• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manzele chteji svuj konik nebo byka??:))

(Zamčená)
11. dubna 2008 
Manzel si obcas tady cte diskuze a pta se jestli je mozno zalozit treba modry byk pro chlapy :grinning: :grinning: ze by se taky meli oc em pobavit
8. únor 2008 ve 22:52  • Odpověz
8. únor 2008 ve 22:53  • Odpověz
Já myslím, že chlapi by to nedali...ty by neměli tu výdrž.... :grinning:
8. únor 2008 ve 22:55  • Odpověz
Už vidím toho svýho :grinning: :grinning: :grinning: - ten spolky MK apod. moc nemusí, on je na svých hokejovejch forech a to mu stačí :wink:
8. únor 2008 ve 22:57  • Odpověz
Jira jak me tu vidi, zdviha oci v sloup :sweat_smile:
8. únor 2008 ve 23:09  • Odpověz
už vidím ty diskuze.... Sparta versus Slávie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
8. únor 2008 ve 23:11  • Odpověz
Manža taky :pensive:
8. únor 2008 ve 23:12  • Odpověz
No - je to fórum pro Rodiče, nejen pro matky, ne? Můj už si chtěl tady založit vlastní diskuzi, jenom pro chlapy - o problematice otcovství a manželovství, ale nějak jsme to zamluvili... :sunglasses:
8. únor 2008 ve 23:14  • Odpověz
autor
ja nevim ale muj chlap hraje sipky fotbal a tak ale obcas si teda spis casto cte moje prispevky a pak debatujeme a zcela vazne rikal ze on by teda psal a on je tak trosku baba na nektere veci toz verim ze by to rozproudili ale zase jestli se najdou odvazlivci pac pro hodne chlapu by to byla potupa jejich jesitnosti :grinning: jen demonstruju jeho napad
9. únor 2008 v 10:05  • Odpověz
Tak můj manža píše rychlostí zhruba 2 úhozy za minutu, takže ten než by odepsal, tak by ho to odradilo :sweat_smile: :grinning:
9. únor 2008 v 10:06  • Odpověz
Já bych to zas až tak nezavrhovala na beremku máme ve svém regionální diskusi taky chlapa a je to docela fajn, tedy když tam zrovinka nerozebíráme ovulaci :grinning: , ale zas říkal, že se rád přiučí, i na srazy s námi chodí :sunglasses:

a pár chlapů jsem, tedy spíše na beremku, zahlédla přispívat. Takže proč ne. A mám i dojem, že jsem tu někdě "mužskou diskusi" zahlédla, ale už nevím kde a ani jak se jmenovala :sweat_smile:
6. bře 2008 v 17:29  • Odpověz
autor
dik :dizzy_face: :grinning:
9. bře 2008 v 18:28  • Odpověz
MM mi chce hodit na black list a zablokovat všechno co má v názvu "modrý" nebo "mimi" :grinning: takže s něčím dalším modrým pro něj bych to neviděla tak reálně :grinning:
9. bře 2008 v 18:31  • Odpověz
autor
hehe tak ten muj by chtel kecat do vseho a porad ale nastesti se uz nezajima :grinning:
9. bře 2008 v 19:37  • Odpověz
Tak diskuze Sparta vs Slavie apod. bych se celkem rada zucastnila. :grinning:
Petan ale vzdycky, kdyz me tady vidi, tak akorat obrati oci v sloup, on by celyho konika nejradsi zrusil. :grinning:
10. dub 2008 v 08:31  • Odpověz
modrý hřebec
11. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.