• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte nějakou zajímavou zálibu?

(Zamčená)
26. srpna 2008 
ahojda lidi, máte nějaké fajn hobby, které nedělá a neumí každý. třeba vám jde nějaké staré řemeslo nebo vás berou ne právě obvyklé ruční práce nebo skáčete padákem nebo se na letní dovče potápíte v moři... prostě něco. :wink:
20. kvě 2008 ve 12:33  • Odpověz
já ráda střílim ze vzduchovky třeba, pak jezdim v motokáře :sweat_smile: , to se počítá? :sweat_smile: ...hrozně bych chtěla zkusit painball :sweat_smile: ..vyšívání to fakt ne :sweat_smile: :grinning:

No ale nemám to jako pravidelný koníček, po porodu jako vůbec ne. :wink:
20. kvě 2008 v 15:00  • Odpověz
čau,já díky mé drahé polovičce přičichla k paraglaidingu,teď ale mom.kojím,takže mám zase na čas útrum,jinak taky ráda střílím a mám i mimo PC v zálibě vysílačku. vyšívání taky teda nemusím,ale ráda šiju a to vše možné.,a co ty eti,když už jsi to nakousla,jaké jsou tvé záliby?
20. kvě 2008 v 15:23  • Odpověz
Já dělám malovaný perníčky,někdy pro radost,někdy na zakázku.. Moc mě to baví.
Ale co je malá na světě,tak taky spíš vyjímečně.ALe doufám,že to časem zase začnu dělat víc. :slight_smile:
20. kvě 2008 v 15:24  • Odpověz
tak já tento rok poprvé s Viki dělala perníčky na velikonoce,dokonce jsme je zdobily barevně a dokonce jsem se hecla a udělala perníkovou chaloupku,teda ženy povím vám,asi se začínám měnit na matku,hihihihihi :sunglasses: :grinning:
20. kvě 2008 v 15:30  • Odpověz
tyjo holky, dobrý téma :slight_smile: paličkuju - ale není moc času, s tim malým sígrem co mám toho fakt moc nejde.
ria - máš nějaký fotečky na ukázku? chtěla jsem si udělat perníčky na vánoce, ale nebavilo mě to, a nejsem zručná, tak jsem to po dni stráveným zdobením vzteky vyhodila...tak třeba letos :grinning:
20. kvě 2008 v 15:30  • Odpověz
amj -že nejsi zručná,blbost !vždyť paličkuješ,to já bych nezvládla ani náhodou :grinning:
20. kvě 2008 v 15:38  • Odpověz
Koukni na www.fotoalba.cz/kacenkaii TAm jsou fotečky perníčků. :slight_smile:
Jo a ještě někdy maluju obrazy na okno.Normálně barvama,vypadá to mnohem líp než ty co se prodávaj a taky jsou větší.Je to taková specialita,zatím neznám nikoho,kdo by to taky dělal.Fotečky jsou na stejných stránkách mezi perníčkama,moc jich není,nějak mě to dlouho nenapadlo fotit. :confounded:
20. kvě 2008 v 15:43  • Odpověz
rio -tý brďo to je nádhera,ta truhla je skvělá a ten tank no paráááda!Smekám fakt
20. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz
Tak to já se přidávám, sbírám malé kalendáříky (velikosti kreditky, ne stolní a na pověšení) a mám jich v současné době něco přes 660,Každý kalendářík musí mít originální motiv, ani jeden se mi neopakuje. Moc mě to bavčí a pořád přemlouvám lidi, aby je na konci roku nevyhazovali, ale mám pocit, že hážu hrách na zeď. Každý se mě ptá a nevadí, že je starší? A já právě říkám, že ne, protože čím starší, tím samozřejmě lepší. Nejstarší kalendářík mám z roku 1968 (to jsem ještě nežila - poznámka autora) :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2008 v 16:10  • Odpověz
autor
tak to je paráda, že vás baví takovéhle věcičky. :wink: abych přišla se svou troškou do mlýna - já splétám technikou kumihimo, tkám na rámu, bere mě košíkářství a drátenictví a z jiného soudku - putuju po místech, kde je k dostání turistická známka - takové to dřevěné kolečko, však to jistě znáte. :slight_smile: jen kdyby těch volných chvil bylo kapku víc. a co se týká snů - hrozně moc mě láká umělecké kovářství a chov ovcí - založit farmu nebo tak něco. takže zajímavým koníčkům třikrát zdar... :grinning:
20. kvě 2008 v 16:31  • Odpověz
liviky - no tak zručná možná jo, ale jsem beran - takže když mi to nejde, tak se hrozně vztekám a po 10 minutách to zahodim. paličkuju pro klid, hrozně mě to uklidní - ale od r. 2006!!!! mam rozdělanou jednu věc. už ji ale letos dodělám :slight_smile: mamka
anta - ti rezervuju, já mam vždycky asi milion, a pak s nima zakládám knížky - jako záložku, prootže je mi to líto z tak pěknýho papíru jen tak vyhodit :grinning:
etihw - v životě jsem turist. známky neviděla, až ted u výměny manželek, tak vim :grinning:
20. kvě 2008 v 16:51  • Odpověz
ria - to je krááááááááááásssssssssssnnnnnnnnnnnnnnnnýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: smekám!! prosím chtěla bych na vánoce perníkovou chaloupku :slight_smile: :grinning: :grinning:
20. kvě 2008 v 16:52  • Odpověz
Ria přidávám se k holkám, jsi opravdu moc šikovná, perníčky jsou naprosto úžasný :dizzy_face: :wink:

JÁ TEDY NIJAK MOC ZRUČNÁ NEJSEM, UMIM VYŠÍVAT, ale rozhodně to není můj koníček. Já jsem spíš na ty sporty.
Nikka.vo painball jsem hrála a moc mě to nebavilo, běhat po lese a hrát si na vojáčky není moje hobby :unamused: Ale jsem ráda, že jsem si to zkusila, protože zážitky mam z toho pěkný :grinning:
20. kvě 2008 v 16:59  • Odpověz
Nevím jestli je to zajímavý,ale ráda střílím a dělám břišní tance.Paintball jsem zkoušela a super :slight_smile:
20. kvě 2008 v 17:25  • Odpověz
yoga :slight_smile:
20. kvě 2008 v 17:27  • Odpověz
amj - není to špatný nápad, jestli máš opravdu nějaké, které by jsi mi chtěla poslat, tak není problém ti napísat do IP mou adresu a budu netrpělivě očekávat nový příval :slight_smile:
Teda Ria80 - chvála Tobě, jsi opravdu moc moc šikovná, tý jo, to koukám, to se dá krásně využít jako dárky k vánocům, to musí potěšit každého, fakt krása :wink: Škoda, že nejsem tak šikovná, protože bych si aspoň taky ukrátila dlouhou chvíli. :wink:
20. kvě 2008 v 18:34  • Odpověz
jasně, budu hledat, určitě mam z roku raz dva, protože je fakt většinou!! nevyhazuju. podívám se co najdu.
20. kvě 2008 v 19:14  • Odpověz
Holky dík,se celá červenám :wink:
Anta,ono ti ta dlouhá chvíle brzo skončí a nebudeš mít na takový věci ani pomyšlení.
Už se těší,.jak bude MIchalka větší.zase se na to vrhnu.
Ještě bych chtěla se naučit dělat výrobky ze skla,navíjené perly a figurky nad kahanem.Třeba jednou...
20. kvě 2008 v 19:24  • Odpověz
To je krásné téma :slight_smile:

U mě je to floristika :dizzy_face:
20. kvě 2008 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz
Tak já dělám břišní tance a vyrábím svíčky.
20. kvě 2008 v 19:46  • Odpověz
malok -jaký svíčky??
anta - ted koukám, tebe teprve čeká malej svišt, to je hned po zálibách, co holky :slight_smile: a nebo po večerech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2008 ve 20:02  • Odpověz
ria80-Jsi moc šikovná,nádherné perníčky i kresbičky na skle.Čučela jsem na to 10 minut,ty vzory na perníčkách jsou úžasné a krásně barevné.Mě by bylo líto to sníst.To prodáváš?A jak dlouho ti asi trvá namalovat jeden kus?Já dělám s holkama perníčky na vánoce a mám problém tam namalovat vlnovku nebo kolečko :confounded:
20. kvě 2008 ve 20:51  • Odpověz
taky se pridavam. kuk do albicka. :sweat_smile:
a k tomu jeste pleteni, hackovani... je toho vic. :grinning:
20. kvě 2008 ve 21:09  • Odpověz
naaaaadherny pernicky, krasa. ja teda taky pernicky kazdy rok dva krat maluju, ale jenom bile, tyhle barevne me dostali. :sweat_smile:
20. kvě 2008 ve 21:19  • Odpověz
jeste me bavi latino..salsa..
20. kvě 2008 ve 21:31  • Odpověz
jachting a trošku geocaching :slight_smile: . Na takový to pletení, háčkování apod já jsem úplně levá :grinning:
20. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz
amj - vím,dva berany mám doma,jinak máš dobrý že tě to uklidní,to mě pomáhá jídlo nebo spánek.
maloik - jo,jaký svíčky?já se tím jednu dobu živila,a je to krásná práce...
jabber - co to je geocaching?asi jsem natvrdlá,ale to mi nic neříká!!!fakt :unamused:
21. kvě 2008 v 08:36  • Odpověz
jabber - taky nevim co to je...
liviky - spánek? tak to jde mimo mě, mám hrozně akční dítě, spát nepotřebuje, a je furt fit....
21. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz
amj - jo,to já taky,zrovna ted běhá po bytě,svlíká se a řve,že je jí zima,to je logika co?(jinak má krásné jméno ta vaše princezna,jo a krásné oči) :grinning:
21. kvě 2008 v 09:31  • Odpověz
liviky - řve? a lítá po byte?haha, tak my si jdeme hrát, a mezi hračkama má schovanej banán!!! to jsou jen takový maličkosti, co už me nerozčílí. chodí mi zapínat pračku - umí si přepnout televizi tam kam potřebuje, umí otevřít ledničku a vzít si jogurt - ten si umí rozdělat - samo že zubama a sníst ho rukama... rostu. už jsem si i vyndala paličkování, dneska se na to na chvilku vrhnu, jestli třeba usne aspon na 20 minut
21. kvě 2008 v 09:34  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.