• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
TAK MNĚ ZPÁTKY NRBERTE NO, TAK JÁ UŽ SE NEVRÁTÍM :sweat_smile: :cry: :cry: :cry:
3. říj 2008 v 19:02  • Odpověz
Ahooojky :grinning:
3. říj 2008 v 19:08  • Odpověz
autor
ahoj Baru:grinning:
jsem promýšlela to plavčo... a jednou týdně bych asi chodila:slight_smile:
3. říj 2008 v 19:11  • Odpověz
Ahoj Evi,
no my to taky promýšlíme, ale asi budu muset vykrást banku :frowning2:
3. říj 2008 v 19:12  • Odpověz
autor
vykradem jí spolu:wink: kterou si vyberem?:grinning:
3. říj 2008 v 19:13  • Odpověz
Je mi to jedno :grinning: hlavně nějakou......ale psssssssst ať to nikdo neslyší :grinning:
Je to hrozný, nedávno jsem zaplatila těžko tuhle lekci a už chtějí zálohu na další pacholci. Taky chci chodit, ale penízky jsou problém. :unamused:
3. říj 2008 v 19:15  • Odpověz
autor
77777777777777777777777773
ve37555s
75
to byl Venca :grinning:
dobře, potichounku:grinning:
no babičky říkaly, že přispějí....jednou to ještě zvládnu bez nich, ale další kurz už asi nene
3. říj 2008 v 19:17  • Odpověz
Ahoooooooj Vašíčku, tady teta z bazénu od Ondráška co mu chceš vytrhat vlásečky :grinning:

No my máme už jen mojí mamku a ta je na tom bídně, takže mám smůlu. Jsou to fakt děsné ceny, hlavně před vánocema. ALe zkusíme to nějak skloubit. Určitě už budu ale chodit 1x týdně, myslim, že to stačí.
3. říj 2008 v 19:22  • Odpověz
Miláčci ahojkyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
holky moje já,ale mluvila o koloskopu!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: no jo,co sem mohla čekat taky,že jo :sweat_smile:
miláčku kam Tě kdo nebere?Já mu dám ťafku joo :grinning:
Dneska je krásně co? :dizzy_face: Já se dneska budu věnovat rodince :dizzy_face: a manžílkoj hlavně :dizzy_face: uděláme si hezký den s procházkou,uvaříme něco dobrůtkového,v klidu si pobudeme doma,pak se stavíme u rodičů a večer si budeme vegetit spolu u Bestiáře :dizzy_face: musim mu teď vynahradit tu dlouhou dobu co jsem byla díky hormonům mimo a byla na něj ošklivá :pensive: jsem zjitila jak moc mi chybí,jaká doba to byla co nám otravovaly život hormony a moje nálady,ale už budu hodná a budu jenom s nim :dizzy_face: sice mě bolí bříško už 4 dny jako prase a krvácím jak další prase :sweat_smile: ale co,už jenom chvilku,že jo :dizzy_face:
Jinak já na to myslim každej den,když nejsem na pc a jak sem tady tak to zapomenu dycky!!!!!!
Sem vám zapoměla říct,že jak jsem byla na té gyndě,že sem mu říkala o té děloze!!!Prý......... no mě napadlo jestli by nebylo lepší mi dát nějakou novou dělohu a dr.............. no to se nedělá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tk tak,mějte hezký den,jdu krmit bobika :dizzy_face:
jo všera jsme měli poprvé jablíčko,nijak se netvářil,ale zbaštil ho :slight_smile: dneska mu dám banán :grinning:
4. říj 2008 v 11:43  • Odpověz
Ahojky
dneska teda je nádherně :confounded: zima a pod mrakem!!!!Zuzo, Dr z Tebe musí mít vždy prču, co?? :grinning: Řekla jsi mu, že chceš z prasete nebo jenom, že chceš jinou?? :grinning: :grinning:
Hele to krvácení je fakt šílený, já se divím, že jsi sebou už někde nešvihla, vždyť už to tělo nemůže stíhat, dělat krev novou a novou :confused: už abys tam šla!!!!
S rodinkou si hezky užijte, taky budem večer koukat na Bestiář, jsem zvědavá, jaké to bude!!!!
Jinak co se týká veletrhu, tak Evče nezávidím, dnes jsme jeli do Tesca, kousek od toho výstaviště a takový kolony to bylo šílený :angry:
Hm tak začalo pršet, Daník mi spí venku a myslela jsem, že pak půjdem kouknout na hřiště na děti, tak půjdem do pr... :angry:
Tak pá a mějte se všechny moc fajn :wink:
4. říj 2008 v 16:40  • Odpověz
kukučky prďolky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tady bylo Miško celý den krááásně,samé sluní :grinning:
Hele no dneska menstruuju 62 dní? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: už,aby to skončilo,já moc ten systém teda neznám,nevim jak to v tom těle maká,ale asi mám krve přebytek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak o děloze z prasete sem radši mlčela :sweat_smile: on už tak na mě dycky kouká jako bych byla blázen :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no hlavně,ať se Evička vrátí v pořádku :dizzy_face:
jdeme plavat,tak papapa :dizzy_face:
4. říj 2008 v 18:55  • Odpověz
Ahojky
tak dnes dorazilo slunko k nám :dizzy_face: mám tu mamku, uf konečně taky klid, jak má tchýně odpolku, tak je to znát, že mám Dádu celý dny jen já a je to fakt na palici!!!Jak chce už chodit, tak je to fakt hodně náročný, pořád ve střehu a hlavně furt dítě na mě přilepený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem vytřela, umyla koupelnu a jdu pomalu dělat oběd, dnes dělám jen kuřecí stehýnka a br.kaši :slight_smile:
Tak hezký den
5. říj 2008 v 10:41  • Odpověz
Ahojík

tak dneska u nás taky svítí slunko :wink: a já se vychrupla až do 10 hodin :sweat_smile: i Tom byl dřív vzhůru a udělal mi snídani (by mě zajímalo,co bude potřebovat)

Včera jsme byli u našich,no u táty klasika,ten makal venku a jeho drahá polovička si nás nevšímala,akorát mě vždy nařkla že jse tlustá a vyžraná :frowning2: klasika,hlavně že ona je jediná,která tvrdí,že jsem šíleně nabrala,zas 5 kilo nahoře mi nepřijde šílené :frowning2: a rozjela se mi trochu prdel no :frowning2:

Pak jsem jela k mamce,kde jsem se vybrečela,že Kačena je píča :grinning:
No a ukázala jsem mamině moje bezva strie na nohách a zadku a ta se zděsila :sweat_smile: holky mám to fakt brutální :sweat_smile: úplně červené rudě komplet boky a zadek :angry: ach jo,se jen modlím at to nevleze na bricho!
Sice si říkám,že na to musím kašlat,hlavní je že je Kubča OK,jenže pak se na sebe juknu do zrcadla a je mi do breku :pensive:
Já už se jako ani nesvléknu před T.je mi trapně jak vypadám :frowning2:

Tak já jdu vařiti,udělaá dneska vepřové na žampíkách a pak vypravím manžu na noční :cry:
5. říj 2008 v 11:16  • Odpověz
Ahojky sluníčka :dizzy_face: :dizzy_face:
dneska je tu taky sluníčko :dizzy_face:
Verunko prej Kačena je píča :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
hele to ta táty polovička je nějaká .......pipka né??!!!Ty a tlustá jo?????To moc nevidí né?Promiň,ale ona je nějaká divná né?Za prvé jsi těhotná a za druhé ty s tvojí postavou nemůžeš být Verunko tlustá njikdy!!!!!!!!To mi věř,nemáš na to konstrukci!!!To je blbka :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: dělkat ti akorát depky :rolling_eyes: seš krásná a 5 kilo je nic!!!Já měla v té době skoro třikrát tolik :wink: :grinning:
hele na všechny se vykašli,ať už je to rodina,která by měla být stůj co stůj za tebou nebo kdokoliv tobě blízky,tak na ně ser!!!!!!!!Máš konečně malinký miminečko v bříšku a to je to nejdůležitější přeci né??!!!Ať budeš vypadat jakkoliv,se strijema a s 30ti kilama nahoře,tak budeš krásná vždycky!!!Protože si těhulka a hlavně u tebe fakt nikdy nebude hrozit,že bys byla tlustá nebo ti to zůstalo,na to fakt nemáš postavu :dizzy_face: věř mi :dizzy_face:
takže ať ti všichni prdel políběj :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile:
5. říj 2008 v 11:41  • Odpověz
Zuzí :grinning: :grinning: díky
jojo je to kravka,furt akorát buzeruje,že moc jím (jím steně jako dřív,akortá trošku víc) že mám velkej zadek a že budu mít problémy to shodit,že už nikdy nebudu vypadat normálně...kráva prostě,já jí vždycky pošlu kamsi,ale pak mě to stejně rozhodí,kort když se mi udělali ty strie a mám z toho depky :frowning2:
vím,že pak ty strie zbělaj jakoby,ale to bude trvat,hold teď se cítím nechutně no :frowning2: a ještě ona do toho :angry:
Kila dokážu pak schodit,díky ní ještě,pač bude do mě rýt a rýt a já jí ukážu,že to půjde dolů :wink:
a ty strie,no snad pak brzo zesvětlaj a bude!ale teď je to na palici..bych jí zabila pipinu jednu!

jo a od začátku tvdí,že je to jasná holka,že vždycky to odhadla! včera jsme přijeli a ona že je to jasnej kluk,že to ví od začátku..já,ségra i táta jsme jí řekli,zda je normální,že od začátku tvrdí,že to bude holka,tak se urazila,že z ní děláme krávu...tu dělá ze sebe :grinning:
no a pak prej co to teda bude..říkám,že vím,ale neřeknu,pač táta to vědět nechce a ona by mu to schválně vykecala a táta by byl smutnej,chce prostě překvápko.sice tuší kluka a bude z něj vysranej,pač si ho strašně přeje :grinning:
No a já teda že jí to neřeknu a ona že to je skvělé,že díky tátovi bla bla bla bla a keců 3 prdele :angry: :angry: fakt blbka na entou a prej jéé vodnář to bude jo? no super další magor do rodiny :sweat_smile: trochu si neuvědomila,že její syn je taky vodnář a stál velde ní,takže pak se hádal ještě n s ní..no hele Škopkovi hadr :grinning:
5. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz
no to je kravka teda fakt promiň :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
ty a velkej zadek jo?To jako čeká,že těhulky mají stejnou postavu i v těhotenství?No to snad není možný ani takový kydy :sweat_smile: každej něco přibere a hlavně,ty fakt nikdy nebudeš mít velkej zadeček a bříško,tak to prostě je,a že se ti teď rozšiřuje pánev?Nebo přibereš nějaký kila?Tak to je snad logický né?!!Pipina :zipper_mouth: jez klidně stokrát denně a na takovýhle chytroušky se fakt vykašli,akorát ti kazej,aby sis těhu užila,takový jsou nejlepší :rolling_eyes: babizna jedna :rolling_eyes: vůůůbec se tím netrap,má nějakej komplex kráva jedna :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: hele úplně ignoruj ty její kydy a jen se na ní směj,ono jí dojde,že je jetá,když takhle na ní budeš koukat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz
:grinning: :grinning:
Jetá je,ona má komplex z toho,že ona nabrala asi 26 kilo v těhu a tak ostatn nesmí :confounded:
pak si nechala dobrovolně císaře aby náhodou neměla šitou pipinu a neměla bolesti porodní..prostě krůta!
ale což,sejřím na ni,je ubohá :wink:
5. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz
Veru, to je ale blbka :frowning2: tohle se přeci těhuli neříká, i kdyby to byla pravda :angry: každá těhule je krásná, ať nabere třeba 30kg!!!!
Koukla jsem do zápisků :grinning: a já měla ve 24tt 9kg navrch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ty strie jsou teda horší :frowning2: no jo jsem Ti říkala, že je to dědičné, ale teda odnesla jsi to teda chudinko moje dost :cry: a ještě není konec :pensive: ale fakt na to prď, je to holt daň za prďolku, myslím, že je zázrak, když ženská po porodu vypadá, jako před ním a nevěřím, že je hodně ženských, co to tak má.Já mám třeba stále hooodně vytahanou kůži na břichu a takovou svraštělou, když se předkloním, ale myslím, že cvičením by se to zlepšilo, ale ta prsa, to je taky dílo, my si z toho děláme srandu, nic jinýho totiž nejde...jen tak pro představu, mi zůstaly objemem na E, ale ty pytlíky krásně nacpu do C :frowning2: když si svlíknu podprdu tak je mám fakt skoro na břichu..no ale co, prostě to tak je a co se s tím dá dělat, na operaci nemám!!!
Ty strie zesvětlají neboj, ale stejnak teda budou vidět a hlavně se to neopaluje, takže pak v létě jsou takové šedivo bílé a je to vidět víc :pensive: ale jak píšeš, hlavně, že je Kuba zdravý, tohle je věc vedlejší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No po pravdě si nedokážu představit, co fakt s tělem udělá těhu druhé :confused: a i proto do toho už opravdu nepůjdu!!!
5. říj 2008 v 16:32  • Odpověz
Miši díky :dizzy_face:
No jasně,že pak budou taky vidět,mě spíš ani neděsí že je mám ale jak jsou červené..to je mazec a je to vidět na dálku,ty stříbrné pak na dálku vidět nejsou,takže do plavek vlezu,ale teď ani za boha!už jsem si koupila i nohavičkové kalhotky aby to tak nebylo vidět,ale stejně,asi za chvíli začnu nosit boxerky Tomášovi :grinning: :sweat_smile:

mě je to tak nějak šumák,ale pak mě to veme a třeba 2 dny ječím,jak je to nechutný a pak mi to je zas u prdelky :sweat_smile:

Nechápu,proč ta pinda mě tak vytáčí,kort potom,co jsem prodělala,by mi to mimísko mohla přát ne? krůta :frowning2:

Objem E?? ty kráso..mazec :sweat_smile:

Jo a holky,už párkrát se mi stalo,že mám flek na tričku když jsem bez podprdy a z prsa mi teče jako voda,malinko,ale jo..je to normoš? :sweat_smile:
5. říj 2008 v 17:07  • Odpověz
Veru tak tak je ubohá!!!!!!Každej kdo má takovýhle kydy není spokojenej a šťastnej v životě a tak javascript:addEmoticon(':sweat_smile:','vBody')to hází na Tebe!!!Nic si z ní nedělej,jsou to kecy nesmyslný!:slight_smile:
Já ty strie jsem zapoměla napsat,že po porodu se mi udělali dost a stále dělají,ale říkali jsme s Péťou,že už nejsou tak vidět jak po porodu,takže i to se vylepší:slight_smile:
Mišul půůůůůůůůůůůůjdeš!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
o kozách mi ani nemluvte,já si do podprsenky dávám jen takový splasklý cosi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a když sundám podprsenku,tak to splasklé cosi potáhne kůži k břichu tak o 20 cm :sweat_smile: :sweat_smile:
5. říj 2008 v 17:11  • Odpověz
jj Veru to je v poho,to je mlezivo :grinning: já to teda neměla,ale vim,že holky mluvili o tom,že to měli:slight_smile:
5. říj 2008 v 17:15  • Odpověz
taky si myslím,že je to mlezivo...jen Tom na mě jukal a kroutil hlavou a nechápal..si myslel,že tím začíná porod či co? :grinning:

Ty jsi měla aky tsrie?ani nevím..až po porodu jo?a hodně?já mám fakt velké a rudé :cry:
kdyby se nestyděla tak je nafotím :sweat_smile:
5. říj 2008 v 17:27  • Odpověz
Verunko mě se udělali 3 dny před porodem!!!Já byla na mrtvici z toho,ale to bylo jen trochu za to po porodu se mi fakt rozjely dost a i do teď se pořád dělají nové a nove :unamused: nemáš se za co stydět
5. říj 2008 v 17:34  • Odpověz
ty jo,tak já mám výhodu,na zadku a bokou už nemaj šanci kde se udělat :grinning:
už jen břicho a záda :angry:
5. říj 2008 v 17:41  • Odpověz
no já je mám jen na břiše,ale jeden čas fakt mrtě :slight_smile:
5. říj 2008 v 17:43  • Odpověz
hele počki jsem to vyfotila,jukni do alba za minutku,pak to hned msáznu,ale nelekni se,je to humus :frowning2:
5. říj 2008 v 17:47  • Odpověz
tak kde to jeeeee?????????? :grinning:
já už teď dělám Péťoj papu,za chvíli příjde z práce,tak moc nestíhám,pač malej chce do toho zrovna i spinkat a nevim co dělat dřív :sweat_smile: tak šupky dupky :grinning:
5. říj 2008 v 17:52  • Odpověz
5. říj 2008 v 17:53  • Odpověz
fakt humáč hadr :frowning2:
tak jukej a nešetři mě :sweat_smile:
hned to smáznu
5. říj 2008 v 17:54  • Odpověz
dobrý,už sem jukla:slight_smile:
hele tyjo to se ti takhle udělali na bocích a zadečku viď? :fearful: no takhle to vypadá,že to je dost,ale třeba to ve skutečnosti není takový :slight_smile: to máš fuk!!!!!Jsi těhotná krásná,se striema i bez a tak to je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to časem vybledne :dizzy_face:
5. říj 2008 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.