• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzíí, jste krásní sobi :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
A jo hezký :slight_smile:

Míšo- dobře, že jste měli hezký den :slight_smile:

Já dala dneska Kačce k věčeři rejžičku, jen trochu, vařila jsem jí poprvé a do toho jablíčka a trošku banánku a šmakovalo, pak vypila 100 mlíčka a chrupe, jsem zvědavá, jak dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mě to vyčerpává, unavuje to spaní nespaní, jsem hotová, dneska se budila i každý 2 hodiny někdy, už mě to fakt nebaví, jsem vzteklá, doufám, že už to skončí, spala jeden čas docela hezky..

My už zítra jdeme k babičkám dát dárky, a pak táta zase má tenis do večera, odpo přijde asi brácha se slečnou dát dárek Kačence, dostane toho pejska od Fishera, tak nevím, jeslti jí ho mám hned dát, oni asi budou chtít, abych jí ho hned rozbalila..pořád čučí na stromeček, na žárovky, chce ho tahat, ale takovej kolos by neutáhla :grinning:
22. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
hoooj:slight_smile: nestíhám:grinning: včera to bylo s holkama z plavča boží:slight_smile: dnes na plavču budem pokračovat:grinning:
hodila jsem do alba PF:slight_smile:
23. pro 2008 v 11:29  • Odpověz
Eví ahoojky, Pf krásný.
23. pro 2008 v 11:30  • Odpověz
autor
díkkk
23. pro 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
ZAS MIZÍM, JDU DÁT krakenovi baštu:grinning:
23. pro 2008 v 11:32  • Odpověz
Ahojky
tady pusto prádzno,. všichni finišujete nebo kukáte na pohádky, co :dizzy_face: Tak holčinky, kdybyste zítra nenakoukly, tak přeju ten nejkrásnější Štědrý den - určitě bude nejkrásnější, když máme poprvé u sebe i naše mrňátka :dizzy_face: , hodně dárečků, hlavně hodně klidné a pohodové atmosféry, moc si to užijte a hodně foťte, jak prcci reagovali na dárky a stromeček :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2008 v 16:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Všem Vám chci popřát krásné,klidné a pohodové Vánoce..a užijte si to s Vašima drobečkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mám Vás ráda..
23. pro 2008 v 17:39  • Odpověz
kuk,

ahojík Vladu, i Tobě a Klárce krásné vánoce a štěstíčko, LÁSKU a zdraví v novém roce.
23. pro 2008 v 18:16  • Odpověz
holky nestíhám dočítat, takže všem přejeme hezké vánoce, halvně spoustu zdravíčka všem hezky si to užijte :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2008 v 19:24  • Odpověz
Ahojky miláčci tak i já Vám přeju krásný a pohodový Vánoce,hodně dárečků pod stromečkem,krásnou klidnou rodinnou atmosféru a ať jsou to pro Vás ty nejkrásnější Vánoce s mimiškama na světě :dizzy_face:
23. pro 2008 ve 20:02  • Odpověz
jo a Miluju Vás :grinning: :grinning: :dizzy_face:
23. pro 2008 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky,

holky taky máme chaos, takže píšu v rychlosti. Besídka s holkama z plavča byla super a děti byli skvělý :grinning: Dnes jsme měli poslední plavčo a jdeme až v lednu :slight_smile:

Jinak taky přeju všem ty nejkráááááásnější vánoce (určitě s našima zlatíčkama budou), hodně dárečků, pohody, klidu, lásky......atd atd atd. Já jsem jásala, že Ondru nebude stromeček zajímat, když neleze ani se neplazí, jenže on se plazí dozadu a stromeček už studoval zblízka. Zatím stromek odolává, tak snad to přežije :grinning:

Tak se mějte a až bude čas, tak nakouknu!Pa a pusu všeeeeeeeeeeeeeeem :wink:
23. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz
Krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok 2009 vám přejí Peťa a Paťa :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz
Holky a mimísci a taťkové tak si ty první vánoce krásně užijte a v novém roce ať jsme všichni zdravoučcí a spokojení. Nevím kdy nakouknu, jedeme ke tchýni po vánocích. Tak papa J.O.J.
23. pro 2008 ve 22:35  • Odpověz
autor
dobré sváteční ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
taky všem přejem ty nej vánoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my máme hotovo:grinning: jen chyběj usmažit řízky, ale to budem dělat až těsně před véčou:grinning: se musím pochválit, pže to je prvně v životě, co na štědrej den mám klid a nemusím nic dělat :grinning: i ty dárky už mám letos zabalený :grinning: :grinning: :grinning:
už se těším na večer :dizzy_face:
24. pro 2008 v 10:14  • Odpověz
ahojky, tak já ještě načuhuju. Holky tak my jsme se s manžou snažili, abychom nemuseli od pátku vyrážet mezi ty šílené lidi, a nakonec bude muset jeden z nás dnes. Si představte, že nemáme strouhanku :cry: :cry: :cry: :cry:
24. pro 2008 v 10:15  • Odpověz
Olí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nebeč a di pro ni :sweat_smile: my taky jdeme teď do Tesca :sweat_smile: pro rohlíčky :grinning:

Evičko moje vše nej nej nej k svátečku,hodně štěstíčka zdravíčka lásky a pohody o Vánočních svátcích :dizzy_face:

Dneska noc supr :dizzy_face: spinkal a jednou se probudil,pak až o půl 5 tak sem mu dala napít a spinkali jsme do 7 a pak do 10 :dizzy_face:
zato včera :sweat_smile: od 12-půl 3 vzhůru a pak snad každých 5 minut až do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já už se taky těším na večer,ale jako mám jobovku z který jsem teď byla docela naštvaná a smutná,ale peču na to :slight_smile:
24. pro 2008 v 10:59  • Odpověz
Jé ajo, Eví všecičko nejlepší, zdravíčko, lásku, štěstíčko.
24. pro 2008 v 11:01  • Odpověz
autor
ooo děkuji:slight_smile:
lásko, jakou jobovku?
olíí, Tom teď byl taky v krámě:grinning: prej pusto prázdno :wink:
24. pro 2008 v 11:02  • Odpověz
Holky normálně jsem dnes prcka vážila a má cca 8,1 kg. On přibral po příkrmech za měsíc kilo :confused: :confused: :confused: :confused:
24. pro 2008 v 11:07  • Odpověz
nojo ale co mám dělat, když má pořád hlad... :sweat_smile:
24. pro 2008 v 11:08  • Odpověz
Ahojky holky,

taky Vám přejeme krásné (první rodinné) Vánoce. Hezky si to užijte a budu se těšit brzy napísanou. My teď máme docela shon a pak nás čekají asi 4 návštěvy všude možně, tak se tu ukážu asi až v novém roce. Mějte se krásně a do nového roku přeju plno zdravíčka pro Vás, Vaše partnery a hlavně pro mimísky.

A taky předem přejeme Daníkovi vše nejlepší k 1. narozeninám. Ať si tu oslavu do sytosti užije a dělá rodičům jen samou radost jako doposud.
24. pro 2008 v 11:27  • Odpověz
Ahojky
Tak nejprve EVIČCE vš enje k svátečku!!!Evi,přeju mnoho štětstí a zdraví a jen samé krásné chvíle s Vašíkem!!!!!Daník posílá tetě hudlánka :grinning:

Olinko :sweat_smile: tak teď jsi mi připomněla, že jí mám taky sakra málo :sweat_smile: budu muset vyžebrat na tchýni, to jsme hlavy, co :grinning: :grinning:

Leni i vám krásné Vánoce a jen samé zdraví do Nového roku!!A děkujeme za přání k narozkám!!!!!!

Zuzo, jobovku z hlavy pryč na Vánoce!!!!! :wink:
24. pro 2008 v 11:48  • Odpověz
Tak Štědrý den teda nic moc :frowning2: D.byl celý den zase mrzutý, dudal a mazlil se s kde čím, na hračky se ani nějak moc netvářil, prostě normálka, že je tu hafo nových hraček :grinning: Večer byl už strašně ospalý, celé odpo nic nejedl..večer kaší jo, tu však v 7 vyblil :stuck_out_tongue_closed_eyes: , v 1 ráno řev a teplota 38,5 :cry: takeže čípek, šup ke mě a já, až tepl.klesla, tak jsme dala mlíko - to šlo za 10 min.opět ven :confounded: takže jsme v půl 2 koupali, protože se pak poblil cestou do koupelny znova.....do rána teda klid, tepl.není, ale nejí, ráno pár kousků housky, teď atom bramboru na loupačku s lučinou..tak nevím, myslím, že zuby, i když kluci, co jsme s nima trávili pondělí, taky zvrací :pensive:
25. pro 2008 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky,

tak a je to za náma...vánoce jsou pryč. My jsme si je krásně užili, Ondra jako by věděl, že má být vzorný, tak s náma krásně seděl u večeře a byl hodňoučký. Pak nadšeně rozbaloval dárečky, trhal papír a byl nadšený. Tak to bylo moc hezký :grinning:

Dnes jsme tady měli šváru s rodinou, ale už máme klid a relaxujeme. Tak si užívejte a zatím papa :wink:
25. pro 2008 v 16:18  • Odpověz
Mišulko to mě mrzí :cry:

Péťulka má další zub!Už čtvrtej :grinning: zase dvojka nahoře,ale na druhý straně :slight_smile: noci pořád stejný,mlíčko ale baští!!! :dizzy_face:

Jinak Naše první Vánoce doma,byli dobrý :dizzy_face: sice trochu hektický vzhledem ke všem přípravám s mrňouskem,ale,když přišel čas véči,tak už byla pohoda :slight_smile: seděl s náma u stolu a měl za meny rohlík sušenky a pití :sweat_smile: po chvíli mu velkej kus sůši uvízl v krku a začal zvracet,ale komplet všechno :sweat_smile: takže si poblil hned z kraje vše sváteční :grinning: :grinning: :grinning: ale dostal spooousty krásných dárečků a my taky :dizzy_face: jen mě mrzí,že jsem koupila švagroví bundu a ona jí byla velká a ani by jí moc neužila,takže jí vrátím,tudíž ona jako by nic neměla od nás :cry: tak jí to zkusím ještě nijak vynahradit :slight_smile: Jinak Péťulku teda vůbec nebralo nic,ani papír,ani stromek,nic :sweat_smile: jen byla taková chvíle,když jsme zhasli a zazvonil zvoneček a Péťa s malým vešli do obýváku,tak koukal co se děje a tak to bylo hezký :sweat_smile: :dizzy_face:
No dneska jsme celý den nebyli doma,na oběd u tchánů a pak jsme jeli ke švagrům,ale bylo to moc fajn:slight_smile:
tak hezký sváteční den papa
25. pro 2008 v 17:53  • Odpověz
autor
Kuk:slight_smile:
Mišííí, tak jak je Daníkovi?
Zuzíí, gratulace k zoubku :dizzy_face:

Vašík u večeře blbnul:grinning: a vypadal, že se těší:grinning: no u stromečku tahal za mašle a trhal papír a s hračkama si hrál
:dizzy_face: no ale byl z toho tak vyvedenej z míry, že nemohl usnout :sweat_smile: usnul až o půl 11 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a včera jsme byli u T. rodičů na obědě a pak na slavnostní prochajdě, kterou Venda celou prospal(spal přes dvě hodiny :confused: a vzbudilo ho přendavání z kočárku do autosedajdy :grinning: ) a dneska jdem k mamce:slight_smile: bude tam i brácha s přítelkou a budou se rozdávat dárečky :dizzy_face: (no brácha říkal, že se má Venda těšit :grinning: já už se děsím, protože říkal, že někdo to dítě rozmazlovat musí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
jo a Venda včera stál bez opory a pak udělal krůček a bacil sebou :grinning: :grinning: :grinning: očividně mu to nevadilo, pže v pokusech dneska zas pokračoval :dizzy_face:
26. pro 2008 v 09:49  • Odpověz
Ahojky

my dnes taky byli u mamky a babi a dědy :wink: Daník už teplotu nemá, ale není to ono...moc nejí :confused: fakt mu musím pořád nabízet a vezme si jen malinko..no ale příběh ze včera..celý den byl smutnej, dudal a nic moc, večer už bylo líp, šel spát jako vždy v 19 a ve 20:30 byl vzhůru a že jako konec spaní, nechali jsme ho cca do 23, uspávali, přemlouvali a nic :confused: takže jsme ho vyndali z postele, řádil, hrál si do půlnoci :grinning: pak jsme si ho vzala do postele a teda usnul, tak jestli to hodlá praktikovat denně, tak potěš koště :grinning: :grinning:

Evi, Vašík je šikula, že se snaží chodit!!!
petříkovi gratulejšn k zoubku :dizzy_face: :dizzy_face:
26. pro 2008 v 16:54  • Odpověz
Ahojky,

Míšo- doufám, že bude Daníkovi luž dobře :wink: třeba je to fakt od zoubků, ne?

Evi- tobě dodatečně vše nej k svátku, hlavně hodně zdravíčka a gratulujeme k prvním krůčkům.

My se dnes poprvé postavily v ohrádce a hned 3x, to bylo hezký, Jindra jí teda jistil, ale postavila se sama :dizzy_face: :dizzy_face: už zase docela papáme kašičku, ale mlíčko pořád nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás štědrý den taky docela hezkej, odpo jsme si rozbalili dárky u nás, na půl5 jsme jeli ke tchánovcům na véču, Kačku nejvíc zaujaly papíry a mašlem akorát včera chodítko u maminy vybalila sama, trahala papír :grinning: ,tak to se jí líbilo :grinning: ´přijeli jsme od nich po7 asi a v půl 9šla Kačka spát, ale byla jsem ráda, že ten den je za námi, bolala mě hlava už odpoledne, měla jsem toho plný brejle teda :sunglasses:

tak hezký sváteční večer všem :slight_smile:
26. pro 2008 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.