přišlo,že sou furt ty 4 jak sem s ním byla furt vzhůru,tak sem teda musela zabrat,když pak bylo najednou 7 :dizzy_face:

Mišulko já taky dycky dělám,že spim :sweat_smile: to je síla viď takhle dlouho uspávat :unamused:

Evičko nene ty kašičky ne,teď mlíčko vůbec nedáme a uvidíme za těch 14 dní:slight_smile:

holky já posílala do Ostravy babičce a dědoj kalendář s malým v pondělí a ještě ho nemají :cry: co když nepříjde? :cry: už to sou 4 dny

a jinak mi Péťa volal v 10,když skončil v práci,že auto už vůbec nejede!Že je normálně nastartovaný,ale nejde hnout s volantem už vůbec,tak koukal pod podvozek a prej je prasklý to co spojuje volant a kola,takže v řiti,chudák se neměl jak dostat domů,tak šel kus pěšky,má to domů hoďku pěšky,tak sem nakonec aspoň na půlku cesty sehnala kámošku co ho hodila domu
20. pro 2008 v 09:01  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile:

Zuzííí, to je super, že baštil a že spinkal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no to autí, je teda super, no :sweat_smile: teď před Vánočkama :sweat_smile: ten babydent pošlu v po, je použitej jednou....
20. pro 2008 v 10:57  • Odpověz
máme zuuuuuuuuuuuuuubbbbbbbbbbb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: právě sem ho našlaaaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: je to dvojka nahoře :dizzy_face: tak už máme 3 žuby :dizzy_face: :sweat_smile: hlavně,že předevčírem dr. že zuby nerostou!!! :angry: :angry: :angry:

juch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz
všem maminkám,těhulkám,snažilkám,dětem i těm osatním přeju nádherné svátky vánoční a krásný Nový rok.At jste všichni zdraví,štastní a veselý a at všechny životní cestičky jsou bez trápení a smutnění.
Posíláme s Patričkem pusinku :dizzy_face:
20. pro 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
supéééééééééér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
no to se nedivím jeho ponocování a nechuti k jídlu :wink:
následovat bude druhá dvojka a v těsném závěsu jedničky :wink:
20. pro 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
ahoj Petííí, však Tobě, Páťovi a vlastně celé rodině taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz
jo jinak nevím jestli jsem to sem psala...ale budeme mít přírůstek :slight_smile: :slight_smile: budeme mít asi 3 štěnátka :grinning: :grinning:
20. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz
autor
jsem se lekla, že nám oznamuješ dalšího diblíka :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2008 ve 12:35  • Odpověz
ahoj Evi ....i to je možné :wink:
20. pro 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
fáááákt? :grinning: :grinning: :grinning: kdy to budem vědět? :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.