• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky..
u nás Štědrý den malinko odlišný,ale vzhledem k těm všem událostem se to dalo čekat..ale Klárinka měla velikou radost z dárků :slight_smile: :slight_smile: Včera odjela k tátovi na prázdniny..přřijede až za týden..Dostala telefon a hned večer volala.
Jinak všechno v normálu..včera zábava a od zítřka zase do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2008 v 09:50  • Odpověz
Ahojky brambůrky :dizzy_face:

Tak my už týden stojíme taky :dizzy_face: postýlku máme dole nadoraz,pač je hned na nohou a přelezl by jí a vylaeze vůbec na všechno,na postel na stůl na vše :slight_smile:

Jinak dneska holky poprvé byl Péťula vzhůru snad celou noc,ale úplně celou,takže peklo!!!

Evičko gratuluju ke krůčkům :dizzy_face:
Mišuláčku snad už je líp :dizzy_face:
27. pro 2008 v 11:44  • Odpověz
jé Zuzi, vy taky už stojánkujete, to je hezký vidˇ? :dizzy_face:
jaktože celou noc vzhůru, to je děs..s námi spal včera tatínek a asi zase chvíli bude, nestěžoval si a to Kačka zlobila, nechtěla taky spát, usnula asi v půl 2, vyzkoušela jsem všechno monžý a kecala si tam, pak ječela, prostě nechtěla spát, ale usnula nakonec tak, že jsem stála u postýlky a plácala jí po prdelce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsem jí dýl šoupla k nám..

teď jsme byli na obídku, dala jsem si kávičku a jsem tak hezky unavená, akorát si lehnout do postýlky a číst si, to se jen tak nedočkám asi..

Vladu- hodně štěstíčka do novýho roku :dizzy_face: hlavně zdravíčko :dizzy_face:
27. pro 2008 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky
holky no není to ono :slight_smile: pořád bulí, je mrzutej, jí strašně málo, v noci se furt budil :confounded: teplotu nemá..tak nevím, co to na nás ty pinďulata jako zkoušej..jsem si dělala srandu, že má poporodní depku, že si třeba vzpoměl, že už v tuhle dobu rodíme :grinning: :grinning:
Vše nej Petíkovi k 9.měsíci :dizzy_face: :dizzy_face:

Vladu, vše nej do Nového roku a bude učitě mnohem lepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. pro 2008 ve 14:39  • Odpověz
tak to asi budou míšo zoubky, ne? jedna holčička od nás z diskuze taky plakala, měla teplotu, blinkala, průjem a zjsitili, že jí rostou 3 zoubky najednou chudinka, ta asi trpěla :angry:
27. pro 2008 ve 14:41  • Odpověz
Jani já nevím, no asi jo..do pusy si nenechá sáhnout ani kouknout..tekutý kadění taky má..dost prdí..tak jestli je to všechno k tomu :cry:
27. pro 2008 v 16:21  • Odpověz
já si myslím žen jo podobný příznaky měla i terezka
27. pro 2008 v 18:01  • Odpověz
Tak měl kolem půl 5 skoro 38, takže jsme mu dala Nurofen, namazala dásně, jak dole, tak nahoře a teď tu řádí jak divej a krásně chodí :dizzy_face: ušel sám už min.10 kroků!!!!!A kdyby u toho neřval, aby jsme se oba dívali :grinning: a nemával rukama, tak ujde ještě víc..takže asi jsou to zuby, co jinýho by to bylo, když nekašle, nemá rýnu...atd
27. pro 2008 v 18:43  • Odpověz
to víš že jo, neboj,ale já bych byla taky vyprdněná, kor když jsme ještě teplotku neměly, já budu hotová :confounded: vidíš jakej to je šikuláček, já jdu toho našeho šikuláčka dát spinkat, od půl 1 je vzhůru a už je chudinka unavená.
27. pro 2008 v 18:49  • Odpověz
No to je teda doba, od půl 1!!!My nejsme ani vykoupaný, D.teď nechce v 7 usínat!!!Včera šel až v půl 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No my taky doteď teplotu neměli, ale už mě to nerozhodí, ale po prvé před těma 14 dněma teda jo :astonished: ale Paralen čípek je zázrak a zabere hned, doporučuju, kup si je, ať je doma máš, nikdy nevíš, kdy něco přijde!!!!
27. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
mám je doma už když se Kačka narodila, i sïrup i čípky, říká se, že čípky účinkujou rychleji, ale doufám, že je nebudeme ještě dlouho potřebovat..

jak budete slavit?přejeme Daníkovi jako první vše nej, hlavně hodně zdravíčka, opakuju se, ale je to to nejdůležitější a samozřejmě láska rodičů, ale tu má, tak tu mu přát nemusíme :dizzy_face: :dizzy_face:

dneska s námi spí zase tatínek, tak jsem zvědavá na noc :grinning: Kačule furt zlobí, sedne si v postýlce nebo klečí a křičí, nebo si povídá jako včera, pak na nás zakřičela, že se s ní nebavíme :grinning:

dneska zase stála v ohrádce i před ní kočička naše :dizzy_face: :dizzy_face: nožičky se jí někdy klepou, ale stojí :slight_smile:
27. pro 2008 v 19:11  • Odpověz
Jani, díky!!!Ano zdravíčko je na 1.místě a pak dlouho nic!!!!!Slavit...my na to vůbec nejsme..přijede máma, babi a děda, máma přiveze dort..tchán a tchýně tu byli včera, páč tchýně je o vík.v práci, takže fakt jen tak symbolicky, stejnak z toho nemá rozum :sunglasses:
A já už rodím 4,5 hodky a ještě mě čeká přesně ta samá doba do konce :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj, naštětstí si to už moc detailně nepmatauju!!!!

Kačí je šikula, no my taky začali vstávat dost brzo, v tom 9.m už určitě, jsme si říkala, že do roka chodí a vidíš, stále to není ono!!!!

jj čípky zaberou už za 10-15 min.!!!!
27. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz
autor
gratuluju našemu prvnímu broučkovi k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad už mu nic není a nadělil si další klofan :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2008 v 11:17  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Jani já nevím,asi má prostě nějaký nespící období či co

Danečkoj Našemu prvnímu tuuuze moc gratulujeme k jeho prvním narozeninkám.Hlavně to zdravíčko a samou radost do života :dizzy_face:
28. pro 2008 v 16:09  • Odpověz
Ahojky
holky děkujeme!!!!jste zlatíčka!!!Dnes je Daníkovi dobře, ale zase Petr :confounded: v noci blil jak amina, teď je mu stále blbě, ale neblije..má zvýšenou teplotu a už chce abych mu dělala večeři a kolem chudáka skákala :grinning: ..to uhádl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moje mamka noc taky problila a měla i průjem, takže dnes nepřijela a já měla u ní dort a měla přivézt i dědu s babi, takže jsme s Dádou jeli k máme, jak pro dort tak pro babi s dědou, před hodkou odjeli vlakem..jdu stáhnout fotky a nějakou dám :wink:
28. pro 2008 v 17:18  • Odpověz
My taky přejeme Danečkovi vše jen to nejjjjjjjjjjjjjj k prvním narozeninám a hlavně ať ho rodiče moc nezlobí :grinning: Dortík měl moc hezký :wink:
28. pro 2008 v 19:07  • Odpověz
to nějak řádí Míšo, co, tak at je manžílkovi chudáčkoiv brzy líp! :confused: a ještě jednou Daníkovi vše nej!! :slight_smile: :wink:
28. pro 2008 v 19:22  • Odpověz
Dobré ráno..dodatečně peji Daníkovi vše nej k jeho prvním narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. pro 2008 v 09:14  • Odpověz
autor
Dobré ranko:grinning:

u nás má běhavou taťka a moje mamka:frowning2: doufam, že to s Vendou nechytnem, zítra jsme chtěli jet pryč :confounded:
29. pro 2008 v 09:59  • Odpověz
Ahoj miláčci
Evi, tak dnes jsem to měla v noci já :frowning2: teda modlím se, ať to nemáte!!!To je fakt síla, v půl 2 jsem se probudila a cítila, že se mi chce blít..taková bolest žaludku/žlučníku - nevím co z těch dvou :grinning: mezitím průjem, ale :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic, to přišlo až v půl 6, když jsem D.dělala mlíko a napila se vody, tak mě to konečně vysvobodilo a šlo to ven, no hnus, ale ulevilo se..pak ještě ráno, když jsme D.dělala snídani a v lednici cítila ty pachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: no horší jak v těhu!!!!
A to jsem se ještě pokadila :sweat_smile: fakt holky, jsem myslela, že bude prdíček :sweat_smile: a on to nebyl prdíček :sweat_smile: :sweat_smile: takže vykoupat, to jsem tu byla s malým sama...P.má sice dovču, ale drží pohotovost a jako na potvoru, ho zavolali!!!Přijela mamka, ta to měla včera..tak je to lepší, když se nemusím starat sama, jako zvládla bych to, ale když nemusím, je to lepší, jen ležím a čumím,bolí mě kosti, kůže..no fakt krásné svátky se nám vyvedly!!!!!!!!!!!!!!!
29. pro 2008 ve 13:46  • Odpověz
Ahojky,

no holky nestrašte, mi to měli nedávno a bohatě to teda stačilo.Znova bych to mí nemusela :angry:

My jsme dnes byli s kámoškou z plavča na prochajdě ( pro Evču..... se Zuzkou a Lukáškem) 2hod venku a docela jsme teda promrzli. Pak jsme šli k ní na kafčo a to nás krásně zahřálo :grinning:

Teď už jsme zase doma sami, taťka je v práci. Ale zítra má volno tak huráááááá :grinning:
29. pro 2008 v 16:53  • Odpověz
autor
Jo Misii nestras!!!my to meli tesne pred Baru,teda krom Toma,tak snad jsme jeste imunni...Venda konecne dohnal ty ztraceny deka a necouhaj z nej kosti!tak snad to nechytnem
29. pro 2008 v 17:16  • Odpověz
autor
Baru,tak ja taky zmrzla:grinning:,ale sama a bez Zuzciny skvely kavicky...
29. pro 2008 v 17:20  • Odpověz
Holky, jak dlouho vám po tom prcci nechtěli jíst???D.už 5.den jí tak sotva 1/3 co obvykle!!Jinak je ok!!
Mě je blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolí měžaludek jak sviň, co na to???už mám Paralen
29. pro 2008 v 17:51  • Odpověz
autor
Mišííí, první den nejedl vůbec(hlad měl, ale neudržel nic), druhý a třetí den měl hlad, jedl by normálně, ale bála jsem se, tak dostával často a málo a pak už to bylo fajn...
mně bylo zle jen ten jeden den(takhle mi zle ještě nikdy nebylo a doufám, že už nebude), chtělo se mi blindit, ale nešlo mi to a pak jsem v sobě neudržela ani hlt tekutiny....
na žaludek mně nic nenapadá :sweat_smile: krom coly
29. pro 2008 v 18:01  • Odpověz
čččččččččččaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

bobínci chudínci vy marodíte :cry: já sem se teda v noci taky vzbudila a bylo mě blbě jako na blití a pak sem měla průjem,ale to bylo po chlebíčkách,cukroví,jednohubkách rybách v oleji a actimelu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak ať Ti je Mišuláčku brzy dobře a miminkům taky a Evička s Vašíčkem ať nic nechytnou!!!

Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
Mám takovej blbej dotaz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takovej hooodně trapnej a divnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takovou píčovinu zas řešim :sweat_smile:

Je blbý popřát rodině Šťasnej Novej rok a ať je lepší než ten minulej????????????Pač sem si pak uvědomila jako,že jestli neříkám,že ten rok stál za hovno :sweat_smile: ale přeci nestál,měly jsme krásnej rok,mimi atd.....a jim ani nám se taky žádná tragédie nestala,tak jestli to nepochopily třeba tak,že ten rok nic moc,ale to sem tak nemyslela........že se to přeje normálně??? :fearful: :fearful: :sweat_smile:
29. pro 2008 v 19:01  • Odpověz
autor
čůůůůůůs lásko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vždycky může být líp než bylo ne? :wink:
hele a tos snědla najednou? :grinning:
29. pro 2008 v 19:03  • Odpověz
čau miláčkůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

jj snědla :sweat_smile: za večer hned za sebou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no Péťa taky říkal,že dycky může být líp,že jo,ale prej proč sem to říkala? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no tak já nevim,mě to nějak z tý huby vyjelo samo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a pak mi to právě přišlo divný :grinning: proč jim přeju lepší rok než ten minulý,když se jim narodilo vnouče a nám mimi,tudíž byl pro všechny šťastný,že jo :grinning: :grinning: :grinning: no jako by byl blbej jako bych řekla a teď si to budou myslet a to já neci,kdsyž to není pravda :sweat_smile: sem magor viď zase takový dilema :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. pro 2008 v 19:07  • Odpověz
autor
jsi prasisko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to se tak říká normáně, asi jako fráze:wink: prostě to neřeš:slight_smile:
29. pro 2008 v 19:10  • Odpověz
jj sem :sweat_smile: se to do mě nějak začlo soukat všechno :grinning: :grinning: :grinning:

super díííky moc lásko,to jsem chtěla slyšet!!! :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
29. pro 2008 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.