• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mazání témat a odkazy na slovenské stránky

(Zamčená)
28. srpna 2010 
ja viem :wink:

Inak mňa napríklad mrzí, že niekoré zaujímavé témy nie sú medzinárodné, ale len české.. občas na českého koňa skočím, lebo sledujem pár tém, ale väčšinou neprispievam.
16. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
bihan: no to je taky blbý no... :wink: já fakt už čas prolejzat sk koně nemám...jen kouknu do toho svýho jednoho, kde se stejně nic neděje :sweat_smile:
16. dub 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
siss :grinning:
16. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
prostě ty admini tu dost chybí, já chápu, že na to nemaj čas a dělaj to ve svým volným čase a zadarmo..takže by to chtělo asi trošku změnit..já tu třeba už sto roků neviděla Boba..nevim, jak to jde na sk konovi...vím, že má taky svoji rodinu...ale myslim si, že sk a cz koník už je takovej server, kterej je hodně, hodně obrovskej..a asi by se o něj chtělo nějak víc starat :confused:
16. dub 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz
a emjee..nic proti, ale např. tvůj příspěvek..a to o tom, že ted nemáš čas uvažovat, jak se to píše česky..mi přišel dost arogantní a admina nevhodnej :wink: ...a víc adminů tady s tim má problém podle mě :wink:
16. dub 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
uživatelé bývají někdy sprostí a nevhodně se chovají, ale admini by se podle mě toho měli vyvarovat..od toho adminy jsou..a to se tady někdy moc nedaří :pensive:
16. dub 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
a jakákoliv výtka či připomínka je okamžitě odškrtnuta tím, že jsme si přečetly pravidla a můžeme teda jít jinam..mně přijde normální, že se stránka upravuje podle reálných přání uživatelů...tady mám trošku pocit, že vzhledem k počtu uživatelů si tady těch stálých a dlouhodobých vůbec neváží :confounded:
16. dub 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
siss a v čom bol akoze ten prispeok arogantný? pisala som to v noci tesne pred spanim a naozaj musim dlhsie premyslat ked chcem nieco pisat v cestine, tak neviem co je na tom arogantne

btw admin na plny uvazok uz tu je :wink: vola sa janocka vid http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=94570
16. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
emjee: tak mně to prostě vyznělo jinak trošku...k tomu, jak jsem psala já,že mi dělá problém vymýšlet, jak je to téma v cz..ten písemný projev někdy fakt mate :confused: nebo jsem myslela to, jak některá uživatelka chtěla změnit nick..a bylo jí řečeno, že si ho sama vymyslela..a podobný věci no :unamused:
16. dub 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
emjee: mně prostě přijde, že tahle stránka se nesune někam dopředu...je dané to, co bylo dané někdy před 3roky...at se týče pravidel, designu a tak dále :unamused:
16. dub 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
emjee: a když, tak se pravidla zpřísnují , ale podle mě bez ohledu na přání uživatele..že je to spíš k horšímu..ale třeba je to jen můj pocit :wink:
16. dub 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
trosku odbacame od temy ale - poznas nejaky server kde sa registrujes a vzapati si ides menit login? lebo ja nepoznam a je to podla mna naozaj o tom najprv si rozmysliet az potom pisat (registrovat sa pod nejakym nickom)
16. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
emjee: no to samozřejmě ne, ale psala, že se registrovala před několika roky..a vadí ji ten login :wink: ..sice si to měla rozmyslet..ale od toho je admin, aby se snažil vyjít vstříc..a když to nejde..tak to aspon vysvětlit slušně..což podle mě teda slušné nebylo :wink:
16. dub 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
siss uz sa pracuje na novej verzii kde budu zohladnene aj mnohe pripomienky uzivateliek :wink:
16. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
emjee: díky...já vim, že jsme jenom lidi..a máme svých starostí dost..a uživatelé umějí být otravní...JENŽE..prostě od toho tu práci děláme :wink: nebo chceme dělat :wink: kůn má obrovskou sledovanost..ale bohužel už hodně stalých uživatelek odešlo prostě jinam kvůli zdejší organizaci :wink:
16. dub 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
sisstin - to, ze si tu dlho nevidela boba neznamena, ze sa o tuto stranku nestara. Bob ma na starosti ine veci ako sledovanie diskusnych for - maka na novej verzii stranok.
Pises, ze vela stalych uzivateliek odislo.... no, tak to je kazdeho vec, ci odide alebo ostane. Niektori stari odchadzaju ale novi zase prichadzaju.
16. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
janocka: no jak jsem psala..stálých uživatelů si nevážíte..protože nových bude pořád dost...zvláštní filozofie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
janocka: takhle se prostě podle mě nechová admin :wink: mě by jako admina těšilo to, že mám přízen stálých lidí a jejich důvěru..a ne to, že když se ti nelíbí, tak vypadni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
sisstin - nenapisala som nic take ako pises ty. Nie je v ludskych silach robit vsetko tak, aby boli vsetci spokojn, aby bolo 100% ludi na 100% spokojnych. Sme radi, ze je drviva vacsina ludi spokojnych a je jasne, ze vzdy tu bude niekto, komu sa nieco nebude pacit
16. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
janocka: já netvrdim, že se musí splnit vše..to nejde ..to je jasné :wink: ale s tou drtivou většinou si tak nejsem jistá, spíš už to spousta lidí vzdalo s tím, že lepší už to nebude :wink: ..a v poslední době, co čtu..kdokoliv má nějakou připomínku...tak je mu řečeno, že souhlasil s pravidlama a tím to je ende šlus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
sisstin - mozes byt, prosim, konkretnejsia a napisat, presne kolko ludi je podla teba nespokojnych? v poslednej dobe, ked je nejaka pripomienka, tak vzdy niekto z adminov slusne napise ci sa to da riesit, planuje riesit alebo to bude vyriesene v novej verzii. A kolko stalych a nespokojnych uzivatelov odislo? A kam?
16. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
janocka: přesně procenta ti nedám, jako ty asi nedáš procenta mně :wink: ..ale jsem tu dlouho, mám moře příspěvů a spoustu lidí, který sem chodí znám už několik let :wink: ..takže můžu říct, že drtivá většina spokojených teda není :wink: ....já vím, že se snažíte vylepšit stránku...ale fakt mi přijde, že spousta věcí se prostě neřeší..např. věčný problém, jaké fotky do alba patří a jaké ne :wink: ..např. spousta lidí by spíš uvítalo 1album, ale s tim, že se tam můžou dát, co chtějí( v rámci etiky samozřejmě) než to, mít alba 3, ale neskutečná cenzura :wink: tohle tady prostě zapadne s tím, že pravidla jsou tak a tak...a na přání se podle mě vůbec nehledí... :wink: ...nebo řešit fotku v pase mi též přijde úchylné, když je tu na řešení spousta důležitějších věcí než to, jestli má někdo v pase svoji fotku nebo fotku dítěte či něčeho jiného :wink: tohle opravdu forum nedrží nad vodou :wink:
16. dub 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
janocka: jinak podobných serverů je mrtě..ale psát je nebudu, bo by to byla skrytá reklama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
sisstin - nemusis pisat presne percenta, staci ked napises kolko uzivateliek, ktore poznas odisli. Co sa tyka albumov - kedze toto je stranka o detoch, tak preco by v albume mali byt fotky z dovolenky, zo svadby, z vyletov, zo stavby domu a podobne.... fotky zo svadby si mozte davat na mojasvadba.sk (beremese.cz) a fotky domov/bytov na modrastrecha.sk(.cz)... a na ukladanie roznych fotiek z vyletov, dovoleniek a podobne, tak na to su ine servery - to tu uz bolo pisane niekolkokrat. A kedze vsetko so vsetkym suvisi, tak sa riesia aj fotky v pase, fotky v albumoch a podobne.... ty to mozno nepovazujes za dolezite, no niekto ano.... tak isto ako niekto nepovazuje za dolezite to, ci nieco cita v ČJ alebo v SJ

ahaaaa, takze skryta reklama :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
janocka: no dle mého by třeba nebylo od věci udělat nějaké ankety tohohle typu, aby bylo vidět, kolik lidí si co přeje :wink: ...já sem chodím třeba hlavně proto, že už tu mám známé a kamarádky, a chci si s nima povídat..to je to jediný, co mě tu drží :wink: a nechce se mi odcházet někam, kde je to sice lepší a vymakanější, ale zas tam neznám ani nohu :unamused: ..a právě to, že tu mám známé..tak jim třeba chci ukázat nějakou fotku, která přímo nesouvisí s modrým koníkem..a nechce se mi je kvůli tomu nahánět po xy jiných serverech :wink: a kdyby měl každý 1album, tak by si moc dobře rozmyslel, co si tam dá..a kapacitu serveru by to zatěžovalo mín, než když má každej alba 3 :wink:
16. dub 2009 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz
sisstin - ked chces niekomu ukazat fotky, musis dat link a ten clovek musi na to kliknut, takze mu je uplne jedno kam klikne, lebo stale ho to stoji prave 1 klik. Na mojasvadba.sk/beremese.cz moze mat len 1 album zo svadby, no najde sa viac takych, kt. tam daju aj fotky z priprav, dovoleniek, fotky deti. Takze pochybujem, ze by si kazdy rozmyslel co da do albumu a co nie.
Takze tak.... z mojej strany uz nemam co dodat, napisala som vsetko a co som nenapisala ja, napisala emjee, takze s touto debatou koncim.
16. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
janocka: no jako vždy..vy se ani nesnažíte uživatelům něco nakukat..vy to prostě odepíšete..nemá cenu tady nic řešit.. :sunglasses: hezký den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
sisstin uz sme to riesili x krat a po x+1. krat cakas inu odpoved?
toto forum je tematicky zamerane, albumy su doplnkom, nevidime (pisem my, ale myslim hlavne na prevadzkovatelov stranky) dovod, preco by ste si tu z toho mali robit odkladaciu schranku pre vase fotky, na to su urcene ine servery
16. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
emjee: ok..je mi to šumák už :wink: tvoje první věta byla opět velmi slušná :sweat_smile: ..já si tu spíš připadám jak ve škole, kde mě buzerujou učitelky..fotky už neřešim, skoro vše jsem vymazala..at má dušička pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady je to fakt beznadějný..změna nebude nikdy žádná dle uživatelů..jen podle váš...takže já tu zůstane jen kvůli těm lidem, co sem chodí...ale jinak děs běs :unamused: hezký den..to byl můj poslední příspěvek, co se týče nějaké organizace koníka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a klidně můžete smazat celou tuhle část modrykonik.cz,sk..bo vás to stejně nezajímá, co chtěj ostatní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

čus bus autobus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz
inak neda mi este taku poznamku, to nie admini vytvaraju pravidla oni dozeraju aby sa plnili :wink:
16. dub 2009 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.