• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mazání témat a odkazy na slovenské stránky

(Zamčená)
28. srpna 2010 
lakme jestli si náhodou nedovolila moc :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
21. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
nikdy som si nevsimla, ze som na konik.cz alebo .sk, az raz... - kym som nehladala temu, do ktorej som chcela napisat. najprv som si myslela, ze je vymazana, ale nesedelo mi viac veci... az potom som zistila, ze som na cz.
nechapem preco. naco je dobre toto delenie?
UNITE je slovicko coraz viac sklonovane v dnesnej dobe, ale konik sa bude delit? presmerovavat? je to straaasne smiesne, az sa mi chce z toho plakat.
nemame problem s anglickymi strankami, tak si musime vyrobit problem s cestinou (slovencinou)???

myslim si, ze namiesto bohapusteho minania energie a casu uvazovanim o takej blbosti, ako je delenie kona, by mal niekto premyslat nad zalozenim www.modrykonik.com (eu, net) a o vylepseni vyhladavaca, prip. o poskytnutie mnohych inych sluzieb. chce to technicky zdatneho cloveka, ale nemozne to urcite nie je. na internete sa kazdy z nas stretol s mnohymi dobrymi prikladmi.

http://www.sedo.com/search/details.php4?domain=modrykonik.com&partnerid=14460&language=e

dovolim si neskromne napisat, ze konovi (alebo teda celemu portalu) chyba dobry manazer...
22. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
neviem, kto je zodpoveny za obsah, slovne spojenia, pouzitie terminov a vlastne vsetky pravidla, ale toto ma dost poburilo:
34. Rovnako tak nie je možné, aby sme z technických a personálnych dôvodov pri obrovskom množstve Príspevkov odpovedali na všetky Tvoje otázky, žiadosti, sťažnosti a pod. týkajúce sa Príspevkov, Internetovej stránky alebo Služby.

kazdy jeden moj mail adresovany na info@domena.sk, domena@domena.sk, alebo na prevadzkovatelov stranky, na ktorej som a chcem sa nieco opytat, vysvetlit, poradit, mi bol zodpovedany. nastastie. ak by som sa stretla s ignorovanim zo strany prevadzkovatela (z "technickych a personalnych dovodov"), povazujem www za nedoveryhodnu a uz nikdy ju nenavstivim.

tomuto mam ako rozumiet???????
35. Súhlasíš s tým, že (okrem iných oprávnení uvedených v iných častiach Pravidiel) sme oprávnení archivovať kópie akýchkoľvek Tvojich Príspevkov, a zabezpečiť, aby Obsah Internetovej stránky a Príspevky (alebo ich časti) nemohli byť predmetom rôznych vyhľadávacích programov na internete (napr. google a pod.).

a posledne dve vety pravidiel, ako vysmech tomu vsetkemu, co uz niekolko mesiacov dozadu rozoberame:
Naším cieľom je, aby stránka bola objektívna, zdrojom informácií a inšpirácií. Tvoje príspevky budú vítané a budeme im venovať náležitú pozornosť.

:grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
pri pravidle 35 upresnujem cast "...a zabezpečiť, aby Obsah Internetovej stránky a Príspevky (alebo ich časti) nemohli byť predmetom rôznych vyhľadávacích programov na internete (napr. google a pod.). "

nemohli byt predmetom vyhladavania pri google?
ked zadam "grafy BT", co mi vyskoci ako prve?
http://www.google.sk/search?hl=sk&q=grafy+BT&meta=
22. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
hahahaha :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
no ono si stačí vygůglit svojí přezdívku.....a světe div se :grinning:
22. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
schwarzovka, to mi je jasne, s tym ratam.
preto som ZA pouzivanie troch roznych nickov na svadbe, konovi a streche :sunglasses:
22. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
To je fakt dobré pravidlo :grinning: protože ať hledám na netu cokoli, tak mi vždycky vyskočí nějaký odkaz buď na koníka, střechu nebo beremese :grinning: Koneckonců takhle jsem koníka taky našla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
22. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
22. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
shaarka :confused: :grinning: tak tam si nepočtu :grinning:
22. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
Mno takže vkládám fotku znova a tentokrát jsem tam do 1/2pasu.

Ikke návrh na zlepšení není vyvolávání hádky, ale diskuze o tom co by šlo změnit, ostatně i název této témy se tak jmenuje. Takže se ptám, kde je problém ???
Nebo snad připomínky na zlepšení mají být pouze v rámci pravidel, tj. nic neměnit, nic nechtít zlepšovat. To potom musíte napsat i do názvu tohoto tématu. Jinak když jsem souhlasila s pravidly, když jsem se na tutu stránku registrovala, tak jich bylo o poznání méně a taky jejich "tón" se nesl v poněku jiném duchu než nyní.
Dnes, kdybych tuto stránku otevřela poprvé, tak z ní utíkám a ani se neregitruji, buhužel pro mě, jsem tu našla dost příjemných lidí, takže by se mi stránka opouštěla né moc dobře.
22. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
ale je to nove...
bola som za spojenie .sk a .cz, ale na sk+cz+hu si teda netrufam. :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
A ještě dodám jednu věc, nikde jsem se nesetkala s tím, že by v pravidlech byli jen povinosti, ale žádná práva. A mám dojem, že když jsem se na tuto stránku registrovala, tak tomu tak nebylo ......
22. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
fuuu dobre ta madarcina-no skoda ze som sa ju ako mala neucila :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
taketo nieco som nasla:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=56402&vGroupOffset=0

pravidla sa menia, ale je tu bod 24: Tieto Pravidlá môžeme kedykoľvek zmeniť alebo doplniť bez toho, aby sme Ti to oznámili, nakoľko Ťa nechceme obťažovať nevyžiadanou poštou. Je teda v Tvojom záujme, aby si si ich z času na čas prečítal/a a ubezpečil/a sa o tom, že Používaš Internetovú stránku v súlade s nimi, nakoľko si týmito Pravidlami viazaný/á a zaviazal/a si sa akceptovať aj ich prípadné zmeny a doplnenia.
:grinning:
22. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
No bych řekla,že holky se nechcou vyjadřovat,a doufají,že nás to přestane bavit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
caute ciam vas od zaciatku a od zaciatku zdielam vacsinu nazorov a pripomienok k tomu co tu padlo...takze bolo zbytocne pisat.ale chcem napisat jedno...konecne ste si vsetky precitali pravidla MK :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
bubba, asi ti unikla podstata, toho co piseme, co chceme znit, o co sa snazime.
ale dik za "podporu" :rolling_eyes:
22. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
znit = zmenit
22. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
sharka ty co rypes aj domna ze citat este viem moja zlata a ze bol pokus o zart tak aspon si si mohla kopnut co?
22. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
bubbaaaaaaaaaaaaa nezlosti sa mojeeeee :slight_smile: :dizzy_face:
22. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
shaarka: to byl vtip od bubby..a docela trefnej..já jsem do týhle doby nikdy ty pravidla nečetla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz
přesně :slight_smile: černej humor - to je moje :dizzy_face: :wink:
22. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
ok, tak som nepochopila :slight_smile:
moja zlata :grinning:
ale zas nemam pocit, ze by som si kopla :rolling_eyes:
22. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
sharka na to stacil tento smajlik" :rolling_eyes: "ale inak pohoda.. :grinning: .ja som si pravidla precitala len tie co ste tu vypichli :grinning: mozno si ich dostudujem kompletne :sweat_smile:
22. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
ty jo tak modrej koník v maďarštině no to je šupa...a asi tam nefrčí moc dlouho co? vzhledme k poctu albíček a témat :wink:
24. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
jeej, že kék lovacska, super :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
a nemusíte sa ani registrovať, mňa to tam pustilo na môj tunajší nick, tak ja sa tam snažím vymýšľaťnick a potom mi vybehlo, že moju mailovú schránku tam už niekto registroval :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
:grinning: dobréééé toto
24. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.