• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Marcovo-aprilove miminka

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
kramli-dlzku mi nepovedali dnesale vaha 5.026kg ale my sme sa narodili cez 4 kg
6. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz
Ahojky při pátečním ránku... :dizzy_face:

Mona-taky chci sluníčko!! Snad alespoň dneska nějaké bude :wink:

Kramli-my se narodili s 51cm a 3540g,na šesti týdnech jsme měli 55cm a 4610g :dizzy_face:
7. kvě 2010 ve 03:53  • Odpověz
autor
holky jak vam zaspavaju prdolkove?
mne proste neusne sam v postielke uz som sa snazila ho nechat ale on potom chyti az taky hysterak ze sa zajakava a nemoze poriadne nadychnut a ja nemam to srdce ho tam nechat a bojim sa aby nedostal pruch :frowning2:
7. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
Tak já ho nosím do postýlky každý den v osm hodin, někdy řve hodně, někdy vůbec, sedím u něj, hladím mu ouška a podávám trpělivě dudlík, nanejvýš mi to trvá patnáct minut, teď už tak pět, ale ze začátku mi plakal i hodinu a to jsem ho chovala, musela jsem najet na režim, jinak by jsme se oba zbláznili :frowning2:
8. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
Všem pohodový víkend přejeme :dizzy_face:

U nás teda počasí děsný,ale náladu nám to nezkazí :slight_smile:

Mona-my to teď máme takové,že Kubíčka vykoupu,dám najíst a většinou hnedka spinká...ale je i někdy den,že pak je ještě tři hodiny vzhůru,žvatlá si a kouká na kolotoč,než zabere.
8. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
autor
tak holky musim sa pochvalit nas krpec tuto noc spinkal v postielke :grinning:
9. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
Mona tak to gratuluji...to ti dal jistojistě k tomu dnešnímu svátečku :dizzy_face:
9. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
tak dalsia noc super krpec spinkal v postielkeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
kramlinko - tak my měli při narození 3060g, 50cm a ted v pondělí jsme měli 5040g a 59cm, krmíme nutrilonem, ještě do minulého týdne jsem ale odstříkávala mléko.
13. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
moc sem nechodíte, co?
13. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky, tedy pokud se můžu přidat, tak my už máme taky našeho chlapáka doma.Narodil se 1.května, o tři týdny dřív než měl, ale je skvělej a krásně roste.
13. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
Ahojky všem....koukám,že lítáte asi kolem dětiček :grinning:

Copak je všude nového??
13. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
Kytkay vítám tě...no je to možný,další chlapák....kruciš kde jsou ty nevěsty????
13. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
marhulinka: No my už 2 nevěsty doma máme, ten chlapák nám chyběl, ale máš pravdu, v porodnici v mělníku se za poslední měsíc narodilo jen 30 děvčátek, na 50 chlapečků...říká se, že když se rodí víc kluků než holek, bude válka...no snad už je to jen pořekadlo. :unamused:
13. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz
Kytkay v mém okolí se rodí právě jen samí kluci...holčiček opravdu málo....tak hold kluci budou hledat nevěstinky asi v jiných městech :grinning:
14. kvě 2010 ve 04:47  • Odpověz
autor
holky ja som zasa pocula ze jeden rok sa rodi viacej chlapcov a na buduci zasa viacej dievcat :grinning:
holky jak vam spavaju mimiskove cez den ako casto ich davate spinkat?a kolko vam spia v noci
nasemu malemu sa uracilo stavat v noci kazde 2 hodiny :frowning2:
14. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
Mona tak příští rok budou asi ty nevěsty :grinning: :dizzy_face:
Náš Kubík spí v noci dost,vstávám na kojení jednou max.dvakrát...koupeme mezi 6-6,30h a pak jde spinkat,někdy ho uspávám dýl,třeba usne až v osm...no a pak se budí tak po šesti hodinách na papu a pak za dalších 5-7hodin.
Přes den už toho moc nenaspí...ráno vstáváme většinou kolem 6,30h a pak mi přes den usíná v postýlce max.na půl hodiny,v kočárku vydrží klíďo tři hodinky...
14. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
tak to keby som ja spala 6 hodin tak som asi vyspana do ruzova :grinning:
14. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
Mona to jo já jsem taky pak ráno tak akční :grinning: Většinou si jdeme chvíli pohrát,pak na chvilenku spinká a já zatím posnídám,udělám nejnutnější,třeba uvařím...a pak razíme ven :wink:
Ono to přijde,uvidíš!!! :wink:
14. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
autor
tak ja som zmenila mliecko tak som zvedava :wink:
15. kvě 2010 ve 23:41  • Odpověz
ahojky kočky :wink:
nějak teď nebyl čas chodit na net, přestavujeme baráček, takže práce až nad hlavu :unamused:
Váhy a míry jste měli krásné, koukám, že většinou ten průměr :wink:
My jsme byli v úterý v poradně a měli jsme 6340g a 64,5cm :wink: v 10ti týdnech.

Jinak k tomu spánku, ten první nejdelší trvá mezi 4 až 6 hodinama, jak kdy, jednou se zadařilo i 7 hodin v kuse, to jsem koukala jak blázen. Ale ze začátku jsme taky krmili co 2 hodinky a postupně se to začalo prodlužovat....ale přes den zase třeba jí i co hodinu. Nejlíp spinká v kočárku venku, proto mě teď štve to blbé počasí. Jinak jak moc spí přes den to já nemám nijak změřené, zatím nic moc režim...prostě ráno vstáváme mezi 6-7 a asi hodinu po vstanutí začne být protivný, tak ho uspím a spí třeba půl hodinky až hodinku a tak je to celý den, vždycky vydrží ty cca 2 hodiny být vzhůru, jak kdy podle toho co děláme a jak moc se u toho unaví :wink: No a večer koupeme mezi 7-8 jak kdy podle najezenosti spánku atd....no a spát chodíme mezi 8-9 a noční spánek už jsem popisovala :wink:
Takže prostě chodí spát jak je unavený....jakmile začne být protivný, nechce jíst ani nic jiného tak se jde spinkat a do chvilky je tuhý :wink:
16. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
Přidám svůj příspěvek o spánku. Alešek nám spinká jako kočka, tzn. vzbudí se na jídlo (kojím po 3 hodinách), přebalím ho a zase dál spí. Koupeme okolo 19:00 hodin, nají se a zase spí. V noci kojím 2x po 4 hodinách.
Jen jsem se chtěla zeptat, holky které ještě kojíte, poraďte mi prosím: Malému je 14 dní, když jsem odcházela z porodnice, měla jsem mléka, že jsem ještě kojila děti kamarádek, ale předevčírem jsem dostala mastitidu do pravého prsu a mléko se mi nějak ztrácí. Piju hodně čaje pro kojící mamky, mimo toho i neperlivou vodu, denně vypiju tak 2,5 l vody, ale když odstříkávám, tak z obou prsů dostanu max. 100 ml. Nemáte některá zaručený recept na obnovu hojné tvorby mléka? Jsem z toho dost frustrovaná.
16. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz
kytkay: no co si pamatuju že nám říkali v nemocnici, tak hodně mléčných výrobků, ale spíš kysaných, jako jogurty třeba, tvarohové výrobky....pak jsem ještě slyšela o nějakém homeopatickém prostředku, ale nevím teď jak se to jmenuje :frowning2: zkusila bych se poptat i v lékárně....no ale nejúčinější je přikládat dítě co nejčastěji a to hlavně v noci, kdy se tvoří mlíčka nejvíce.....když tak v noci pokud mylý spí zkus odstříkávat co 2 hodiny, vím že se tak moc nevyspíš, ale pokud o kojení stojíš, tak bych to vyzkoušela....
17. kvě 2010 v 06:49  • Odpověz
autor
no holky trocha vas zanedbavam ale mam toho vela tento tyzden krsteny a zaciname aj vybavovat svadbu nakolko to vybavujem na dialku je to pekne o nervy zo zahranicia vybavovat na Slovensko :slight_smile: svadbu mame 30.10 :grinning:
19. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
hmmm tak koukám, že se nám téma ztratilo někde v propadlišti.....
Tak šup šup pojďte hezky zpátky, ať to tu nějak oživíme :wink:
25. říj 2010 v 10:23  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.