• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky,

Olí moc hezky video, u nás se taky takhle spinká :grinning: Můžeš mi poradit jak tvoříš tyhle videa? To natáčíš na foťák? Já natáčim občas něco na foťák, ale pak mi to v PC ani v Picasu nejde pustit. Tak nevim, asi jsem tatar :grinning:

My dnes byli venku a byla pěkná kosa. :angry: Zítra musim někam vyrazit a juknout na zimní bundu a na čepici. No a málem jsem si rozbila hubu. Naštěstí mě zachránil kočárek, že jsem nepadla, jen mi šla každá noha jinam na ledu. Pěkně mě z toho bolí ten můj kotník, bych se picla, kdybych si ho znova zlomila :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2:
9. led 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj Baru,
já to natáčím na kameru. Natáčela jsem to teda i na foťák, ale ten je bez zvuku. A šlo mi to v PC v pohodě. Možná tam je potřeba ještě něco nainstalovat...
9. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
Zuzo jsme tu :grinning: kde jsi???? :grinning: :grinning:
10. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky
tak jsme zjistila že my máme žuby tři :grinning: :grinning: horní levej vylezelej, pravej se boulí a dole teda ten jeden levej :dizzy_face: :dizzy_face: tak konečně se mu to rozrostlo :slight_smile:
Venku je zase sibiř, byla tchýně a malej je jak kus ledu, chudák
Zítra jedu dopo k mamce, Petr bude makat a já potřebuju zase na chvilku vypadnout..
10. led 2009 ve 14:11  • Odpověz
no vidíš, my zatím zuban nikde..já ani venku nebyla jindra byl s kačkou já od rána peču, vařím, uklízím..
10. led 2009 ve 14:55  • Odpověz
už jsem tuuu :dizzy_face: :dizzy_face:
dnes poprvé od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ráno o půl 7 jsme vstávali papat,pak už nesunul,zakže maminka si ho vzala vedle,aby se tatínek vyspinkal,pak sem se s ním osprchovala a pak dala sváču a šla ho k taťkoj uspat,já mezitím udělala karbanátky na oběd a br kaši,naložila maso na zítřejší oběd,krájela sem snad hodinu suroviny,pač to bylo několik klobás párků mrtě cibule,paprik a kuř. maso a naložila do marinády,pak udělala bábovku,vzbudily se mi kluci,tak sem začla smažit oběd,naobědvala malýho,šla ho uspat,uspávali jsme poprvé snad hodinu,nechtěl,tak sem ho vzala po hodině vedle a za chvíli znovu,usnul a já už padala taky na hubu,takže dám chrupku s ním,než sem zabrala se vzbudil,byli 4.tak jsem mu dala sváču a šli jsme k rodičům a teď se vrátili.......sem grogy :sweat_smile:

Mišuláčku gratuluju k zoubečku :dizzy_face:
10. led 2009 v 18:32  • Odpověz
Zuzo, hezký souhrn dne :grinning: :grinning:
Jani, taky koukám u plotny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já taky dnešek měla hodně pracovní, ještě teď veče, jsem vařila ty ptáčky, aby tu P.měl papů, když tu zítra nebudeme a taky padám na hubu :pensive:
10. led 2009 v 19:46  • Odpověz
já budu zítra jen vařit a vytírat, budu dělat maso se špentem a knedlíkem, ale knedlík jsem vyndala z mrazáku, tak udělám jen maso a špenát..

ta naše Lízina si hraje v ohrádce ještě, spala asi 20 min a je zase vzhůru a už jí uspat nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky,

tak koukám, že se tady dnes vařilo :grinning: Já jsem si zrovna na zítra udělala vajíčkový salát a k obědu gulášek :dizzy_face: Zítra dopoledne jedu s Petrovo tetou a její dcerou na nedělní kafíčko na Chodov, tak abych pak obídek jen ohřála :grinning:

Jani tak to je malá čiperka teda :grinning: Mě Ondrášek spí už 2hodinky :slight_smile:
10. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jo Katuška je nezmar :sweat_smile: :confused: tak nám se taky stalo, že D nechtěl usnout, tak ho P.vzal na sedačku, chvíli po nás lezl(20 min.max.)a pak ho šel uložit znova a usnul hned..tak nevím, co na nás zkoušejí..dnes třeba opět vstal a čučel na telku z postýlky :grinning: jsem k němu šla a řekla, že se musí spinkat, že je už pozdě a že jestli budu muset přijít znova, že dostane na prdel :sweat_smile: lehl a usnul :grinning: :grinning:
10. led 2009 ve 21:06  • Odpověz
Tak vidíš Míšo jak tě Daneček poslouchá na slovo :grinning: :grinning: :grinning:

Já Ondru naštěstí zatím ukecávat nemusím, je naučený kolem 19hod chodit spinkat a déle ani nevydrží. Občas usne hned po položení, jindy se trochu rozčiluje, ale většinou je tuhej hned. :grinning:
10. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
baf baf, koukám všichni si užívají neděli :wink:
11. led 2009 v 17:24  • Odpověz
asi joo, zuzku jsem viděla jinde na diskuzi, jela jsem podle jména tak tam vlezu a najednou koukám jiný jména akorát naše zuzka tam byla a v jiný diskzuzi :grinning:
11. led 2009 v 17:32  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to bylo v 90 dňový dietě,že? :sweat_smile: :sweat_smile:

já totiž po operaci budu hubnout holky :sweat_smile: ale tuhle dietu asi nedám teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta je nějaká drsná :sweat_smile: ale koupila sem si rotační disk a sou na ně skvělý ohlasy na plochý bíško tak se těšíím :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: do léta sem jak modelka :sweat_smile: :grinning: :grinning:

tak my jdeme teď na koupání a uspávání bojim bojim :pensive:

Jani já totiž včera zkusila poprvý tu metodu dát dudu a odejít a vracet se po 3 5 5 7 minutách a největší masakr kterej sem kdy zažila...prostě strašný!!!!!!!!!!!!!!!Tak se bojim dnešku,ale vim,že musim vydržet,že to je pro doboru věc :pensive:
11. led 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahojky,

ááá tady se rozjíždění diety a hubnutí. Já si chci koupit cvičící stroj Orbitrek či Eliptical, tak jsem taky na to zvědavá. Kamarádka na tom cvičila denně a za půl roku zhubla 17kg. Tak jsem zvědavá na sebe :grinning:
11. led 2009 v 19:19  • Odpověz
kuk, tak já od začátku ledna jezdím skoro denně na rotopedu - 15 km, tak to by v tom byl čert aby to nezabralo... :sweat_smile:
ten rotační disk si chci taky koupit :slight_smile:
11. led 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
čůůůůůs:grinning:
já cvičit nebudu :zipper_mouth: chybí mi výdrž :pensive:
Zuzííí, co uspávání?
jinak Venda měl včera teplotu, má trochu rýmku, ale hlavně pokašlává, jak tuberáček :unamused: no zítra jdem k dr. na odběry, tak ho nechám poslechnout :slight_smile: a zas asi nepůjdem na plavčo :angry: :angry: :angry:
12. led 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahooojkyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No včerejší uspávání bylo už jen 15 minut a ani moc neplakal,takže musim říct,že pokrok a supr:slight_smile: tak uvidíme co dneska jestli to nebyla náhoda,jestli nebyl moc unavenej

Jinak,ale teda masakr spaní,já nasraná vyřízená,pač malej od půl 12 do 3 nespal jako a pak znova od půl 6 do 7 to jsme jedli a pak usnul až po 8 do čtvrt na 10,takže jsme spali jen 2,5 hodiny :rolling_eyes: sem byla tak nasraná už v noci,že sem říkala,tak a ty už mě neser :zipper_mouth: :pensive: to sem nikdy neřekla :pensive: ale tak on neví co sem mu řekla,že jo a já nehodlám na něj být nikdy sprostá,tak snad se mi to odpustí :pensive: ale já už byla k.o. a tak nevim jestli to není tím jak teď sám usíná,pač před tím se budil už jenom třeba 3 krát 4 krát a někdy ani to ne a teď zas,tak jestli je to tím uspáváním,tak na to seru :cry: může to tím být?

Baru a kolik kámoška denně cvičila?A upravovala jídelníček?Asi jo viď?A jak? :grinning:
no já se těším,pač tomu nějak věřim,že,když budu každej den cvičínkovat na tom a ten pohyb se mi zdá jako dobrej,takže mi zmizí to bříško :grinning: sem z toho nadšená,tak to snad fakt tak bude

Evičko ať se Venoušk uzdraví chudáček
12. led 2009 v 10:15  • Odpověz
kuk, Vašíkovi přejem brzké uzdravení, Peťulkovi lepší spaní

Zuzi já si myslím, že jedině cvičení opravdu zabírá na delší dobu - nedojde k jojo efektu atd...
Jinak teda to mám i vyzkoušené asi před dvěma lety jsem taky jezdila každý den na rotopedu a zhubla jsem za čtvrt roku 6 kilo a ani jsem moc neupravovala jídelníček, jezdila jsem večer, takže odpadlo večerní papkání sladkůstek a jinak jsem jedla normálně :grinning: Tak doufám, že se mi to podaří i teď
12. led 2009 v 10:33  • Odpověz
Olí a kolik si každej den cvičila minut?Tak moc držím palečky nám všem :dizzy_face:
12. led 2009 v 10:55  • Odpověz
Zuzi 30-40 min. Zuzi jojo taky nám je držím, chce to výdrž, ale výsledky jsou. :wink:
12. led 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky
my byli venku, na obecňáku zaplatit psa a popelnici :grinning: já jsme teda pro změnu nasraná na tu zimu!!!Fakt to počasí stojí za hovno :angry: v létě hicy, v zimě Sibiř :angry: :angry:

Eví, to je mi líto, že véna stoná :frowning2: a zrovna jsme Ti cjtěla napsat, že bychom mohli dát v týdnu Človíčkov :cry:

Zuzo, jj taky jsme jezdila na rotopedu asi tak těch 40 min. a zhubla jsem, ne nějak moc, ale i se vše posílilo a nebyla např.prdel měkká a rozbredlá :grinning: taky bych ho chtěla, mám ho v garáži, ale jaksi, kdy cvičit???Jedině, až D usne, ale dělá to kravál a určitě bych ho dím rušila :confounded: pak jsme uvažovala o stepru, nedávno ho měli v tom pořadu Jste to, co jíte, měla ho ta René, myslím, že je to taky účinné.SA tím buzením..játaky nadávám jak dlaždič, kdy D v noci zlobí :zipper_mouth: to mu i vyhrožuju že ho někomu daruju :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile: ono se to zlepší, fakt jo!!!
12. led 2009 v 11:29  • Odpověz
tak říct mu,že ho někomu daruješ to je teda nadávka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hele holky,ale na těch stránkách píšou,že stačí 10-15 minut denně,tak mám se držet toho nebo musim půl hoďky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Vám říkám,že do léta budu mít místo špeku na břiše sval :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. led 2009 v 11:32  • Odpověz
Zuzi já myslím, že 15 minut je málo, to je tak na zahřátí akorát
Miško ahojky
12. led 2009 v 11:35  • Odpověz
tak proč to tam píšou? :angry: :angry: :sweat_smile:
12. led 2009 v 11:38  • Odpověz
holky já jdu v 1 na tu gyndu...se mi nechce,sem posraná až za ušima :confounded:
12. led 2009 v 11:38  • Odpověz
Zuzo, rozhodně musíš víc!!!Tak bych řekla, že 15 min.je tak akorát na rozehřátí a nic nespálíš!!!!Správně by se mělo cvičit podle tepové frekvence, ale nevím ty pravidla...

Zuzo, no to já nadávám i sprostě např.chrápej nebo Ti dám na prdel a tak :sweat_smile:

Na gyndu..tak budem držet palce!!!!Proč jsi posraná??Bude se řešit ta uzlina nebo už jí budou vyndavat?? :confused: Na gyndě asi nee, že :confused:

Ahoj Oli :slight_smile:
12. led 2009 v 11:41  • Odpověz
no to jsou opravdu ostrý slova vzhledem k mímu ....a už mě neser :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive:

no sem posraná,pač budeme řešit tu uzlinu,kdy co a jak a taky mám nepříjemnej pocit z toho,že on mě poslal do toho HK na cévní a já si to zajistila tady a on o tom nic neví,tak co mi na to řekne,jestli bude hnusnej nebo nevim co mu mám říct,proč sem si to zařídila tady,když mě poslal tam atak :unamused:
12. led 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Mišííí, no bych se ráda sešla :sweat_smile: uvidíme, jak bude:wink: bych si tipla, že má zas laryngitidu :unamused: a myslím, že tentokrát to nebude tak fajnovej průběh jako minule :unamused:
Zuzííí, min je při každým cvičení jan zahřátí:slight_smile: po minutách teprve začínáš spalovat:wink:a na gyndě držím palce :slight_smile:
já jsem Vašíkovi říkala, když v šestinedělí nechtěl spát, že ho dám do babyboxu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
holkýýý před rokem jsem byla prvně v Podolí na poradně:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2009 v 11:47  • Odpověz
http://zdravi.dama.cz/clanek.php?d=4352
http://www.sportvital.cz/cz/k2,165-trenink/c884-tepova-frekvence-barometr-spravneho-treninku/

kuk, tady je něco o té tepové frekvenci.
Já jsem si to kdysi počítala a pamatuju si jen, že nespím překročit 120 tepů abych hubla :grinning: . Ale možná bych si to měla spočítat znova :grinning:

Zuzu píšou to proto, aby se jim to líp prodávalo :grinning:

Na gyndě držíme všechny palce, i Jájoušek
12. led 2009 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.