• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
holky tak já nevím.Já jsem asi zdeformovaná starou školou nebo nevím.Prostě mě naši vštipovali že když někam jít tak jedině spolu když jsme manželé.No a tak mě bylo vždycky blbí říct že půjdu ven sama.A navíc mi hrozně vadí když on jde sám páč vím s kým jde a to není zrovna člověk za kterýho bych ztratila slovo. :angry: no však mi to Miško taky včera patřičně vyčetl že chce jít taky někam sám...bez dozoru!!!!Tak dobrá at si chodí sám kam chce ale od tedka teda budu chodit taky sama já někam a on at se stará s tim uspáváním jak chce.Víte já jsem vždycky když jsem někam chtěla jít na nějakou akci tak to bylo když Martin zrovna makal tak jsem mu psala sms jestli teda můžu jít jestli mu to nevadí.Až taková já jsem husa,že jsem se ptala o dovolení.Ach jo.Jsem slepice. :frowning2:
20. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
oli- já o víkendu taky vezmu kačku a dám mu jí a jdu si ještě lehnout, ale to je málokdy :astonished:

Péťo- bud v klidu, já se taky ptám, asi by to fakt chtělo na ně zaútočit, to jsem zavedla téma, co?
20. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz
Jani nejsem moc útočící tip,ale je fakt že včera mi sám napsal že by rád taky někam vypadl sám....bez dozoru tak až půjde on tak pak půjdu zase někdy já.Ted jsem se rozhodla že se sebou začnu něco dělat.Potřebuju se zase cítit dobře a trochu zvednout sebevědomí :frowning2: :unamused: tak po novým roce jdu do změny vlasů,nechám si zase udělat nehtíky a u kosmetičky obarvit obočí a řasy.A je mi to jedno.Já prachy cpu pořád do domácnosti.A když si jeden může kupovat cigarety proč já bych jednou za čas nezašla se nechat zkrášlit. :wink:
20. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz
máš recht, jdi to toho!! já jdu taky v lednu na barvu a melír, taky si udělám změnu a jdi taky ven, koukám, že na tom nejsem sama takhle :sweat_smile: jsou vyčůraný, já cpu taky pořád peníze na jídlo..j. peníze šetříme, jenže nemůže pochopit, že mi nestačí 5000,- na jídlo+ pro kačku drobnosit, ale i ty se nastřádají a do toho ještě prací prášky,úklidový prostředky atd atd a jsem ženská, tak mi dojde řasenka, šampon to on vůbec nechápe, on nepotřebuje nic, ale já jo..
20. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz
já neříkám na sebe jsem si za poslední rok koupila kalhoty a halenku až ted a to jen díky tomu že jsme šli na vánoční večírek od jeho práce,tak jsem nechtěla vypadat jak ťunta.No ale jako co,vlasy ty nechávám co 4měsíce upravovat ale nějak na to ted nebyly peníze,kosmetičku tu jsem naposledy viděla o svatbě a nehty jsem sundala když se malej narodil,abych mu neublížila,tak tedje klidně zase můžu mít.No nejsi sama Jani.Jako Martin je zlatej...pomůže mi,uvaří,umeje nádobí,vysaje,ale prostě něco mi chybí...asi to abych zase cítila že se o mě zajímá že jsem pro něj důležitá.Já mu neberu kamarády...at si jde na pivo ale v mezích norem.Navíc já se svejma 7600-musím platit pro malýho sunar,plínky,pojištění a ted i blbou ličku kterou mu založila babička.Pak sobě tel.,pojištění,kupuju i jídlo(ne pořád)a hlavně z toho ještě splácím svatbu a taky auto.No fakt mi na konci měsíce kolikrát nezbyde a můsím si pújčit od mamky.Ještě že tu mamku mám. :wink: Prostě nevím no.Bud neumím žít v dospělosti nebo nevím.Ale naděje umírá poslední tak musíme doufat,že zase bude líp.A že ten novej rok třeba přinese víc hezkýho než ten letošní :wink:
20. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz
tak jsem zvědavá na zítra.Ráno se pán tvorstva vrací domů tak uvidíme jak to mezi náma bude.Držte mi palečky.Tak pa pa a přeju dobrou a klidnou :wink:
20. pro 2008 ve 22:00  • Odpověz
prosímtě jak ti na to vystačí? jídlo- plínky- sunar- pojištění- lišku, když založila babička, tak proč jí neplatí sama, to je pěkně blbý teda!- svatbu a auto, to ti ani vystačit nemůže :frowning2: a co platí manžel? to my peníze relativně máme, jenže jak říkám, já hospodařím z mého, ale taky mi jde na spoření atd z účtu, takže mi zbyde pak tak 5000,- a to nemůžu vyjít ani omylem, a pak si musím říkat o další peníze, je to potupný, kdyby mi každej měsíc něco dal, to je něco jinýho, takhle žebrám, nebo mu říkám, že si beru, je to trapný, to se mi taky nelbíí a on držkuje že utrácím!dobře jsi udělala, že sis něco koupila na sebe! ty nehty já neměla nikdy, na svatbu si je chci taky dát od kamarádky teda, ale taky pořád nemám co na sebe, jsme ženský, tak co chtějí, je dobře, že o sebe chceme dbát ne?

ho holky si ráno zase počtou :grinning:
20. pro 2008 ve 22:04  • Odpověz
a kde je teď? :confused:
20. pro 2008 ve 22:05  • Odpověz
Čau bambulky:slight_smile:

Já teda jak říkala Miška Jani si nedovedu představit,že by se Péťa stavil takhle k tomu.Například celý týden Péťa dělal do čtvrtka noční,ve čtvrtek měl jít na odpo,tudíž se po noční vůbec nevyspal,malej ještě jak nespí a v pátek měl odpo a včera mi řekl,ať si jdu lehnout vedle,ať se vyspim taky,i,když mám rýmu a smrkám,tak sem si říkala,abych malýho nebudila,ale to byl můj důvod.Péťa chtěl a to mě vyháněl i noc před tím,ale to sem nešla,ale večra jo,šla sem spát vedle jak chtěl,abych se potom nespaní taky vyspala a to si vem,že celej týden dělal pořád a nebyl vyspalej on sám.Takže sem dneska spala vedle a on sám s malým v ložnici.Každopádně se holky chudák nevyspal vůbec,pač malej zas co hoďku vzhůru :unamused:

a mlíčko ráno zase nechtěl :unamused: nakonec teda vypil 100 ku,tak uvidím večer a kdyžtak mu ho fakt už nedám :unamused:

Jinak Jani opravdu třeba kámoška jestli si nepujdeme posedět,tak Péťa mě ještě vyhání ať jdu,že to potřebuju a on sám přitom nikam nechodí,pač nechce,takže opravdu to je bez problémů
21. pro 2008 v 09:26  • Odpověz
Ahojda
Zuzi, tak já se večer radovala, že je už pohoda a on zase :frowning2: že by další zub, no D jak byl protiva, tak to byl taky zub, už má bouličku i na vedlejší dolní jedničce :dizzy_face:

Jinak holky Jani, Peti je to prostě na pikaču :confounded: Jani je jasný, že vás má Jindra rád, to je samozřejmý, ale to přeci nestačí...já neříkám, že mám doma svatýho :grinning: to v žádném případě, např.jak jsem přišla z toho mejdanu, tak první co bylo, že jsem před koupelnou šlápla do plíny, ani nesmotaný, naštětstí jen počůraný, jak mu jí před koupáním sundal, tak tam zůstala ležet :sweat_smile: lahvička od mlíka neumytá, ve sprcháči ležela taková ta pěnová předložka - normálně hned vyklepeme a dáme schnout, takže jsem taky měla proslovy, že to ani po sobě neuklidí, ale to je prostě chlapský, to beru, jsou holt od přírody míň na ten pořádek...ale aby přišel domů a s malým si pohrál 10 min. a pak ho strčil do ohrádky a šel na PC, to bych ho hnala :angry: U nás je to např. tak, že P.přijde z práce, chvíli poblbne s D. a jde dělat dolů, nahoru přijde v cca 17hod. a věnuje se malýmu celou dobu až do koupání, tj.18:45 pak jde on vykoupat, já připravím mlíko, novou plínu, oblečení, postýlku...a on ukládá a dává mlíko, pak až malej usne, jde teprve na PC, čumí na TV atd...

Peti teda klobouk dolů, co Ty všechno paltíš :confused: tak to bych nevyšla ani náhodou :confused:
21. pro 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
Ahojky,

Zuzííí, chůďa malej, snad zas aspoň večír něco mlíčka vypije....asi se nemůže dočkat Vánoc:grinning:

jani, Peti, co k tomu říct? :sweat_smile: no já bych to nevydejchala...když chci sama ven, tak to oznámím, neptám se na svolení ani se nedoprošuju :wink: jinak momentálně je Tom s Vendou venku(no jeli se projet ke tchýni:grinning:), abych mohla v klidu poklidit a tak:slight_smile: jinak i normoš se stará, já sice koupu(tj. vezmu Vendu do sprchy:slight_smile:), ale Tom si ho ze sprcháče vezme, usuší atd:slight_smile: a pak mu udělá mlíčko, zatímco kojim:wink: a tuhle, jsem byla na véče s holkama s práce a kluci moji zvládli vše sami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
myslím, že když to Jani necháš vyšumnět, tak to je ten kámen úrazu, on si řekne, že ses vybouřila, tak proč by něco dělal:wink:
hele ale je to váš život:wink:když vám to vyhovuje, já vám do toho krafat nebudu :wink:

Mišíí, další zubánek, jo :dizzy_face:

jinak já jsem upekla štolu(no už dnes, abych měla něco s sebou zítra na tu besídku :grinning: ) a už jsme postavili stromek(až kluci dorazej, tak ho ozdobíme:slight_smile:) a už to tu vypadá trochu vánočně :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2008 v 16:53  • Odpověz
holky máte pravdu, vím, už jse psala kamarádce, jeslti zítra nezajdmee posedět, bydlí v Anglii má o měsíc starší holčičku a jsou tu na skok, tak abysme se ještě viděly, tak vypadnu doufám, jestli se ozve! chudák, tam mají krátkou mateřskou a už od ledna musí do práce zpátky, tak bude chodit na částečnej úvazek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak máme už stromeček, asi 4m borovičku, divím se, že už jí máme teď, j. hned zasadil do stojánku, zdobil, snaží se, po včerejšku, jen ať se snaží :grinning: ale je krásnej- ten stromek :grinning: Kačka pod ním sedí a povídá si s ním :dizzy_face: a kouká na světýlka :slight_smile:

Evi- na štolu jsem se vyprdla stejně jako min. rok, hlavně že sháním recepty, měla jsem jí udělat hned, já to věděla, dneska jsem koupila vánočku :sweat_smile:
21. pro 2008 v 18:03  • Odpověz
Ahojky,

jsem tu jen na skok, ani vás moc nedočítám. Jsem nějak mimo a mám vánoční depky, takže snad už ty vánoce budou brzo za náma. Dneska jsme byli u Petrovo taťky a tam to na nás padlo ještě víc :frowning2: Budou to první vánoce bez Petra mamky, tak se toho fakt bojim.

Jinak Ondra se už krásně plazí směrem vzad, dopředu mu to nejde. Je to asi tím že máme plovoučku a on se prostě odráží ručičkama a jede dozadu. Snad mu to půjde i dopředu. :grinning:

Teda Evi ty jsi šikulka, já jsem na zítřek udělala tiramisu. :wink: Už ti psala Zuzka a jste domluvené? Já říkala, že bych dorazila tak na 14hod :wink: Co vy?
21. pro 2008 v 18:55  • Odpověz
bré ránko,
tak jsem se dnes parádně vyspala, dítě chtělo kojo ve 23 a ve 4. A v šest bylo happy a vejskalo na celý barák. Sousedi nás brzo zabijou. Tak jsem rezignovala a v půl sedmé s ním vstala. Hodlám ho umořit hraním a nejpozději v osm uložit k dopolednímu spánku a lehnu taky. Až se vzbudí vstane manže a já budu chrupčit dál. Hihi jsem si to krásně naplánovala, tak jen doufám, že prcek nebude řádit až do oběda. :grinning: :angry:
22. pro 2008 v 06:57  • Odpověz
Dobré ranko,

Oli to jsme na tom koukám stejně. My jsme taky vstávali v 6.15. Vrazila jsem ho sice do obýváku na hrací deku a šla se ještě natáhnout, ale on už jak cestuje tak mám po klidu :grinning: :grinning: Takže jsem taky musela vstát.

Teď jdu hledat číslo na pojišťovnu a jdu se zeptat zda jde na povinné ručení nahlásit nehodu, když nemáme pachatele. Nevim zda jsem nám to psala, ale někdo nám to auto někde pěkně odřel a promáčkl blatník :angry: :angry: Tak bych to chtěla uhrát na povinné ručení, neboť to asi nebude nejlevnější oprava :frowning2:
22. pro 2008 v 07:09  • Odpověz
čáááu :grinning: :dizzy_face:

Tak večer si zas mlíčko vzal :sweat_smile: a dneska ráno taky,sice čuchnul a že né,ale po druhý už jo,tak já furt nevim zkoušet nezkoušet? :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi jo,ale jak ho nebude chtít jak předtím tak mu ho nutit nebudu

Jinak já taky,když sem si byla sednout s kamarádkama tak to Péťa všechno zvládl sám :dizzy_face: my to máme takhle,já večer koupu,on připraví mlíčko,pak ho nakrmim a uložim ke spánku,kdybych,ale třeba nemohla z toho,že malej by nechtěl dlouho zabrat,tak Péťa klidně jde a sedí u postýlky s ním.Přes den když je na pc,tak ho má na klíně,když je potřeba doma něco udělat,tak se mu věnuje,abych to mohla udělat apod.

takže Jani nezávidím :unamused:
22. pro 2008 v 08:47  • Odpověz
Ahojky
Oli, tak tomu neříkám, že jsi se vyspala :grinning: :grinning: U nás se na mlíčko vstalo v 5:30 a pak se spalo do 8:10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: tomu říkám vyspání se :grinning: :grinning:
No ale večer hrůza, usínal hodku a půl, nevím, co zase blbne!!!!

Barčo, tak tohle se nějak řešit dá, už ale bohužel nevím jak, děda taky měl odřené auto a jeden soused mu poradil, ale už je to asi 5 let a nevím, nevím...snad na pojišťovně poradí!!!
Jinak Ondra je šikula, že se plazí :dizzy_face:

Holky my dnes jedeme na návštěvu do Mlad.Boleslavi, přijede pro nás jedna prosincovka a jedeme k další :grinning: :grinning:

Zuzo, mlíčko bych zkoušela pořád!!!Po tom roce bych se na to už vyprdla, ale u vás bych ještě vydržela a nabízela :wink: :slight_smile:
22. pro 2008 v 09:52  • Odpověz
Miško to byla taky ironie. Ale v osm jsem ho prdla spát, v devět se vzbudil a vstal s ním tatínek a já vstávám teďka. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2008 v 10:28  • Odpověz
asi jsem neměla nic psát, že? jsem za vola akorát :astonished:

my moc mlíčko taky neee, normální jídlo papá, mlíčko trošinku, ale kašičku vůbec, asi je fakt už přejedená :confused: jinak noc taky na prd, byla vznůru ani neívm kolikrát, pořád se budila, pak jsem už byla naprdlá, že s námi nespí jindra a dneska jsem mu řekla, že se stěhuje do ložnice k nám, má hokej, tak přijde v noci, tak jsem zvědavá, ale naštěstí spala do 9, tak jsem tu noc dohnala :grinning:
22. pro 2008 v 11:07  • Odpověz
Jani co blázníš,my chceme akorát,abys věděla,že sebou nemusíš nechat takhle zacházet!!!
22. pro 2008 v 11:21  • Odpověz
já vím, ale za vola jsem stejně :frowning2: já když něco řeknu, tak se to na chvíli srovná, ale neumím si prostě dupnout na dlouho, naštvu se, řvu, ale pak mě to přejde a je tö zase stejný :confounded:
22. pro 2008 v 11:33  • Odpověz
nejseš za žádnýho vola!!Prostě si moc hodná a přitom by ten Tvůj Jindra potřeboval pěknou školu!
Měla by nastat situace,aby si vyzkoušel jak moc je to náročné být na všechno sám
22. pro 2008 v 11:42  • Odpověz
no jo jenže jak to udělat? já jsem spíš blbá než hodná, a asi mám i nížší seběvodomí, nechám sebou pomyslně orat, vždycky jsem byla na tohle slabší, nikdy jsem si o söbě nemyslela bůhví jak jsem hezká, měla jsem nízký sebevědomí, teď se to o 100% zlepšílo, ale stejně jsem při zemi, nechci se pouštět do hádek, tak radší ustoupím, pak j. dělá, že to dělám naschvál, asi jsem to udělala už do začátku, co se kačka narodila..teď mu to prostě přijde normální a můžu za to i já :angry:
22. pro 2008 v 11:45  • Odpověz
Jani to sem celá já!!!!Akorát,že s Péťou mám natolik blízkej vztah,že mu řeknu cokoliv a s ním si stojím za svým a s ním se pohádat dokážu.Nevim jak je to možný,ale s ostatníma taky mluvit neumim a nechám sebou orat a pak potají doma řvu :pensive:
22. pro 2008 v 11:52  • Odpověz
toje blbý, ale jsi hezká holka,nemáš proč se cítit méněcenná, nebo jak bych to řekla vůči ostatním :slight_smile:
22. pro 2008 ve 12:00  • Odpověz
já se necítím vůči ostatním méněcenná,já se teda ani když čtu to slovo a slyším jakej má význam necítím méněcenná,ale taky mám nízký sebevědomí!Nechám se silnějšíma převálcovat a bojim se něco říct,abych nevyvolala třeba konflikt,pač mám ráda,když je všude klid.Ale věřím,že malej mě to naučí,otevřít si pusu a ozvat se,že sebou nenechám orat a nenechám si někým řídit život.A to teď mluvim o všech mimo manžela
22. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz
a rozhodně nejsem hezká :slight_smile: sem tlustá :sweat_smile: :slight_smile:
22. pro 2008 ve 12:06  • Odpověz
jo a taky teda je to o tom,že já jsem jako beran opravdu dost paličatá,takže když vim,že mám pravdu nebo vim,že je něco správně,tak se ozvu a hájim si to dycky a před každym,takže třeba,že mě tohle štve myslim tím tvojí situaci bych rozhodně dala hlasitě najevo :sweat_smile:
22. pro 2008 ve 12:16  • Odpověz
já vím už jsem řekla, že spí s námi, tak řekl proč... a já jsem si už taky na to zvykla, ale aspon to zkusíme
22. pro 2008 v 16:42  • Odpověz
Holky ahoj
Dnes byl super den, to bylo úžasný 3 malý prosincátka a 5.letý klučina a prostě super!!!!

Jani, prosím tě, vždyť Ty jsi ale krásná holka!!!!Blonďatá, hubená, hodná, pracovitá...no prostě sen všech chlapů, tak proč sebevědomí nízké??? :confused: :confused:

A Zuza sice není tyčka, ale taky nádherná ženská, kukadla jak mandle, snědá...taky nechápu, proč si jako myslíš, že nejsi hezká??? :confused: :confused:
22. pro 2008 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.