• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzo já na to nese... já se učím na poslední zkoušku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. led 2009 v 09:52  • Odpověz
Oloušku tak ty máš prominuto :dizzy_face:

ale vy ostatní!!!!!! :angry: :angry: :angry:

tak jdu ven no :grinning:
16. led 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
hele Zuzáčku, nerozkřikuj se tu jo :grinning: jsem tady byla včera celý den a ty nikde :frowning2:
16. led 2009 v 10:14  • Odpověz
hele hele hele joo :grinning: byla jsem tu ráno a ty nikde a odpo si tu vyvádíš a já nebyla doma a večer,když příjdu tak ty zas nikde :grinning: takže jako :angry: :angry: :grinning: :sweat_smile:

JInak holky já počítač vypínám jak teď Péťula chodí spát v 7 už na 7,takže proto tu nejdem večer :unamused:
16. led 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
no ráno mně tu nehledej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je fáááákt zbytečný :grinning:
no a večer byla ordinace:grinning:
navíc jsem řekla "den" ne noc :grinning:
16. led 2009 v 11:17  • Odpověz
holky kuk do alba, co jsem koupila Jájoušovi krásného :slight_smile:
16. led 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
Olííí, nádhera:-dvypadá, jak když stojí :grinning:
16. led 2009 v 11:20  • Odpověz
:grinning: nojo to víš, jsem talent na focení :sweat_smile:
16. led 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
nééééé, dyť je to pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2009 v 11:22  • Odpověz
naštěstí ještě nestojí :slight_smile: , stálo to 210 Kč, super ne
autor
bomba :dizzy_face:
tak dnes snad rostou zuby nám, dítko je na "zab...", ukňouranej, a to před hoďkou vstával po dopoledním spánku. S toho dnes teda naučím. Teď tu je se mnou, a montuje počítač, to bude mít tatínek radost :grinning:
16. led 2009 v 11:24  • Odpověz
jůů Oloušku Jájoušek je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt jako,když stojí :sweat_smile:

Evíí no jenže taky někdy chodíme ven víš :grinning: a to odpo po 1,pak příjde taťka tak obsadí kompa nebo jdeme ven a je večer no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. led 2009 v 11:33  • Odpověz
tak nejenže mám doma pejska, ale ještě šaška. Zacpala jsem mu pusu kousátkem v dudlíku, a on si ho nandal obráceně, hraje si, to kousátko mu kouká z pusiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak hodím fotečku.
16. led 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Zuzíííí, no my ven nechodíme :grinning: no a mně komp právě zasedne Tom večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Olííí, takhle se u nás běžně cpe do pusy dudlík :wink: :grinning:
16. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
:sweat_smile: no vypadá to tak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
16. led 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
no my teď fakt ven nechodíme :wink:
16. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
no dyť to říkám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
16. led 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
dneska už jsme byli a ještě půjdem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2009 ve 12:17  • Odpověz
:grinning: tak jak teda? :grinning: :grinning: :grinning: chodíte...nechodíte? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v tom.aby se člověk vyznal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale vy jste byli nemocinkatý né? :fearful: tak to je jasný,že jste nechodili :pensive:
16. led 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
no právěže nemocinkatý, s Vendou už se včera dalo jít, ale já jsem sotva přešla byt :sweat_smile:
16. led 2009 ve 12:20  • Odpověz
jo ajoo ty seš vlastně taky nemocinkatááá :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: jé já skleroza :pensive:
tak jak ti je???????
16. led 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
téda Zůzo, ty máš sklerozu, jak stařena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
výrazně líp, ale mám sexy chraplák :grinning: krásnou červenou bambulu místo nosu :grinning: a při od kašlání zním, jak nějakej startování vylágrovanýho motoru :grinning:
16. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
mám děsnou sklerozu!!!To začlo už před těhu,v těhu se to zhoršilo a po porodu nic nevim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
chudáčku můj!!!!!!!Já bych Tě přišla hladínkovat :dizzy_face: tak ať jsi brzo zdravoučká!!!
16. led 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
já nepotřebuju hladínkovat :grinning: mně by stačilo, kdyby sis půjčila Vendu :grinning: šla bych se zachumlat do peřin :grinning:
16. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
tak ho pošli poštou :grinning: :grinning: :grinning:

jdeme ven tak pápá :grinning:
16. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj bambule
tak my byli na nákupu, pak jsem dělala oběd -ty hranolky taťkovi :grinning: teď se chystá do práce :cry: a já nevím, co budem dělat, normálně chodíme spát, ale usnul nám v 11 v autě, ale je podle mě unavenej..tak buď půjdem jen na dvůr chvíli chodit po svých nebo spát..

Evi, to je hrůza s tím nachlazením, máš taky tu laryngitidu, ne??Když máš chraplák :confused: No mě je dnes dobře, jak mi bylo na kašel, tak to bylo po procházce a dýchala jsme pusou, páč jsme táhla kočát sněhem :angry:

Zuzi, zase noc na prd i přes sirup??? :confused:

Oli, teda ta teplákovka je super!!!A fotka dokonalá :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Mišííí, asi mám :sweat_smile: jsem, jak malá :grinning:
16. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
venda to odeslal, tak zde je pokračování :grinning:
mně se taky Venda vyspal v autě :sweat_smile: , taky je utahanej, ale ještě odpo pojedem, tak by se mohl zas prospat :wink:

Zuzííí, poštou nepošlu, ty by sis ho schválně vyzvedla na poště za dlouho :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
Holky tak kolegyňka z práce dnes porodila císařem Nelinku - 1600 gramů a 43 cm, o dva měsíce dřív. Snad jsou holky v pořádku.
16. led 2009 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.