• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak jo holky, tak přijeďte :grinning:
Jsem koupila broučovi Kaši pro sladké spaní a zdravé zažívání :sweat_smile:
7. led 2009 v 17:45  • Odpověz
tak je to dobrý, nic nám nedělali když se to bude horšit, máme přijít rovnou tam
7. led 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahojky,

tady to zase žije teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já tu dnes měla kámošku co čeká v únoru mimčo, tak to bylo fajn. Musela jsem jí chudinku už i obouvat, natékají jí nohy a sotva se dostane do bot. Vyrazily jsme do sekáče, ale nic moc neměli. Musim Ondrovi komplet nakoupit šatník, ze všeho mi vyrostl. A dědit nemáme po kom. Mohla jsem mít jednu mamču na internetu od které bych mohla odkupovat, ale nakonec se zjistilo, že jsou menší než my :grinning: :grinning:
7. led 2009 v 18:26  • Odpověz
Baru a co nosíte za vel.??
Já má pár věcí tady, ale spíš teda podzim/jaro, teď na zimu nic...kdybys něco vybrala, dala bych Ti to i levněji!!!
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&user=106189
7. led 2009 v 18:53  • Odpověz
Jéé Míšo koukám, že taky prodáváš na mimibazaru :wink:

No my teď něco nosíme 74, něco 80, takže bych spíš nakupovala tak 86. Na teď ještě něco mám, ale od jara dál už nic :frowning2: V těhotenství jsem si udělala zásoby i na větší velikosti, ale ty jsem teď už dobrala a nemám skoro nic. Nějak mi pacholek rychle roste :slight_smile:)
8. led 2009 v 09:22  • Odpověz
ahojík,

holky tak vyrážku už má Jája fuč, ale má pořád jakoby taková nateklá červená víčka. Myslíte, že je to k tomu?
8. led 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile: dneska to vypadá, že net půjde:slight_smile:
včera jsme s cestovkou řešili dovču, už jen doladit smlouvu, zaplatit a jedem:grinning: tak už se v létě těším na moříčko :dizzy_face:
8. led 2009 v 10:07  • Odpověz
jé a ke kterému moříčku razíte?
8. led 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
do talijánska:grinning:
ty očíčka k tomu Jájouš může mít, ale nemusí....
8. led 2009 v 10:16  • Odpověz
chjo, a co s tím? k očnímu dyžtak?
8. led 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky
Baruš :grinning: tak tyhle velikosti zatím ani my moc nemáme :grinning:

Evi, jéé vy se máte, my zase pojedeme leda tak do prdele :confounded: a i s Vénou???

Holky Daník je spáč sedmispáč, dnes se probudil v 9:20 :sweat_smile: sice teda večer šel až v 21, ale stejnak :confused:

Oli, k čemu ta víčka???
8. led 2009 v 10:36  • Odpověz
Miško on měl alergickouk reakci - pravděpodobně na rajče, co jsem snědla. A byl celej osypanej.
8. led 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Olí bych ještě vydržela....
Mišííí, jj s Vénou a tchánovcema na přelomu srpna/září
8. led 2009 v 10:52  • Odpověz
Eví viď, začal se osypávat v pátek, až se osypal celej a postupně to zas mizelo, a ty očenka se mu udělaly až ke konci, tak asi jako poslední to zmizí
8. led 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Olouši, pokud to do zítra nezmizí, tak někama zajdi :wink:
Mišííí, hmmm, a já si říkala, že naše 8:45 je slušná :grinning: :grinning: :grinning: by mně zajímalo, jak příští týden zvládnem k dětský na 8 :grinning: to abych si dala budíka na půl 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. led 2009 v 11:45  • Odpověz
Oli, to vím, to jsi psala, mě to nedošlo, právě, že je to už od pátku, tak jsme zapomněla...ale moje máma, jak má alergickou reakci, tak má taky červený fleky po těle kašle a nakonec jí opuchnou víčka, takže možné to je!!!!Ale je mi divné, že mu rajče udělalo takovou neplechu, ještě přefiltrované přes Tebe :grinning: :wink: Daník v létě rajčata běžne sál a vůbec nic :confused: a to byl vlastně starej jako vy..

Evi, taky jsme si říkala, že ještě, že nemáme plavčo, že bychom nestíhali..tak on šel spát večer později, ale včera taky vstával po 8 a to šel spát v 19 :sunglasses: to je dobře, jen ať chrní!!!!

Tak holky D.měl oběd se mnou..tu rybu bez kostí - Pangasius na másle, dušenou zeleninu a chleba :confused: a táák mu to jelo a ještě nedávno tu rybu prskal, takže u nás asi pomalu, ale jistě odzvoní skleničkám :fearful:
8. led 2009 ve 13:10  • Odpověz
Miško já si jen myslím, že to bylo rajče, pr nic jiného mě nenapadlo. Jemu v létě taky rajčata nevadili, ale byly z naší zahrady.
8. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
No to mi taky došlo, že my měli naše..dneska v obchoďácích jsou pěkný sajrajty, když vidím tu barvu, hnus oranžovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: je možný, že mu vadily nějaký chemikálie v něm :confounded: fakt lepší v zimě nic nejíst, já bych mu teď z krámu nedala!!!Koupila jsme multivitamín od 1 roku a dávám mu odpo tohle
8. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
Neměla jsi třeba mandarinku???
8. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
Neměla, právěže jsem neměla nic kyselýho, ani on neměl nic co normálně jí, takže jediný co mě napadlo to rajče. Taky myslím, že to bylo nějaký "sajrajtový" rajče nejspíš, asi rychle vypěstovaný...no každopáděn si na to dávám bacha teďka.
8. led 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
mně se Venda osypal po rajčeti v příkrmu(tj. vařeným)....
já jsem na rajský alergická, oteče mi jazyk :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dělaj mi to jen některý:wink:dneska je možný asi vše :wink:
no nic, jdem plavat :wink:
8. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
tý jo Míšo rybičku, jo? já nevím už co vařit, včera jsem udělala rejžičku s jablíčkem a baronka snědla asi 3 lžičky, nezájem..

rostou nám zoubky, chudinka se budí v noci a hrozně křičí, pak je někdy vzhůru a hraje si, ale zub nikde, akorát napuchlý dásničky, ale myslím, že zabírá dobře Panadol, jenže jestli ho budu pořád dávat, tak bude hned pryč, dneska jsem koupila homeopatikum, kuličky co se rozpustí, to je taky dobrý, tak uvidíme, teď to vypila :sweat_smile:

co vaříte prckům dneska nebo zítra?
8. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jani já mu vařím max.polívku, jinak už budu dávat, co nám!!!Zítra asi udělám špagety a na to osmahnutý mletý a rajský protlak a posypu sýrem..u nás se už vařit zvlášt nemusí, naštěstí!!!

No taky jsme chtěla koupit ta homeo, co máš??Chamomilu??Jaké ředění??
8. led 2009 ve 13:55  • Odpověz
JO Chamomilu prý 2x denně 5 kuliček a hodně maminek si to chválí :slight_smile:
je to děs, Kačka pořád kníká, nic se jí nelíbí, kňučí, spát nechce, venku už jsme byly a už se mi nechce, mě se chce spát, protože dneska v noci byla pořád vzhůru a naříkala a kozina spát nechce, je od půl12 vzhůru, tak jsem zvědavá, kdy usne..ty špagety asi od roku jdou s tím mletým viď? já teď dávám pečivo- konečně :confused: ale nic moc teda, rohlík jen tak rozdloube, chleba na kostičky pár sní, ale musím jí krmit.
8. led 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jo Jani, ty zoubky, to je kříž, když to D trápí, tak je taky hroznej, nehraje si, pořád po mě leze, kňourá, každá krávovina ho rozbrečí :cry:
No jasně vy už těstoviny taky můžete!!!
V so budu dělat maso na houbách, tak to dostane skleničku, houby teda riskovat nehodlám, v nedělí ptáčka s rýží, tak to už ale zase dostane, já už ho nebudu trápit srágorkama ze sklenek a prostě mu budu dávat od nás, teda když zrovna nebudeme mít smažák s hranolkama :grinning:
8. led 2009 v 16:38  • Odpověz
a to mu to dáváš i s kořením, nebo mu odebereš a pak to ochutíš?
8. led 2009 v 16:40  • Odpověz
tak já kořením strašně málo!!!stejně tak solím málo, takže nic neodebírám.Dnes jsme teda tu rybku trochu omyla, protože na tom bylo gril.koření, tak to zase jo, ale neslané mu to nedělám, to i když dělám tu jeho polívku, dávám trochu soli
8. led 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:
zubama jste mi připomněly, že jsem ještě tý mojí Zuzince neposlala babydent :sweat_smile: :pensive: :pensive: :pensive:
no já asi pomalu taky začnu vařit :sweat_smile: :unamused: , ale vůbec se mi nechce :zipper_mouth:
8. led 2009 v 17:04  • Odpověz
já dělala chleba ve vajíčku teď, je to dobrý a je to hned a jdu se mazlit s baronkou
8. led 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
no já jsem hladová z plavča, mám tu rozdělaný rizoto, ale nechce se mi ho dodělávat :zipper_mouth: jdu hledat, co dům dá :grinning:
8. led 2009 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.