• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Marcovo-aprilove miminka

(Zamčená)
25. října 2010 
moni, u nas je to vzdy vecer, take 2-3 hodinky ... a davame aj kvapky aj cvicime ... a kde v anglii zijes?
26. dub 2010 v 16:09  • Odpověz
autor
v Londyne no vecer je to najhorsi
26. dub 2010 v 16:49  • Odpověz
my sme boli chvilu v oxforde :slight_smile: super ...
26. dub 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
bo super
holky mate niektoraproblemy s kolikami my hej :frowning2:
29. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
Mona my už máme klid. Dokonce prcek začal dost kopat nožkama a přitahovat si je dost k bříšku...tak pár dnů už jsme v pohodičce. Ale taky jsme si to užili
29. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
marhulinka-no my sme mali tuto noc lepsiu kupila som niake kvapky boli dost drahe ale zdasa mi ze aj dobre :slight_smile:
30. dub 2010 v 08:21  • Odpověz
Mona tak to je moc dobře...určitě bude líp :wink:
My dneska byli za tetama v práci,teď se nabaštili a spinkáme...
No a já na zítra chci naplánovat nějaký výletík :slight_smile:
30. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
Všem krásný začátek nového týdne...jakýpak jste měli víkendík? Co dětičky :wink:
3. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
tak mi sme kupili nove auticko a boli na narodeninovej party :slight_smile:
ucim prcka spinkat v postielke teras sa mi to podarilo aj ked sazlostil asi 30 minut proste rad zaspava vedla mna :slight_smile:
jo a klop klop kvapky nam pomahaju a uz neplaceme v noci :grinning:
3. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz
Dobrý večer holky, můžu se přidat ? Hledala jsem diskuzi, kde by byly přibližně stejně staré miminka, tak snad se to tu trošku rozjede :slight_smile: Taky máme kluka :wink:
3. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
Hezký večer...tak jsem nakrmila Kubíčka a teď už spinušká,no a já půjdu taky :slight_smile:

Mona tak to jste měli nádherný víkendík!! To je dobře,že kapičky zabraly :wink: Taky máme od prdíků klid a je to znát,že jsou ti bobísci veselejší,viď??

Kramlinko vítej...tyjo zase další klučina :grinning: Kde budeme brát ty nevěsty?? :sweat_smile:
3. kvě 2010 ve 23:12  • Odpověz
Dobré ránko všem :dizzy_face:

Naložila jsem pračku,jdu snídat a budu čekat na PPL-dneska nám dovezou kolotoč,co jsme objednávali :dizzy_face: Snad se i to počasí už umoudří a bude hezky,ať můžeme pořádně kočárkovat. :slight_smile:
4. kvě 2010 v 06:51  • Odpověz
Krásné dopoledne přeju :wink: My jsme dnes spali naprosto luxusně :wink: šli jsme spát asi o půl desáté a vstávali jsme o čtvrt na devět :sweat_smile: Mezitím kojení ve 4 a o půl sedmé, no kéž by mu to už tak zůstalo :wink:

Jinak asi to bude znít divně, ale nám na prdíky pomáhá autosedačka :wink: Prostě ho do ní dám a on se vyprdí.... :dizzy_face:

marhulinka: no nevěsty to fakt nevím...třeba to další budou holčičky tak si to prostřídáme :grinning: A jaký kolotoč sis objednávala ?
4. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
Kramlinko tak autosedačka jo :grinning: To je dobrý,je fakt,že mě se zase vždycky pokákne v lehátku :grinning:
Kolotoč už mi přivezli,tak doufám,že bude mít u Kubíka úspěch:
4. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
marhul: jj je v ní trošku skrčený a nožky má výše, takže mu to trošku tlačí bříško a je spokojený :wink: Kolotoč je moc hezký :wink:
Lehátko máme taky, občas tam je, ale hračky na hrazdičce ho ještě neberou, momentálně je nejlepší hračka vlastní pěst, kterou se snaží dostat celou do pusy :grinning:
4. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
Tak našeho už hračky berou,v neděli jsme koupili hrazdičku a strašně se mu pod ní líbí...občas jak hází rukama,tak se do něčeho trefí a tak nemusíme u něj ani celou dobu být a rachtat :grinning: V lehátku už se mu nelíbí,protože se tam nemůže pořádně hýbat...takže je nejspokojenější právě na dece a nad sebou hrazdičku.. :slight_smile:
Taky objevil,že si může cumlat pěstičku...ale většinou to dělá,když pase.
4. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
Joo a strašlivě u toho mlaská,viď?? :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
jj mlaská jak divý :wink: No já chci právě koupit tu hrazdičku co sama stojí. Máme jednu která je součástí toho lehátka, ale teda víc než ty zavěšené hračky ho bere foťák kterým ho fotím :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
Nojo tak je to asi budoucí fotomodel :wink: To bude muset koukat do objektivu :dizzy_face:

My máme hrazdičku z Pompa a má teda velký úspěch,teď si tu pod ní hodinu hrál a už se zase utahal a spinká v postýlce
4. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
teda ta vypadá skvěle :wink: A co je to za značku prosím tě? Takovou nějakou přesně bych si představovala....a jak vychází finančně nevíš?

jj asi to bude nějaký model :grinning:
4. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
Kramli hrazdičku jsme kupovali v Pompu a stála 400Kč :wink: Má spoustu krásných hraček,které se dají oddělat a může je prcek držet v ručičce a rachtat!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
Značka Simba Baby
4. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz
autor
tak holky mi sme dneska tiez celkom dobre spinkali :slight_smile:
aleje niaky nervozny uz dva dni asi ma svoje dni hehe :grinning:
4. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
Hezké ránko a pohodový den.

U nás teda asi zase upršený :frowning2:

Mona i chlapi mají své dny :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 06:40  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Mám taky aprílovýho chlapečka, Lukáška :wink:
Sice moc času na net teď nemám, ale občas bych si ráda popovídala s někým, kdo má stejně starý dítko a vyměnila zkušenosti, a poradila se :slight_smile:
5. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz
autor
tercie-jasneeee vitaj v chlapcenskom klube :grinning:
6. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
Mona koukám, že je to tu samej chlapák :grinning:
A díky za přivítání,snad se tu debata trochu rozjede, koukala jsem, že se ze společnýho termínu dubnovky přesunuly do soukromí a já nemám kde čerpat :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky všem :dizzy_face:
Tady zase prší...dopolko jsme byli na kontrole u dr.,tak jsme v tom museli cestovat...ale zase se nám krásně spinkalo a spinká dál :dizzy_face:

Tercie vítej a zase s dalším chlapákem :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
tercie-urco sa to rozjede chce to len cas
tak my sme tu mali dnes slnieeeecko :grinning:
6. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tercie vítej mezi námi :wink:
Taky teď nějak nestíhám...rekonstruujeme barák, takže práce až nad hlavu :wink:
Jinak my v neděli máme křtiny, tak snad vše dobře dopadne :slight_smile: Akorát teda náš brouček nebude v peřince, jelikož z ní nějak vyrostl :sweat_smile: :grinning:
Vidíte, jaké jste měli a máte míry a váhy těch Vašich chlapáků?? Docela by mě to zajímalo :wink:
Dobrou noc, snad se zítra ukážu :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.