• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mazání témat a odkazy na slovenské stránky

(Zamčená)
28. srpna 2010 
aj test asertivity by adminom neuškodil :wink:
17. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
axanom
i...ale kazda jedna dobre vieme, ze to nespravis, lebo jednoducho tato komunita tu, je pre kazdu z nas ista zavislost, tak sa uz necerti a trosku porozmyslaj co chces, ci sa len furt s niekym koli niecomu co aj tak neporiesit natahovat alebo v klude tu "byt"!!!

to je přesně o čem se tu stále dokola píše, tento server hřeší na to, že je tu dobrá společnost.....

A zuz11 tyhle slova jen potvrzuje.

To opravdu myslíte vážně ?? Místo toho abyste se snažili třeba alepoň o nějakých návzrích popřemýšlet, jestli na tom není "něco", tak se držíte toho, že stejně se sem ty lidi za ostatníma vrátí. No nevím nevím. Neznám server, kde by se s uživateli jednalo stylem - drž hubu a krok a nebo táhni, pravidla se prostě měnit nebudou i když některá jsou naprosto nesmyslná. To raději bude psát takové hlouposti jaké píšete, místo abyste se nad tím alepoň trochu zamyslely.

A jestli myslíte že se to vytrhne novým designem, tak je mi vás upřímně líto........
17. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
akoze mate s toho uz hokej poniektore a necitate vsetko co piseme :wink:

lakme netvrdim ze mate drzat huby a krok som pisla ze niektore z pripomienok s zapracuva a dokonca aj jazykova bariera by uz nemal byt problem kedze nas uz uplne rozdelia a neviem ci ste citali na tento fakt komentare :zipper_mouth: takze pochopite ze tak je to aj s ostatnymi pravidlami ze neda sa vyhoviet vsetkym :pensive: a pisala som ze ani mne vsetky ulne nevyhovuju ale zasa nik neurobi pravidla site ani na mieru mne adminovi :zipper_mouth:
takze tiez som na tom ako aj vy ostatne, jedine s tym rozdielom ze dohliadam na dodrziavanie momentalne platnych pravidiel :wink:
17. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
anaxamon nemam slov, jak arogantne reagujes na pripominky ohledne fungovani.. asi ti nedoslo, ze uzivatele tu nejsou pro adminy :wink:

zuz vy jako admini ale muzete pripominky poslat tem, kdo o pravidlech rozhoduji.. nechapu, ze vam vadi podnetna diskuze.. ja jako majitel/provozovatel cekoholiv, bych byla rada, kdybych zadarmo dostala zpetnou vazbu primo od uzivatelu a nemusela si na pruzkum co zlepsit platit specialni firmu.. asi je problem, ze nic zlepsit nechcete :frowning2:
17. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
animtua, akoze pisem to 3 krat, programatori pisu vynovenu verziu kde sa podaktore dobre namety a pripomienky zapracuvaju, ale na to aby sme vedeli co vsetko a ako tam bude fungovat si musime pockat, je s tym dost roboty tak sa termin nasadenia trosku posuva :pensive: ale dufam ze nas nove pravidla a moznosti vsetky potesia :wink:

preto sa v tejto verzii uz vela zmien davno nerobi lebo sa to poklada zbytocne vynakladat neaky cas sem ked sa vie ze tato verzia sa cochvila prestane pouzivat :zipper_mouth:
17. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
animatua a ty si asi nepochopila alebo necitala ze ja tu nie som ako admin ale ako uzivatelka...

(mimochodom, kolke z vas takto arogantne a hnusne reagujete na adminky, hm?)

elitera ked to nepatrilo mne, ok berem:pensive:
17. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
snad nam date potom dopredu vedieť kedy sa ten prerod uskutoční, aby som sa psychicky pripravila na tolko zmien :grinning: :wink:

ale to nič nemení na tom, že niektorí admini by mohli slušnejšie reagovať :rolling_eyes:
17. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
anaxamon, tím, že máš v pasu vedle jména červeně napsáno "admin", jsi trochu škatulkovaná :sweat_smile: Mně vyhovuje, že jsou všechny servery propojený, ale samozřejmě se pak není co divit, když uživatelky nerozlišujou mezi adminama jednotlivých podserverů.
17. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
kati, snad aj nam ich daju dopredu vediet :grinning: :grinning: :grinning: a bud konkretna :grinning: :wink: resp danej adminke napis IP :wink:
17. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
no ja musím súhlasiť so siss a ostanými......takže sa pridávam k nespokojným....však už tu chodím menej a menej....až raz zabudnem, že nejaký MK vôbec existoval....

mmch- nová verzia sa pripravuje čo si pamätám už dva roky........aspoň toľko času to tu bolo omieľané.......a stále nič
17. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Tak o té slovenštině bych raději tak nerýpala.Jestli sis všimla anax tak z české strany ani jednou nezaznělo,že vy by jste nám nerozuměly :stuck_out_tongue_closed_eyes: A potom jestli jsi admin nebo nejsi,to je jedno.Jsi dost arogantní a myslím,že to není potřeba :rolling_eyes:
17. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
slunicko ty o com tocis??? zakladatelka temy napisala ze nerozumie pisanej slovencine a o tom som aj ja pisala v tej jednej jedinej vete...takze vazne nechapem z coho ma to obvinujes a ze som arogantna? nie som, len niektore veci ma stvu a tak vyjadrujem svoj nazor ostrejsim sposobom
17. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
holky a co třeba s uživatelkama, které jsou slovenky, ale žijí v čechách a registrují se na českou verzi stránek. to by jim měli majitelé (potažmo admini) zakázat na české stránky přispívat (a naopak samozřejmě, češkám žijícím na slovensku zakázat přispívat na slovenské stránky)? :grinning:
zdá se mi to přitažené za vlasy. a to nepíšu jako admin, ale jako uživatelka.
rozhodně nesouhlasím s tím, aby se to striktně oddělovalo.
17. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
o čem točím? :grinning: Psala jsi to obecně.Je tady spousta holek,kterým slovenština vyhovuje a mají ji rády.Já jen vždycky čtu jak to každému vadí.Mě taky spousta věcí štve,ale arogantně hned nepíšu.Jen si myslím,že se to dá řešit i v klidu .
17. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
Plne se se stavim za Sisstin, lakme a spol, souhlasim uplne se vsim, co napsaly a za sebe pridam, ze Anaxamon se mi zda velmi arogantni...
17. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
17. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
aha, pardon, moj prispevok sem nepatri... tak ho prosim presunte do Otazky pre aminov, alebo Fotka v pase, alebo Vytvaranieviacerych nickov... alebo do Moja nespokojnost s konikom :grinning:
17. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
shaarka tak ten 1. bod 100% súhlas
17. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
Souhlasím, zejména body 2. a 3. jsou určitě natolik user-friendly, že stojí za to vzít je v potaz. Navíc argument s Nickem je přesný, už mě to napadlo včera taky, nutit uživatelky aby sem daly svou reálnou pasovou fotku je totéž, jako chtít po nich, aby se zaregistrovaly jako Petra Nováková, Třeboň.

Prosím, už se to tu opakovalo 100x, shrnu to po stoprvní: my svou tvář nechráníme před těmi, co nás neznají, ale před těmi, co nás znají (býv. spolužáci, kolegové v práci, sousedi v paneláku...jsou jich mraky), kteří o našem problému nevědí a není sebemenší důvod, proč by se to dozvědět měli, když o tomto citlivém tématu mnohdy mlčíme i ve svých rodinách a mezi přáteli.
17. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
anaxamon, v pase mas cervene napsane admin, takze ikdyz nejsi adminem pro MK, jaksi reprezentujes i tento server a mela by jsi si podle toho vyjadrovat.. jak je videt, arogantni pripadas vice uzivatelkam..
17. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
tak moj nazor je ten, ze tato stranke existuje vdaka svojim navstevnikom (navstevnickam), ktore sem denne chodia, diskutuju, vytvaraju albumy... takze vdaka tym tisickam dievcat, ktore su tu zaregistrovane tato stranka zije.... takze by nebolo odveci vypocut hlas ludu :grinning: a vyjst v ustrety prave tym ludom, pre ktorych tato stranka je.... nas zakaznik, nas pan :wink: to nepoznate, tvorcovia stranky?

Samozrejme, ze je spravne, aby stranka, kde sa diskutuje mala nejake pravidla, inac by to bol jeden velky chaos, no ak sa vacsina vyjadruje PROTI niektorym bodom pravidiel, bolo by na mieste nad tymito pripomienkami pouvazovat a vyjst v ustrety uzivatelom :slight_smile:

A toto neadresujem adminom :wink: takze ani neocakavam vasu odpoved, mili admini.... pretoze by ste len tvrdi vyznavaci pravidiel, ktore tu su... no nie je vo vasich silach menit ich... takze... patri to bobovi? :slight_smile:

Uvazujte :wink: Mozno ste vela dievcat niektorymi pravidlami od tejto stranky odradili.... :wink: A tu skor plati: aj pre jedno kviiiti slunce sviiiiti :wink: :slight_smile:
18. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
slnieckova, vystihla jsi můj názor. Pokud něco vadí většině uživatelům, bylo by dobré to řešit. Stavím se za Sisstin a ostatní, co se za ni staví :grinning:
18. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
vase pripomienky ohladne nickov, fotiek v pase, fotiek v albumoch sme opatovne posunuli bobovi

pripomienky ohladne slovenciny / cestiny - odkazovanie na sestersku stranku, resp. medzinarodne temy - budu urcite ciastocne zohladnene v novej verzii, kedze budu stranky fungovat samostatne (ciastocne preto, lebo nemozeme nikomu branit, aby sa neprihlasil aj na sestersku stranku a nepisal v nej v jazyku, ktorym pisat chce)
18. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
a čo sa bude diať s témami, ktoré sú teraz medzinárodné?
18. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
to neviem
18. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
me to tady prijde jak byvale diskuze na seznamu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ještě by mě zajímalo, kde v pravidlech je psáno, že na ikonce může být jen reálná fotka uživatele a nic jiného. Teď jsem pravidla projela a nějak to tam nemohu najít....
18. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Lakme, v tom souhrnu pravidel jsem to nenašla, ale v Nastavení, kde nahráváš svou fotku, je "Použij prosím jenom své aktuální reálné foto (ne osobnosti, zvířátka ...) jinak bude smazáno".
18. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
veru nie je nikde :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
staci ak je tato veta v nastaveniach pri vkladani foto:

Tvoja fotografia
Použi prosím iba svoje aktuálne a reálne foto, inak bude zmazané
18. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.