• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak dneska ven pujdeme,ale zítra a pozítří má být - 10 přes den,tak to asi nepujdem :slight_smile:
5. led 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
ááá Olííííí se objevila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zuzíí, my ven nejdem:grinning: my jdem plavat :grinning: :grinning: :grinning:
jinak já už taky mám ovu:grinning: teda teď né, páč dorazila mrcha mrchovatá :angry: o týden dřív a nějaká silná :angry:
5. led 2009 v 11:39  • Odpověz
jůůů tak budou malý Eviččátka??? :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
já to mám dostat dnes max zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a za týden v pondělí jdu na gyndu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
ahááá, tak to asi mrcha dorazila včas:grinning: jen já jsem mimo:grinning: poslední dobou jsme to měly stejně :wink:
nebudou, ještě vydrž:grinning:
5. led 2009 v 11:44  • Odpověz
a kdy budou? :grinning:
5. led 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
do dvou let:grinning: snad
5. led 2009 v 11:49  • Odpověz
do dvou let těhu nebo do dvou let mímo?:grinning:

hele a teď když vystřelíš bezmyšlenkovitě.......máš pocit,že bys zvládla další mimi?Já ne :sweat_smile:
5. led 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
nezvládla :sweat_smile:
asi do dvou let mimi :grinning: , abych nemusela makat :zipper_mouth: :grinning:
5. led 2009 v 11:56  • Odpověz
a když to teda takhle cítíš :grinning: pač já to taky tak cítím :grinning: co když to tak budeme cítit i pak? :sweat_smile: napadlo Tě to? :sweat_smile: já bych se taky chtěla za 2 roky snažit,ale jestli to bude takhle v mí hlavě tak to asi nedám :grinning:
5. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
no při představě těhu nevolností a únavy a do toho ten můj neunavitelnej šotek, je mi blivno :grinning: :grinning: :grinning:
za rok, dva už to bude zas jiný(třeba horší:grinning:)
5. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: skvělý :sweat_smile:
5. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
na druhou stranu jsem teď zvládla i 4 děti:grinning: teda na chvilku :grinning:
5. led 2009 ve 12:09  • Odpověz
a na jak dlouho si je měla? :grinning:
5. led 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
no od silvestra do včerejška:grinning:
kecám, vždycky jen na chvilku, ale šlo to :grinning:
5. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
cože bude malý Mišátko :grinning:

holky tak Kačenka měla pravděpodobně ne virozu ale rostou jí nahoře zoubky a maminka ti nepoznala ostuda :confused: byly jsme u pí dr a asi je to tím a jdeme na vyplachování kanálků, nemáte s tím někdo zkušenost, prý to nebolí, ale je to nepříjemný :astonished:
5. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
Evi tak to už máš zmáklý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani to nemám teda zkušenost a zní to hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahojky
Jani, jaká ostuda??já taky zub nenašla, D.mě do hubičky nepustí :grinning: Kanálky nevím, jak se proplachují :cry:

Tak jsem si vybrala nový brýle, no :pensive: Ty moje opravit nejdou!!!Ale tak čekala jsem víc, obruby 2900,- a sklo 545,-druhé je zdarma, mají akci :wink: bývaly by byly už hned, ale jedno sklo neměli, takže asi zítra

Holky tady je sněhu už jak na horách, P.už hodinu odhrabuje :confused:
5. led 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
ahojky,

jsme zpět z plavča:grinning: brrrr, naše lektorka mi sedí líp :sweat_smile: cesta tam ok, auto jsem našla:grinning: mezitím napadlo ale 5cm sněhu a nějakej dobrák smetl sníh z chodníku přímo před moje auto, takže jsem se do něj nemohla dostat :angry: no a když jsem vyjížděla na hlavní, tak mi pekelně ulítla prdel auta, jak to bylo namrzlý a neshrabaný:unamused: no tak jsem jela 20km/h :grinning: no ale jsem doma, tak už jen aby nám v poho dojel taťka :dizzy_face:

Mišíí, tak ta cena docela jde :wink:
Jani nebolí je to, nepříjemný je to proto, že dítka na chvilku omezej v pohybu :wink: nejhorší je to pro maminky :grinning: jen mi Kačka už na to přijde stará :sweat_smile: to vám nedala žádny kapky nebo mast? ono se neprůchodnost dá léčit i kapičkama nabo mastí a masáží...
Zuzííí, mám to v malíku :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 16:15  • Odpověz
dala nám kapičky, mast jsme koupili když nepomáhäly v lékárně má to lepší už nemá hnis, ale očičko slzí už cca2 týdny, to by asi nemělo, ne? ty kapičky byly ještě ATB, to by mělo líp zabrat
5. led 2009 v 16:32  • Odpověz
já taky nenašla první zoubek,ale dr :grinning: ale to sem fakt jen jeden den nekoukla :grinning:

Mišul tak super budou brejličky :dizzy_face:
Evi super,že jste doma s plavča a nezmrzly jste :dizzy_face:
Jani ať to Kačenku brzy přestane zlobit :dizzy_face:
5. led 2009 v 16:42  • Odpověz
kuk, tak zas načuhuju, asi zítra manžovi zabavím mobil :grinning: , pr bez vás nevydržím. Holky od kdy máte prcky ve větších autosedačkách? brouča se nám tam za chvíli nevejde :sweat_smile: :confused:
5. led 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Venda stále jezdí ve vejci:grinning::grinning::grinning: se tam vejde, kila splňuje, tak to neřeším :grinning:
5. led 2009 v 16:49  • Odpověz
nojo Eví to mě nepřekvapuje, že se Venda vejde :grinning:
5. led 2009 v 16:51  • Odpověz
kačka se taky vejde
5. led 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
ha, ha Olí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale už mám vybranou jinou a dostane ji k narozkám:grinning: v zimním oblečení je ve vejci trochu zmáčklej :grinning:
5. led 2009 v 16:54  • Odpověz
my se nevejdeme a jezdíme cca měsíc:grinning:
5. led 2009 v 16:55  • Odpověz
já to právě taky vidím tak ještě na měsíc možná
5. led 2009 v 17:03  • Odpověz
my asi od toho 9.měsíce ve velké :wink:
Evi, mě to taky klouzalo, ale spíš to bylo jak břečka, tak my máme na teploměru teda +2 st.prý má být strašně ze stř na čt :confused: zimááááá
5. led 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
dorazil nám taťka, tak jsem musela zmizet :wink:
Mišííí, mně v autě teloměr ukazoval -1 a silnice byla rozježděná a namrzlá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj už zítra má být hrozná kláda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 v 18:21  • Odpověz
Holky bude odstávka koňa od dnešních 23 do zítra do 11, tak se neuvidíme :grinning:
5. led 2009 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.