• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
hmmm, tak přespalej asi není :sweat_smile:
hele a co ho utahat? není u vás nějaký cvičení, plavání?
14. led 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
hi, hi, dvěapůl hoďky přes den, to by se mi líbilo :grinning: Venda spí 30-60min:wink:většinou 45minut:slight_smile: ideální je právě plavčo, to se utahá a hodí si ještě půlhodinovou chrupku a v noci spí krááááásně :dizzy_face:
14. led 2009 v 09:24  • Odpověz
můžeme ven po tý teplotě?
14. led 2009 v 09:25  • Odpověz
na plavčo chci chodit,ale až na jaře,tak jak ho mám do tý doby utahat? :sweat_smile:
14. led 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
musela jsem zkrotit dravou zvěř:grinning: Vašek se s Mickou přetahovali o mašličku:grinning::grinning::grinning:
klidně ven jdi:slight_smile: jak ho jinak utahat nevím:slight_smile:
14. led 2009 v 09:31  • Odpověz
já taky nevim....asi ho pověsím ven na prádelní šňůru :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jůůů o mašličku :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

sem něco chtěla a už nevim co :unamused:

jo chodíme brzy spát,v 7...tak nemám mu to posunout?V kolik chodíte vy?
14. led 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
nikam ho nevěš, byl by vytahanej, ne utahanej:grinning:
si vzpomeň:grinning:
koupem v půl8, takže spát jde kolem 8.15...
14. led 2009 v 09:43  • Odpověz
no já byla ráda,že jsme začli takhle usínat dřív,že jsem myslela,že mimišci to tak mají mít,ale mu to posunu a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
nnnnno ale výsledek je stejně nejistej :sweat_smile:

brrrr za chvilku budu volat na výsledky, bojim, bojim
14. led 2009 v 09:48  • Odpověz
s tou krví???Čeho se bojíš? :fearful:

já už musim,Péťulku to už neba,tak pujdeme ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
bojim, aby tam nebylo něco špatnýho :sweat_smile: já ani nevím, co všechno mu braly :zipper_mouth: vím, že toho bylo hafo :grinning:
14. led 2009 v 09:52  • Odpověz
neboj,bude to dobrý :slight_smile:
14. led 2009 v 09:57  • Odpověz
Eví to bude dobrý.
14. led 2009 v 10:06  • Odpověz
My jdem dnes do poradny, a Jájoušek se poškrábal v noci u oka - to zas budu vypadat, jak když ho "mučím" :frowning2:
14. led 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
tak výsledky jsou celkem ok :sunglasses: má zvýšený bílý krvinky(ale k tý viroze to není, tak to příští týden zkontrolujem :unamused: ) a míň železa(ještě pořád) Dokonce kontrolovala i imunologický věci a ty jsou ok.-), i zabrousila do toho alergo a to je taky ok :dizzy_face:
14. led 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
autosedajda je tůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
Eví super, už Vašík testoval? :wink:

Jaroušek váží 8,4 kg a 72 cm. :slight_smile:
14. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
netestoval:grinning: dostane jí k narozkám :grinning:
gratuluju k pěkným mírám :dizzy_face:
14. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
ten se má :wink:
14. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
tak už testoval:grinning: sedl si do ní sám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 ve 14:24  • Odpověz
no vidíš :grinning:
14. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
ale naplno testovat bude až po narozkách:grinning:)
14. led 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky holky
Tak teprve jsme zapla PC :sweat_smile: a pomalu zase běžíme ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dopo jsme byli venku, vařila jsme na 2x kuřecí na paprice, nejdřív slabé pro malýho, pak pro nás, pak jsme se obětovala :grinning: a šla s malým spát, spal hodku a čtvrt, ale zase klasika po půl hodce vzhůru :angry: ale jak mě viděl, zase zabral, já nevím, co to má v tý hlavě, že se po těch 30 min.vzbudí :confounded: Teď jsme dali krupicovou kaši po prvé a moc mu to nejelo a to tam měl i granko :sweat_smile: :grinning:

Zuzi jsme ráda, že už pak teplota nebyla, já si to taky myslím, že jsou to zuby, proto je i v noci vzhůru, určitě si nemyslím, že je to tou metodou, to je blbost!!!A právě jsme se chtěla jako Evča zeptat, jak Ti přes den spí, ale mě teda zase napadlo, jestli nespí málo!!!!Některé děti na prosinci, jak spí za den málo, pak takhle v noci zlobí!!!A řekla bych, že na 9 měs.spí celkem málo(dle Vény se neřiďme :grinning: )Nevím no, nepozoruješ to během dne, že by se mu třeba chtělo???že bys ho dávala zase spát ve 21 s tím, že by ještě třeba v 16 spal na půl hodky???

Evi, autosedajda fajnová :wink:
14. led 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
prej dle Vény se neřiďme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 15:16  • Odpověz
zuzi já si taky myslím,, že to jsou zoubky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kačka taky spí blbě, ale to spí pořád že? :grinning: ale jednu dobu hrozně plakala, má napuchlý dásničky, ale zuban taky nikde, jak dlouho může růst kruci?

jinak mám už náhrdelník a náušnice na svatbu, tak aspon pokrok a budu volat fotografce, máme přijít na fotky se podívat..

nevíte kde se koupí botky pro děti po netu je to asi blbý,ne?
14. led 2009 v 15:55  • Odpověz
Evi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Véna je unikát se spaním od malička :grinning: :grinning:

Jani, zuby můžou zlobit i půl roku :grinning: u nás teda jo, od půl roka slintal, sahal si na dásně a zub až teď!!!
Já teda mám boty z MMB a zrovna objednávám další, u těch dětí to nevadí, že jsou "ochozené" protože je mají sotva měsíc!!!!A hlavně ta noha tak roste a teda já zrovna na vyhazování nemám a nebudu kupovat zimní boty za 800,- na měsíc!!!!!
14. led 2009 v 17:21  • Odpověz
Mišulko no my začli takhle dávat ob spát,pač nechtěl usnout v noci,tak to děláme ob a chce spát ještě mnohem dřív,v těch 7.Jinak on by si někdy dal chrupku a když to pozoruju,že je moc,tak ho dám zdřímnout:slight_smile:

Jinak my by jsme chrupčily jinak celej den :grinning:

Olíí gratuluju ke škole :dizzy_face: a ke krásným mírám :dizzy_face:
14. led 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
bré ráno:slight_smile:
15. led 2009 v 09:20  • Odpověz
bré ráno :slight_smile:
jsem zase maximálně vyspaná - noc hrůza. Ale aspon od jedné do pěti byl klid a nechtěl ani dudu
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.