• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
zrovna jsem to četla:frowning2:no tak pro dnešek pa a zít¨tra snad napísanou:grinning:
5. led 2009 v 18:33  • Odpověz
huráááá, jde nám net, jupíííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahojky,

nemocní naštěstí nejsme, jen nastydlí, ale asi to bylo Děčínem či co, neboť mě to skoro přešlo a Ondra má jen slabou rýmu. Tak nevim,třeba pomohla změna počasí a nebo je už po. Uvidíme jak bude zítra, jestli půjdeme na plavčo nebo ne. :slight_smile: Dneska jsem vyrazila ven a brodila jsem se sněhem. Je to hrozný, ale je to jako posilovna na nohy...tlačit před sebou kočár ve sněhu :grinning:

Jinak mi stále jezdíme v malé autosedačce, ale taky to na moc dlouho nevidim :grinning:

Evi dnes bylo lepší autem vůbec nevyjíždět a zítra asi taky. Má k tomu ještě pěkně mrznout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahoj
jsem to jen zkusila a on kůň jede :wink:
6. led 2009 v 09:10  • Odpověz
ahojky, taky jsem to zkusila a doufala a hurá :grinning:

Holky my máme teď noci úplně naprd, Jája se budí 3x až 4x :unamused:
6. led 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
taky jsem to zkusila:grinning: a jediný, co mi z netu jde, je kůň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Baru, bych autem nevyjížděla, ale obávám se, že busem s 2 přestupama by to lepší nebylo :wink: a dneska asi neřídím, jede pro mně snad Veru :grinning:
Olííí, snad se to brzo zlepší :slight_smile:
6. led 2009 v 09:43  • Odpověz
jsem přemýšlela, jestli to není mlíkem co má ke koju, jestli ho třeba nebolí břicho - ale po sunaru i hami je to stejný, tož nevím, jestli zkusit nutrilon :frowning2:
6. led 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojky,

tak koukám, že to funguje.

No já jsem ráda, že bydlím za rohem od plavča. Dnes uvažuju, že půjdeme. Asi jako zázrakem jsme v poho.O víkendu jsme ještě prskala jak blázen a od včera to je ok. Asi jsem se hodně modlila, že chceme jít na plavčo :grinning:
6. led 2009 v 10:57  • Odpověz
Ty wole , my byli venku, to je kláááda :confused: :confused: mám omrzlý stehna!!!!

Oli myslíš, že se budí bolestí břicha???Jestli jo, tak si to nemyslím, je to prostě takové období!!!!!!Prošli jsme si tím všechny a není to ani hladem, prostě je to ze zvyku, nejjednodušší odnaučení je, prostě to ignorovat a nevstávat, max.dát dudel, za pár dní to přejde..teda jestli na to máš nervy
6. led 2009 v 11:14  • Odpověz
Miško já nevím, řve jak pavián :confused:
6. led 2009 v 11:26  • Odpověz
Dáňa taky řval, jak když mu něco je..my jsme ho teda neignorovali, ale dávali cucnout čaje a spal dál, trvalo to asi 3 měsíce, budil se tak 3x na to napití a teď už v noci nepije vůbec a v kuse spí do 05 pak mlíko a pak ještě spí
6. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
zkusím ten čajík. Malej spí už od 10.15, v noci dělá čurbes a pak spí přes den :angry:
6. led 2009 ve 12:09  • Odpověz
čáááu tak kde jstééé??? :grinning: :grinning: :dizzy_face:

už jsem to dostalááááááá Evííííííííííí :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:

holky my teď už asi tak měsíc :sweat_smile: máme taky nic naprd...budí se cca 8-10 krát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ale musim říct,že dneska v noci se vzbudil jenom jednou!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže by nějakej pokrok? :dizzy_face:
6. led 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
huráááááá!!!!jdu právě včas :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2009 v 17:38  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

5 minut před tím než jsem napsala se stala ta radostná událost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. led 2009 v 17:43  • Odpověz
čus menstruačkooo :grinning:nebo co jsi dostala :grinning:
a Evík :sunglasses:
kde se touláte celý den??neříkejte, že zrovna vy jste trajdaly venku?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2009 v 17:48  • Odpověz
jj Mišulíne my byli venku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a Evi byla plaváčkovat :slight_smile:

no joo já to dostala tak slavim :sweat_smile:
6. led 2009 v 17:50  • Odpověz
Zuzo, Ty jsi byla v té zimě venku :confused: tak to koukám, to se ani mě :grinning: nechtělo a byli jsme dopo jen 40min!!!!D.,ěl pak ještě 3 hodky rudý tváře :confused:
6. led 2009 v 17:53  • Odpověz
no my jsme se šli podívat do Tesca a byli jsme venku cca 2 hoďky,ale zítra asi nepůjdem nebo jen na chviličku,pač má být u nás až -10 přes dena dopo je -16 prej :sweat_smile:

sem ti dneska psala smsku,ale zapoměla odeslat :sweat_smile: ....nic důležitýho :grinning:
6. led 2009 v 17:55  • Odpověz
tak dík za sms :grinning:
No jako ta zima je fakt děsivá, tak třeba u vás a na horách to beru, ale takhle v nížině a toho sněhu!!!!Já ani nevěděla, jak malýho obléct a myslím, že byl nabalenej až moc!!! :sweat_smile:
6. led 2009 v 17:57  • Odpověz
my byli venku půlhodky a stačilo. Jsem se celkem nadřela tím sněhem a taky to dost klouzalo :angry:
6. led 2009 v 18:02  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: prosím :sweat_smile:

no jako mrzne jak prase a tady vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen ho bal,já se bojim,že balim málo :unamused: hele já asi musim končit...jsme sami a mrně na klíně je neovladatelné :angry: :grinning: :grinning:
6. led 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
mně ten kůň hrozně zlobí :unamused: chvílema mi to píše o technické závadě :wink: a vlastně celej net byl dneska na houno :sweat_smile: asi mi zamrz :grinning:
6. led 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoojky,

Zuzi taky gratuluji :grinning:

My dnes nakonec plavčit byli, jako zázrakem jsme ok. Asi nám pomohla změna prostředí z Děčína do Prahy :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
halooo, halooo holky vy jste všechny zapadly sněhem???? :sweat_smile: :confused:
Hlásím noc děs běs, ale ráno dva maxi bobky během chvíle, takže to asi fakt bylo bolení, pr pak usnul ještě. Tož uvidíme dnes.
7. led 2009 v 11:57  • Odpověz
jdeme za chíli na oční, tak na nás myslete!! očičko má dobrý ale ať radši na ní kouknou :sweat_smile:
7. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky
Jani myslíme, ať je vše v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oli, nezapadly :grinning: my jsme dnes vstávali až v 9:15 :sweat_smile: pak jsem se upravovala do podoby, pak jsme snídali, šli ven a tak to krásně uteklo :dizzy_face: za chvíli jedem zase na výlet :grinning: jdu si pro ty brýle a nakoupit, odpo mám kadeřnici, těším se jak malá, moje má ruku v sádře a já už nebyla 2 měsíce a vypadám jak zmoklá slepice, tak snad mi to jiná nezpizdí :sweat_smile: :sweat_smile:
7. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jani jojo budeme myslet.
Miško, téda to se máte se vstáváním :slight_smile:. Nové brýličky jupí. Já bych taky chtěla nové, ale těch peněz...ale na doma je to škoda, tak leda, že bych si je rozsedla :grinning:
7. led 2009 ve 12:56  • Odpověz
Oli, přijedu na návštěvu a rozsednu Ti je, jestli chceš :grinning: :grinning: Tak oni zase tak drahé nebyly, celkem 3460,- jedno sklo bylo zdarma!!
Vlasy taky celkem fajn, není to jak od mé, ale lepší než jak to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kde je jako Evís a Zuzís :confounded:
7. led 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
tu jsem, mám poněkud loudavej net a odpo jsem tu měla mamku :wink:
Olíí, já Ti je taky klidně rozzsednu a bude to zdarma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2009 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.