• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
mě se vrátil otesánek :sweat_smile: snědl celý chleba s pažitkovou lučinou, pak jednu florentku, 2 bebečka a vypil asi 150ml čaje najednou :sweat_smile: pak nemá mít panděro, jak hospodskej taťka :grinning:
8. led 2009 v 17:56  • Odpověz
míšo buď ráda, že mu chutná :dizzy_face: já si našla recept na kuřecí rizoto tak Kačce zítra uvařím spešl rizoto :sweat_smile:
8. led 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
Mišííí, dohání, co zameškal:grinning::grinning::grinning:
8. led 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahojky

tak my opět chrněli do 9 :confused: ale zase večer spal až od 21, tak se nám to nějak všechno posunulo..

Zuzo, co jako je???sem nejdeš druhý den a na dubnu se proháníš :confused: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. led 2009 v 10:54  • Odpověz
tyvole Mišule sem po třech dnech na compu a v dubnu sem nebyla rok a tady nikdo,tak sem je šla pozdravit nééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty seš murína moje :sweat_smile: čekám až se připojíte néé...to vím,že chrápete :grinning: :grinning: :grinning:

hele a to jako Evi a Mišul to se vám jako úplně prvně vzbuděj až takhle jo?My vstáváme v 7...jak to děláte? :sweat_smile:
hele a jak je Danečkovi?
9. led 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
vařím mu odvar z makovic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 v 11:02  • Odpověz
kecáš :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
hele já musim Péťulka pláče a nic nepomáhá,tak s nim pujdu na chvilku ven asi,tak zatim papa :fearful:
9. led 2009 v 11:18  • Odpověz
ahojky muríny :grinning:

tak já vůbec nevím s tím zoubkem vidím kulovku, dr říkala, že se rýsuje, má asi napuchlý dásničky ,jsem blbá já to moc nepoznám :pensive: ,ale pořád nic a je mi divný, že přes den jak kdy, ale jde to, ale v noci je to rachot největší, strašně pláče, včera se po 10 vzbudila a usnula v půl1,a to u mě v náručí, když jsme šly do obýváku, tak to šlo, koukala na stromeček, v ložnici to zase začalo, tak jsem rozsvítila v kuchyni, aby nám tam šlo světlo, asi se bojí i ve tmě, tak si hrála, ale hrozně pláče :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jsem jí udělala rizotko a odpo jdeme s taťkou, že jí vezmeme na sáňky :dizzy_face: a pak jdu odpo s kamarádkou z koníka na chvíli posedět, měly jsme jít večer, ale jak Kačka naříká, tak radši odpo a táta by se asi po...ten by nevěděl co s ní, a já taky nevím, když nic večer nepomáhá..už aby vylezl zoubánek :wink: a my dneska vstávaly v9 :dizzy_face: kačka spala skoro do 5 a pak zase křičela, tak jsme daly sirupek a pak vstávala v 9. nemůže si na sirup zvyknout, ne, to nevadí, má ho tak 2x denně.
9. led 2009 v 11:27  • Odpověz
už sem tu,ale tady zas nikdo,se nedivte,že sem nikdo nechodí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
já tady byla si postěžovat,ale k.se budí a půjdeme papat :sweat_smile:
9. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
Zuzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jo no, tak odpuštěno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale takhle tu na sebe můžeme čekat do alelůja, já taky nakukuju, až se někdo objeví :grinning: :grinning:

My se budíme většinou v 5 na mlíko a pak pokračuje spánkem u mě, dnes se např.probudil ve 3 a chtěl ke mě, tak jsme ho přendala a spali jsme, na mlíko se probudil v 7 a pak zase pokračoval ve spaní :grinning: :sunglasses:

Já mám dnes nějaký kalup, uklízím, malej ještě nespal, tak honem oběd, už tu kňoural, špaetky mu teda jely :sunglasses: teď umejt tu horu nádobí a za chvíli ho šoupnu chrnět, pak přijdu a pročtu pořádně Janinu
9. led 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
jsem vařila:grinning: tak nemůžu vysedávat i koně ne:grinning:
sirup bych nedávala dýl než týden....
Venda se budí kolem tý 3-4, ale to potřebuje pomoct najít dudana nebo tak něco, někdy chce ke mně, tak ho přesunu a pak spí do tý 8-skorem 9 :wink:

tuhle jsem vyndala tu vyndavací šprušli z postýlky, Vendovi se to zalíbilo a včera zkoumal, jak by jí vytáhl sám :grinning: :grinning: :grinning: no ještěže sílu neumí dostatečně dobře použít, pže na to šel dobře :sweat_smile: :grinning: :grinning:
jo a jsem vám zapomněla říct, že jak jsme byli u tý kámošky, tak mi Venda skoro vylezl z cestovní postýlky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
Evi, Venda je Tarzan :grinning: to D.sumo by teda z postele nevylezl :grinning: :grinning: cos vařila, kuchtičko???

Holky D.má asi horní zub :grinning: :dizzy_face: on si tam nenechá moc sáhnout, ale jak jsme ho přebalovala a smál se, tak tam má prostě bílou čárku, je možná aby to rostlo takhle divně dolní levá jednička a horní levá jedička? :confused:

Jani tak vidíš, já jsem na zuby taky tele :sweat_smile: prostě to nepoznám a ještě si do hubky nenechá sáhnout, ale u nás je teda v noci klid!!Přes den to jo, to je nepříjemnej, ale v noci se nebudí, tak buď se mu derou vždy přes den nebo to v noci zaspí, jediná rada, co bych Ti dala je, že jak uvidíš přes den, že jí to trápí, dej jí na noc sirup - Paralen nebo Brufen, jestli řve v noci bolestí, tak po sirupu bude klid!!A neboj, řekla mi to jak moje Dr, tak na Bulovce, že se jim klidně tím sirupem může ulevit!!Ty si taky bereš brufen, když tě bolí palice :wink:
9. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
dodělávala jsem to včerejší rizoto:grinning:
Tarzan:grinning::grinning::grinning:
9. led 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
jo a zuby, včera únorovky našly toto:
Vnitřní řezáky…………………...6. - 12. měsíc
Vnější řezáky………………… 8. - 14. měsíc
První stoličky…………………..12. - 18. měsíc
Špičáky……………………… 17. - 22. měsíc
Druhé stoličky……………… ..24. - 30. měsí

takže rostou napřeskáčku a je to normoš :wink:
9. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
co to je vnitřní řezáky, to jsou jako jedničky :confused: :sweat_smile:
9. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
jj, jedničky. vnější jsou dvojky,špičáky trojky, první stoličky čtyřky a druhý stoličky jsou pětky
9. led 2009 ve 13:55  • Odpověz
baf, holky J. má možná spodní jedničky, ale nevím jestli se mi to nezdá :grinning:

A dnešní noc po dlouhé době celkem dobrá, usnul v sedm a vzbudil se párkrát na dudlíka a kojo bylo "až" v půl druhé.
9. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
Oli, možné to je, má čas pomalu na zuby :wink:

Teda holky, my byli venku asi tak 40 min. a já jsme omrzlá jak rampouch, teď mě šíleně pálí uši, jak rozmrzly :grinning: :grinning: je tam teda krásně, jak v mrazíkovi, ale z domova za oknem, ne venku v přímém přenosu :grinning: :grinning:
9. led 2009 v 15:54  • Odpověz
Miško jojo, už má měsíc zpoždění :slight_smile:
9. led 2009 v 16:20  • Odpověz
No a jaký máme pak my zpoždění :sweat_smile: půl roční :grinning:
9. led 2009 v 16:22  • Odpověz
Miško nojo vlastně, vy jste je taky dlouho neměli. :grinning:
9. led 2009 v 16:25  • Odpověz
tak Mišul se dycky ozvi,že tu si néé? :sweat_smile: :sweat_smile:

jsme přišly z venku a asi mi všechno upadne :sweat_smile:

tak my spíme od 8- nevim nevim nevim :sweat_smile: to mám poslední dva dny vokno,pač si dávám čaj na spaní a skleničku piva před spánkem,pač trpím nespavostí cca 4 dny :sweat_smile: a dneska vim,že pak jsem se koukala byly 2 a pak jsme spali do 5 a pak do půl 7 a dáme mlíčko a spinkal do 9 :slight_smile:
Jinak to je tak nějak,že usne v 8 probudí se hodinu na to a někdy se takhle budí co hodinu pořád,ale někdy tam má odmlku a vzbudí se prvně třeba kolem 10 11 a dám dudu a napít a spí do buďto další hoďku jenom :sweat_smile: nebo do 1-2 dám napít beru k sobě,pač tady nastává hodinka kdy nesune,ale u nás jo a spí tak do 5 a pak do 7 dáme mlíčko a spinká bětšinou do půl 9

Jinak Jani my v noci taky nebrečíme,tak nevim co to :fearful:

Jinak Evíí babydent nemusíš posílat přeci :dizzy_face: my už beztak máme všechny zuby venku :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak nám narostly první dva zoubky dole a pak dvojka nahoře a druhá dvojka nahoře,takže jsme upírci :grinning:
9. led 2009 v 16:27  • Odpověz
http://cz.youtube.com/watch?v=3gOYGTjz5Zs pro pobavení, odpo jsem se šla kouknout jestli už malej spí :grinning:
9. led 2009 v 16:28  • Odpověz
jůůů ten je krásnej Oloušku :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tam chvíli dělal,že tam není viď? :sweat_smile:
9. led 2009 v 16:39  • Odpověz
Jojo je to takové neviňátko :grinning:
9. led 2009 v 16:41  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2245165&vReferer= holky kuk, vyfotila jsem tu Jájovo vyrážku, hrůza že. Ještě že už je to fuč.
9. led 2009 v 17:21  • Odpověz
to se nedá bejt u pc s malým sama doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak zasednu tak začne bekat
Olí tak ještě,že už je pryč! :dizzy_face:
9. led 2009 v 17:48  • Odpověz
Zuzí jojo, vypadá to děsně že.
9. led 2009 v 17:57  • Odpověz
Tý jo, vypadá to strašně, jak popálenej :confused: blbý rajče jedno!!!To si vezmi, jak by vypadal, kdybys ten sajrajt dala Jájovi rovnou do pusiny :pensive:
Video pěkný :dizzy_face:

Zuzo, jj a až bude chodit, tak Ti furt bude stát u židle a sápat se na klín, aby na PC viděl :grinning:

Daník je zase rozjetej, chleba s lučinou, kus buchty,s Petrem ty špagety, co jsme měli k O, celej hrnek teplýho čaje :sweat_smile: no to je pažrout
9. led 2009 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.