• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mate slovo zensky!

(Zamčená)
25. ledna 2008 
Tak, kdo chce muze sem pisnout nejaky moudro, motto, nebo tak neco...proste co vas zivot naucil, prislovi...nejak to sem hodte at taky po nas neco zbude....

treba vetsina z nas to ma v nastaveni...no proste piste, holky ohne sranda, zadny vzkazy...jen cistou krasu slov...amen!
18. led 2008 v 16:20  • Odpověz
tak já se rozhodně řídím mottem---Co nechceš aby ti dělají jiní, nedělej ty jim----a proto se chovám vždy tak, abych druhým neublížila a neranila je :slight_smile: no a potom taky----- Život je jen jeden a proto si ho člověk musí užívat každyý den, jako by to byl ten poslední :wink: :slight_smile: A proto žiju naplno s optimismem a s velkou chutí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2008 v 16:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
o.k. tak ja zacnu....

...Pokud neco moc chces a ono se ti to vzdaluje,
pust to,
vrati-li se to, bylo to to prave...
18. led 2008 v 16:27  • Odpověz
janusko,
nevím zda to sem patří,ale můj taťka říká : "člověk může být blbej, ale musí si umět poradit " :grinning:

a taky "všechno zlý je pro něco dobrý" -to si snažím říkat já,když je zle....
18. led 2008 v 16:32  • Odpověz
autor
bledulka...patri, patri...

jenom, housť housť devcatka!
18. led 2008 v 16:42  • Odpověz
"Jestli to, co jsi nalezl, je z čisté látky, nikdy to nepodlehne
hnití. A ty se jednou budeš moci vrátit. Jestli to byl jen okamžik
světla jako výbuch hvězdy, pak po návratu nenajdeš nic.
Viděl jsi však výbuch světla. A už to stojí za to."
Paulo Coelho, Alchymista
18. led 2008 v 16:51  • Odpověz
já se snažím řídit tím "Líná huba, holý neštěstí...aneb kdo se neptá, nic se nedozví :grinning:
18. led 2008 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz
siss: moje řeč :wink:

a dál: "nehas, co tě nepálí...!" (bo už jsem se párkrát blbě spálila, když jsem "hasila" cizí požáry :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

a asi mě napadnou i duchaplnější, ale to až časem :grinning:

(a zdravim janušku :wink:)
18. led 2008 v 17:02  • Odpověz
Já se řídím tímto:
1.Když něco končí,něco nového právě začíná.
2.Dnešní den je prvním dnem zbytku tvého života.
18. led 2008 v 18:21  • Odpověz
Môj otec povedal v život snáď len jednu inteligentnú vetu (či motto či čo to je): Aktívny blbec je horší ako triedny nepriateľ. :sweat_smile:

Ešte som sa naučila jednu vec: ak niečo v živote veľmi, ale naozaj veľmi chceš, tak to dostaneš... Ale bohužiaľ väčšinou neskoro.
18. led 2008 v 18:55  • Odpověz
Nerikej hop, dokud ti nepreskoci.
Kdo zavaha, nezere :grinning:
Jsou trosku obhroubla, ale pravdiva :grinning:
18. led 2008 v 18:58  • Odpověz
mne sa páči: Život je choroba, na ktorú sa umiera" čo viac k tomu povedať :sunglasses:
18. led 2008 v 19:02  • Odpověz
Moje oblíbené je - je to jako když hrách na zeď házíš, nebo Jedna vlaštovka jaro nedělá :slight_smile: :grinning:
18. led 2008 v 19:31  • Odpověz
Moje zkušenost je boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Mnohokrát se to stalo. Nebo každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.
18. led 2008 v 19:36  • Odpověz
ještě mi můj táta říkal,když mě viděl,jak mám plné ruce různých věcí a nemohla jsem to unést- než abych šla vícekrát "línej se nejdřív strhá" :wink:
18. led 2008 ve 20:00  • Odpověz
Ja rada pouzivam (resp. se tim ridim) "na blbou otazku blba odpoved" ;)
18. led 2008 ve 20:02  • Odpověz
siss - moje řeč :wink:

gedren - docela realita :wink:
18. led 2008 ve 23:08  • Odpověz
Možná už to tu bylo-KDO JINÉMU JÁMU KOPÁ,SÁM DO NÍ PADÁ.......
18. led 2008 ve 23:47  • Odpověz
Mně napadá takový přísloví, že volovi hlava nevoleze a taky na hrubý pytel hrubší záplata a taky, že vůl je nezbezpečnej zepředu, kůň zezadu a blbec ze všech stran, čili že nejhorší je srážka s blbcem :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2008 v 09:55  • Odpověz
kili- zivot je choroba na ktoru sa umiera a siri sa pohlavnym stykom :grinning: :sunglasses:
19. led 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
hezkyyyy :grinning: , moc hezky holky!

chtela jsem podotknout, nemusi to byt jen z vasi hlavinky, ale i tak kde jste neco cetly a chytilo vas to za srdicko...sem s tim!
19. led 2008 v 11:52  • Odpověz
Holky mě se líbí z té písničky od Ready Kirken - "...pro jedno kvítí se slunce nerozsvítí..." :dizzy_face:
19. led 2008 ve 12:17  • Odpověz
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl a když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a ne to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
19. led 2008 ve 13:12  • Odpověz
Werich - samozřejmě...
19. led 2008 ve 13:13  • Odpověz
Od mala mi mamka říkala: Život není to, co chceme, ale to, co máme :slight_smile: Měla pravdu a já jí za to děkuju :wink:
19. led 2008 ve 13:15  • Odpověz
Zase já, pardon, ale ještě jsem zapomněla na moooc důležité ... "hlavně se z nepo*rat"... :slight_smile:
19. led 2008 ve 13:15  • Odpověz
můj táta mne od mala učil : Co ty mně, to já tobě. Blbej kdo dává, blbější kdo nebere. Přej a bude ti přáno. Kdo nic nedělá, nic nepokazí. Jaký pán, takový pes.
já manželovi, když mi pije krev: Nedráždi hada bosou nohou. :grinning:
24. led 2008 v 18:05  • Odpověz
nasticka - já zase používám: dráždíš tygra holou hlavou :grinning: - nejlepší bylo, když jsem to řekla kolegovi v práci a neuvědomila jsem si, že je plešatej :grinning: :grinning: :grinning: - ale vzal to v pohodě :slight_smile:

Moje oblíbený je : nesmíš se bát sněhuláka v létě :slight_smile: - snažím se tím řídit.
24. led 2008 ve 22:41  • Odpověz
jabber jo a nejez žlutej sníh..... :grinning:
25. led 2008 v 06:31  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.