• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mazání témat a odkazy na slovenské stránky

(Zamčená)
28. srpna 2010 
sis jasně ono se to tam potom jenom hádá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo třeba to co se týká jenom slovenska nebo česka a objeví se to i na druhém koňovi,to taky nechápu proč to dají na oba.Ale jinak mi to vyhovuje :wink:
16. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
sluni: no já moc nechápu, proč třeba jedou regiony na obou..mě třeba zajímá jeden okres..tak prostě vlezu na sk koně..páč jsem tam jediná češka...dávat to na oba mi přijde trošku kontraproduktivní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
sisstin - odlišnost kultur...ale kam bys pak zařadila holky, co žijí třeba v USA, Arábii atd....mně to přijde právě zajímavý vidět jedno téma z různých pohledů
16. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
jabber: no asi jak komu, mně takovýhle příspěvky prostě vadí, rozčiluje mě to ..a přestávám do těch diskuzí chodit..ale to je můj problém že :sunglasses: ...a když v té zemi žiješ neznamená, že nemáš své rodné cítění :wink: spousta holek, co žije v Arábii nejsou muslimky atd. :wink:
16. dub 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
Neblbnite s oddelením cz a sk koňa.. to sem už fakt nebudem liezť vôbec... admini predsa neprehadzujú české témy na slovenského koňa a podobne.. vždy je to z medzinárodnej na národnú, ktorá sa z medzinárodní, tak prestaňte blbnúť (hlavne nové užívateľky).

A napr. keby nám ostalo Francúzsko v regiónoch len české alebo slovenské, tak by som prišla o super kamošky, pretože nás je tu (na oboch koňoch) málo. :wink:
16. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Jako jasný je, že nemá cenu mezinárodně řešit příspěvek na mateřskou, daně, nemocenskou a různý zákony, ale to ostatní mi fakt nevadí :slight_smile:
16. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
bihan: tak tyhle regiony nemyslím..ale třeba Galanta mi přijde zbytečná, aby byla na cz konovi.... :wink: ty mezinárodní už je něco jiného :wink:
16. dub 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
jabber: mně nevadí nic až na témata týkající se homosexuality, interupcí, víry atd....no, ale to je fakt můj problém :sunglasses:
16. dub 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
No já bych se jich taky zastala,nikdo nedělá nějaké naschvály.Jen to holky asi myslí tak,že je téma na slov.koňovi,ale ne na českém.Pak někdo otevře téma na obou a holky to přesměrují na slovenské.Přitom ta slovenka,která to zakládala,nechtěla aby to bylo na českém.Už to tam mají rozjeteé,a je dost těžké se tam přidat-někdy :wink: Jinak je to dost těžké s tou odlišností,většinou se to strhne k hádce,protože každá jsme na tom jinak :unamused:
16. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
jo..to má sluni pravdu, bo spousta uživatelek vůbec neví, že nějaký sk kůn je :wink: si myslí, že slovenky chodí na českého :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
siss - to jo, to jsem tak nemyslela, že by neměly rodné cítění :wink: ale spíš, že když prostě budeš x let žít jinde, tak budeš mít na některé věci jiný názor než když žiješ v ČR/SR
16. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
Siss, jasné, ja som to skôr myslela pri alternatíve, že by sa cz a sk kôň rozdelili úplne.

A tak isto by som sa pridala k mazaniu starých tém...ono je to síce občas sranda sledovať, čo za bláboly som posísala pred rokom a viac, ale nadväzovať na diskusiu, ktorá je napr. z roku 2007 mi príde zbytočné.
16. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
:grinning: to je fakt :grinning:
16. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
no pro rozdělení nejsem...ale spíš pro to, aby některá témata nešla dat na oba..ale to je asi technicky nemožné :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a jinak nesnáším své staré příspěvky některé :sweat_smile:
16. dub 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
jinak mě třeba ukamenujte...ale tohle je prostě můj názor..my jako Cesko jsme nejateističtější země v Evropě..a proto jsme k těm kontroverznějším tématům více přístupní- čímž netvrdim, že s tim souhlasí všichni a je to jen otázky víry..platí pro obě strany :wink: - ale prostě můj pocit z toho je, že do těhlech tématů naběhne vždy moralizující a odsuzující banda..a to mě fakt nebaví, protože to jinak zajímavé téma úplně zničí :unamused:
16. dub 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
Jako já totiž tyhlety česko-slovenský spory pořád nechápu. Buď to tady vezmu tak jak to je anebo můžu jít přece klidně na jiný server, kde slovenština nebude a mám po problému :grinning:
16. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
jabber: no já odcházím, což je někdy škoda, protože je to třeba fakt zajímavé..ale nebaví mě se xy stránek hádat :unamused:
16. dub 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
Jj sis to máš pravdu,já taky někde čtu,přispívám a jak se to tam začne tak mě to přestane bavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako pořád dokola obhajovat svůj názor,když druhá strana není schopna to pochopit a má chuť jenom prudit,tak na to bych se mohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
siss - no to jo, jenže ona tam ta moralizující banda naběhne tak jako tak :slight_smile: i když to bude třeba jen na českým koni :grinning:
16. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
jabber: a tím chci říct, že si myslim, že kdyby to téma bylo čistě jen na cz...tak se to tam tak nehádá..i když určitě bysme nesouhlasily všechny..ale rozhodně by to bylo pro mě víc přínosné a zajímavé :wink:
16. dub 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
jabber: já třeba na sk kone lezu fakt jen do jednoho regionu, ale fakt tam nepročítám témata, která tady nejsou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
siss, slunicko - to máte pravdu, taky mě takový diskuze časem omrzí :grinning:
16. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
jo..jinak tady běžela téma, ježiš..běžělo téma..už to je tady :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..Mala vyhrat volby Radičová? Já jsem to sice sledovala...ale pro většinu Cechů asi téma taky na nic :sweat_smile:
16. dub 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
To máte jedno.. moralizujúca banda sa objaví nie len pri témach ako homosexualita ale aj pri bozkávaní detí na ústa, pri (pre niektorých) predčasnom ukončením materskej, pri dojčení-nedojčení (a pri tom nedojčení hlavne ak je bez zdravotnej príčiny)...hádanie nebaví ani mňa.. malo by sa zakázať :grinning:
16. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
siss - no tak to mě taky zarazilo :grinning: kor když vůbec nevím, kdo to je :grinning:
16. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
bihan - přesně, já si taky myslím, že se to zhádá tak jako tak, nezávisle na národnosti a tématu :grinning:
16. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
bihan: jj..s tím souhlasim...ale mám takovej pocit, že právě v těch tématech, který já mám na mysli, je ta banda jen jedné národnosti..nemůžu si pomoct :unamused: ...

jabber: no já ji fandila..ale chápu, že většina Cechů neví, vo co gou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
ono nejvíc blbé je, že adminky jsou bud holky těhotný, nebo na mateřský nebo pracující...takže nemají tolik času to tady kontrolovat...kdyby tady byli admini na plný úvazek( za prachy)...tak by to hlídání, mazání, zaškrtávání atd. mohlo vypadat jinak... :wink:
16. dub 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
No, ja to stále tvrdím, že rozumné Slovenky v takých témach zapadnú prachom a "svietia" tam len tie extrémistky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inak to mi je tiež záhadou, prečo sa Radičová, problém so slovenskou univerzitou a podobné výhradne slovenské témy objavujú aj na českom koňovi.. pár ľudí by si možno malo zase prečítať pravidlá :sweat_smile:
16. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
bihan: jasně, já netvrdim, že je to přesně tak a tak...že nikdo není jinej :wink: no..ty víš, jak to myslim :confounded:
16. dub 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.