• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
nevím....zatím se MS nedostavila a už je to týden tak uvidíme.Třeba to je jen tím že mám chřipku nebo jsem nastydla.uvidíme.
Tak jsem uspala malýho,celej byteček jsem si uklidila a hned je mi líp.A co ted....ted si dáme...něco k jjídlu :wink:
20. pro 2008 ve 12:59  • Odpověz
autor
co budeš mít dobrého?
držim palce, ať to dopadne, jak si přeješ :wink:
20. pro 2008 ve 13:22  • Odpověz
no jelikož jsem sama tak jsem si udělala topinku s vajíčkem a salámkem a okurčičkou a to mi zatím stačí.Nebudu vyvářet když je manža v práci.A malej měl už svoje hamáníčko.
No uvidíme jak to dopadne.Ale začínaj se kolem mě rodit holčičky ....tak třeba :grinning: :wink:
20. pro 2008 ve 13:25  • Odpověz
Ale tady to žije, jaktože je tady Evička, která vyhrožovala, že na naás prdí??? :grinning:
20. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz
Zuzi- no vidíš, a gratulujeme k zobku, tak to jste napřed, my máme pořád 2 :slight_smile: s tím autem, to je teda na prd, aby se to vyplatilo vůbec opravovat, já se v tom nevyznám jen mě to napadlo..a ten kalendář dojde, třeba jim to jen trvá před vánocema dýl, jak toho mají plno :angry:
Beny- že by? :dizzy_face: jinak taky přejeme hezké vánoce hlavně spoustu spoustu zdravíčka!!
20. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz
dobrý den, :grinning:
holky tak dostanu nečekaný vánoční dárek, svoji druhou MS po porodu :angry: , no ale pozitivní je, že můžem zadělávat na Nelouše, akorát, že mi to ještě neplánujem :grinning:
Jsem balila dárečky.... :slight_smile:
20. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz
Jééé Petřík má zub, no tak to byla ta příčina, však jsme to tu psaly, že je to jako na zub, aůe když Dr řekla ne, tak ne no :sweat_smile: Tak bych jí ho vyfotila a poslala, t vidí, asi je slepá baba :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak třeba bude už bumbat i mlíčko!!!!!!To jsem ráda, že to bylo zubem a ne, že se P.rozhodl zlobit už nafurt :grinning: :grinning: :grinning:

Peťulko, copak se děje, že píšeš, že je smutno :frowning2: ???

Já jsem taky už měla MS dostat a nic :grinning: ale u mě je to pár dnů a dnes jsem teda dost nasraná a vše mě sere, takže to bude známka MS :grinning: :grinning:
20. pro 2008 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj Miško.Jani uvidíme.Jak říkám nic není jistý. :wink:
20. pro 2008 ve 13:41  • Odpověz
Oli, taky krámky :unamused: to bude Ježich s fošnou mezi nohama, co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No s tím autem to je v řiti, páč máte taky starou feldu, co???Řízení je dost drahý, navíc platit v servisu...to se prohnete :pensive: :confounded: :confounded:

Peti, neříkej, že už bys šla do těhu ráda???!!Vždyť sis ani pořádně neodpočinula a hned další panděro :confused: :grinning:
20. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz
Miško možná jsem hloupá ale mě by to nevadilo.Já pořád doufám že moje další dítko bude klidnější než Páťa(třeba nebude)ale naděje umírá jako poslední.A abych pravdu řekla tak mi to panděro chybi :wink: a když už se člověk piple s jedněma plínama a mlíkem tak proč to nevzít znova a pak to mít z krku a je klid. :wink:
20. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz
Ty jo, Ty jsi dobrodruh :sunglasses: no a taky může být druhé ještě divočejší :grinning: :grinning: :grinning: Tak já už jsme ve fázi, kdy mám i dny, že občas říkám, že teda to druhé za těch několik let joo, ale takhle po sobě nééééé :grinning: :grinning: :grinning: by mě piclo a asi bych je oba zardousila :grinning: :grinning: A panděro nehciiii.Já bych chtěla, aby se tu prostě najednou vyskytlo už tak půl roční mimi, to jo, to bych brala :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2008 ve 13:50  • Odpověz
Miško nejsem dobrodruh ale myslím že se to dá zvládnout.Když dokážou zvládat jiní proč ne my? :wink: A navíc bych si děti chtěla odbýt co nejdřív abych mohla co nejdřív jít na tu operaci.A to jde až po dětech. :unamused: Anavíc si stejně myslím že bych ted tady nesehnala práci tak pro mě asi lepší jít z mateřský do mateřský. :wink: Stojí to dost sil nervů a peněz ale myslím že bych to mohla zvládnout.Nevím no.Třeba bych se taky z toho zcvokla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jak to bude tak to bude.Nějak to nehrotím.Prostě až se to stane tak se to stane. :wink:
20. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz
jo Peti to je druhá stránka, že se to odbyde najednou no!!A s tou prací to je taky debilní..já se právě musím vrátit, abych měla svoje místo, pak zase po čase můžu vypadnout :grinning: A Ty chceš jen dvě nebo víc????
Za chvíli se odmlčím, přijde babi s malým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2008 ve 13:59  • Odpověz
No tady je to bledý s prací.Já se nemám kam vrátit.Mě po těhu a 6měsících mateřský dali výpověd.A navíc všechny fabriky tady v okolí dávájí výpovědi.Jedna propouští 80lidí druhá 40 a automobilka má za rok končit celá takže je to na prd.Děti chci dvě.Ale paní kartářka mi řekla že budu mít dvě blízko sobě a třetí až za hodně dlouho. :wink:
20. pro 2008 ve 14:08  • Odpověz
To jsou teda sviňáci..vždyť sna musej ze zákona držet Tvoje místo po dobu 3 let, néééé :angry: ????Tak je pravda, že teď se propuští šíleně, díky krizi u Amíků :angry:
No naší firmu zase kupují Francouzi, tak se modlím, aby nezrušili náš vývoj!!!!Ale i na provoz bych šla, hlavně, že by nějaké místo bylo!!!
20. pro 2008 v 15:15  • Odpověz
víš Miško mě klidně vyrazit mohli páč mě zkončila smlouva ještě v období kdy jsem byla už v těhu ale na nemocenské.Takže oni mě museli akorát platit nemocenskou a pak 6měsíců mateřskou a tot vše.Pak jsem dostala padáka a jsem vlastně nezaměstnaná.Takže já když nebude druhý půjdu pak na pracák a bude ze mě sociál :frowning2:
20. pro 2008 v 15:46  • Odpověz
mě taky čeká v únoru výpověď :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

ale druhý dítě???????To nikdy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mateřská je na 3 roky,tak si to třeba za dva ještě rozmyslim,ale teď,ježiš to bych musela malýho někomu věnovat nebo já nevim :sweat_smile:

Péťulko taky krásný svátky,neboj se bude dobře :dizzy_face: a jestli chceš mít mimi,tak ať v bříšku je :dizzy_face: a jestli ne,tak ať si ještě počká :grinning:

Mišul jj máme Felinu,se pěkně sere aspoň rok :sweat_smile:

mám plnej nos,že mluvim jak s Přátel Ross :sweat_smile:

vedle manžel s mimi slyšet je,já budu dělat,že tu nejsou a ignorovat je :sweat_smile: bo sem se probudila a tak bych ráda chvilku klidu měla,jenže to mě už nehrozí,mimi ve dvěřích mě co nejdřív ohrozí :sweat_smile: no takže si můžu tehnout ploutví,tak snad mi za to asPOń něco kluci v Tescu koupí.Už,aby šli,ať mám trochu klidu,na to probírání,vypadám jak Jety z Liedlu :sweat_smile:
20. pro 2008 v 16:07  • Odpověz
Zuzi- já cchi mimi, takdy tak za 3 roky asi..ale už mám nějakou představu, žádný chování před uspáváním, jako teď, to je bič za trest, takže když to půjde, tak bez toho a chci, aby se i víc zapojil tatínek, pže mi přijde někdy, že mám to dítě sama, nebo si to myslí on a to mě sere totálně teda :astonished: teď jde zase pryč večer, min. týden byl taky, mají rozlučku vánoční z hokeje, schválně jsem mu řekla, že taky něco mám a on, že bude mít hlídání, tchnýni, jenže ta by jí neuspala, což asi nechápe :stuck_out_tongue_closed_eyes: a štve mě, jak se sobeckej v tomhle, že mu to nedojde :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě on jde a já budu trčet doma, vůbec ho nic nezajímá, on se těší, tak já si můžu políbit...
20. pro 2008 v 17:14  • Odpověz
kde jste můrinky, si tady stěžuju, jak jsem zhrzená a nikdo mě nepolituje? :frowning2:
20. pro 2008 v 17:57  • Odpověz
Jani a on by jí normálně nechal fakt tchýni,kdybys šla taky?Třeba né a byl by doma...nebo neví jakej má Kačenka večerní rituál,že s ní by neusnula? :frowning2:

to je mi líto,že to máš takovýhle,já bych se s ním asi v zoufalý situaci,jako sem třeba teď v tonhle stavu jak nevyspalá atd tak bych se s ním asi chytla,že to je taky jeho dítě ať se kouká začít starat,že ty už nemůžeš.Tyjo co si o sobě myslí,že furt hovno dělá? :cry:

promiň,ale kluci se procházej,tak uklízim a musim zas tak promiň :cry:
20. pro 2008 v 18:03  • Odpověz
nevím prý vychovala 3 děti, tak proč by jí nemohla hlídat? to je těžký mu něco vysvětlovat, nevím, co si myslí, když i on má problém jí uspat, tak jak by jí uspala babička?já jsem taky nevyspalá, ale musí ¨spát hlavně j. ne, a to nespí s námi ani, v tomhle mě fakt štve, je trochu sobeckej :angry: já mu říkám pořád, ať se víc snaží, on si chvíli hraje a pak jí šoupne do ohrádky a jde na pc..to je těžký, ale jako blbnou spolu, ale někdy má prostě výkyvy, že bych ho praštila, není to pořád, ale s tím večerem mě teda fakt štve!! kdybych to měla fakt domlevený, tak mám smůlu, páč jde on, já o tom věděla, akorát jsem s tím nesouhlasila a to ho asi jaksi nezajímá :confounded:
20. pro 2008 v 18:10  • Odpověz
jani nic si z toho nedělej.U nás uspávám jen já a to je stylem že ho položím do postýlky dostane mlíko a zhasnu a sedím tam s nim hodinu než opravdu usne a já můžu odejít.Taky by ho Martin asi neuspal.Byl dobrej když mu rostly zuby tak třeba ve 3ráno s nim chodil po bytě a choval ho.To já bych nevydržela.Ale taky když chci někam jít tak musím poprosit mamku aby ho pohlídala ale to většinou spolu pak spí u nás v posteli a nebo nespí ještě vůbec.A navíc poslední dobou mamka už moc nechce hlídat ani přes den páč je z Patrička fest utahaná.Je to prostě chdící a lítací energie to naše dítko. :unamused:
20. pro 2008 v 18:44  • Odpověz
taky dobrý hodinu čekat u postýlky :confounded: a kde je manžel, když mamka hlídá? to je tak nespravedlivý, fakt mě to štve, nejsme maminky od toho, že budete čučet doma a čekat pořád kdy se druhá polovička vrátí, ne? :confused: asi jo..
20. pro 2008 v 19:33  • Odpověz
Jani rozhodně ne, copak to tak mají všichni???Já teda ne a můžu mluvit za Petra od Zuzky a Toma od Evi, že u nich to teda takhle rozhodně není!!!
Oni většinou krotké ženské, které mají až moc velký respekt z chlapa, na to takhle doplácejí a většinou si nacházejí chlapa, kterej je takhle mučí - ví, že si to k nim může dovolit, no :cry: s tím nic nenaděláš, je to prostě v povaze, jak vaší, tak chlapa, kterého jste si našly....a o chození do společnosti nemluvě,bych se doma zbláznila, kdybych občas nevypadla s kámošema :confounded:

Např. teď Daník zase nechtěl usnout, tak u něj P.stál ohnutý 20 min. a hladil ho, to já bych see tam takhle nehrbila!!!!
20. pro 2008 v 19:38  • Odpověz
Jani já teda na toho tvého Jindru nemám slov. Nezlob se, ale já bych s takovýmhle chlapem nebyla. Vždyť on si tě vůbec neváží, někdy mám pocit, že tě má jen jako uklízečku, pračku, kuchařku a vychovatelku :frowning2:
20. pro 2008 v 19:43  • Odpověz
No jo, na Járu jsem zapomněla, ten taky do Jindra party :sweat_smile: nepatří!!!!!!!Když jsem viděla jak se s malým šmudlal, když pro Oli a malýho přijel, tak ten musí být taky suprovej taťka!!!!!

Jani, chtělo by to prostě razantně stanovit pravidla, jinak to nevidím :cry:
20. pro 2008 v 19:45  • Odpověz
já někdy taky..
asi je to fakt o povaze, jsem blbá v tomhle, já vím, jenže jemu to nepřijde divný, tak jak mu to mám vysvětlit? :confused: já jsem pak naštvaná, on dělá jakože nic, normálně mlluví, ale on si to musí taky uvědomit, kam až může, jenže když mu to nedochází..

Míšo- já ven taky občas jdu, to zase jo, když je doma, tak se o kačku postará zase, jemu nevadí, když jdu, ale jdu málo :astonished:
20. pro 2008 v 19:49  • Odpověz
Miško jojo je suprovej. Pro malýho by se rozkrájel a pomáhá myslím i rád. Akorát nechce koupat, ale to je to jediné, tak to celkem chápu, že se bojí aby mu neupadl.

Jani těžko radit, jste už spolu asi nějakou dobu a to se těžko mění zaběhnutý standard...
20. pro 2008 v 19:54  • Odpověz
ale JIndra má Kačenku taky rád a mazlí se s ní, atd..spíš je prostě pohodlnej, nebo jak bych to řekla, viz spaní jinde, přes týden vstává ok, ale o víkendu ne a taky s námi nespí.., ale je z ní taky hotovej, to jako jo, ale občas má výpadky..

Olí-nějakou dobu spolu jsme, ale on tohle, že odešel a já doma trčela nedělal, chodili jsme spolu, nebo já s někým a on taky, takhle doma jsem nebývala, ani když jsem byla těhotná, ale jak se narodila Kačka, tak chodí a já čumím doma. Vím, že nás má rád, ale je dominantní, a někdy má názory, že bych ho praštila, já se zase nedám, taky se ozvu, to jo, ale jen někdy ho umlčím..a mě se nebaví hádat, tak třeba nemluvím a pak to vyšumí, vím, že jsem blbá a dělám si to i sama, ale já jsem spokojená, jak říkám, je hodnej, má nás rád, takže tak nějak jsem spokojená, i když nějaký věci mě štvou, a chtělo by, abych zasáhla, třeba fakt odešla a nechala mu Kačku, jako dneska, jak jsem vyhrožovala, jenže mě by jí bylo líto, nebyla ani najedená a on hned, že dělám naschvály, že vím, že cche ven, a já najednou taky, a že je to hnusný ode mě atdatd..kdybych fakt odešla, tak by koukal, a věděl by, že to myslím vážně, jenže já jsem v tomhle asi fakt srab :confounded:
20. pro 2008 ve 20:02  • Odpověz
Jani blbé je, že Kačenka to má naprd s tím usínáním. Vy byste potřebovali vyrazit i oba dohromady spolu někam. Chlapi jsou různí, manža vyrazí jednou za čas- a to většinou se koná nějaká událost - zapíjení narození dítěte apod. A když jsme u tchýně, tak tchýně hlídá a my jdem někam spolu. Jinak je s námi rád doma. A s tím spaním jinde.... já se na začátku J. ptala, jestli chce jít spát vedle a řekl ne a i ted když J. spí blbě, tak spí s náma. Naučil se k němu i vstávat, když vím, že nemá hlad, ležím a nechám ho ať k němu vstane on /o víkendu teda, v týdnu ho nechávám vyspat/. Holt si budeš muset prostě dupnout, jinak se to nezmění.
20. pro 2008 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.