• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte nějakou zajímavou zálibu?

(Zamčená)
26. srpna 2008 
Ahoj,mě moc baví ubrousková technika a zdobení květináčů,prkýnek atd.Něco málo mám v albu. :wink:
A taky jsem hrála ochotnické divadlo,ale ted jsem stimulantka na IVF,tak to šlo trochu stranou. :wink:
21. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz
amj -ty jo jako bych četla o Viki ta je to samé,jak přes kopírák,víš co napadlo mě nové téma,asi ho založím..!!
kropinko - ubrousková tech.se mi líbí,ale neovládám jí,chtěla bych si časem takhle vyzdobit kuchyň (motiv slunečnice)
21. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz
jeee to divadlo ja malem zapomela..hrala jsem pro deti loutkove divadlo,ale bohuzel tim jak jsem se prestehovala to skoncilo coz me mrzi..jenze zatim stejne nemam hlidani takze nevim jak bych to stihala,kazdopadne to byla uzasna zabava..jen ty zada trpely tim balkonem a loutkama :confounded:
21. kvě 2008 v 09:54  • Odpověz
koně koně koně a psa :grinning:
21. kvě 2008 v 09:55  • Odpověz
Liviky,slunečnice jsou krásný...já je měla i jako svatební kytku :slight_smile: Ta ubrouskovka je jednoduchá :wink: když si objednávám přes net ubrousky,tak si vybírám celý hodiny! :wink:
21. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz
Jo a máme psa,našeho miláčka!!! :slight_smile:
21. kvě 2008 v 09:58  • Odpověz
no jestli se budu někdy vdávat tak bych chtěla taky slunečnice :grinning: ,no a samozřejmě taky mám psa teda spíš tele,ale toho neberu jako zálibu,ale třetí dítě!
21. kvě 2008 v 10:05  • Odpověz
pridavam se do klubu!
hlasim se k amj a palickovani- to je tedka odsunute na vedlejsi kolej.
pak tkani na malym stavu od Tomku, to je taky na druhe koleji .
a patchwork a siti textilnichhracek na prvni koleji :slight_smile:
21. kvě 2008 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
a jeste jedna vec :slight_smile: siti kalhotkovych plinek :slight_smile:
21. kvě 2008 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
Liviky.přesně!!! Je to naše dítě!! :wink:
21. kvě 2008 v 10:08  • Odpověz
jo je to dítě,akurát to naše má 62kg a co to vaše?
kalhotkové plýny?to jako ty eko pratelné?
21. kvě 2008 v 10:39  • Odpověz
Liviky,to naše má 6 kg :grinning: a je to směs jezevčíka s něčím :grinning: . Co máš Ty?? Ty bláho 62 kg :confused:
21. kvě 2008 v 10:47  • Odpověz
liviky - dík. hezká je po tatínkovi :slight_smile:
no mě na pár minut usnula, to má z toho ranního vstávání :sunglasses:
21. kvě 2008 v 10:49  • Odpověz
jo jo,je to americký buldog,celý bílý a jemnýma skvrnama na kůži,né na srsti.no a bílá rozšiřuje že,takže vypadá docela monstrozně,ale do postele se k nám vejde s přehledem.Jinak on bez mála váží víc než můj chlap,no a vidíte to je má další záliba - vykrmit si chlapa,ale to se mi ňák nedaří :grinning:
21. kvě 2008 v 10:52  • Odpověz
Já ráda píšu povídky, ale po narození malé na to jaksi není čas, ale určitě se k tomu chci vrátit. A taky mě baví vyrábět koláže - snové a tajemné :dizzy_face:
21. kvě 2008 v 10:57  • Odpověz
Liviky,to jsem taky chtěla napsat :grinning: že váží víc jak já :grinning:

Taky v posteli??? :grinning:
21. kvě 2008 v 10:59  • Odpověz
liviky, eko nevim, ale pratelny jo.... je to takovava pemprska ktera se nevyhodi, ale vypere :slight_smile: :grinning:
21. kvě 2008 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
amj -nemáš zač,bych ti nelhala fakt má kukadla jak zrcadla,no mému chlapovi by se takové jméno strašně líbilo!
marinka - téééda povídky a jaký žánr?to pak budeš mít i lehký vymýšlet si pohádky ne?! no a koláže - tajemné a snové,to jako víly atd..?
21. kvě 2008 v 11:05  • Odpověz
liviky, povídky jsou ze života, často to co se mi stane, co prožívám, trošilinku pozměním a udělám z toho povídku. Dala jsem jednu na baby-cafe, zkusím ji pohledat a dát odkaz, ať máš představu :slight_smile:
A koláže dělám tak, že vystřihuju různé motivy (hlavně umělecké fotky lidí) z černobílých časopisů, hledám je různě v antikvariátech apod., tam jsou poklady a pak to kombinuju s usušenýma kytkama a různýma jinýma přírodninama, sem tam něco domaluju. Dávám je pak jako dárky, taťka si je vždy zarámuje a zasklí a už jich má plnou stěnu v obýváku :grinning:
21. kvě 2008 v 11:11  • Odpověz
Tak ja tez rada pisu, ale nee povidky jako Marinka, ale scifi, co zazivam se svou rodinou :sweat_smile: Nekdy i me pobavi, kdyz si to zpetne proctu :sweat_smile:
21. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz
Tak jsem tu povídku našla, pokud by se do ní někomu chtělo :wink: : http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=109124
21. kvě 2008 v 11:15  • Odpověz
Alči, to musí být dobrá sranda, doufám, že to někdy vydáš :grinning:
21. kvě 2008 v 11:15  • Odpověz
Marinko, ted jsem docetla tvou povidsku a je moc pekna :dizzy_face:

mari, uz jsem "vydala" :grinning:
21. kvě 2008 v 11:21  • Odpověz
liviky,
21. kvě 2008 v 11:22  • Odpověz
Ali, díky :wink:
No jo, ale já myslím nějak celoplošně - o co, že by si tuhle knížku koupil celý kůň :dizzy_face:
21. kvě 2008 v 11:22  • Odpověz
marinko - odkaz bude super,jinak ty koláže můžou být super!
alcatko - sci-fi hmmmmm to je moje parketa.
21. kvě 2008 v 11:23  • Odpověz
liviky, amj - geocaching je takové hledání pokladů pomocí GPS. Najdeš si na netu souřadnice nějaké uschované schránky (je to hra celosvětová, takže jsou všude) a pak jí musíš v terénu najít. Když 'poklad' najdeš - můžeš si z něj něco vzít, co se ti líbí, ale musíš tam zase něco dát.....je to sranda a člověk přitom pozná spoustu hezkých a zajímavých míst :slight_smile:
http://www.geocaching.cz/news.php
21. kvě 2008 v 11:28  • Odpověz
jabber, to je super, já jsem na to koukala před pár týdny, našli jsme na mapě i poklady v našem městě a okolí a v létě se určitě na nějaký poklad chystáme :dizzy_face:
21. kvě 2008 v 11:30  • Odpověz
S těma povídkama jste mi připomněly, že taky sem tam něco napíšu. Hlavně jsou to ale podrobné deníky z našich cest psané jako povídky. Pak jsem psala bráchovi povídku o jeho svatbě a udělala mu z toho fotoknihu :slight_smile:
21. kvě 2008 v 11:30  • Odpověz
marinka - no jo, jsou fakt všude, jen tady u nás v lese za barákem jsou 3! :grinning:
21. kvě 2008 v 11:32  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.