• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
áááá to jsem ráda, že jsem Ti dobře poradila a ani mně to nebolelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: :dizzy_face:

tak dobroučkou noc :dizzy_face:
29. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz
Zuzinko, taky bych to neřešila!!!Přesně tak, vždy může být líp..a zemřel děda, to je přeci ošklivá věc!!!!!Takže to bylo myslím na místě :sunglasses:

Evi, díky, asi jsi mi to poslala telepaticky a colu jsme dala a je mi bááájo :sunglasses: zázrak!!!!Mě taky bylo hooodně blbě, už nikdy

Dobrou
29. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj
tak u nás je to nekonečný příběh :sweat_smile: když se mi večer udělalo líp, šla jsme brzo spát, že se krásně prospím a ráno bude už jen dobře..no, tak mě v půl 12 probral P., že je malej strašně teplej a nespí, no měl zase 38,5, takže čípek a ke mě do pelechu..ráno zase, takže jsme jeli k Dr.nic na něm neshledala, jen že teda prodělal tu virozu - proto nechce jíst, máme nějaký probiotika a že mu rostou zuby, takže mu mám dát klidně sirup, i kdyby teplota nebyla, ale bolelo ho to..se mi zdá, že konce roku pro nás budou od minulýho roku horor :sweat_smile:
30. pro 2008 ve 14:59  • Odpověz
autor
Miššší, jsem ráda, že je Ti líp:slight_smile: snad bude dobře i Daníkovi :slight_smile: zuby jsou potvory :unamused: neboj příští rok už bude dobře:wink:
jinak u nás snad průjem nepropukne :wink: taťka už je ok.-D(spíš byl stláskanej:wink:), takže zítra jedem až do neděle pryč :wink: , ale nebojte, budu na Vás jukat:wink:
a u nás začíná být boj večer s usínáním :sweat_smile: od štědrýho dne se mi ho nepodařilo uspat dřív jak v půl 10 :sweat_smile: doufám, že teď ho kamarádčiny děcka utahaj :grinning: a bude mít otravu čersvým vzduchem :grinning: , tak si zvykne usínat jako dřív :wink: no moc si to v barvách nemaluju, ale bylo by to fajn:grinning: ale vstávání ne dřív jak v 8:30 se mi mooooc líbí:grinning: jen nám takhle vypadla dopo sváča :grinning:
30. pro 2008 v 17:13  • Odpověz
Míšo chudák Daník, ten zkouší s těma zoubkama, at je to už za vámi!!

co děláte na silvestra? my měli jet k babče, ale mě se tam nëchtělo, tak měl jet jindra sám, ale babče se to nelíbilo, že tu budeme sami, tak jde k nám a jindra jí veze až po silvestru. zase špatně spí, to je děs, jsem vzteklá, pořád v noci čumákuje a už jí i prdnu přes plínku to mě štve, pak se jí omlouvám, ale fakt mě to štve, jsem k.o už :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2008 v 17:56  • Odpověz
Ahojky bobánci:slight_smile:

Tak Daneček je chůďatko pořád s teplotkou.Přeju mu,aby mu bylo brzy lépe!!!!

Evičko ať se spinkání zase srovná!!!

Mě už 5 dnů bolí ta uzlina jako blázen,týden mě bolí moudrák a dnes začíná bolet v krku.Jsem úplně k ničemu.Pořád jsem doufala,že si tu uzlinku třeba nechám,ale,když mě takhle bolí tak pujde držka ven,fakt to bolí,kalhotky na ní bolej a je to hnus prostě,tak pujde po Novým roce hned ven!

Nevim jak zítra budu,tak Vám chci popřát krásnej a šťastnej Novej rok,hooodně štěstíčka,zdravíčka hlavně,lásku od těch,které milujete a aby jste byli obklopený jen těmi co milujete.Byli jste šťastný a všechny trápeníčka,které jste měli nebo měli všechny Naše miminečka,ať už nejsou.Sobě přeju zdraví nebo to se mnou už švihne:slight_smile: Užíjte si krásný den a mějte překrásný rok plný lásky,něhy,porozumění a šťastných a spokojených úsměvů našich miminek.Všem posíláme pusinku s Péťulkou a mooc Vás milujeme!!!
30. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz
jo Jani my budeme doma sami jako rodina.Hodně papání,filmečky pohodička atak
30. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj holky,

píšu jen v rychlosti, ani nedočítám. My dnes odjíždíme nakonec k mamce na silvestra a já s Ondrou se tam pár dnů zdržíme.

Takže všem přeju krásného silvestra, hezky to oslavte, moc se neopijte a nepřejezte a v roce 2009 vše jen to nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :wink: :wink: :wink: :grinning:
31. pro 2008 v 08:10  • Odpověz
já taky přeju hezkýho silvestra, hlavně hodně zdravíčka nám všem a Zuzanko tobě, at už je konečně dobře :wink:

co Daníik? kačka včera blinkala jako blázen, mě jí bylo tak líto chudinky, asi jí něco nesedlo, ted je to musím zatukat dobrý, ke snídani měla sušenky a čajík, k obědu udělám jen rejži a k večeři může už mlíčko, co myslíte, nebo radši až zítra? :confused:
31. pro 2008 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky,

taky se přidávám a přeju krásného Silvestra Vám všem. A v novém roce, ať se tu zase všechny ve zdraví sejdeme. :wink:
31. pro 2008 v 17:31  • Odpověz
autor
všem mnoho zdraví v Novém roce a a%t nám ty naše Zlatíčka dělají jen a jen radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 22:17  • Odpověz
Tééda tady se to flákáááá :angry: :angry: :grinning:

hezký sváteček lásky moje :dizzy_face:
1. led 2009 v 11:42  • Odpověz
Jani chudáček Kačenka :cry: jak jí je,už je to lepší???

Já bych asi dávala čajíček a pak až večer trošičku mlíčka jinak ne
1. led 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojky
dodatečně vše nej do Nového roku, my nejsme absolutně v pořádku :frowning2: asi jedem na pohotovost...
1. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
Takže jsme byli na Bulovce, nezdál se jim, že už týdem je ko a teploty nahoru dolů, takže vzali krev, udělali výtěr z krku a prdky, teď jsem volala na krev - je ok, výtěry v PO..Dr.říká, že je to asi souhra více věcí, viroza střevní, k tomu zuby - což je taky průjem a možná 6.nemoc, že k zubům bývá, uvidíme zítra co bude, jinak od rána tepl.nemá, ale v noci 39,5 a tak pořád dokola, celý den jen sedí na gauči nebo na Petrovi, dudlá, mazlí medvěda, 3x za den usne a to je prosím už ten 7.den
No na pikaču :angry:
1. led 2009 v 17:10  • Odpověz
Zdravím v novém roce,

Miško, to je mi moc líto, že Daník má tak vleklé zdravotní problémy. Moc na vás myslím, ať se to brzy zlepší. Vím, že i konec minulého vlastně už předminulého roku jsi neprožívala zrovna nejlépe, ale snad jste si to tímto už vybrali a bude jen a jen dobře. Jak je Daníkovi dnes?

Já musím zaklepat, že ačkoliv do styku se mnou a Ondrou přichází spousta nemocných lidí, tak ani jeden z nás zatím není nemocný. Včera jsem šla s Ondrou i v tom mraze 7 km pěšky na novoroční oběd ke tchánovcům. Šli jsme podél Labe, kde foukalo, ale naštěstí jsme snad nenastydli, protože jsem nás oba tak moc oblíkla, až ze mně lil pot, jak jsem šla rychle a byla jsem nabalená.

Dneska čekáme dvě návštěvy, tak musím trochu poklidit. Přijde k nám sousedka, podívat se na Ondru, protože ho ještě neviděla. Byli jsme v šoku, když mu přinesla vánoční dárek - hezkou modrou teplákovou soupravu, tak jsme si řekli, že jí k nám musíme pozvat, aby jsme se jí revanžovali. Pak taky přijedou tchánovci - chtějí vzít Ondru na procházku a zítra pro změnu přijedou naši, tak jdu něco upéct, abych měla všechny ty návštěvy čím pohostit.
2. led 2009 v 09:50  • Odpověz
Míšo- chudák Daník, zoubky jedny ty ho teda trápí :frowning2:

my už jsme bez teplůtky taky máme nemáme, ale jen do 37,6 takže dobrý, včera ještě nepapala, dneska už malou skleničku k obídku, tak mám radost, snad už to bude dobrý! ale zato to chytla rodina takže všichni běhaj na záchod, zvrací, děs, naše milá Kačenka jim dala dáreček k vánocům :grinning: :frowning2:
2. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky
tak dnes jsme byla u své Dr.mám Atb - chycenou průdušnici/průdušnice :grinning: nevím, zda je to párový orgán :sweat_smile: :confused: :grinning:
S D.jsem teda ještě zajela k jeho Dr.že když teda mě něco je a máme stejné příznaky, jestli mu fakt není něco jinýho než ty zuby...opět krev - dopadla dobře, poslechově taky ok, takže se opět přiklání k zubům a že se možná osype - 5.nebo 6.nemoc..no odpo měl na hlavě a břichu jemnou vyrážku, tak uvidíme zítra..
Jani, to je fajn, že je Kačí OK, ono to je na 24hod a pak je dobře, to akorát nám se do toho přidalo ještě něco navíc :confounded:
Daník stále nejí, mlíko pije, trošku kaše snědl, jinak oběda 3 lžičky a to je za celý den vše :pensive:

Leni, to je fajn, že nemarodíte, my do toho roka vůbec :wink: a zvlášť, když je Ondra v korbě, tam na něj nefučí :sunglasses: tam je jim v zimě dobře :wink: :wink: Koukám, že máte přenávštěvováno :slight_smile:
2. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
tak co Míšo, jak je? :confused:

my nemáme teplotku, ale moc nechceme pořád papat, pije, takže dehydratovaná není, ale to papání mě štve, když vidím, jak jinak hezky jí :frowning2: k dr. jít nemá cenu ne, je trochu pobledlá občas, ale nic hroznýho, akorát že nejí a teplotka v zadečku nejvyšší 37.6, atk to asi nic není, ne? není jí pořád o.k, když moc nejí no :angry:

táta nám dnes odváží babičku domů, tak budeme na noc sami, snad jí bude dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: hcudáci miminka když jim něco je teda :frowning2:
3. led 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj
Jani 37,6 je ok!!!D.taky nejí, hlavně jí nenuť, D.nejí už 11 dní a neumřel :grinning: tak asi vědí a určitě jim to neuškodí, hlavně ať pije!!!!
Tak D.se mi v noci osypal, ale i přesto měl uase ve 3 ráno přes 38, přitom ta 6.nemoc je prý tak, že klesne teplota a osypou se, tak nevím, proč zase ta teplota :confounded: teď jí nemá, od rána se válí, teď s ním šel P.na chvilku ven, nakazit další děti :grinning: :grinning:
Já fakt už doufám, že to pomine
3. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
to je fakt v pytli :frowning2: tak to asi nebude 6. nemoc, já si myslím, že to souvisí fakt s těma zoubkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co teda radí dr?

táta už nám odjel, tak jsme sami, ven ani nejdeme, doufám, že kačce už bude dobře, jsem z toho trochu nervozní :astonished: teplotku ještě neměla, tohle není, já vím, ale stejně, a jak jsme sami doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2009 v 15:08  • Odpověz
čáááááááááuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mišuláčku budeme věřit,že to je ta šestá a teplota se jenom nějak zbláznila,posrala držka jedna :angry:
My jsme taky měli včera 38,4 a nevim proč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dnes nic zatím,tak uvidíme

a jak se všichni máááte??? :dizzy_face:
4. led 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahoooooj :grinning:
Zuzo, no to mě poser, teď začnete zase vy :frowning2: no heleD.ale taky přes den teplotu neměl, ale byl mrzutý a hlavně ochrápaný, celý den proseděl na gauči u telky a vždy tam i usnul :grinning: k večeru měl zvýšenou a v noci bum, jednou až 39,5!!!No zatím to s námi vypadá dobře, D.dnes v noci nic, spal jak dudek, pupínky mizí a dopoledne si hrál, pak sice spal skoro hodinu, ale dobrý!!!!Papat nechce, vezme 3 sousta a konec, teď je venku s babi...mě je už dobře, tak snad už to bude jen optimistické :dizzy_face:

Jani, Dr.říkala hlavně nenutit do jídla, zkoušet častěji nabízet, ale když nechce, tak ne!!!Hlavně ať pije!!!!
4. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
přesně tak Mišuláčku,on asi nemá chuť,ale zase jí dostane:slight_smile: vydržte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně,ať jste zdravoučký :dizzy_face:
jdeme ven :dizzy_face:
4. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
Už tu podezřele dlouho nebyla Olča!!!!!!!!!!!!! :confused:
4. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
holky ted kačka snědla třičtvrtě sklenky, tak snad je to lepší, udělala mi radost :dizzy_face: ale trhla rekord, byla asi 6x vzhůru do doby,než jsem šla spát, pak se vzbudila ve 2a do 4 čumákovala, takže děs, ale pak do 9 spala :sweat_smile: asi fakt začnu zkoušet tu metodu odcházení z pokoje, ale ona si stoupne, sedne a nelehne si, to bych tam byla pořád..

at je miminkům líp!!
4. led 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jani ty vole ty seš kočka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak já sem taky pro to zkusit,ale máme stejnej problém,to bude hned na bříšku a na nohách a nevim jak to udělat

Oloušek je snad v pořádku,určitě :dizzy_face: si užívá akorát rodinné pohodičky
4. led 2009 v 16:08  • Odpověz
Jani, krásný fotky!!Jsi fakt kus :sunglasses: hele, kolik je J.??Je od Tebe celkem starší, viď???
Zukuste to holky, oni fakt strašně zkoušej a zvlášť od toho 9.měsíce, už jsou fakt celkem chytrý a ví, jak na to!! :grinning:
4. led 2009 v 16:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: zrovna sem to dneska říkala,že mi to příjde jako by už věděl,že je to maličkej človíček a uvědomuje si sebe samu a tak že to zkouší :grinning: tyvole a nějakej návod na úspěšný konec není? :sweat_smile:

já do toho chci jít,jenže to furt oddaluju,že sice už rýmu nemá,ale jak začne brečet tak se mu udělá a on pak nemůže dýchat,tak nevim co s tím,tak to furt oddaluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
4. led 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.