• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Jani, to nas*re :sweat_smile: já Ti nevynadám, dělej jak myslíš:grinning: Venda měl tuhle hranolky :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzííííí, zvládneš!!!zvládla jsi porodit :wink: o kolonoskopiích ani nemluvím, tak tohle zvládneš taky:wink: co Tě nezabije, to Tě posílí:wink: :grinning:
13. led 2009 v 16:20  • Odpověz
ha ha ha :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

že by mě posílil odběr uzliny,výškrab toho co tam je,podvázání a následně několik stehů?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

nezvládnu nezvládnu nezvládnuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

při porodu,když mi opichovali spodek na šití,tak sem byla tak rozbolavěná,že to píchlo trošku,ale teď za živa???????? :cry: to nedááááámmmmm!!!!!!!
13. led 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
viděla jsem Mišulu na prosinci, jestli se tu nestaví, tak s ní už nepromluvím:grinning:
13. led 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
dáááááš to!!!
já jsem opich necítila, ale šití jo :grinning:
jednou to píchne a pak to neucítíš!!!
13. led 2009 v 16:24  • Odpověz
Jsem tu vopice :grinning: :grinning: mám tu tchánovce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
je Ti odpuštěno:grinning:
13. led 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahooojky,

Zuzíku neboj zvlááááááááááááááádneš, budeme držet palečky!!!

Evi to mě mrzí, že Váša marodí. Ondra taky kašle, ale snad to bude ok. Už jsem mu nasadila kapičky. Jinak cvičit můžeš přijít kdykoliv a výši vstupného si ještě vymyslim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky ten stroj byl opravdu drazší, já jsem chtěla tak kolem 5tis, ale nesehnala jsem. Koupila jsem si ho jen z toho důvodu, že mi skončilo stavebko a tohle je jediné co jsem si nadělila. Zbytek chci uložit a nesahat na to. POřád na sobě šetřim, nic si nekoupim, stále počítám a pak vidim, jak Petr občas nepřemýšlí a kupuje si kraviny...tak jsem se rozhodla a koupila si ho :grinning: Snad mi udělá tu službičku a budu hezká štíhlá holka :dizzy_face:

Leni takovým proutkům jako tobě se to říká a cvičí :grinning: :grinning: A to bříško si myslím máme opravdu každá po porodu :wink: Snad s ním brzo všechny zatočíme!!

Jinak mě dnes dorazila mamka do pátku, tak mám klííííííííííííídek a už drandí s Ondrou venku. Je to fakt super taková pomoc, to fakt neznám. Hlídá mi jen Petr, jinak mám smůlu. :angry: Tak si to musim pořádně užííít. Ve čtvrtek hned razim ke kadeřnici, neboť vypadám jak strašidlooooooooooooo ...pomooooooc :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 16:42  • Odpověz
ahoj berundy,
byla jsem ve škole, dočtu později a hlásím úspěchu dosaženo.
13. led 2009 v 16:43  • Odpověz
Zuzanko, vím, že se bojíš, taky bych se bála, ale je to prostě nutný, ber to tak :pensive:

Jani, Ty čuně, Apetitooo :grinning: :grinning: :grinning: my dáváme Veselou krávu, občas :grinning: :grinning:

Evi, tak ses nemýlila s laryngytidou :confounded: na jak dlouho to bude myslíš???A je to teda horší průběh, než minule??

My dnes byli na nákupu a pak jsme capali po svých po dvoře, heč :grinning: :sunglasses: se nějak rozchodil za několik dní, no už aby to dopiloval

Já opich taky necítila :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 16:45  • Odpověz
Jo LENI Daník v půl roce měl 9200g a teď 12kg takže od půl roka nabíral fakt minimálně!!!Tuším 800g za 2 měsíce, tak nějak :slight_smile:
13. led 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
baru, minulý týden za Tebe byl plavat dvojnice bo co?:grinning: já jen, že jsem strašidlo nepotkala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Co Ondulovi kapeš? si užij klídek :dizzy_face:
Olííí, gratulace k úspěchům :dizzy_face:
13. led 2009 v 16:47  • Odpověz
Oli gratuluji k úspěchu :slight_smile:

Míšo máš štěstí, že jsi se tu ukázala, jinak by s tebou Evča prý nemluvila :grinning: :grinning:

Evi snad nemá Ondra taky laryngitidu. Řekla bych, že má normální kašel, ale co já vim že :cry:
13. led 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Mišulí, fakt si opich necítila? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jj, minule tolik nekuckal, v noci pokašlával, ale nedusil se:wink:
jůůůů, vy už takhle cabrtáte jo?:slight_smile: se na to těším :dizzy_face:
13. led 2009 v 16:49  • Odpověz
Oli, gratulejšn :wink: Ty jsi stejně chytrá hlava :sunglasses:

Baru, Ty se máš, že máš chůvu :grinning: :grinning: :wink:

Evi, tak to je dobře, že to není nějak dramatické, ten kašlík!!!A jakto, že to má po druhé??Že by na to trpěl??? :confused: Já to snad neměla nikdy!!!
13. led 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
Baru, pokud kašle a "neštěká", ta jí nemáte:wink:
13. led 2009 v 16:51  • Odpověz
Evi tak řekla bych, že neštěká, ale kašle. V noci občas zakašle, ale není to tak hrozný. V lékárně jsem koupila kapičky, tak uvidíme zda zaberou a kdyžtak naběhnu k doktorce.

Míšo chůva je super, jen bych jí tu potřebovala mít pořád. Né přímo tady, ale někde v Praze. :frowning2:
13. led 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
kdyby štěkal, tak to poznáš :grinning: :grinning: :grinning:

Mišííí, myslím, že je po mně :unamused: já na ně trpím do teď :angry: no dneska ho dr. nabrala na vše možné i nemožné, tak uvidíme :slight_smile:
13. led 2009 v 16:56  • Odpověz
Aha, tak je možné, že je k tomu sklon, když na to trpíš..já to fakt neznám u sebe, tak snad nás tohle mine

Baru, jj je to škoda, že není mamka z Phy :cry:

Evi, opich jsme fakt necítila, čím to asi bude :grinning:

Já jsme sama doma s D.tak nemůžu moc datlovat, hned je u mě pacholek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Jsem vyřízená :cry: Péťula od půl 2 do 5 vzhůru!!!Celou dobu.Péťa se nevyspal vůbec,pač ráno vstával do práce.Co tohle je? :cry: :cry: :cry:

Večer sem ho uspávala s ručičkou v ruce,pač měl horečku,takže tou metodou to určitě není!

Já už nevim co mám dělat?Nemáte někdo nějaký rady? :cry:

Já byla zas tak hotová :cry: napadají mě pak sstrašný věci v noci,že mu dám na prdel apod. jenže to přeci nemůžu dělat,dyť je to malý devítiměsíční miminko?!!! :cry: :cry: :cry:

tak co mám dělat?Bééééééééé :cry: :cry: :cry:
14. led 2009 v 08:28  • Odpověz
a taky celou dobu kňoural....já myslela,že mě trefí :frowning2:
14. led 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
Zuzínko, já žádný rady nemám:frowning2: copak, že měl horečku? když kňourá, tak ho asi něco trápí....já fakt nevím lásko :pensive:
u nás se taky nespalo, Venda sice krásně spinkal, ani nekašlal, ale mně od večera bolí v krku a Tom je na tom stejně :sweat_smile: jsem se v noci ládovala septisanem(no nic jinýho asi nemůžu) a Tom tantum verde, no idilka:grinning:
Mišinko, nevíš jestli ten bioparox můžu při koju?je bez receptu?
14. led 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
jo a dneska přijde vendovi nová autosedajda:grinning: dostane jí k narozkám :dizzy_face:
14. led 2009 v 08:55  • Odpověz
bré ránko,

Zuzí to zvládneš. Budeme na Tebe mysleti a uvidíš, že to bude rychlovka.

O spaní nemluvím, před včerejškem nádhera, dala jsem mu před spaním ještě čaj a spal krásně až do dvanácti - kojo, usnul, spal krásně do pěti - kojo, usnul a vstával v osm. Já v šoku, jsem se pořád budila, takže já nevyspaná. Nicméne dnes v noci už standardní stav... :angry:

Eví jakou bude mít autosedajdu? Já už taky pokukuju. Holky prďolka se včera celé odpo houpal na kolínkách, tak jsem zvědavá kdy vyrazí do terénu :grinning:
14. led 2009 v 09:09  • Odpověz
Evíšku ve 4 měl z ničeho nic 38,6 tak sem dala čípeček a v 6 měl 39,1!Tak sem se bála,že to nekleslo ba naopak,tak dostal další před 7,pač byl total a chtěl spinkat.Dnes ráno,ale nic:slight_smile:

a co ho trápí? :cry:

ach jo:frowning2:
14. led 2009 v 09:11  • Odpověz
jo gratuluju k autosedajdě :dizzy_face:

já sem se za noc jako třikrát rozeřvala jak sem byla už na nervy
14. led 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
Olíí, tuto:slight_smile: http://www.babylife.cz/zbozi/1257-storchenmuhle-starlight-sp-cosmic-blue jinak i ten obchod je super:slight_smile: dodání 5-10 dní, objednala jsem jí v sobotu večer a včera už jí odeslali :sunglasses:
Jájouš je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzííí, já nevím, třeba mu rostou další zubany, třeba se chystá nějakej vývojovej skok, zdaj se mu špatný sny,....No a ta teplůtka mu na náladě nepřidá :wink:
14. led 2009 v 09:15  • Odpověz
:cry: :cry: :cry: já vím,ale v noci už jí neměl se mi zdálo a dneska zatím nic,tak já už fakt nemůžu holky.......
tak často se budí už měsíc a do toho ještě 3 hodiny vzhůru každej den,já už nemůžu
14. led 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
hele a kolik ti toho naspí přes den?nespí třeba moc, že by byl v noci přespalej?
14. led 2009 v 09:18  • Odpověz
ráno se v 7 vzbudí a dáme mlíčko,pak ještě spinkat do půl 9 do 9,v 10 sváča,pak nespí do obídku,pak obídek a to spinká cca hoďku někdy půl jak kdy a pak sváča a a po ní nespí a pak véča a jde spinkat,tak nevim
14. led 2009 v 09:20  • Odpověz
Zuzi nesmutni, Jájouš taky spí napdr, a přes den naspí celkem jen 2,5 hodky.

TO je dobrá strának, fajn ceny. My chceme bud Maxi cosi nebo Römer.
14. led 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.