• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mazání témat a odkazy na slovenské stránky

(Zamčená)
28. srpna 2010 
To mi tedy řekněte, když né admini, tak kdo ty pravidla vytváří ????

Jinak souhlas se sisstin 1000x se tu probíralo, že mít třeba jen jedno album, ale v rámci slušnosti v něm mít cokoliv, ale né. To prostě nejde. To samé s fotkou v pasu, člověk může stáhnout kdekolivcokoliv a jak mu dokážete že to není on ? Teda pokud tam zrovna nemá George Bushe.
Fakt nechápu že na ikonce může být fotka stylu tam za mezi těma horama ta malá tečka jsem já, ale foto nebo ikonka co by uživatele vystihovalo víc být nemůže. Nehledě, že na ikonka je stejná pro všechny tři servery - brms, koníka a střechu.
Nebýt lidí se kterými si tu povídám, tak by mě tu nikdo už několik let neviděl. A myslím, že opět nejsem sama.

Jo a další věc, když někdo vysloví doměnku, že se pod identitou skrývá někdo jiný, tak ten co si to myslí, dostane ban za pomluvu, aniž byste si to nějak ověřovali.

Já si teda myslím, a to říkám veřejně, že janaagimova je naše stará známá Mariola, uý podle fotek co měla v albu, ty tenkrát mariolla vydával za svatební. Plus další x stejných znaků - písemný projem, stejní jméno manžela, stejná národnost a stejné problémy. Trochu moc náhod najdenou.
16. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
lakme, vsetko, o com pises, sa tu uz niekolkokrat preberalo...:

- admini, teda ti, ktorych nicky sa zobrazuju v dolnej casti stranky, su adminmi obsahovej casti tejto stranky, teda DOHLIADAJU na dodrziavanie pravidiel. nie su majitelmi ani prevadzkovatelmi stranok. majitelia a prevadzkovatelia stranok zodpovedaju za TVORBU pravidel a za to, aby vsetko klapalo podla zakonov CR a SR. dalej su tu programatori, ktori zas zodpovedaju za to, ze stranky funguju po technickej stranke.

- MOMENTALNE funguju stranky v ramci istych tematickych okruhov, preto v ramci tychto okruhov (svadba, rodicovstvo, stavba) funguju aj albumy. momentalne tu nie je miesto pre ine fotky. pokial viem, nejake zmeny v tejto oblasti sa chystaju uz coskoro v novej verzii stranok.

- fotky v pase - je tu proste taky "zvyk", pravidlo, ze fotka ma byt tvoja vlastna, realna a aktualna. mozes si byt ista, ze ak by tu toto pravidlo nebolo, rozpravala by si sa tu z 90% s kvetinkami, ornamentmi alebo rovno celou ZOO; v lepsom pripade s materskou skolou. o tomto pravidle je skutocne zbytocne diskutovat, zatial nebola na internete vymyslena ziadna lepsia fotoidentifikacia nez pomocou vlastnej fotky cloveka.
16. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
16. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ikke tohle je od doby kdy stránky "dělali" jen majka a bob, takže předpokládám, že stále jsou také admini a jsou i majiteli. Nevím jak se vylučují zákony čr a sr s tím co je psáno ohledně fotek a ikonek. A navíc jaký je rozdíl mezi fotkou na které je děcko a fotkou nakteré jsou rodiče ať už s dítětem a nebo bez na dovolené, MK jsem měla pocit, že je temáticky na rodiče s dětma.
Mám stejný pocit jako sisstin, že prostě to, že sem stále budou chodit nové a nové tváře, tak na "starých" prostě nezáleží, však ony se nové uživatelky stále najdou, že.

Na jiných serverech x-let rozprávím s květinkami, obláčky a zvířátky a vůbec mit o nevadí, vím, že "ulita" jen ten a ten nick a nemám bordel v tom, že na ikonce je co chvilku nová a aktuálnější fotka uživatele.....
16. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
ehm...vy znáte nějaký jiný server,kde musí mít uživatel svoji fotku?Já ne,.,a to se pohybuju na netu asi od roku 1998...
16. dub 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
ne nepoznám a hlavne si neviem predstaviť ako by mi dokázali, že to nie je moja fotka :grinning:
apropo .. je toto moja fotka???? :grinning: ako mi dokážete, že nie je?? :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz
ikonka je prostě ikonka a je naprosto fuk,co v ní je...internet je prostě anonymní...i fotky na různých serverech typu libimseti a podobně bývají stažené a nejsou toho člověka a nikdo nedokáže nic...mne je fakt jedno,jestli si tady píšu s opičkou nebo autickem...a jak tak čtu,tak je to jedno víc lidem...
16. dub 2009 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz
presne tak, internet je anonymni a obcas je to vyhoda :wink: Nikdy nevim, kdo to tady cte a obcas se pisnou dosti osobni veci, takze mit tu fotku, na ktere me muze kdokoliv poznat, se mi moc nezamlouva :unamused: , ale tohle mi az tak neva. Spis albumy....chapu, ze je tohle hlavne o detech, ale jako nesnazilka, netehulka a nemaminka nevim, jakou fotku si do alba vlastne muzu dat? Moc mi to nedava smysl, mela jsem tam svatebni a jednu fotku s cizim ditetem....pripadne mi to trosku utahle za vlasy ta cenzura albumu. Jasne, mit to zaplacane 30 fotkama o nicem je taky blbost, ale trosku vic svobody by neskodilo a hlavne prospelo :wink: Chapu, ze neni slozite dat odkaz na fotky tem, kterym je ukazat chci, ale proc nemuzu mit normalni fotky v albu?
16. dub 2009 ve 23:11  • Odpověz
kati ja ta poznam tak tebe to konkretne dokazat viem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 23:38  • Odpověz
sisstin, hej na svk je taka stranka pokec sa to vola a tam ti dokonca admin fotku odsuhlasuje ci je ok alebo nie je, nedovolia tam mat len tak hociaku fotku, a to iste sa tam tyka aj albumov, tam sa maze mozno viac ako sem.....

pocuvaj naco sem vobec chodis ked sa ti pravidla a podmienky pouzivania tejto stranky nepacia a furt voci nim daco mas?? hm?? sak nie si jedina na svete, kludne si odpoj konika a browsuj ine stranky, nikto ta tu nedrzi...ale kazda jedna dobre vieme, ze to nespravis, lebo jednoducho tato komunita tu, je pre kazdu z nas ista zavislost, tak sa uz necerti a trosku porozmyslaj co chces, ci sa len furt s niekym koli niecomu co aj tak neporiesit natahovat alebo v klude tu "byt"!!!

a ak si nahodou mojej slovencine neporozumela tak potom nic, aspon som si napisala co som chcela... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
anaxamon: pocuvaj :confused: dako sa mi nezda, ze by som tu pisala nieco o tom, ze mi slovencina robi problem :confused: ak ano, tak si prosim tuto konkretnu vetu do IP....len neviem pisat s dia :wink: a robim pravopisne chyby..nakolko cestina ma ina gramaticka pravidla :wink: ale nie som si vedoma, ze by som toto niek edynapisala..tak mi prosim nevkladaj do ust toto :wink: lebo ma to vcelku uraza :wink: ....myslela som si, ze tato cast konika je o pripomienkach uzivatelok..len pre vas je vse neresitelne...koncim tuto debatu..lebo to je fakt nezmyselne :angry:
17. dub 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, včera jsme se tady ptaly, kterej server dovolí měnit nick - tak vím hned o dvou - rodina.cz a motorkari.cz :slight_smile: Na Rodině navíc lze přispívat jako registrovaný člen i jako neregistrovaný.... tož tak :slight_smile:
17. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
Anaxamon tak tú poslednú vetu si napísať nemusela, lebo Sisstin nikdy nič nenapísala o slovenčine, že by jej vadila, práveže si to zastáva :wink:

inak v podstate súhlasím so Sisstin, akurát viem, že sa tu nič také neudeje, ale aj tak navštevujem hlavne termíny, takže mi je to v podstate šuma fuk....akurát ten vyhladávač by sa mohol konečne zlepšiť inak všetko prekusnem :slight_smile:
17. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
anaxamon: inac na pokeci som asi 5 rokov.. :wink:
17. dub 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
sisstin, a preco ta z toho vsetkeho co som napisala zaujala len moja posledna veta, ktora moze byt kludne aj vseobecna na kazdu jednu, ktora sa do tejto temy zapojola, kedze problem zacal prave pri zrozumitelnosti a nezrozumitelnosti nasich jazykov...?? :sweat_smile:
17. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
anax, celý příspěvek zněl jako určený sisstin, není se co divit, že to vztáhla na sebe, a jak vidíš, není jediná, kdo si myslel, že příjemce je opravdu ona :sweat_smile:
17. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
anaxamon: lebo si napisala: ak si...a nie ak ste :wink: preto si to beriem na svoju osobu :wink: ...pre vas je konik len o tom, ze "my chceme" , "my si myslime" atd, ale co si myslí ostatní uživatelky vám je úplně šumák..a ještě mě nařkneš z toho, že tady záměrně prudim..jestli si myslíš, že mě to baví..tak jsi na velkým omylu :wink: ....ano, už jste mě zdolaly..a už opravdu nemám chut tady napsat něco k změne...ale v téhle podobě vám to asi moc dlouho nevydrží...jediný admin, který je přístupný a ochotný je krista...jinak je to bída s nouzí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
A taky se přidám k ostatním, že mi vadí, že do albumu si nemohu dát fotku kterou chci. Já to chápu, že tohle je server o dětech, ale nejen dětmi je člověk živ. Hodně holek děti nemá, protože to prostě nejde - to přece neznamená, ýe by nemohly mít v albu třeba fotku z dovky. Tak ať každý může mít jen jedno album a ať je výběr na tom dotyčném, co si tam dá za fotky..... Já si třeba děti do alba už nedám, páč jsou kluci veliký a na netu se pohybujou a nemyslím, že by to chtěli. V tuhle chvíli se o mimi snažíme a ráda bych třeba holkám z tématu ukázala i něco jinýho ze svého života než haldu léků, který do sebe začnu za týden rvát.....
17. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
no..to je ta "drtivá" většina spokojených uživatelů..jste asi nějaké prudící a divné výjimky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
prostě pro mě je základní problém to, že většina adminů neumí být k uživatelům slušná, jsou ironičtí..atd, to mi jako fakt hodně vadí..a zas se to jenom potvrdilo...jenže si uvědomte, že vy jste tu pro nás..a ne my pro vás..uživatelé tvoří srdce koníka..ne adminové :wink:

no nic, je mi z toho fakt šoufl....mějte se :sunglasses:
17. dub 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz
sisstin mna konik nezaujima ani nahodou ako admina, ked sa mrknes moje meno admina sa na konikovi absolutne nikde nespomina...som uplne obycajana uzivatelka ktora si napise svoj nazor, akurat mozno mam trosku vacsi prehlad o zakulisi...tak mi nepis nieco o tom ze my chceme, mne len asik nedochadza to, ze preco inym matkam a buducim matkam nedochadza, ze jednoducho, ked je stranka o detoch a matkach a ma nejake pravidla, nedokazu ich respektovat..
jedno je konstruktivna kritika a navrhy a druhe je to co tu obcas niektore predvadzaju...(nie len na konikovi ale aj na inych sesterskych strankach) :unamused:

mne sa nepaci napr. facebook, ale nevypisujem im tam s prepacenim somariny, jednoducho tam nechodim a hotovo...
17. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
uz sa mi zda ze ste sa vzdialili od tematu :wink:
a jedine co dodam, pride uz onedlho nova verzia kde bude vacsina pripomienok zapracovana, takze sa nechajme vsetky prijemne prekvapit :wink:
akoze ak by mal byt server podla kazdej tak asi kazda by musela mat vlastny server :zipper_mouth: kazda od neho nieco ine ocakava :wink: mne tu tiez vadi par veci ale ako vravim ani jednej z nas sa neda uplne vyhoviet :wink:
a ako vravim cochvila bude nova verzia kde bude kopec zmien tak snad budeme viac spokojne :wink:
17. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
anax, ale vsetky tie uzivatelky stazovatelky su zavislacky na konovi, tak ked aj nahodou odidu tak sem budu jednym ockom mrkat a po case im to neda a vratia sa uplne :grinning: :grinning: :grinning: toto je zavislost, tiez ma spominany server moc neuchvatil a momentalne ak ho aj zapnem tak raz za tyzden :grinning: a kona? :grinning: :grinning: :grinning: no coment :grinning:
17. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
anax, a kdy že ta nová verze bude? Mám dojem, že je slibovaná už přes rok...
17. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
anax, ale vsetky tie uzivatelky stazovatelky su zavislacky na konovi, tak ked aj nahodou odidu tak sem budu jednym ockom mrkat a po case im to neda a vratia sa uplne - noooo, tak tahle veta stoji za vsechny prachy!!!

Znamena to - kasli na vsechny, co si tu stezuji.. Ted sice delaji ramena, ale stejne prilezou...

Ty vole, toz to mam dost... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
17. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
niektoré evidentne adminovanie nezvládajú, a by ma zaujimalo načo je niekto adminom, ked ho adminovanie na koniku vobec nezaujima :rolling_eyes:
17. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
akoze baby my vsetky vase podnety prijmame a posuvame dalej :wink: takze vacsina z nich bude zapracovana v novej verzii, ktora by mala byt nasadena v lete :wink:
17. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
elitrea a co ja mam s novou verziou? ja ju nevyrabam...staznosti na dlzku vyrabania novej verzie adresujte na prevadzkovatelov stranky :rolling_eyes:
17. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
aha už vidím, ona nie je adminom na koniku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
omlouvám se, bylo to adresováno zuz11, nikoliv anaxamon. Nestěžuju si, jen jsem se zeptala.
17. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.